Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kucura - Novi Sad timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:04 06:02 (00:58)
Partizanska - ugao Novi sorMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:04
arr. 05:06
dep. 05:06
1.1 km
Kucura, Marsala Tita 9
arr. 05:07
dep. 05:07
1.9 km
Savino Selo, Janka Cmelnika 31
arr. 05:11
dep. 05:11
6 km
Savino Selo, Marsala Tita 34 - centar
arr. 05:12
dep. 05:12
6.8 km
Despotovo, Center
arr. 05:18
dep. 05:18
12.6 km
arr. 05:26
dep. 05:26
20.5 km
Ravno Selo, 29. novembar 28
arr. 05:27
dep. 05:27
21.2 km
Zmajevo, Marsala Tita 6A
arr. 05:31
dep. 05:31
25.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 05:33
dep. 05:33
26.5 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 05:34
dep. 05:34
27.3 km
Stepanovicevo, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
29.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
31.4 km
arr. 05:46
dep. 05:46
39.7 km
Rumenka, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
46.7 km
arr. 06:02
54.7 km
17:09 18:07 (00:58)
Partizanska - ugao Novi sorMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:09
arr. 17:11
dep. 17:11
1.1 km
Kucura, Marsala Tita 9
arr. 17:12
dep. 17:12
1.9 km
Savino Selo, Janka Cmelnika 31
arr. 17:16
dep. 17:16
6 km
Savino Selo, Marsala Tita 34 - centar
arr. 17:17
dep. 17:17
6.8 km
Despotovo, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
12.5 km
arr. 17:31
dep. 17:31
20.5 km
Ravno Selo, 29. novembar 28
arr. 17:32
dep. 17:32
21.2 km
Zmajevo, Marsala Tita 6A
arr. 17:36
dep. 17:36
25.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 18
arr. 17:38
dep. 17:38
26.5 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 17:39
dep. 17:39
27.3 km
Stepanovicevo, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
29.9 km
arr. 17:51
dep. 17:51
39.7 km
Rumenka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
46.7 km
Novi Sad, Industrijska
arr. 18:03
dep. 18:03
52.7 km
arr. 18:07
54.7 km
17:11 18:07 (00:56)
Marsala Tita 57 - centarMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:11
Kucura, Marsala Tita 9
arr. 17:12
dep. 17:12
0.8 km
Savino Selo, Janka Cmelnika 31
arr. 17:16
dep. 17:16
4.9 km
Savino Selo, Marsala Tita 34 - centar
arr. 17:17
dep. 17:17
5.7 km
Despotovo, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
11.4 km
arr. 17:31
dep. 17:31
19.4 km
Ravno Selo, 29. novembar 28
arr. 17:32
dep. 17:32
20.1 km
Zmajevo, Marsala Tita 6A
arr. 17:36
dep. 17:36
24.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 17:38
dep. 17:38
25.4 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 17:39
dep. 17:39
26.2 km
Stepanovicevo, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
28.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 17:44
dep. 17:44
30.3 km
arr. 17:51
dep. 17:51
38.6 km
Rumenka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
45.6 km
arr. 18:07
53.6 km
Kucura - Novi Sad timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
05:04 06:02 (00:58)
Partizanska - ugao Novi sorMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:04
arr. 05:06
dep. 05:06
1.1 km
Kucura, Marsala Tita 9
arr. 05:07
dep. 05:07
1.9 km
Savino Selo, Janka Cmelnika 31
arr. 05:11
dep. 05:11
6 km
Savino Selo, Marsala Tita 34 - centar
arr. 05:12
dep. 05:12
6.8 km
Despotovo, Center
arr. 05:18
dep. 05:18
12.6 km
arr. 05:26
dep. 05:26
20.5 km
Ravno Selo, 29. novembar 28
arr. 05:27
dep. 05:27
21.2 km
Zmajevo, Marsala Tita 6A
arr. 05:31
dep. 05:31
25.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 05:33
dep. 05:33
26.5 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 05:34
dep. 05:34
27.3 km
Stepanovicevo, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
29.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
31.4 km
arr. 05:46
dep. 05:46
39.7 km
Rumenka, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
46.7 km
arr. 06:02
54.7 km
17:09 18:07 (00:58)
Partizanska - ugao Novi sorMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:09
arr. 17:11
dep. 17:11
1.1 km
Kucura, Marsala Tita 9
arr. 17:12
dep. 17:12
1.9 km
Savino Selo, Janka Cmelnika 31
arr. 17:16
dep. 17:16
6 km
Savino Selo, Marsala Tita 34 - centar
arr. 17:17
dep. 17:17
6.8 km
Despotovo, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
12.5 km
arr. 17:31
dep. 17:31
20.5 km
Ravno Selo, 29. novembar 28
arr. 17:32
dep. 17:32
21.2 km
Zmajevo, Marsala Tita 6A
arr. 17:36
dep. 17:36
