Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Lajkovac - Jabucje kod Lajkovca timetable

sunday, 12.07.2020.
07:09 07:25 (00:16)
Bus stationDabinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 07:09
Lajkovac, Kafana
arr. 07:11
dep. 07:11
0.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 07:14
dep. 07:14
2.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 07:19
dep. 07:19
5.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Strazara - Grcica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
7.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 07:25
9 km
08:05 08:30 (00:25)
Bus stationVis
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 08:05
Lajkovac, Kafana
arr. 08:07
dep. 08:07
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 08:09
dep. 08:09
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Bor
arr. 08:12
dep. 08:12
3 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 08:15
dep. 08:15
4 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 08:20
dep. 08:20
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 08:24
dep. 08:24
8 km
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 08:27
dep. 08:27
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis
arr. 08:30
10 km
12:30 12:55 (00:25)
Bus stationVis
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 12:30
Lajkovac, Kafana
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 12:34
dep. 12:34
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 12:37
dep. 12:37
3 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 12:49
dep. 12:49
8 km
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 12:52
dep. 12:52
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis
arr. 12:55
10 km
13:52 14:26 (00:34)
Bus stationToviliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 13:52
Lajkovac, Kafana
arr. 13:54
dep. 13:54
0.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
2.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 14:00
dep. 14:00
3.1 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 14:02
dep. 14:02
3.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 14:06
dep. 14:06
5.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 14:23
dep. 14:23
10.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Toviliste
arr. 14:26
11.7 km
19:45 20:10 (00:25)
Bus stationVis
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 19:45
Lajkovac, Kafana
arr. 19:47
dep. 19:47
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 19:52
dep. 19:52
3 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 20:00
dep. 20:00
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 20:04
dep. 20:04
8 km
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 20:07
dep. 20:07
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis
arr. 20:10
10 km
Lajkovac - Jabucje kod Lajkovca timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
07:09 07:25 (00:16)
Bus stationDabinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 07:09
Lajkovac, Kafana
arr. 07:11
dep. 07:11
0.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 07:14
dep. 07:14
2.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 07:19
dep. 07:19
5.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Strazara - Grcica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
7.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 07:25
9 km
08:05 08:30 (00:25)
Bus stationVis
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 08:05
Lajkovac, Kafana
arr. 08:07
dep. 08:07
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 08:09
dep. 08:09
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Bor
arr. 08:12
dep. 08:12
3 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 08:15
dep. 08:15
4 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 08:20
dep. 08:20
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 08:24
dep. 08:24
8 km
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 08:27
dep. 08:27
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis
arr. 08:30
10 km
12:30 12:55 (00:25)
Bus stationVis
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 12:30
Lajkovac, Kafana
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 12:34
dep. 12:34
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 12:37
dep. 12:37
3 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 12:49
dep. 12:49
8 km
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 12:52
dep. 12:52
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis
arr. 12:55
10 km
13:52 14:26 (00:34)
Bus stationToviliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 13:52
Lajkovac, Kafana
arr. 13:54
dep. 13:54
0.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
2.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 14:00
dep. 14:00
3.1 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 14:02
dep. 14:02
3.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 14:06
dep. 14:06
5.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 14:23
dep. 14:23
10.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Toviliste
arr. 14:26
11.7 km
15:15 15:40 (00:25)
Bus stationVis
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:15
Lajkovac, Kafana
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Bor
arr. 15:22
dep. 15:22
3 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 15:30
dep. 15:30
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 15:34
dep. 15:34
8 km
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 15:37
dep. 15:37
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis
arr. 15:40
10 km
15:45 16:10 (00:25)
Bus stationVis
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:45
Lajkovac, Kafana
arr. 15:47
dep. 15:47
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 15:49
dep. 15:49
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Bor
arr. 15:52
dep. 15:52
3 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 15:55
dep. 15:55
4 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 16:00
dep. 16:00
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 16:04
dep. 16:04
8 km
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 16:07
dep. 16:07
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis
arr. 16:10
10 km
19:45 20:10 (00:25)
Bus stationVis
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 19:45
Lajkovac, Kafana
arr. 19:47
dep. 19:47
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 19:52
dep. 19:52
3 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 20:00
dep. 20:00
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 20:04
dep. 20:04
8 km
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 20:07
dep. 20:07
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis
arr. 20:10
10 km

Naselja Lajkovac i Jabucje kod Lajkovca su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lajkovac je u 07:09 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.