Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kucevo - Majdanpek timetable

tuesday, 25.01.2022.
04:55 06:15 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 04:55
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 05:00
dep. 05:00
1.6 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 05:03
dep. 05:03
3.5 km
Neresnica, Bulutić
arr. 05:06
dep. 05:06
5.2 km
Neresnica
arr. 05:08
dep. 05:08
6.2 km
Neresnica, Milošani
arr. 05:11
dep. 05:11
7.9 km
Neresnica, Popovac
arr. 05:15
dep. 05:15
10.1 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 05:17
dep. 05:17
11.9 km
Voluja
arr. 05:19
dep. 05:19
13.4 km
Voluja, Krst
arr. 05:22
dep. 05:22
15.3 km
Brodica, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
17 km
Brodica, Zeleznik
arr. 05:31
dep. 05:31
21 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 05:33
dep. 05:33
22.6 km
Bosiljkovac (Brodica), Đuvečin Most
arr. 05:35
dep. 05:35
24 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 05:41
dep. 05:41
27.6 km
Blagojev Kamen, Gornja kolonija
arr. 05:43
dep. 05:43
29.1 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Bujevac
arr. 05:52
dep. 05:52
35.8 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Zel. stanica
arr. 05:58
dep. 05:58
39.7 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
41.5 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:15
47.9 km
14:25 15:45 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 07.01.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:25
Neresnica, Sevicki most
arr. 14:33
dep. 14:33
3.4 km
Neresnica, Bulutić
arr. 14:36
dep. 14:36
5.1 km
Neresnica
arr. 14:38
dep. 14:38
6.1 km
Neresnica, Milošani
arr. 14:41
dep. 14:41
7.7 km
Neresnica, Popovac
arr. 14:45
dep. 14:45
9.9 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 14:47
dep. 14:47
11.7 km
Voluja
arr. 14:49
dep. 14:49
13.3 km
Voluja, Krst
arr. 14:52
dep. 14:52
15.2 km
Brodica, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
17 km
Brodica, Zeleznik
arr. 15:01
dep. 15:01
21 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 15:03
dep. 15:03
22.6 km
Bosiljkovac (Brodica), Đuvečin Most
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 15:09
dep. 15:09
26.5 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Bujevac
arr. 15:22
dep. 15:22
35.8 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Zel. stanica
arr. 15:28
dep. 15:28
39.7 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
41.5 km
Majdanpek, Bus station
arr. 15:45
47.8 km
16:55 18:00 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 16:55
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 16:56
dep. 16:56
1 km
Neresnica
arr. 17:04
dep. 17:04
7 km
Neresnica, Popovac
arr. 17:09
dep. 17:09
10 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 17:12
dep. 17:12
12 km
Voluja
arr. 17:14
dep. 17:14
14 km
Voluja, Krst
arr. 17:16
dep. 17:16
16 km
Brodica, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
21 km
Brodica, Zeleznik
arr. 17:24
dep. 17:24
23 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 17:26
dep. 17:26
25 km
Blagojev Kamen
arr. 17:32
dep. 17:32
30 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 17:48
dep. 17:48
43 km
Majdanpek, Bus station
arr. 18:00
50 km
19:30 20:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 19:30
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 19:31
dep. 19:31
1 km
Neresnica
arr. 19:37
dep. 19:37
7 km
Neresnica, Popovac
arr. 19:40
dep. 19:40
10 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 19:43
dep. 19:43
12 km
Voluja
arr. 19:45
dep. 19:45
14 km
Voluja, Krst
arr. 19:47
dep. 19:47
16 km
Brodica, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
21 km
Brodica, Zeleznik
arr. 19:57
dep. 19:57
23 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 20:00
dep. 20:00
25 km
Blagojev Kamen
arr. 20:05
dep. 20:05
30 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
43 km
Majdanpek, Bus station
arr. 20:30
50 km
21:20 22:20 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 21:20
Neresnica
arr. 21:29
dep. 21:29
7 km
Neresnica, Popovac
arr. 21:34
dep. 21:34
10 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 21:37
dep. 21:37
12 km
Voluja
arr. 21:39
dep. 21:39
14 km
Voluja, Krst
arr. 21:41
dep. 21:41
16 km
Brodica, Intersection
arr. 21:43
dep. 21:43
18 km
Brodica, Zeleznik
arr. 21:49
dep. 21:49
23 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 21:51
dep. 21:51
25 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 21:57
dep. 21:57
30 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 22:13
dep. 22:13
43 km
Majdanpek, Bus station
arr. 22:20
50 km
Kucevo - Majdanpek timetable
Departures on: wednesday, 26.01.2022.
