Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kucevo - Vukovic timetable

friday, 22.11.2019.
06:10 06:51 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:10
Kucevo, Kamenolom
arr. 06:13
dep. 06:13
2.2 km
Kaona kod Kuceva
arr. 06:17
dep. 06:17
3.7 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 06:20
dep. 06:20
4.4 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 06:22
dep. 06:22
4.9 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 06:27
dep. 06:27
8.6 km
Turija kod Kuceva
arr. 06:29
dep. 06:29
9.3 km
Sena
arr. 06:33
dep. 06:33
12.1 km
Ljesnica
arr. 06:58
dep. 06:58
30 km
Srpce
arr. 06:54
dep. 06:54
27.3 km
Vukovic
arr. 06:51
25.2 km
12:30 13:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:30
Kucevo, Kamenolom
arr. 12:33
dep. 12:33
2.2 km
Kaona kod Kuceva
arr. 12:35
dep. 12:35
3.7 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 12:37
dep. 12:37
4.4 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 12:38
dep. 12:38
4.9 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 12:43
dep. 12:43
8.2 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 12:44
dep. 12:44
8.7 km
Sena
arr. 12:49
dep. 12:49
12.1 km
Ljesnica
arr. 12:53
dep. 12:53
14.2 km
Srpce
arr. 12:57
dep. 12:57
16.1 km
Vukovic
arr. 13:00
17.7 km
14:10 14:39 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:10
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:21
dep. 14:21
7 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Sena
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Ljesnica
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Srpce
arr. 14:36
dep. 14:36
17 km
Vukovic
arr. 14:39
19 km
Kucevo - Vukovic timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
06:10 06:51 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:10
Kucevo, Kamenolom
arr. 06:13
dep. 06:13
2.2 km
Kaona kod Kuceva
arr. 06:17
dep. 06:17
3.7 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 06:20
dep. 06:20
4.4 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 06:22
dep. 06:22
4.9 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 06:27
dep. 06:27
8.6 km
Turija kod Kuceva
arr. 06:29
dep. 06:29
9.3 km
Sena
arr. 06:33
dep. 06:33
12.1 km
Ljesnica
arr. 06:58
dep. 06:58
30 km
Srpce
arr. 06:54
dep. 06:54
27.3 km
Vukovic
arr. 06:51
25.2 km
12:30 13:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:30
Kucevo, Kamenolom
arr. 12:33
dep. 12:33
2.2 km
Kaona kod Kuceva
arr. 12:35
dep. 12:35
3.7 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 12:37
dep. 12:37
4.4 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 12:38
dep. 12:38
4.9 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 12:43
dep. 12:43
8.2 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 12:44
dep. 12:44
8.7 km
Sena
arr. 12:49
dep. 12:49
12.1 km
Ljesnica
arr. 12:53
dep. 12:53
14.2 km
Srpce
arr. 12:57
dep. 12:57
16.1 km
Vukovic
arr. 13:00
17.7 km
14:10 14:39 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:10
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:21
dep. 14:21
7 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Sena
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Ljesnica
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Srpce
arr. 14:36
dep. 14:36
17 km
Vukovic
arr. 14:39
19 km
Kucevo - Vukovic timetable
Departures on: tuesday, 26.11.2019.
06:10 06:51 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:10
Kucevo, Kamenolom
arr. 06:13
dep. 06:13
2.2 km
Kaona kod Kuceva
arr. 06:17
dep. 06:17
3.7 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 06:20
dep. 06:20
4.4 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 06:22
dep. 06:22
4.9 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 06:27
dep. 06:27
8.6 km
Turija kod Kuceva
arr. 06:29
dep. 06:29
9.3 km
Sena
arr. 06:33
dep. 06:33
12.1 km
Ljesnica
arr. 06:58
dep. 06:58
30 km
Srpce
arr. 06:54
dep. 06:54
27.3 km
Vukovic
arr. 06:51
25.2 km
12:30 13:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:30
Kucevo, Kamenolom
arr. 12:33
dep. 12:33
2.2 km
Kaona kod Kuceva
arr. 12:35
dep. 12:35
3.7 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 12:37
dep. 12:37
4.4 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 12:38
dep. 12:38
4.9 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 12:43
dep. 12:43
8.2 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 12:44
dep. 12:44
8.7 km
Sena
arr. 12:49
dep. 12:49
12.1 km
Ljesnica
arr. 12:53
dep. 12:53
14.2 km
Srpce
arr. 12:57
dep. 12:57
16.1 km
Vukovic
arr. 13:00
17.7 km
14:10 14:39 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:10
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:21
dep. 14:21
7 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Sena
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Ljesnica
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Srpce
arr. 14:36
dep. 14:36
17 km
Vukovic
arr. 14:39
19 km

Naselja Kucevo i Vukovic su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kucevo je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 14:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.