Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kursumlija - Prokuplje timetable

sunday, 18.08.2019.
05:00 05:48 (00:48)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 05:00
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 05:03
dep. 05:03
3 km
Barlovo
arr. 05:08
dep. 05:08
8 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 05:16
dep. 05:16
14 km
Beloljin
arr. 05:20
dep. 05:20
17 km
Kondzelj
arr. 05:23
dep. 05:23
19 km
Bresnicic
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 05:29
dep. 05:29
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:37
dep. 05:37
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
34 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 05:48
35 km
07:00 07:57 (00:57)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 07:00
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 07:05
dep. 07:05
-2.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 07:08
dep. 07:08
4.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 07:12
dep. 07:12
6.5 km
Barlovo
arr. 07:15
dep. 07:15
8.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 07:19
dep. 07:19
11.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 07:22
dep. 07:22
13.1 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Beloljin
arr. 07:28
dep. 07:28
17.6 km
Kondzelj
arr. 07:31
dep. 07:31
20.1 km
Bresnicic
arr. 07:33
dep. 07:33
21.7 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:36
dep. 07:36
24.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:39
dep. 07:39
26.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:43
dep. 07:43
30.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:44
dep. 07:44
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:46
dep. 07:46
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
34.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:54
dep. 07:54
35.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:57
37.4 km
09:00 09:53 (00:53)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 09:00
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Barlovo
arr. 09:08
dep. 09:08
8 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:16
dep. 09:16
14 km
Beloljin
arr. 09:20
dep. 09:20
17 km
Kondzelj
arr. 09:23
dep. 09:23
19 km
Bresnicic
arr. 09:25
dep. 09:25
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:29
dep. 09:29
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:37
dep. 09:37
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
34 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
35 km
09:00 10:03 (01:03)
Bus stationJadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 09:00
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:05
dep. 09:05
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Barlovo
arr. 09:12
dep. 09:12
8 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 09:17
dep. 09:17
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
Beloljin
arr. 09:25
dep. 09:25
17 km
Kondzelj
arr. 09:28
dep. 09:28
19 km
Bresnicic
arr. 09:30
dep. 09:30
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:35
dep. 09:35
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
35 km
11:35 12:32 (00:57)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 11:35
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 11:40
dep. 11:40
2.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 11:43
dep. 11:43
4.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 11:47
dep. 11:47
6.5 km
Barlovo
arr. 11:50
dep. 11:50
8.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 11:54
dep. 11:54
11.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 11:57
dep. 11:57
13.1 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 12:00
dep. 12:00
15 km
Beloljin
arr. 12:03
dep. 12:03
17.6 km
Kondzelj
arr. 12:06
dep. 12:06
20.1 km
Bresnicic
arr. 12:08
dep. 12:08
21.7 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:11
dep. 12:11
24.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:14
dep. 12:14
26.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:18
dep. 12:18
30.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:19
dep. 12:19
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:21
dep. 12:21
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
34.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:29
dep. 12:29
35.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 12:32
37.4 km
12:35 13:56 (01:21)
Rasputnica KastratRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
dep. 12:35
Kursumlija, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:52
3 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 12:59
dep. 13:00
7 km
Barlovo, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:10
13 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 13:16
dep. 13:17
17 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 13:21
dep. 13:22
21 km
Beloljin, Railway station
arr. 13:27
dep. 13:28
23 km
Bresnicic, Railway station
arr. 13:33
dep. 13:34
26 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 13:39
dep. 13:40
29 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 13:50
dep. 13:51
39 km
Prokuplje, Railway station
arr. 13:56
41 km
12:55 13:58 (01:03)
Bus stationJadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 12:55
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 13:00
dep. 13:00
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 13:02
dep. 13:02
5 km
Barlovo
arr. 13:07
dep. 13:07
8 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 13:12
dep. 13:12
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 13:15
dep. 13:15
14 km
Beloljin
arr. 13:20
dep. 13:20
17 km
Kondzelj
arr. 13:23
dep. 13:23
19 km
Bresnicic
arr. 13:25
dep. 13:25
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:30
dep. 13:30
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:42
dep. 13:42
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:55
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:58
