Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lajkovac - Bajevac timetable

friday, 22.11.2019.
05:47 06:16 (00:29)
Bus stationRaskrsnica Murgas - Ruklada
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 05:47
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 05:51
dep. 05:51
2.1 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 05:52
dep. 05:52
2.7 km
Nepricava, Vodovod
arr. 05:54
dep. 05:54
4.1 km
Nepricava, Putara
arr. 05:56
dep. 05:56
4.8 km
arr. 06:00
dep. 06:00
7 km
Stepanje, Brdo
arr. 06:02
dep. 06:02
8.2 km
Stepanje, Kamenolom
arr. 06:05
dep. 06:05
9.7 km
Stepanje, Mirkovici
arr. 06:06
dep. 06:06
10.4 km
Bajevac, Skola
arr. 06:08
dep. 06:08
11.2 km
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 06:13
dep. 06:13
13.9 km
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
arr. 06:16
15.4 km
07:02 07:31 (00:29)
Bus stationRaskrsnica Murgas - Ruklada
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 07:02
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 07:06
dep. 07:06
2.1 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 07:07
dep. 07:07
2.7 km
Nepricava, Vodovod
arr. 07:09
dep. 07:09
4.1 km
Nepricava, Putara
arr. 07:11
dep. 07:11
4.8 km
arr. 07:15
dep. 07:15
7 km
Stepanje, Brdo
arr. 07:17
dep. 07:17
8.2 km
Stepanje, Kamenolom
arr. 07:20
dep. 07:20
9.7 km
Stepanje, Mirkovici
arr. 07:21
dep. 07:21
10.4 km
Bajevac, Skola
arr. 07:23
dep. 07:23
11.2 km
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 07:28
dep. 07:28
13.9 km
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
arr. 07:31
15.4 km
12:27 12:56 (00:29)
Bus stationRaskrsnica Murgas - Ruklada
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 12:27
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 12:31
dep. 12:31
2.1 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 12:32
dep. 12:32
2.7 km
Nepricava, Vodovod
arr. 12:34
dep. 12:34
4.1 km
Nepricava, Putara
arr. 12:36
dep. 12:36
4.8 km
arr. 12:40
dep. 12:40
7 km
Stepanje, Brdo
arr. 12:42
dep. 12:42
8.2 km
Stepanje, Kamenolom
arr. 12:45
dep. 12:45
9.7 km
Stepanje, Mirkovici
arr. 12:46
dep. 12:46
10.4 km
Bajevac, Skola
arr. 12:48
dep. 12:48
11.2 km
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 12:53
dep. 12:53
13.9 km
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
arr. 12:56
15.4 km
12:39 13:08 (00:29)
Bus stationRaskrsnica Murgas - Ruklada
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 12:39
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 12:43
dep. 12:43
2.1 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 12:44
dep. 12:44
2.7 km
Nepricava, Vodovod
arr. 12:46
dep. 12:46
4.1 km
Nepricava, Putara
arr. 12:48
dep. 12:48
4.8 km
arr. 12:52
dep. 12:52
7 km
Stepanje, Brdo
arr. 12:54
dep. 12:54
8.2 km
Stepanje, Kamenolom
arr. 12:57
dep. 12:57
9.7 km
Stepanje, Mirkovici
arr. 12:58
dep. 12:58
10.4 km
Bajevac, Skola
arr. 13:00
dep. 13:00
11.2 km
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 13:05
dep. 13:05
13.9 km
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
arr. 13:08
15.4 km
13:40 14:05 (00:25)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 13:40
Lajkovac Selo, Skola
arr. 13:43
dep. 13:43
1.9 km
Lajkovac Selo, Vindija
arr. 13:48
dep. 13:48
4.9 km
Ruklada, Dubrava okretanje
arr. 13:50
dep. 13:50
5.7 km
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
arr. 13:57
dep. 13:57
9.7 km
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 14:00
dep. 14:00
11.2 km
Bajevac, Skola
arr. 14:05
13.9 km
15:10 15:34 (00:24)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 15:10
Lajkovac Selo, Skola
arr. 15:15
dep. 15:15
1.9 km
Lajkovac Selo, Vindija
arr. 15:17
dep. 15:17
4.9 km
Ruklada, Dubrava okretanje
arr. 15:24
dep. 15:24
5.7 km
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
arr. 15:27
dep. 15:27
9.7 km
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 15:32
dep. 15:32
11.2 km
Bajevac, Skola
arr. 15:34
13.9 km
19:00 19:25 (00:25)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lajkovac, Bus station
dep. 19:00
Lajkovac Selo, Skola
arr. 19:03
dep. 19:03
1.9 km
Lajkovac Selo, Vindija
arr. 19:08
dep. 19:08
4.9 km
Ruklada, Dubrava okretanje
arr. 19:10
dep. 19:10
5.7 km
Bajevac, Raskrsnica Murgas - Ruklada
arr. 19:17
dep. 19:17
9.7 km
Bajevac, Vrhovine raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
11.2 km
Bajevac, Skola
arr. 19:25
13.9 km

Naselja Lajkovac i Bajevac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lajkovac je u 05:47 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.