Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kursumlija - Prokuplje timetable

thursday, 23.05.2019.
04:40 05:27 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 04:40
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 04:45
dep. 04:45
2.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 04:47
dep. 04:47
4.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 04:50
dep. 04:50
6.5 km
Barlovo
arr. 04:53
dep. 04:53
8.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 04:57
dep. 04:57
11.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 04:59
dep. 04:59
13.1 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 05:02
dep. 05:02
15 km
Beloljin
arr. 05:05
dep. 05:05
17.6 km
Kondzelj
arr. 05:08
dep. 05:08
20.1 km
Bresnicic
arr. 05:10
dep. 05:10
21.7 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 05:13
dep. 05:13
24.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 05:16
dep. 05:16
26.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 05:20
dep. 05:20
30.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 05:21
dep. 05:21
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:23
dep. 05:23
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:27
34.3 km
05:00 05:48 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 05:00
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 05:03
dep. 05:03
3 km
Barlovo
arr. 05:08
dep. 05:08
8 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 05:16
dep. 05:16
14 km
Beloljin
arr. 05:20
dep. 05:20
17 km
Kondzelj
arr. 05:23
dep. 05:23
19 km
Bresnicic
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 05:29
dep. 05:29
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:37
dep. 05:37
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
34 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 05:48
35 km
05:40 06:32 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 05:40
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
1 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 05:46
dep. 05:46
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Barlovo
arr. 05:50
dep. 05:50
8 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 05:54
dep. 05:54
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 05:57
dep. 05:57
14 km
Beloljin
arr. 06:01
dep. 06:01
17 km
Kondzelj
arr. 06:05
dep. 06:05
19 km
Bresnicic
arr. 06:09
dep. 06:09
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:15
dep. 06:15
24 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:22
dep. 06:22
29 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:24
dep. 06:24
30 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:26
dep. 06:26
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:28
dep. 06:28
33.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:31
dep. 06:31
34.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:32
35 km
06:23 07:57 (01:34)
Pepeljevac P.
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Pepeljevac P.
dep. 06:23
Kursumlija, Strelci
arr. 06:24
dep. 06:24
0.3 km
Kursumlija, Veljkovici
arr. 06:25
dep. 06:25
1.3 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:30
dep. 07:00
2.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 07:08
dep. 07:08
6.8 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 07:12
dep. 07:12
9.2 km
Barlovo
arr. 07:15
dep. 07:15
11.4 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 07:19
dep. 07:19
14.2 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 07:22
dep. 07:22
15.8 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 07:25
dep. 07:25
17.7 km
Beloljin
arr. 07:28
dep. 07:28
20.3 km
Kondzelj
arr. 07:31
dep. 07:31
22.8 km
Bresnicic
arr. 07:33
dep. 07:33
24.4 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:36
dep. 07:36
27.2 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:39
dep. 07:39
29.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:43
dep. 07:43
33.2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:44
dep. 07:44
33.7 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:46
dep. 07:46
35.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
37 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:54
dep. 07:54
38.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:57
40.1 km
06:30 07:27 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 06:30
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 06:32
dep. 06:32
3 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 06:34
dep. 06:34
4 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Barlovo
arr. 06:45
dep. 06:45
9 km
Plocnik kod Prokuplja, Groblje
arr. 06:46
dep. 06:46
12 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 06:47
dep. 06:47
13 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Beloljin
arr. 06:54
dep. 06:54
18 km
Kondzelj
arr. 06:57
dep. 06:57
21 km
Bresnicic
arr. 06:59
dep. 06:59
22 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:05
dep. 07:05
25 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:11
dep. 07:11
28 km
Gubetin, Baza
arr. 07:13
dep. 07:13
30 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:14
dep. 07:14
31 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
32 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:18
dep. 07:18
34 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:25
35 km
Prokuplje, Garić
arr. 07:27
36 km
09:00 09:53 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 09:00
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Barlovo
arr. 09:08
dep. 09:08
8 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:16
dep. 09:16
14 km
Beloljin
arr. 09:20
dep. 09:20
17 km
Kondzelj
arr. 09:23
dep. 09:23
19 km
Bresnicic
arr. 09:25
dep. 09:25
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:29
dep. 09:29
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:37
dep. 09:37
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
34 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
35 km
09:00 10:03 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 09:00
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:05
dep. 09:05
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Barlovo
arr. 09:12
dep. 09:12
8 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 09:17
dep. 09:17
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
Beloljin
arr. 09:25
dep. 09:25
17 km
Kondzelj
arr. 09:28
dep. 09:28
