Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kusadak - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 24.02.2020.
04:36 06:00 (01:24)
Railway station - RatareTopcider
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:36
Kusadak, Railway station
arr. 04:39
dep. 04:40
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:44
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:47
dep. 04:48
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
20 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 04:58
dep. 04:59
27 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:04
dep. 05:05
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:15
41 km
Ripanj, Tunel
arr. 05:25
dep. 05:26
47 km
Ripanj, Klenje
arr. 05:32
dep. 05:33
52 km
Ripanj, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
56 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 05:49
dep. 05:49
64 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 05:54
dep. 05:55
70 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 06:00
80 km
04:45 06:12 (01:27)
Zel. stanicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Zel. stanica
dep. 04:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:02
dep. 06:02
62.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:12
66.7 km
06:35 07:54 (01:19)
Railway station - RatareTopcider
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:35
Kusadak, Railway station
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 06:42
dep. 06:42
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:45
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:50
20 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 06:54
dep. 06:57
27 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 07:02
dep. 07:02
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:11
dep. 07:11
41 km
Ripanj, Tunel
arr. 07:21
dep. 07:21
47 km
Ripanj, Klenje
arr. 07:27
dep. 07:27
52 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:31
56 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:42
dep. 07:42
64 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:47
dep. 07:47
70 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 07:54
80 km
11:14 12:37 (01:23)
Railway station - RatareCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:14
Kusadak, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:17
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:21
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
20 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:34
dep. 11:38
27 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:43
dep. 11:43
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
41 km
Ripanj, Tunel
arr. 12:03
dep. 12:03
47 km
Ripanj, Klenje
arr. 12:09
dep. 12:09
52 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:13
56 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:23
dep. 12:24
64 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 12:29
dep. 12:30
70 km
arr. 12:37
80 km
12:20 13:45 (01:25)
Zel. stanicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Zel. stanica
dep. 12:20
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:35
dep. 13:35
62.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:45
66.7 km
16:14 17:47 (01:33)
Railway station - RatareCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:14
Kusadak, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:22
dep. 16:22
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:31
20 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:35
dep. 16:36
27 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:41
dep. 16:41
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:57
41 km
Ripanj, Tunel
arr. 17:07
dep. 17:08
47 km
Ripanj, Klenje
arr. 17:14
dep. 17:18
52 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:23
56 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:33
dep. 17:33
64 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 17:39
dep. 17:40
70 km
arr. 17:47
80 km
16:29 18:05 (01:36)
Pocevica putBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kusadak, Pocevica put
dep. 16:29
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:55
dep. 17:55
65.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:05
70.1 km
19:34 21:02 (01:28)
Railway station - RatareCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:34
Kusadak, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:41
5 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
10 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
20 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
27 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:05
dep. 20:06
33 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
41 km
Ripanj, Tunel
arr. 20:26
dep. 20:27
47 km
Ripanj, Klenje
arr. 20:33
dep. 20:34
52 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
56 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:49
dep. 20:49
64 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 20:54
dep. 20:55
70 km
arr. 21:02
80 km

Naselja Kusadak i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~76 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 19min., a najduže 01h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kusadak je u 04:36 h, dok je poslednji polazak u 19:34 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.