Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kucevo - Majdanpek timetable

saturday, 20.07.2019.
03:10 04:30 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 03:10
Neresnica, Sevicki most
arr. 03:18
dep. 03:18
3.4 km
Neresnica, Bulutić
arr. 03:21
dep. 03:21
5.1 km
Neresnica
arr. 03:23
dep. 03:23
6.1 km
Neresnica, Milošani
arr. 03:26
dep. 03:26
7.7 km
Neresnica, Popovac
arr. 03:30
dep. 03:30
9.9 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 03:32
dep. 03:32
11.7 km
Voluja
arr. 03:34
dep. 03:34
13.3 km
Voluja, Krst
arr. 03:37
dep. 03:37
15.2 km
Brodica, Intersection
arr. 03:40
dep. 03:40
17 km
Brodica, Zeleznik
arr. 03:46
dep. 03:46
21 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 03:48
dep. 03:48
22.6 km
Bosiljkovac (Brodica), Đuvečin Most
arr. 03:50
dep. 03:50
24 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 03:54
dep. 03:54
26.5 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Bujevac
arr. 04:07
dep. 04:07
35.8 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Zel. stanica
arr. 04:13
dep. 04:13
39.7 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 04:16
dep. 04:16
41.5 km
Majdanpek, Bus station
arr. 04:30
47.8 km
04:30 05:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 04:30
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 04:35
dep. 04:35
1.6 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 04:38
dep. 04:38
3.5 km
Neresnica, Bulutić
arr. 04:41
dep. 04:41
5.2 km
Neresnica
arr. 04:43
dep. 04:43
6.2 km
Neresnica, Milošani
arr. 04:46
dep. 04:46
7.9 km
Neresnica, Popovac
arr. 04:50
dep. 04:50
10.1 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 04:52
dep. 04:52
11.9 km
Voluja
arr. 04:54
dep. 04:54
13.4 km
Voluja, Krst
arr. 04:57
dep. 04:57
15.3 km
Brodica, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
17 km
Brodica, Zeleznik
arr. 05:06
dep. 05:06
21 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 05:08
dep. 05:08
22.6 km
Bosiljkovac (Brodica), Đuvečin Most
arr. 05:10
dep. 05:10
24 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 05:16
dep. 05:16
27.6 km
Blagojev Kamen, Gornja kolonija
arr. 05:18
dep. 05:18
29.1 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Bujevac
arr. 05:27
dep. 05:27
35.8 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Zel. stanica
arr. 05:33
dep. 05:33
39.7 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
41.5 km
Majdanpek, Bus station
arr. 05:50
47.9 km
07:35 08:38 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Railway station
dep. 07:35
Voluja, Railway station
arr. 07:56
dep. 07:57
13 km
Brodica, Railway station
arr. 08:04
dep. 08:05
17 km
Majdanpek, Railway station
arr. 08:38
33 km
09:10 10:27 (01:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 09:10
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 09:27
dep. 09:27
12 km
Voluja
arr. 09:29
dep. 09:29
14 km
Voluja, Krst
arr. 09:31
dep. 09:31
16 km
Brodica, Zeleznik
arr. 09:39
dep. 09:39
23 km
Blagojev Kamen
arr. 09:47
dep. 09:47
30 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 09:58
dep. 09:58
40 km
Majdanpek, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:15
50 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 10:27
61 km
11:10 12:15 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 11:10
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 11:11
dep. 11:11
1 km
Neresnica
arr. 11:19
dep. 11:19
7 km
Neresnica, Popovac
arr. 11:24
dep. 11:24
10 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 11:27
dep. 11:27
12 km
Voluja
arr. 11:29
dep. 11:29
14 km
Voluja, Krst
arr. 11:31
dep. 11:31
16 km
Brodica, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
21 km
Brodica, Zeleznik
arr. 11:39
dep. 11:39
23 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 11:41
dep. 11:41
25 km
Blagojev Kamen
arr. 11:47
dep. 11:47
30 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
43 km
Majdanpek, Bus station
arr. 12:15
50 km
12:20 13:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:20
Neresnica
arr. 12:29
dep. 12:29
7 km
Neresnica, Popovac
arr. 12:34
dep. 12:34
10 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 12:37
dep. 12:37
12 km
Voluja
arr. 12:39
dep. 12:39
14 km
Voluja, Krst
arr. 12:41
dep. 12:41
16 km
Brodica, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
18 km
Brodica, Zeleznik
arr. 12:49
dep. 12:49
23 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 12:51
dep. 12:51
