Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kursumlija - Merdare kod Kursumlije timetable

sunday, 21.07.2019.
10:03 11:12 (01:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Railway station
dep. 10:03
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 10:10
dep. 10:11
3 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:19
7 km
Ljusa, Railway station
arr. 10:23
dep. 10:24
9 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:28
11 km
Desiska, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
16 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:41
dep. 10:42
19 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:49
23 km
arr. 10:55
dep. 10:56
26 km
Vasiljevac, Railway station
arr. 11:03
dep. 11:04
29 km
Merdare kod Kursumlije, Railway station
arr. 11:12
33 km
14:27 14:59 (00:32)
Pepeljevac P.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Pepeljevac P.
dep. 14:27
Kursumlija, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:25
-1 km
Kastrat, I
arr. 14:33
dep. 14:33
6 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Ljusa
arr. 14:37
dep. 14:37
10 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 14:40
dep. 14:40
12 km
Desiska
arr. 14:45
dep. 14:45
16 km
Raca kod Kursumlije
arr. 14:48
dep. 14:48
19 km
Raca kod Kursumlije, Đorovići
arr. 14:49
dep. 14:49
20 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 14:51
dep. 14:51
22 km
Mala Kosanica
arr. 14:54
dep. 14:54
24 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 14:55
dep. 14:55
25 km
Merdare kod Kursumlije
arr. 14:59
29 km
15:16 16:25 (01:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Railway station
dep. 15:16
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 15:23
dep. 15:24
3 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:31
dep. 15:32
7 km
Ljusa, Railway station
arr. 15:36
dep. 15:37
9 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
11 km
Desiska, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
16 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
19 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 16:01
dep. 16:02
23 km
arr. 16:08
dep. 16:09
26 km
Vasiljevac, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
29 km
Merdare kod Kursumlije, Railway station
arr. 16:25
33 km
19:30 20:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 19:30
Kursumlija, Veljkovici
arr. 19:32
dep. 19:32
1.4 km
Kursumlija, Strelci
arr. 19:33
dep. 19:33
2.4 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 19:34
dep. 19:34
2.7 km
Kastrat, Marina kula
arr. 19:36
dep. 19:36
4.7 km
Kastrat, I
arr. 19:37
dep. 19:37
5.5 km
Kastrat, II
arr. 19:39
dep. 19:39
7 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 19:40
dep. 19:40
7.8 km
Visoka kod Kursumlije, 1
arr. 19:41
dep. 19:41
8.7 km
Ljusa
arr. 19:43
dep. 19:43
10.7 km
Rudare kod Kursumlije, Simici
arr. 19:45
dep. 19:45
12.1 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 19:46
dep. 19:46
13 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 19:49
dep. 19:49
14.7 km
Desiska
arr. 19:51
dep. 19:51
16.9 km
Raca kod Kursumlije, Skola
arr. 19:53
dep. 19:53
18.7 km
Raca kod Kursumlije
arr. 19:54
dep. 19:54
19 km
Raca kod Kursumlije, Dorovici zahtev
arr. 19:56
dep. 19:56
20 km
Raca kod Kursumlije, Sastavci raskrsnica
arr. 19:57
dep. 19:57
20.7 km
Mala Kosanica, Bojovici
arr. 19:59
dep. 19:59
21.7 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 20:00
dep. 20:00
22.6 km
Mala Kosanica
arr. 20:02
dep. 20:02
23.6 km
Mala Kosanica, Markov krs
arr. 20:03
dep. 20:03
24.6 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 20:04
dep. 20:04
26.9 km
Degrmen
arr. 20:05
dep. 20:05
27.9 km
Merdare kod Kursumlije
arr. 20:07
dep. 20:07
29 km
Merdare kod Kursumlije, Administrativni prelaz
arr. 20:10
31 km
Kursumlija - Merdare kod Kursumlije timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:30 07:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 06:30
Kursumlija, Veljkovici
arr. 06:33
dep. 06:33
1.4 km
Kursumlija, Strelci
arr. 06:34
dep. 06:34
2.4 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 06:35
dep. 06:35
2.7 km
Kastrat, Marina kula
arr. 06:39
dep. 06:39
4.7 km
Kastrat, I
arr. 06:40
dep. 06:40
5.5 km
Kastrat, II
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 06:45
dep. 06:45
7.8 km
Visoka kod Kursumlije, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
8.7 km
Ljusa
arr. 06:48
dep. 06:48
10.7 km
Rudare kod Kursumlije, Simici
arr. 06:50
dep. 06:50
12.1 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 06:51
dep. 06:51
13 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 06:54
dep. 06:54
14.7 km
Desiska
arr. 06:56
dep. 06:56
16.9 km
Raca kod Kursumlije, Skola
arr. 06:58
dep. 06:58
18.7 km
Raca kod Kursumlije
arr. 06:59
dep. 06:59
19 km
Raca kod Kursumlije, Dorovici zahtev
arr. 07:01
dep. 07:01
20 km
Raca kod Kursumlije, Sastavci raskrsnica
arr. 07:02
dep. 07:02
20.7 km
Mala Kosanica, Bojovici
arr. 07:04
dep. 07:04
21.7 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 07:05
dep. 07:05
22.6 km
Mala Kosanica
arr. 07:07
dep. 07:07
23.6 km
Mala Kosanica, Markov krs
arr. 07:08
dep. 07:08
24.6 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 07:09
dep. 07:09
26.9 km
Degrmen
arr. 07:10
dep. 07:10
27.9 km
Merdare kod Kursumlije
arr. 07:12
dep. 07:12
29 km
Merdare kod Kursumlije, Administrativni prelaz
arr. 07:15
31 km
09:03 09:45 (00:42)
Pepeljevac P.