19 km
Bresnicic
arr. 09:30
dep. 09:30
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:35
dep. 09:35
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
35 km
10:40 11:33 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 10:40
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 10:42
dep. 10:42
1 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 10:45
dep. 10:45
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 10:47
dep. 10:47
5 km
Barlovo
arr. 10:51
dep. 10:51
8 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 10:55
dep. 10:55
11 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 10:56
dep. 10:56
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 10:59
dep. 10:59
14 km
Beloljin
arr. 11:03
dep. 11:03
17 km
Kondzelj
arr. 11:05
dep. 11:05
19 km
Bresnicic
arr. 11:07
dep. 11:07
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 11:12
dep. 11:12
24 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 11:19
dep. 11:19
30 km
Prokuplje, Carina
arr. 11:22
dep. 11:22
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:30
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 11:33
35 km
11:35 12:32 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 11:35
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 11:40
dep. 11:40
2.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 11:43
dep. 11:43
4.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 11:47
dep. 11:47
6.5 km
Barlovo
arr. 11:50
dep. 11:50
8.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 11:54
dep. 11:54
11.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 11:57
dep. 11:57
13.1 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 12:00
dep. 12:00
15 km
Beloljin
arr. 12:03
dep. 12:03
17.6 km
Kondzelj
arr. 12:06
dep. 12:06
20.1 km
Bresnicic
arr. 12:08
dep. 12:08
21.7 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:11
dep. 12:11
24.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:14
dep. 12:14
26.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:18
dep. 12:18
30.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:19
dep. 12:19
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:21
dep. 12:21
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
34.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:29
dep. 12:29
35.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 12:32
37.4 km
12:10 13:02 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 12:10
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 12:15
dep. 12:15
2.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 12:17
dep. 12:17
4.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 12:20
dep. 12:20
6.5 km
Barlovo
arr. 12:23
dep. 12:23
8.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 12:27
dep. 12:27
11.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 12:29
dep. 12:29
13.1 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 12:32
dep. 12:32
15 km
Beloljin
arr. 12:35
dep. 12:35
17.6 km
Kondzelj
arr. 12:38
dep. 12:38
20.1 km
Bresnicic
arr. 12:40
dep. 12:40
21.7 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:43
dep. 12:43
24.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:46
dep. 12:46
26.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:50
dep. 12:50
30.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:51
dep. 12:51
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:53
dep. 12:53
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:57
dep. 13:00
34.3 km
Prokuplje, Garić
arr. 13:02
35.3 km
12:35 13:56 (01:21)
Rasputnica Kastrat
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
dep. 12:35
Kursumlija, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:52
3 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 12:59
dep. 13:00
7 km
Barlovo, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:10
13 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 13:16
dep. 13:17
17 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 13:21
dep. 13:22
21 km
Beloljin, Railway station
arr. 13:27
dep. 13:28
23 km
Bresnicic, Railway station
arr. 13:33
dep. 13:34
26 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 13:39
dep. 13:40
29 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 13:50
dep. 13:51
39 km
Prokuplje, Railway station
arr. 13:56
41 km
12:55 13:58 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 12:55
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 13:00
dep. 13:00
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 13:02
dep. 13:02
5 km
Barlovo
arr. 13:07
dep. 13:07
8 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 13:12
dep. 13:12
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 13:15
dep. 13:15
14 km
Beloljin
arr. 13:20
dep. 13:20
17 km
Kondzelj
arr. 13:23
dep. 13:23
19 km
Bresnicic
arr. 13:25
dep. 13:25
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:30
dep. 13:30
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:42
dep. 13:42
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:55
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:58
35 km
14:15 15:13 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 14:15
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:25
dep. 14:25
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 14:27
dep. 14:27
5 km
Barlovo
arr. 14:31
dep. 14:31
8 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 14:36
dep. 14:36
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 14:39
dep. 14:39
14 km
Beloljin
arr. 14:43
dep. 14:43
17 km
Kondzelj
arr. 14:45
dep. 14:45
19 km
Bresnicic
arr. 14:47
dep. 14:47
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 14:52
dep. 14:52
24 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:59
dep. 14:59
30 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:02
dep. 15:02
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:10
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:13
35 km
14:30 15:18 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 14:30
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:33
dep. 14:33
3 km
Barlovo
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 14:46
dep. 14:46
14 km
Beloljin
arr. 14:50
dep. 14:50
17 km
Kondzelj
arr. 14:53
dep. 14:53
19 km
Bresnicic
arr. 14:55
dep. 14:55
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 14:59
dep. 14:59
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:07
