Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kucevo - Makce timetable

saturday, 25.06.2022.
06:44 07:34 (00:50)
Šik - JugopetrolIntersection
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Šik - Jugopetrol
dep. 06:44
Kucevo, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
1 km
Kaona kod Kuceva
arr. 06:59
dep. 06:59
4 km
Turija kod Kuceva
arr. 07:06
dep. 07:06
8 km
Sena
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
Ljesnica
arr. 07:19
dep. 07:19
16 km
Misljenovac
arr. 07:22
dep. 07:22
18 km
Mustapic, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Rabrovo
arr. 07:30
dep. 07:30
24 km
Velika Bresnica
arr. 07:32
dep. 07:32
26 km
Makce, Intersection
arr. 07:34
28 km
11:15 12:15 (01:00)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 11:15
Kucevo, Kamenolom
arr. 11:18
dep. 11:18
2.2 km
Kaona kod Kuceva
arr. 11:20
dep. 11:20
3.7 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 11:21
dep. 11:21
4.4 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 11:22
dep. 11:22
4.9 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 11:42
dep. 11:42
19.3 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 11:39
dep. 11:39
17.5 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 11:38
dep. 11:38
16.7 km
Rakova Bara, Selo
arr. 11:34
dep. 11:34
13.8 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 11:43
dep. 11:43
19.7 km
Sena
arr. 11:48
dep. 11:48
23.2 km
Ljesnica
arr. 11:51
dep. 11:51
25.3 km
Misljenovac
arr. 11:53
dep. 11:53
27 km
Mustapic, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
34.7 km
Mustapic, S
arr. 12:00
dep. 12:00
31.9 km
Rabrovo
arr. 12:09
dep. 12:09
38.8 km
Velika Bresnica, P. kuca
arr. 12:11
dep. 12:11
40.2 km
Makce, S
arr. 12:15
43 km
11:15 12:15 (01:00)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 11:15
Kucevo, Kamenolom
arr. 11:18
dep. 11:18
2.2 km
Kaona kod Kuceva
arr. 11:20
dep. 11:20
3.7 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 11:21
dep. 11:21
4.4 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 11:22
dep. 11:22
4.9 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 11:42
dep. 11:42
19.3 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 11:39
dep. 11:39
17.5 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 11:38
dep. 11:38
16.7 km
Rakova Bara, Selo
arr. 11:34
dep. 11:34
13.8 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 11:43
dep. 11:43
19.7 km
Sena
arr. 11:48
dep. 11:48
23.2 km
Ljesnica
arr. 11:51
dep. 11:51
25.3 km
Misljenovac
arr. 11:53
dep. 11:53
27 km
Mustapic, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
34.7 km
Mustapic, S
arr. 12:00
dep. 12:00
31.9 km
Rabrovo
arr. 12:09
dep. 12:09
38.8 km
Velika Bresnica, P. kuca
arr. 12:11
dep. 12:11
40.2 km
Makce, S
arr. 12:15
43 km
14:50 15:26 (00:36)
Bus stationKrak Rabrovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:50
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:54
dep. 14:54
3 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Sena
arr. 15:04
dep. 15:04
11 km
Ljesnica
arr. 15:09
dep. 15:09
15 km
Misljenovac
arr. 15:12
dep. 15:12
17 km
Mustapic, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
19 km
Rabrovo
arr. 15:20
dep. 15:20
23 km
Velika Bresnica
arr. 15:23
dep. 15:23
25 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:26
27 km
Kucevo - Makce timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
06:44 07:34 (00:50)
Šik - JugopetrolIntersection
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Šik - Jugopetrol
dep. 06:44
Kucevo, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
1 km
Kaona kod Kuceva
arr. 06:59
dep. 06:59
4 km
Turija kod Kuceva
arr. 07:06
dep. 07:06
8 km
Sena
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
Ljesnica
arr. 07:19
dep. 07:19
16 km
Misljenovac
arr. 07:22
dep. 07:22
18 km
Mustapic, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Rabrovo
arr. 07:30
dep. 07:30
24 km
Velika Bresnica
arr. 07:32
dep. 07:32
26 km
Makce, Intersection
arr. 07:34
28 km
13:24 14:03 (00:39)
Šik - JugopetrolIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Šik - Jugopetrol
dep. 13:24
Kucevo, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:30
1 km
Kaona kod Kuceva
arr. 13:34
dep. 13:34
4 km
Turija kod Kuceva
arr. 13:39
dep. 13:39
8 km
Sena
arr. 13:44
dep. 13:44
12 km
Ljesnica
arr. 13:49
dep. 13:49
16 km
Misljenovac
arr. 13:52
dep. 13:52
18 km
Mustapic, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
21 km
Rabrovo
arr. 13:58
dep. 13:58
24 km
Mala Bresnica
arr. 14:01
dep. 14:01
27 km
Makce, Intersection
arr. 14:03
28 km
14:50 15:26 (00:36)
Bus stationKrak Rabrovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:50
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:54
dep. 14:54
3 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Sena
arr. 15:04
dep. 15:04
11 km
Ljesnica
arr. 15:09
dep. 15:09
15 km
Misljenovac
arr. 15:12
dep. 15:12
17 km
Mustapic, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
19 km
Rabrovo
arr. 15:20
dep. 15:20
23 km
Velika Bresnica
arr. 15:23
dep. 15:23
25 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:26
27 km

Naselja Kucevo i Makce su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kucevo je u 06:44 h, dok je poslednji polazak u 14:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.