Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kucevo - Makce timetable

tuesday, 22.10.2019.
05:45 06:21 (00:36)
Bus stationKrak Rabrovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 05:45
Kaona kod Kuceva, S
arr. 05:49
dep. 05:49
3 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Sena
arr. 05:59
dep. 05:59
11 km
Ljesnica
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Misljenovac
arr. 06:07
dep. 06:07
17 km
Mustapic, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
19 km
Rabrovo
arr. 06:15
dep. 06:15
23 km
Velika Bresnica
arr. 06:18
dep. 06:18
25 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 06:21
27 km
06:40 07:16 (00:36)
Bus stationKrak Rabrovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:40
Kaona kod Kuceva, S
arr. 06:44
dep. 06:44
3 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 06:49
dep. 06:49
6 km
Sena
arr. 06:54
dep. 06:54
11 km
Ljesnica
arr. 06:59
dep. 06:59
15 km
Misljenovac
arr. 07:02
dep. 07:02
17 km
Mustapic, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
19 km
Rabrovo
arr. 07:10
dep. 07:10
23 km
Velika Bresnica
arr. 07:13
dep. 07:13
25 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 07:16
27 km
06:44 07:34 (00:50)
Šik - JugopetrolIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Šik - Jugopetrol
dep. 06:44
Kucevo, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
1 km
Kaona kod Kuceva
arr. 06:59
dep. 06:59
4 km
Turija kod Kuceva
arr. 07:06
dep. 07:06
8 km
Sena
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
Ljesnica
arr. 07:19
dep. 07:19
16 km
Misljenovac
arr. 07:22
dep. 07:22
18 km
Mustapic, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Rabrovo
arr. 07:30
dep. 07:30
24 km
Velika Bresnica
arr. 07:32
dep. 07:32
26 km
Makce, Intersection
arr. 07:34
28 km
07:35 08:06 (00:31)
Bus stationKrak Rabrovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 07:35
Kaona kod Kuceva, S
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 07:44
dep. 07:44
6 km
Sena
arr. 07:49
dep. 07:49
11 km
Ljesnica
arr. 07:53
dep. 07:53
15 km
Misljenovac
arr. 07:55
dep. 07:55
17 km
Mustapic, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
19 km
Rabrovo
arr. 08:01
dep. 08:01
23 km
Velika Bresnica
arr. 08:04
dep. 08:04
25 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 08:06
27 km
11:15 11:51 (00:36)
Bus stationKrak Rabrovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 11:15
Kaona kod Kuceva, S
arr. 11:19
dep. 11:19
2 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 11:21
dep. 11:21
3 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 11:24
dep. 11:24
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 11:27
dep. 11:27
7 km
Turija kod Kuceva, 1
arr. 11:29
dep. 11:29
8 km
Sena
arr. 11:32
dep. 11:32
11 km
Ljesnica
arr. 11:35
dep. 11:35
14 km
Misljenovac
arr. 11:37
dep. 11:37
16 km
Mustapic, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
19 km
Rabrovo
arr. 11:45
dep. 11:45
23 km
Velika Bresnica
arr. 11:48
dep. 11:48
25 km
Makce, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
27 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 11:51
28 km
13:44 14:21 (00:37)
Šik - JugopetrolIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Šik - Jugopetrol
dep. 13:44
Kucevo, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
1 km
Kaona kod Kuceva
arr. 13:49
dep. 13:49
4 km
Turija kod Kuceva
arr. 13:54
dep. 13:54
8 km
Sena
arr. 13:59
dep. 13:59
12 km
Ljesnica
arr. 14:04
dep. 14:04
16 km
Misljenovac
arr. 14:07
dep. 14:07
18 km
Mustapic, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
20 km
Rabrovo
arr. 14:15
dep. 14:15
24 km
Velika Bresnica
arr. 14:18
dep. 14:18
26 km
Makce, Intersection
arr. 14:21
28 km
14:15 15:05 (00:50)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:15
Kucevo, Kamenolom
arr. 14:19
dep. 14:19
2.2 km
Kaona kod Kuceva
arr. 14:21
dep. 14:21
3.7 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 14:23
dep. 14:23
4.4 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 14:24
dep. 14:24
4.9 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 14:29
dep. 14:29
8.6 km
Turija kod Kuceva
arr. 14:31
dep. 14:31
9.3 km
Sena
arr. 14:35
dep. 14:35
12.1 km
Ljesnica
arr. 14:38
dep. 14:38
14.2 km
Misljenovac
arr. 14:41
dep. 14:41
15.9 km
Mustapic, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
23.6 km
Mustapic, S
arr. 14:48
dep. 14:48
20.7 km
Rabrovo
arr. 14:58
dep. 14:58
27.7 km
Makce, S
arr. 15:05
31.9 km
14:50 15:26 (00:36)
Bus stationKrak Rabrovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:50
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:54
dep. 14:54
3 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Sena
arr. 15:04
dep. 15:04
11 km
Ljesnica
arr. 15:09
dep. 15:09
15 km
Misljenovac
arr. 15:12
dep. 15:12
17 km
Mustapic, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
19 km
Rabrovo
arr. 15:20
dep. 15:20
23 km
Velika Bresnica
arr. 15:23
dep. 15:23
25 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:26
27 km
18:14 18:54 (00:40)
Šik - JugopetrolIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Šik - Jugopetrol
dep. 18:14
Kucevo, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
1 km
Kaona kod Kuceva
arr. 18:20
dep. 18:20
4 km
Turija kod Kuceva
arr. 18:26
dep. 18:26
8 km
Sena
arr. 18:33
dep. 18:33
12 km
Ljesnica
arr. 18:39
dep. 18:39
16 km
Misljenovac
arr. 18:42
dep. 18:42
18 km
Mustapic, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
20 km
Rabrovo
arr. 18:50
dep. 18:50
24 km
Velika Bresnica
arr. 18:52
dep. 18:52
26 km
Makce, Intersection
arr. 18:54
28 km

Naselja Kucevo i Makce su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kucevo je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 18:14 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.