25 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 12:57
dep. 12:57
30 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
43 km
Majdanpek, Bus station
arr. 13:20
50 km
12:20 13:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:20
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 12:25
dep. 12:25
1.6 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 12:28
dep. 12:28
3.5 km
Neresnica, Bulutić
arr. 12:31
dep. 12:31
5.2 km
Neresnica
arr. 12:33
dep. 12:33
6.2 km
Neresnica, Milošani
arr. 12:36
dep. 12:36
7.9 km
Neresnica, Popovac
arr. 12:40
dep. 12:40
10.1 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 12:42
dep. 12:42
11.9 km
Voluja
arr. 12:44
dep. 12:44
13.4 km
Voluja, Krst
arr. 12:47
dep. 12:47
15.3 km
Brodica, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
17 km
Brodica, Zeleznik
arr. 12:56
dep. 12:56
21 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 12:58
dep. 12:58
22.6 km
Bosiljkovac (Brodica), Đuvečin Most
arr. 13:00
dep. 13:00
24 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 13:06
dep. 13:06
27.6 km
Blagojev Kamen, Gornja kolonija
arr. 13:08
dep. 13:08
29.1 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Bujevac
arr. 13:17
dep. 13:17
35.8 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Zel. stanica
arr. 13:23
dep. 13:23
39.7 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
41.5 km
Majdanpek, Bus station
arr. 13:40
47.9 km
16:28 17:40 (01:12)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Railway station
dep. 16:28
Voluja, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
13 km
Brodica, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:58
17 km
Majdanpek, Railway station
arr. 17:40
33 km
16:55 18:00 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 16:55
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 16:56
dep. 16:56
1 km
Neresnica
arr. 17:04
dep. 17:04
7 km
Neresnica, Popovac
arr. 17:09
dep. 17:09
10 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 17:12
dep. 17:12
12 km
Voluja
arr. 17:14
dep. 17:14
14 km
Voluja, Krst
arr. 17:16
dep. 17:16
16 km
Brodica, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
21 km
Brodica, Zeleznik
arr. 17:24
dep. 17:24
23 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 17:26
dep. 17:26
25 km
Blagojev Kamen
arr. 17:32
dep. 17:32
30 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 17:48
dep. 17:48
43 km
Majdanpek, Bus station
arr. 18:00
50 km
20:30 21:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 20:30
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 20:35
dep. 20:35
1.6 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 20:38
dep. 20:38
3.5 km
Neresnica, Bulutić
arr. 20:41
dep. 20:41
5.2 km
Neresnica
arr. 20:43
dep. 20:43
6.2 km
Neresnica, Milošani
arr. 20:46
dep. 20:46
7.9 km
Neresnica, Popovac
arr. 20:50
dep. 20:50
10.1 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 20:52
dep. 20:52
11.9 km
Voluja
arr. 20:54
dep. 20:54
13.4 km
Voluja, Krst
arr. 20:57
dep. 20:57
15.3 km
Brodica, Intersection
arr. 21:00
dep. 21:00
17 km
Brodica, Zeleznik
arr. 21:06
dep. 21:06
21 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 21:08
dep. 21:08
22.6 km
Bosiljkovac (Brodica), Đuvečin Most
arr. 21:10
dep. 21:10
24 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 21:16
dep. 21:16
27.6 km
Blagojev Kamen, Gornja kolonija
arr. 21:18
dep. 21:18
29.1 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Bujevac
arr. 21:27
dep. 21:27
35.8 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Zel. stanica
arr. 21:33
dep. 21:33
39.7 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
41.5 km
Majdanpek, Bus station
arr. 21:50
47.9 km
21:20 22:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 21:20
Neresnica
arr. 21:29
dep. 21:29
7 km
Neresnica, Popovac
arr. 21:34
dep. 21:34
10 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 21:37
dep. 21:37
12 km
Voluja
arr. 21:39
dep. 21:39
14 km
Voluja, Krst
arr. 21:41
dep. 21:41
16 km
Brodica, Intersection
arr. 21:43
dep. 21:43
18 km
Brodica, Zeleznik
arr. 21:49
dep. 21:49
23 km
Bosiljkovac (Brodica)
arr. 21:51
dep. 21:51
25 km
Blagojev Kamen, Donja kolonija
arr. 21:57
dep. 21:57
30 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Intersection
arr. 22:13
dep. 22:13
43 km
Majdanpek, Bus station
arr. 22:20
50 km

Naselja Kucevo i Majdanpek su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kucevo je u 03:10 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.