Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kucevo - Kucajna timetable

saturday, 25.06.2022.
06:10 06:28 (00:18)
Bus stationPonore
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:10
Kucevo, Decji vrtic
arr. 06:11
dep. 06:11
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 06:13
dep. 06:13
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 06:15
dep. 06:15
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Kucajna
arr. 06:19
dep. 06:19
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 06:25
dep. 06:25
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 06:28
6 km
06:10 06:28 (00:18)
Bus stationPonore
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:10
Kucevo, Decji vrtic
arr. 06:11
dep. 06:11
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 06:13
dep. 06:13
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 06:15
dep. 06:15
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Kucajna
arr. 06:19
dep. 06:19
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 06:25
dep. 06:25
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 06:28
6 km
12:20 12:38 (00:18)
Bus stationPonore
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:20
Kucevo, Decji vrtic
arr. 12:21
dep. 12:21
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 12:23
dep. 12:23
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 12:25
dep. 12:25
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Kucajna
arr. 12:29
dep. 12:29
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 12:35
dep. 12:35
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 12:38
6 km
12:20 12:38 (00:18)
Bus stationPonore
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Saturdays during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:20
Kucevo, Decji vrtic
arr. 12:21
dep. 12:21
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 12:23
dep. 12:23
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 12:25
dep. 12:25
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Kucajna
arr. 12:29
dep. 12:29
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 12:35
dep. 12:35
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 12:38
6 km
Kucevo - Kucajna timetable
Departures on: saturday, 02.07.2022.
06:10 06:28 (00:18)
Bus stationPonore
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:10
Kucevo, Decji vrtic
arr. 06:11
dep. 06:11
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 06:13
dep. 06:13
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 06:15
dep. 06:15
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Kucajna
arr. 06:19
dep. 06:19
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 06:25
dep. 06:25
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 06:28
6 km
06:10 06:28 (00:18)
Bus stationPonore
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:10
Kucevo, Decji vrtic
arr. 06:11
dep. 06:11
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 06:13
dep. 06:13
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 06:15
dep. 06:15
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Kucajna
arr. 06:19
dep. 06:19
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 06:25
dep. 06:25
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 06:28
6 km
12:20 12:38 (00:18)
Bus stationPonore
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:20
Kucevo, Decji vrtic
arr. 12:21
dep. 12:21
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 12:23
dep. 12:23
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 12:25
dep. 12:25
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Kucajna
arr. 12:29
dep. 12:29
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 12:35
dep. 12:35
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 12:38
6 km
12:20 12:38 (00:18)
Bus stationPonore
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Saturdays during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:20
Kucevo, Decji vrtic
arr. 12:21
dep. 12:21
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 12:23
dep. 12:23
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 12:25
dep. 12:25
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Kucajna
arr. 12:29
dep. 12:29
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 12:35
dep. 12:35
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 12:38
6 km

Naselja Kucevo i Kucajna su međusobno udaljena ~6 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kucevo je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 12:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.