dep. 15:07
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
34 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 15:18
35 km
14:45 15:52 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 14:45
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:49
dep. 14:49
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 14:52
dep. 14:52
5 km
Barlovo
arr. 14:57
dep. 14:57
8 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 15:02
dep. 15:02
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 15:05
dep. 15:05
14 km
Beloljin
arr. 15:10
dep. 15:10
17 km
Kondzelj
arr. 15:13
dep. 15:13
19 km
Bresnicic
arr. 15:15
dep. 15:15
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 15:20
dep. 15:20
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:32
dep. 15:32
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:45
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:49
dep. 15:49
35.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:52
37.1 km
15:35 16:32 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 15:35
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 15:40
dep. 15:40
2.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 15:42
dep. 15:42
4.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 15:45
dep. 15:45
6.5 km
Barlovo
arr. 15:48
dep. 15:48
8.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 15:52
dep. 15:52
11.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 15:54
dep. 15:54
13.1 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 15:57
dep. 15:57
15 km
Beloljin
arr. 16:00
dep. 16:00
17.6 km
Kondzelj
arr. 16:03
dep. 16:03
20.1 km
Bresnicic
arr. 16:05
dep. 16:05
21.7 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:08
dep. 16:08
24.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:11
dep. 16:11
26.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 16:15
dep. 16:15
30.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 16:16
dep. 16:16
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:18
dep. 16:18
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:22
dep. 16:25
34.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 16:29
dep. 16:29
35.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 16:32
37.4 km
16:30 17:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 16:30
Prokuplje, Carina
arr. 16:58
dep. 16:58
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:05
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:08
35 km
16:30 17:28 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 16:30
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 16:38
dep. 16:38
5 km
Barlovo
arr. 16:42
dep. 16:42
8 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 16:47
dep. 16:47
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 16:50
dep. 16:50
14 km
Beloljin
arr. 16:55
dep. 16:55
17 km
Kondzelj
arr. 16:58
dep. 16:58
19 km
Bresnicic
arr. 17:00
dep. 17:00
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 17:05
dep. 17:05
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:17
dep. 17:17
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:25
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:28
35 km
17:35 18:33 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 17:35
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 17:42
dep. 17:42
1 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 17:45
dep. 17:45
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 17:47
dep. 17:47
5 km
Barlovo
arr. 17:51
dep. 17:51
8 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 17:55
dep. 17:55
11 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 17:56
dep. 17:56
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 17:59
dep. 17:59
14 km
Beloljin
arr. 18:03
dep. 18:03
17 km
Kondzelj
arr. 18:05
dep. 18:05
19 km
Bresnicic
arr. 18:07
dep. 18:07
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 18:12
dep. 18:12
24 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:19
dep. 18:19
30 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:22
dep. 18:22
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 18:33
35 km
17:40 19:01 (01:21)
Rasputnica Kastrat
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
dep. 17:40
Kursumlija, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:57
3 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:05
7 km
Barlovo, Railway station
arr. 18:14
dep. 18:15
13 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 18:21
dep. 18:22
17 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 18:26
dep. 18:27
21 km
Beloljin, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:33
23 km
Bresnicic, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:39
26 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
29 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 18:55
dep. 18:56
39 km
Prokuplje, Railway station
arr. 19:01
41 km
19:20 20:17 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 19:20
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 19:25
dep. 19:25
2.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 19:28
dep. 19:28
4.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 19:32
dep. 19:32
6.5 km
Barlovo
arr. 19:35
dep. 19:35
8.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 19:39
dep. 19:39
11.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 19:42
dep. 19:42
13.1 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 19:45
dep. 19:45
15 km
Beloljin
arr. 19:48
dep. 19:48
17.6 km
Kondzelj
arr. 19:51
dep. 19:51
20.1 km
Bresnicic
arr. 19:53
dep. 19:53
21.7 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 19:56
dep. 19:56
24.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 19:59
dep. 19:59
26.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 20:03
dep. 20:03
30.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 20:04
dep. 20:04
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 20:06
dep. 20:06
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
34.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 20:14
dep. 20:14
35.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 20:17
37.4 km

Naselja Kursumlija i Prokuplje su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 01h i 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kursumlija je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.