Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kucevo - Kucajna timetable

friday, 15.11.2019.
05:20 05:30 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 05:20
Kucevo, Decji vrtic
arr. 05:21
dep. 05:21
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 05:23
dep. 05:23
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 05:24
dep. 05:24
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 05:25
dep. 05:25
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 05:27
dep. 05:27
5.8 km
Kucajna
arr. 05:30
7.2 km
06:10 06:28 (00:18)
Bus stationPonore
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:10
Kucevo, Decji vrtic
arr. 06:11
dep. 06:11
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 06:13
dep. 06:13
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 06:15
dep. 06:15
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Kucajna
arr. 06:19
dep. 06:19
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 06:25
dep. 06:25
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 06:28
6 km
07:40 07:50 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 07:40
Kucevo, Decji vrtic
arr. 07:42
dep. 07:42
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 07:44
dep. 07:44
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 07:45
dep. 07:45
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 07:46
dep. 07:46
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 07:47
dep. 07:47
5.8 km
Kucajna
arr. 07:50
7.2 km
12:20 12:38 (00:18)
Bus stationPonore
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:20
Kucevo, Decji vrtic
arr. 12:21
dep. 12:21
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 12:23
dep. 12:23
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 12:25
dep. 12:25
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Kucajna
arr. 12:29
dep. 12:29
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 12:35
dep. 12:35
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 12:38
6 km
12:35 12:50 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:35
Kucevo, Decji vrtic
arr. 12:37
dep. 12:37
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 12:38
dep. 12:38
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 12:39
dep. 12:39
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 12:41
dep. 12:41
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 12:48
dep. 12:48
5.8 km
Cerovica kod Kuceva
arr. 12:45
dep. 12:45
3.9 km
Kucajna
arr. 12:50
7.2 km
13:10 13:25 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 13:10
Kucevo, Decji vrtic
arr. 13:12
dep. 13:12
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 13:13
dep. 13:13
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 13:14
dep. 13:14
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 13:16
dep. 13:16
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 13:23
dep. 13:23
5.8 km
Cerovica kod Kuceva
arr. 13:20
dep. 13:20
3.9 km
Kucajna
arr. 13:25
7.2 km
14:20 14:30 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:20
Kucevo, Decji vrtic
arr. 14:21
dep. 14:21
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 14:23
dep. 14:23
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 14:24
dep. 14:24
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 14:25
dep. 14:25
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 14:27
dep. 14:27
5.8 km
Kucajna
arr. 14:30
7.2 km

Naselja Kucevo i Kucajna su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kucevo je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 14:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.