Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kurjace - Veliko Gradiste timetable

tuesday, 22.10.2019.
07:06 07:35 (00:29)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kurjace
dep. 07:06
Majilovac, II
arr. 07:13
dep. 07:13
4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:14
dep. 07:14
4.5 km
Djurakovo, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
8.7 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:25
dep. 07:25
12.8 km
Topolovnik, II
arr. 07:26
dep. 07:26
13.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
15.2 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:32
dep. 07:32
18.5 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:33
dep. 07:33
19.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:35
20.4 km
14:00 14:30 (00:30)
TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kurjace
dep. 14:00
Majilovac, II
arr. 14:05
dep. 14:05
9.6 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:07
dep. 14:07
10.8 km
Djurakovo, Raskrsnica za Popovac
arr. 14:12
dep. 14:12
14.9 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:17
dep. 14:17
19 km
Topolovnik, II
arr. 14:19
dep. 14:19
20 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:21
dep. 14:21
21.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:25
dep. 14:25
24.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:27
dep. 14:27
25.8 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 14:30
26.6 km
Kurjace - Veliko Gradiste timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
07:06 07:35 (00:29)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kurjace
dep. 07:06
Majilovac, II
arr. 07:13
dep. 07:13
4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:14
dep. 07:14
4.5 km
Djurakovo, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
8.7 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:25
dep. 07:25
12.8 km
Topolovnik, II
arr. 07:26
dep. 07:26
13.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
15.2 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:32
dep. 07:32
18.5 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:33
dep. 07:33
19.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:35
20.4 km
14:00 14:30 (00:30)
TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kurjace
dep. 14:00
Majilovac, II
arr. 14:05
dep. 14:05
9.6 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:07
dep. 14:07
10.8 km
Djurakovo, Raskrsnica za Popovac
arr. 14:12
dep. 14:12
14.9 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:17
dep. 14:17
19 km
Topolovnik, II
arr. 14:19
dep. 14:19
20 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:21
dep. 14:21
21.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:25
dep. 14:25
24.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:27
dep. 14:27
25.8 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 14:30
26.6 km
Kurjace - Veliko Gradiste timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
07:06 07:35 (00:29)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kurjace
dep. 07:06
Majilovac, II
arr. 07:13
dep. 07:13
4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:14
dep. 07:14
4.5 km
Djurakovo, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
8.7 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:25
dep. 07:25
12.8 km
Topolovnik, II
arr. 07:26
dep. 07:26
13.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
15.2 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:32
dep. 07:32
18.5 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:33
dep. 07:33
19.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:35
20.4 km
14:00 14:30 (00:30)
TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kurjace
dep. 14:00
Majilovac, II
arr. 14:05
dep. 14:05
9.6 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:07
dep. 14:07
10.8 km
Djurakovo, Raskrsnica za Popovac
arr. 14:12
dep. 14:12
14.9 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:17
dep. 14:17
19 km
Topolovnik, II
arr. 14:19
dep. 14:19
20 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:21
dep. 14:21
21.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:25
dep. 14:25
24.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:27
dep. 14:27
25.8 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 14:30
26.6 km
Kurjace - Veliko Gradiste timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
07:06 07:35 (00:29)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kurjace
dep. 07:06
Majilovac, II
arr. 07:13
dep. 07:13
4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:14
dep. 07:14
4.5 km
Djurakovo, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
8.7 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:25
dep. 07:25
12.8 km
Topolovnik, II
arr. 07:26
dep. 07:26
13.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
15.2 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:32
dep. 07:32
18.5 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:33
dep. 07:33
19.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:35
20.4 km
14:00 14:30 (00:30)
TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kurjace
dep. 14:00
Majilovac, II
arr. 14:05
dep. 14:05
9.6 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:07
dep. 14:07
10.8 km
Djurakovo, Raskrsnica za Popovac
arr. 14:12
dep. 14:12
14.9 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:17
dep. 14:17
19 km
Topolovnik, II
arr. 14:19
dep. 14:19
20 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:21
dep. 14:21
21.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:25
dep. 14:25
24.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:27
dep. 14:27
25.8 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 14:30
26.6 km

Naselja Kurjace i Veliko Gradiste su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kurjace je u 07:06 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.