Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lajkovac - Jabucje kod Lajkovca timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:40 05:56 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 05:40
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 05:43
dep. 05:43
1.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 05:45
dep. 05:45
3.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinka (Parcan)
arr. 05:47
dep. 05:47
4.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica rampa
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Gedzina prodavnica (Radojevica sokak)
arr. 05:51
dep. 05:51
6.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Zel. stanica
arr. 05:53
dep. 05:53
8.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica kuca (skretanje farma)
arr. 05:56
9.8 km
05:47 06:30 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 05:47
Lajkovac Selo
arr. 05:50
dep. 05:50
1.7 km
Lajkovac Selo, Mirkovica sokak
arr. 05:55
dep. 05:55
4.3 km
Ruklada, Cadina kuca
arr. 05:56
dep. 05:56
5.2 km
Ruklada, Kovaci I (skretanje)
arr. 05:57
dep. 05:57
5.6 km
Ruklada, Kovaci II (Busina kuca)
arr. 05:58
dep. 05:58
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Dubrava
arr. 06:00
dep. 06:00
7 km
Jabucje kod Lajkovca, Catica sokak
arr. 06:03
dep. 06:03
8.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Milic - Tejic
arr. 06:04
dep. 06:04
9.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Raskrsnica Bajic - Radovancevic
arr. 06:05
dep. 06:05
10.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
20.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Tomici
arr. 06:08
dep. 06:08
12.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Negica sokak
arr. 06:19
dep. 06:19
18.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica sokak
arr. 06:17
dep. 06:17
17.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Rakici - trafo stanica
arr. 06:16
dep. 06:16
17.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis - prodavnica
arr. 06:15
dep. 06:15
16.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Bubanja igraliste
arr. 06:14
dep. 06:14
16 km
Jabucje kod Lajkovca, Tasici raksrsnica
arr. 06:21
dep. 06:21
19.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Negici
arr. 06:22
dep. 06:22
19.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Savic
arr. 06:26
dep. 06:26
22.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovici
arr. 06:27
dep. 06:27
22.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 06:28
dep. 06:28
23.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 06:30
24.5 km
07:09 07:25 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 07:09
Lajkovac, Kafana
arr. 07:11
dep. 07:11
0.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 07:14
dep. 07:14
2.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 07:19
dep. 07:19
5.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Strazara - Grcica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
7.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 07:25
9 km
08:05 08:30 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 08:05
Lajkovac, Kafana
arr. 08:07
dep. 08:07
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 08:09
dep. 08:09
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Bor
arr. 08:12
dep. 08:12
3 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 08:15
dep. 08:15
4 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 08:20
dep. 08:20
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 08:24
dep. 08:24
8 km
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 08:27
dep. 08:27
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis
arr. 08:30
10 km
12:30 12:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 12:30
Lajkovac, Kafana
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 12:34
dep. 12:34
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 12:37
dep. 12:37
3 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 12:49
dep. 12:49
8 km
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 12:52
dep. 12:52
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis
arr. 12:55
10 km
13:52 14:26 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 13:52
Lajkovac, Kafana
arr. 13:54
dep. 13:54
0.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
2.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 14:00
dep. 14:00
3.1 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 14:02
dep. 14:02
3.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 14:06
dep. 14:06
5.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 14:23
dep. 14:23
10.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Toviliste
arr. 14:26
11.7 km
15:07 15:50 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:07
Lajkovac Selo
arr. 15:10
dep. 15:10
1.7 km
Lajkovac Selo, Mirkovica sokak
arr. 15:15
dep. 15:15
4.3 km
Ruklada, Cadina kuca
arr. 15:16
dep. 15:16
5.2 km
Ruklada, Kovaci I (skretanje)
arr. 15:17
dep. 15:17
5.6 km
Ruklada, Kovaci II (Busina kuca)
arr. 15:18
dep. 15:18
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Dubrava
arr. 15:20
dep. 15:20
7 km
Jabucje kod Lajkovca, Catica sokak
arr. 15:23
dep. 15:23
8.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Milic - Tejic
arr. 15:24
dep. 15:24
9.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Raskrsnica Bajic - Radovancevic
arr. 15:25
dep. 15:25
10.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
20.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Tomici
arr. 15:28
dep. 15:28
12.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Negica sokak
arr. 15:39
dep. 15:39
18.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica sokak
arr. 15:37
dep. 15:37
17.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Rakici - trafo stanica
arr. 15:36
dep. 15:36
17.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis - prodavnica
arr. 15:35
dep. 15:35
16.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Bubanja igraliste
arr. 15:34
dep. 15:34
16 km
Jabucje kod Lajkovca, Tasici raksrsnica
arr. 15:41
dep. 15:41
19.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Negici
arr. 15:42
dep. 15:42
19.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Savic
arr. 15:46
dep. 15:46
22.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovici
arr. 15:47
dep. 15:47
22.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 15:48
dep. 15:48
23.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 15:50
24.5 km
15:10 15:36 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:10
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 15:13
dep. 15:13
1.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 15:15
dep. 15:15
3.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinka (Parcan)
arr. 15:17
dep. 15:17
4.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 15:18
dep. 15:18
5 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica rampa
arr. 15:20
dep. 15:20
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Rakica prelaz
arr. 15:29
dep. 15:29
10.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Petrovici
arr. 15:28
dep. 15:28
10.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
8.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Skretanje Tufegdzici
arr. 15:30
dep. 15:30
10.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Stara skola (Donji kraj)
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Jabucje kod Lajkovca, Zel. stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
12.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica kuca (skretanje farma)
arr. 15:36
14.4 km
15:15 15:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:15
Lajkovac, Kafana
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Bor
arr. 15:22
dep. 15:22
3 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 15:30
dep. 15:30
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 15:34
dep. 15:34
8 km
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 15:37
dep. 15:37
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis
arr. 15:40
10 km
15:45 16:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:45
Lajkovac, Kafana
arr. 15:47
dep. 15:47
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 15:49
dep. 15:49
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Bor
arr. 15:52
dep. 15:52
3 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 15:55
dep. 15:55
4 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 16:00
dep. 16:00
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 16:04
dep. 16:04
8 km
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 16:07
dep. 16:07
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis
arr. 16:10
10 km
19:45 20:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 19:45
Lajkovac, Kafana
arr. 19:47
dep. 19:47
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 19:52
dep. 19:52
3 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 20:00
dep. 20:00
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 20:04
dep. 20:04
8 km
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 20:07
dep. 20:07
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis
arr. 20:10
10 km

Naselja Lajkovac i Jabucje kod Lajkovca su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lajkovac je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.