Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kusiljevo - Svilajnac timetable

thursday, 30.06.2022.
06:10 06:30 (00:20)
PrekacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kusiljevo, Prekac
dep. 06:10
Kusiljevo, Centar Lipar
arr. 06:12
dep. 06:12
0.7 km
Kusiljevo, Stajici
arr. 06:14
dep. 06:14
1.5 km
Kusiljevo, Srednja prodavnica
arr. 06:16
dep. 06:16
1.7 km
Kusiljevo, Gornja kafana
arr. 06:19
dep. 06:19
2.4 km
Svilajnac, Industrijska zona - Veliko polje
arr. 06:21
dep. 06:21
4.4 km
Svilajnac, Raskrsnica Stevana Sindjelica i Kneza Lazara
arr. 06:25
dep. 06:25
6.4 km
Svilajnac, Raskrsnica J.J. Zmaja i Kneza Lazara
arr. 06:26
dep. 06:26
6.8 km
Svilajnac, Ul. Kralja Aleksandra Prvog
arr. 06:28
dep. 06:28
7.4 km
Svilajnac, Nova Breza
arr. 06:29
dep. 06:29
7.9 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:30
8.7 km
06:10 06:30 (00:20)
PrekacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kusiljevo, Prekac
dep. 06:10
Kusiljevo, Centar Lipar
arr. 06:12
dep. 06:12
0.7 km
Kusiljevo, Stajici
arr. 06:14
dep. 06:14
1.5 km
Kusiljevo, Srednja prodavnica
arr. 06:16
dep. 06:16
1.7 km
Kusiljevo, Gornja kafana
arr. 06:18
dep. 06:18
2.4 km
Svilajnac, Industrijska zona - Veliko polje
arr. 06:21
dep. 06:21
4.4 km
Svilajnac, Raskrsnica Stevana Sindjelica i Kneza Lazara
arr. 06:23
dep. 06:23
6.4 km
Svilajnac, Raskrsnica J.J. Zmaja i Kneza Lazara
arr. 06:25
dep. 06:25
6.8 km
Svilajnac, Ul. Kralja Aleksandra Prvog
arr. 06:27
dep. 06:27
7.4 km
Svilajnac, Nova Breza
arr. 06:29
dep. 06:29
7.9 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:30
8.7 km
09:51 09:59 (00:08)
Kafana Kocil, zadrugaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
dep. 09:51
Svilajnac, Bus station
arr. 09:59
6.1 km
12:43 12:50 (00:07)
Kafana Kocil, zadrugaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
dep. 12:43
Svilajnac, Bus station
arr. 12:50
6 km
13:06 13:15 (00:09)
Kafana Kocil, zadrugaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
dep. 13:06
Svilajnac, Bus station
arr. 13:15
6 km
13:39 14:00 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kusiljevo
dep. 13:39
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
9 km
14:41 14:50 (00:09)
Kafana Kocil, zadrugaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
dep. 14:41
Svilajnac, Bus station
arr. 14:50
6 km
15:50 16:10 (00:20)
PrekacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kusiljevo, Prekac
dep. 15:50
Kusiljevo, Centar Lipar
arr. 15:52
dep. 15:52
0.7 km
Kusiljevo, Stajici
arr. 15:54
dep. 15:54
1.5 km
Kusiljevo, Srednja prodavnica
arr. 15:56
dep. 15:56
1.7 km
Kusiljevo, Gornja kafana
arr. 15:59
dep. 15:59
2.4 km
Svilajnac, Industrijska zona - Veliko polje
arr. 16:01
dep. 16:01
4.4 km
Svilajnac, Raskrsnica Stevana Sindjelica i Kneza Lazara
arr. 16:05
dep. 16:05
6.4 km
Svilajnac, Raskrsnica J.J. Zmaja i Kneza Lazara
arr. 16:06
dep. 16:06
6.8 km
Svilajnac, Ul. Kralja Aleksandra Prvog
arr. 16:08
dep. 16:08
7.4 km
Svilajnac, Nova Breza
arr. 16:09
dep. 16:09
7.9 km
Svilajnac, Bus station
arr. 16:10
8.7 km
15:50 16:10 (00:20)
PrekacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kusiljevo, Prekac
dep. 15:50
Kusiljevo, Centar Lipar
arr. 15:52
dep. 15:52
0.7 km
Kusiljevo, Stajici
arr. 15:54
dep. 15:54
1.5 km
Kusiljevo, Srednja prodavnica
arr. 15:56
dep. 15:56
1.7 km
Kusiljevo, Gornja kafana
arr. 15:58
dep. 15:58
2.4 km
Svilajnac, Industrijska zona - Veliko polje
arr. 16:01
dep. 16:01
4.4 km
Svilajnac, Raskrsnica Stevana Sindjelica i Kneza Lazara
arr. 16:03
dep. 16:03
6.4 km
Svilajnac, Raskrsnica J.J. Zmaja i Kneza Lazara
arr. 16:05
dep. 16:05
6.8 km
Svilajnac, Ul. Kralja Aleksandra Prvog
arr. 16:07
dep. 16:07
7.4 km
Svilajnac, Nova Breza
arr. 16:09
dep. 16:09
7.9 km
Svilajnac, Bus station
arr. 16:10
8.7 km
18:43 18:53 (00:10)
Kafana Kocil, zadrugaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
dep. 18:43
Svilajnac, Bus station
arr. 18:53
6.2 km
22:06 22:15 (00:09)
Kafana Kocil, zadrugaBus station
The timetable is valid until: 21.04.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
dep. 22:06
Svilajnac, Bus station
arr. 22:15
6 km

Naselja Kusiljevo i Svilajnac su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07min., a najduže 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kusiljevo je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 22:06 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kusiljevo - Svilajnac iznosi od 1,05 EUR do 1,05 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.