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Pepeljevac P.
dep. 09:03
Kursumlija, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
1 km
Kursumlija, Veljkovici
arr. 09:07
dep. 09:07
2.4 km
Kursumlija, Strelci
arr. 09:08
dep. 09:08
3.4 km
Kastrat, Marina kula
arr. 09:11
dep. 09:11
5.7 km
Kastrat, I
arr. 09:12
dep. 09:12
6.5 km
Kastrat, II
arr. 09:14
dep. 09:14
8 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 09:18
dep. 09:18
8.8 km
Visoka kod Kursumlije, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
9.7 km
Ljusa
arr. 09:21
dep. 09:21
11.7 km
Rudare kod Kursumlije, Simici
arr. 09:23
dep. 09:23
13.1 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 09:24
dep. 09:24
14 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 09:27
dep. 09:27
15.7 km
Desiska
arr. 09:29
dep. 09:29
17.9 km
Raca kod Kursumlije, Skola
arr. 09:31
dep. 09:31
19.7 km
Raca kod Kursumlije
arr. 09:32
dep. 09:32
20 km
Raca kod Kursumlije, Dorovici zahtev
arr. 09:34
dep. 09:34
21 km
Raca kod Kursumlije, Sastavci raskrsnica
arr. 09:35
dep. 09:35
21.7 km
Mala Kosanica, Bojovici
arr. 09:37
dep. 09:37
22.7 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 09:38
dep. 09:38
23.6 km
Mala Kosanica
arr. 09:40
dep. 09:40
24.6 km
Mala Kosanica, Markov krs
arr. 09:41
dep. 09:41
25.6 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 09:42
dep. 09:42
27.9 km
Degrmen
arr. 09:43
dep. 09:43
28.9 km
Merdare kod Kursumlije
arr. 09:45
30 km
10:03 11:12 (01:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Railway station
dep. 10:03
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 10:10
dep. 10:11
3 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:19
7 km
Ljusa, Railway station
arr. 10:23
dep. 10:24
9 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:28
11 km
Desiska, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
16 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 10:41
dep. 10:42
19 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:49
23 km
arr. 10:55
dep. 10:56
26 km
Vasiljevac, Railway station
arr. 11:03
dep. 11:04
29 km
Merdare kod Kursumlije, Railway station
arr. 11:12
33 km
12:20 13:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 12:20
Kursumlija, Veljkovici
arr. 12:22
dep. 12:22
1.4 km
Kursumlija, Strelci
arr. 12:23
dep. 12:23
2.4 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 12:24
dep. 12:24
2.7 km
Kastrat, Marina kula
arr. 12:26
dep. 12:26
4.7 km
Kastrat, I
arr. 12:27
dep. 12:27
5.5 km
Kastrat, II
arr. 12:29
dep. 12:29
7 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 12:30
dep. 12:30
7.8 km
Visoka kod Kursumlije, 1
arr. 12:31
dep. 12:31
8.7 km
Ljusa
arr. 12:33
dep. 12:33
10.7 km
Rudare kod Kursumlije, Simici
arr. 12:35
dep. 12:35
12.1 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 12:36
dep. 12:36
13 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 12:39
dep. 12:39
14.7 km
Desiska
arr. 12:41
dep. 12:41
16.9 km
Raca kod Kursumlije, Skola
arr. 12:43
dep. 12:43
18.7 km
Raca kod Kursumlije
arr. 12:44
dep. 12:44
19 km
Raca kod Kursumlije, Dorovici zahtev
arr. 12:46
dep. 12:46
20 km
Raca kod Kursumlije, Sastavci raskrsnica
arr. 12:47
dep. 12:47
20.7 km
Mala Kosanica, Bojovici
arr. 12:49
dep. 12:49
21.7 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 12:50
dep. 12:50
22.6 km
Mala Kosanica
arr. 12:52
dep. 12:52
23.6 km
Mala Kosanica, Markov krs
arr. 12:53
dep. 12:53
24.6 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 12:54
dep. 12:54
26.9 km
Degrmen
arr. 12:55
dep. 12:55
27.9 km
Merdare kod Kursumlije
arr. 13:00
29 km
14:27 14:59 (00:32)
Pepeljevac P.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Pepeljevac P.
