Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kursumlija - Prokuplje timetable

thursday, 02.07.2020.
05:00 05:48 (00:48)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 05:00
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 05:03
dep. 05:03
3 km
Barlovo, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
8 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
14 km
Beloljin, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
17 km
Kondzelj, Center
arr. 05:23
dep. 05:23
19 km
Bresnicic, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 05:29
dep. 05:29
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:37
dep. 05:37
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
34 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 05:48
35 km
05:40 06:32 (00:52)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 05:40
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
1 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 05:46
dep. 05:46
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Barlovo, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
8 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 05:54
dep. 05:54
12 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
14 km
Beloljin, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
17 km
Kondzelj, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
19 km
Bresnicic, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
20 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
24 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:22
dep. 06:22
29 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:24
dep. 06:24
30 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:26
dep. 06:26
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:28
dep. 06:28
33.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:31
dep. 06:31
34.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:32
35 km
07:00 07:57 (00:57)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 07:00
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 07:05
dep. 07:05
-2.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
4.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 07:12
dep. 07:12
6.5 km
Barlovo, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
8.7 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 07:19
dep. 07:19
11.5 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 07:22
dep. 07:22
13.1 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Beloljin, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
17.6 km
Kondzelj, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
20.1 km
Bresnicic, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
21.7 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
24.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:39
dep. 07:39
26.9 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:43
dep. 07:43
30.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:44
dep. 07:44
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:46
dep. 07:46
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
34.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:54
dep. 07:54
35.6 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:57
37.4 km
09:00 09:53 (00:53)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 09:00
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Barlovo, Intersection
arr. 09:08
dep. 09:08
8 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
14 km
Beloljin, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
17 km
Kondzelj, Center
arr. 09:23
dep. 09:23
19 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
20 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:37
dep. 09:37
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
34 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
35 km
09:00 10:03 (01:03)
Bus stationJadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 09:00
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 09:05
dep. 09:05
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Barlovo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
8 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 09:17
dep. 09:17
12 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
Beloljin, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
17 km
Kondzelj, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
19 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
20 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
35 km
12:35 13:57 (01:22)
Rasputnica KastratRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
dep. 12:35
Kursumlija, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:52
3 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 12:59
dep. 13:00
7 km
Barlovo, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:10
13 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 13:16
dep. 13:17
17 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 13:21
dep. 13:22
21 km
Beloljin, Railway station
arr. 13:27
dep. 13:28
23 km
Bresnicic, Railway station
arr. 13:34
dep. 13:35
26 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 13:40
dep. 13:41
29 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 13:51
dep. 13:52
39 km
Prokuplje, Railway station
arr. 13:57
41 km
12:55 13:58 (01:03)
Bus stationJadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 12:55
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 13:02
dep. 13:02
5 km
Barlovo, Intersection
arr. 13:07
dep. 13:07
8 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 13:12
dep. 13:12
12 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
14 km
Beloljin, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
17 km
Kondzelj, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
19 km
Bresnicic, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
20 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:42
dep. 13:42
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:55
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:58
35 km
14:30 15:18 (00:48)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 14:30
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 14:33
dep. 14:33
3 km
Barlovo, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
14 km
Beloljin, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
17 km
Kondzelj, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
19 km
Bresnicic, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
20 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:07
dep. 15:07
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
34 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 15:18
35 km
14:45 15:52 (01:07)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 14:45
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 14:52
dep. 14:52
5 km
Barlovo, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
8 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 15:02
dep. 15:02
12 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
14 km
Beloljin, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
17 km
Kondzelj, Center
arr. 15:13
dep. 15:13
19 km
Bresnicic, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
20 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:32
dep. 15:32
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:45
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:49
dep. 15:49
35.3 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:52
37.1 km
17:35 18:33 (00:58)
Bus stationJadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 17:35
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 17:42
dep. 17:42
1 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 17:47
dep. 17:47
5 km
Barlovo, Intersection
arr. 17:51
dep. 17:51
8 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 17:55
dep. 17:55
11 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 17:56
dep. 17:56
12 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
14 km
Beloljin, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
17 km
Kondzelj, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
19 km
Bresnicic, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
20 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
24 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:19
dep. 18:19
30 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:22
dep. 18:22
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 18:33
35 km
17:45 19:07 (01:22)
Rasputnica KastratRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
dep. 17:45
Kursumlija, Railway station
arr. 17:52
dep. 18:02
3 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:10
7 km
Barlovo, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:20
13 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 18:26
dep. 18:27
17 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 18:31
dep. 18:32
21 km
Beloljin, Railway station
arr. 18:37
dep. 18:38
23 km
Bresnicic, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
26 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
29 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 19:01
dep. 19:02
39 km
Prokuplje, Railway station
arr. 19:07
41 km

Naselja Kursumlija i Prokuplje su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 01h i 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kursumlija je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 17:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.