35 km
14:30 15:18 (00:48)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 14:30
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:33
dep. 14:33
3 km
Barlovo
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 14:46
dep. 14:46
14 km
Beloljin
arr. 14:50
dep. 14:50
17 km
Kondzelj
arr. 14:53
dep. 14:53
19 km
Bresnicic
arr. 14:55
dep. 14:55
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 14:59
dep. 14:59
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:07
dep. 15:07
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
34 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 15:18
35 km
14:45 15:52 (01:07)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 14:45
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:49
dep. 14:49
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 14:52
dep. 14:52
5 km
Barlovo
arr. 14:57
dep. 14:57
8 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 15:02
dep. 15:02
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 15:05
dep. 15:05
14 km
Beloljin
arr. 15:10
dep. 15:10
17 km
Kondzelj
arr. 15:13
dep. 15:13
19 km
Bresnicic
arr. 15:15
dep. 15:15
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 15:20
dep. 15:20
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:32
dep. 15:32
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:45
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:49
dep. 15:49
35.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:52
37.1 km
17:35 18:33 (00:58)
Bus stationJadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 17:35
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 17:42
dep. 17:42
1 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 17:45
dep. 17:45
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 17:47
dep. 17:47
5 km
Barlovo
arr. 17:51
dep. 17:51
8 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 17:55
dep. 17:55
11 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 17:56
dep. 17:56
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 17:59
dep. 17:59
14 km
Beloljin
arr. 18:03
dep. 18:03
17 km
Kondzelj
arr. 18:05
dep. 18:05
19 km
Bresnicic
arr. 18:07
dep. 18:07
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 18:12
dep. 18:12
24 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:19
dep. 18:19
30 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:22
dep. 18:22
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 18:33
35 km
17:40 19:01 (01:21)
Rasputnica KastratRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
dep. 17:40
Kursumlija, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:57
3 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:05
7 km
Barlovo, Railway station
arr. 18:14
dep. 18:15
13 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 18:21
dep. 18:22
17 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 18:26
dep. 18:27
21 km
Beloljin, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:33
23 km
Bresnicic, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:39
26 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
29 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 18:55
dep. 18:56
39 km
Prokuplje, Railway station
arr. 19:01
41 km
19:20 20:17 (00:57)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 19:20
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 19:25
dep. 19:25
2.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 19:28
dep. 19:28
4.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 19:32
dep. 19:32
6.5 km
Barlovo
arr. 19:35
dep. 19:35
8.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 19:39
dep. 19:39
11.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 19:42
dep. 19:42
13.1 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 19:45
dep. 19:45
15 km
Beloljin
arr. 19:48
dep. 19:48
17.6 km
Kondzelj
arr. 19:51
dep. 19:51
20.1 km
Bresnicic
arr. 19:53
dep. 19:53
21.7 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 19:56
dep. 19:56
24.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 19:59
dep. 19:59
26.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 20:03
dep. 20:03
30.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 20:04
dep. 20:04
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 20:06
dep. 20:06
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
34.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 20:14
dep. 20:14
35.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 20:17
37.4 km
21:40 22:37 (00:57)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 21:40
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 21:45
dep. 21:45
2.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 21:48
dep. 21:48
4.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 21:52
dep. 21:52
6.5 km
Barlovo
arr. 21:55
dep. 21:55
8.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 21:59
dep. 21:59
11.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 22:02
dep. 22:02
13.1 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 22:05
dep. 22:05
15 km
Beloljin
arr. 22:08
dep. 22:08
17.6 km
Kondzelj
arr. 22:11
dep. 22:11
20.1 km
Bresnicic
arr. 22:13
dep. 22:13
21.7 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 22:16
dep. 22:16
24.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 22:19
dep. 22:19
26.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 22:23
dep. 22:23
30.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 22:24
dep. 22:24
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:26
dep. 22:26
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
34.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 22:34
dep. 22:34
35.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 22:37
37.4 km

Naselja Kursumlija i Prokuplje su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 01h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kursumlija je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.