25.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 18
arr. 17:38
dep. 17:38
26.5 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 17:39
dep. 17:39
27.3 km
Stepanovicevo, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
29.9 km
arr. 17:51
dep. 17:51
39.7 km
Rumenka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
46.7 km
Novi Sad, Industrijska
arr. 18:03
dep. 18:03
52.7 km
arr. 18:07
54.7 km
17:11 18:07 (00:56)
Marsala Tita 57 - centarMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:11
Kucura, Marsala Tita 9
arr. 17:12
dep. 17:12
0.8 km
Savino Selo, Janka Cmelnika 31
arr. 17:16
dep. 17:16
4.9 km
Savino Selo, Marsala Tita 34 - centar
arr. 17:17
dep. 17:17
5.7 km
Despotovo, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
11.4 km
arr. 17:31
dep. 17:31
19.4 km
Ravno Selo, 29. novembar 28
arr. 17:32
dep. 17:32
20.1 km
Zmajevo, Marsala Tita 6A
arr. 17:36
dep. 17:36
24.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 17:38
dep. 17:38
25.4 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 17:39
dep. 17:39
26.2 km
Stepanovicevo, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
28.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 17:44
dep. 17:44
30.3 km
arr. 17:51
dep. 17:51
38.6 km
Rumenka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
45.6 km
arr. 18:07
53.6 km
Kucura - Novi Sad timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
05:04 06:02 (00:58)
Partizanska - ugao Novi sorMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:04
arr. 05:06
dep. 05:06
1.1 km
Kucura, Marsala Tita 9
arr. 05:07
dep. 05:07
1.9 km
Savino Selo, Janka Cmelnika 31
arr. 05:11
dep. 05:11
6 km
Savino Selo, Marsala Tita 34 - centar
arr. 05:12
dep. 05:12
6.8 km
Despotovo, Center
arr. 05:18
dep. 05:18
12.6 km
arr. 05:26
dep. 05:26
20.5 km
Ravno Selo, 29. novembar 28
arr. 05:27
dep. 05:27
21.2 km
Zmajevo, Marsala Tita 6A
arr. 05:31
dep. 05:31
25.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 05:33
dep. 05:33
26.5 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 05:34
dep. 05:34
27.3 km
Stepanovicevo, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
29.9 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
31.4 km
arr. 05:46
dep. 05:46
39.7 km
Rumenka, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
46.7 km
arr. 06:02
54.7 km
17:09 18:07 (00:58)
Partizanska - ugao Novi sorMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:09
arr. 17:11
dep. 17:11
1.1 km
Kucura, Marsala Tita 9
arr. 17:12
dep. 17:12
1.9 km
Savino Selo, Janka Cmelnika 31
arr. 17:16
dep. 17:16
6 km
Savino Selo, Marsala Tita 34 - centar
arr. 17:17
dep. 17:17
6.8 km
Despotovo, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
12.5 km
arr. 17:31
dep. 17:31
20.5 km
Ravno Selo, 29. novembar 28
arr. 17:32
dep. 17:32
21.2 km
Zmajevo, Marsala Tita 6A
arr. 17:36
dep. 17:36
25.2 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 18
arr. 17:38
dep. 17:38
26.5 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 17:39
dep. 17:39
27.3 km
Stepanovicevo, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
29.9 km
arr. 17:51
dep. 17:51
39.7 km
Rumenka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
46.7 km
Novi Sad, Industrijska
arr. 18:03
dep. 18:03
52.7 km
arr. 18:07
54.7 km
17:11 18:07 (00:56)
Marsala Tita 57 - centarMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:11
Kucura, Marsala Tita 9
arr. 17:12
dep. 17:12
0.8 km
Savino Selo, Janka Cmelnika 31
arr. 17:16
dep. 17:16
4.9 km
Savino Selo, Marsala Tita 34 - centar
arr. 17:17
dep. 17:17
5.7 km
Despotovo, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
11.4 km
arr. 17:31
dep. 17:31
19.4 km
Ravno Selo, 29. novembar 28
arr. 17:32
dep. 17:32
20.1 km
Zmajevo, Marsala Tita 6A
arr. 17:36
dep. 17:36
24.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 17:38
dep. 17:38
25.4 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 17:39
dep. 17:39
26.2 km
Stepanovicevo, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
28.8 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 17:44
dep. 17:44
30.3 km
arr. 17:51
dep. 17:51
38.6 km
Rumenka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
45.6 km
arr. 18:07
53.6 km

Naselja Kucura i Novi Sad su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 56min., a najduže 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kucura je u 05:04 h, dok je poslednji polazak u 17:11 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.