dep. 14:27
Kursumlija, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:25
-1 km
Kastrat, I
arr. 14:33
dep. 14:33
6 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Ljusa
arr. 14:37
dep. 14:37
10 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 14:40
dep. 14:40
12 km
Desiska
arr. 14:45
dep. 14:45
16 km
Raca kod Kursumlije
arr. 14:48
dep. 14:48
19 km
Raca kod Kursumlije, Đorovići
arr. 14:49
dep. 14:49
20 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 14:51
dep. 14:51
22 km
Mala Kosanica
arr. 14:54
dep. 14:54
24 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 14:55
dep. 14:55
25 km
Merdare kod Kursumlije
arr. 14:59
29 km
15:16 16:25 (01:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Railway station
dep. 15:16
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 15:23
dep. 15:24
3 km
Visoka kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:31
dep. 15:32
7 km
Ljusa, Railway station
arr. 15:36
dep. 15:37
9 km
Rudare kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
11 km
Desiska, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
16 km
Raca kod Kursumlije, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
19 km
Mala Kosanica, Railway station
arr. 16:01
dep. 16:02
23 km
arr. 16:08
dep. 16:09
26 km
Vasiljevac, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
29 km
Merdare kod Kursumlije, Railway station
arr. 16:25
33 km
19:30 20:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 19:30
Kursumlija, Veljkovici
arr. 19:32
dep. 19:32
1.4 km
Kursumlija, Strelci
arr. 19:33
dep. 19:33
2.4 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 19:34
dep. 19:34
2.7 km
Kastrat, Marina kula
arr. 19:36
dep. 19:36
4.7 km
Kastrat, I
arr. 19:37
dep. 19:37
5.5 km
Kastrat, II
arr. 19:39
dep. 19:39
7 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 19:40
dep. 19:40
7.8 km
Visoka kod Kursumlije, 1
arr. 19:41
dep. 19:41
8.7 km
Ljusa
arr. 19:43
dep. 19:43
10.7 km
Rudare kod Kursumlije, Simici
arr. 19:45
dep. 19:45
12.1 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 19:46
dep. 19:46
13 km
Rudare kod Kursumlije, Klisura zahtev
arr. 19:49
dep. 19:49
14.7 km
Desiska
arr. 19:51
dep. 19:51
16.9 km
Raca kod Kursumlije, Skola
arr. 19:53
dep. 19:53
18.7 km
Raca kod Kursumlije
arr. 19:54
dep. 19:54
19 km
Raca kod Kursumlije, Dorovici zahtev
arr. 19:56
dep. 19:56
20 km
Raca kod Kursumlije, Sastavci raskrsnica
arr. 19:57
dep. 19:57
20.7 km
Mala Kosanica, Bojovici
arr. 19:59
dep. 19:59
21.7 km
Mala Kosanica, Pumpalovići
arr. 20:00
dep. 20:00
22.6 km
Mala Kosanica
arr. 20:02
dep. 20:02
23.6 km
Mala Kosanica, Markov krs
arr. 20:03
dep. 20:03
24.6 km
Degrmen, Kosančić Ivan
arr. 20:04
dep. 20:04
26.9 km
Degrmen
arr. 20:05
dep. 20:05
27.9 km
Merdare kod Kursumlije
arr. 20:07
dep. 20:07
29 km
Merdare kod Kursumlije, Administrativni prelaz
arr. 20:10
31 km

Naselja Kursumlija i Merdare kod Kursumlije su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 01h i 09min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kursumlija je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.