04:55 06:15 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 04:55
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 05:00
dep. 05:00
1.6 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 05:03
dep. 05:03
3.5 km
Neresnica, Bulutić
arr. 05:06
dep. 05:06
5.2 km
Neresnica
arr. 05:08
dep. 05:08
6.2 km
Neresnica, Milošani
arr. 05:11
dep. 05:11
7.9 km
Neresnica, Popovac
arr. 05:15
dep. 05:15
10.1 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 05:17
dep. 05:17
11.9 km
Voluja
arr. 05:19
dep. 05:19
13.4 km
Voluja, Krst
arr. 05:22
dep. 05:22
15.3 km
Brodica, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
17 km
Brodica, Zeleznik
arr. 05:31
dep. 05:31
21 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 05:33
dep. 05:33
22.6 km
Bosiljkovac (Brodica), Đuvečin Most
arr. 05:35
dep. 05:35
24 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 05:41
dep. 05:41
27.6 km
Blagojev Kamen, Gornja kolonija
arr. 05:43
dep. 05:43
29.1 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Bujevac
arr. 05:52
dep. 05:52
35.8 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Zel. stanica
arr. 05:58
dep. 05:58
39.7 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
41.5 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:15
47.9 km
14:25 15:45 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 07.01.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:25
Neresnica, Sevicki most
arr. 14:33
dep. 14:33
3.4 km
Neresnica, Bulutić
arr. 14:36
dep. 14:36
5.1 km
Neresnica
arr. 14:38
dep. 14:38
6.1 km
Neresnica, Milošani
arr. 14:41
dep. 14:41
7.7 km
Neresnica, Popovac
arr. 14:45
dep. 14:45
9.9 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 14:47
dep. 14:47
11.7 km
Voluja
arr. 14:49
dep. 14:49
13.3 km
Voluja, Krst
arr. 14:52
dep. 14:52
15.2 km
Brodica, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
17 km
Brodica, Zeleznik
arr. 15:01
dep. 15:01
21 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 15:03
dep. 15:03
22.6 km
Bosiljkovac (Brodica), Đuvečin Most
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 15:09
dep. 15:09
26.5 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Bujevac
arr. 15:22
dep. 15:22
35.8 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Zel. stanica
arr. 15:28
dep. 15:28
39.7 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
41.5 km
Majdanpek, Bus station
arr. 15:45
47.8 km
16:55 18:00 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 16:55
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 16:56
dep. 16:56
1 km
Neresnica
arr. 17:04
dep. 17:04
7 km
Neresnica, Popovac
arr. 17:09
dep. 17:09
10 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 17:12
dep. 17:12
12 km
Voluja
arr. 17:14
dep. 17:14
14 km
Voluja, Krst
arr. 17:16
dep. 17:16
16 km
Brodica, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
21 km
Brodica, Zeleznik
arr. 17:24
dep. 17:24
23 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 17:26
dep. 17:26
25 km
Blagojev Kamen
arr. 17:32
dep. 17:32
30 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 17:48
dep. 17:48
43 km
Majdanpek, Bus station
arr. 18:00
50 km
19:30 20:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 19:30
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 19:31
dep. 19:31
1 km
Neresnica
arr. 19:37
dep. 19:37
7 km
Neresnica, Popovac
arr. 19:40
dep. 19:40
10 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 19:43
dep. 19:43
12 km
Voluja
arr. 19:45
dep. 19:45
14 km
Voluja, Krst
arr. 19:47
dep. 19:47
16 km
Brodica, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
21 km
Brodica, Zeleznik
arr. 19:57
dep. 19:57
23 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 20:00
dep. 20:00
25 km
Blagojev Kamen
arr. 20:05
dep. 20:05
30 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
43 km
Majdanpek, Bus station
arr. 20:30
50 km
21:20 22:20 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 21:20
Neresnica
arr. 21:29
dep. 21:29
7 km
Neresnica, Popovac
arr. 21:34
dep. 21:34
10 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 21:37
dep. 21:37
12 km
Voluja
arr. 21:39
dep. 21:39
14 km
Voluja, Krst
arr. 21:41
dep. 21:41
16 km
Brodica, Intersection
arr. 21:43
dep. 21:43
18 km
Brodica, Zeleznik
arr. 21:49
dep. 21:49
23 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 21:51
dep. 21:51
25 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 21:57
dep. 21:57
30 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 22:13
dep. 22:13
43 km
Majdanpek, Bus station
arr. 22:20
50 km

Naselja Kucevo i Majdanpek su međusobno udaljena ~50 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kucevo je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.