Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kucevo - Golubac timetable

thursday, 21.11.2019.
14:10 15:20 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:10
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:21
dep. 14:21
7 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Sena
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Ljesnica
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Srpce
arr. 14:36
dep. 14:36
17 km
Vukovic
arr. 14:39
dep. 14:39
19 km
Zelenik
arr. 14:41
dep. 14:41
20 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 14:43
dep. 14:43
21 km
Dusmanic
arr. 14:45
dep. 14:45
23 km
Klenje kod Golupca
arr. 14:49
dep. 14:49
25 km
Mrckovac
arr. 14:52
dep. 14:52
27 km
Miljevic
arr. 14:56
dep. 14:56
30 km
Suvajic
arr. 15:00
dep. 15:00
33 km
Donja Krusevica
arr. 15:03
dep. 15:03
35 km
Branicevo, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
37 km
Ponikve
arr. 15:11
dep. 15:11
42 km
Usije, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
43 km
Golubac, Bus station
arr. 15:20
47 km
Kucevo - Golubac timetable
Departures on: friday, 22.11.2019.
14:10 15:20 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:10
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:21
dep. 14:21
7 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Sena
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Ljesnica
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Srpce
arr. 14:36
dep. 14:36
17 km
Vukovic
arr. 14:39
dep. 14:39
19 km
Zelenik
arr. 14:41
dep. 14:41
20 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 14:43
dep. 14:43
21 km
Dusmanic
arr. 14:45
dep. 14:45
23 km
Klenje kod Golupca
arr. 14:49
dep. 14:49
25 km
Mrckovac
arr. 14:52
dep. 14:52
27 km
Miljevic
arr. 14:56
dep. 14:56
30 km
Suvajic
arr. 15:00
dep. 15:00
33 km
Donja Krusevica
arr. 15:03
dep. 15:03
35 km
Branicevo, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
37 km
Ponikve
arr. 15:11
dep. 15:11
42 km
Usije, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
43 km
Golubac, Bus station
arr. 15:20
47 km
Kucevo - Golubac timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
14:10 15:20 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:10
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:21
dep. 14:21
7 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Sena
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Ljesnica
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Srpce
arr. 14:36
dep. 14:36
17 km
Vukovic
arr. 14:39
dep. 14:39
19 km
Zelenik
arr. 14:41
dep. 14:41
20 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 14:43
dep. 14:43
21 km
Dusmanic
arr. 14:45
dep. 14:45
23 km
Klenje kod Golupca
arr. 14:49
dep. 14:49
25 km
Mrckovac
arr. 14:52
dep. 14:52
27 km
Miljevic
arr. 14:56
dep. 14:56
30 km
Suvajic
arr. 15:00
dep. 15:00
33 km
Donja Krusevica
arr. 15:03
dep. 15:03
35 km
Branicevo, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
37 km
Ponikve
arr. 15:11
dep. 15:11
42 km
Usije, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
43 km
Golubac, Bus station
arr. 15:20
47 km
Kucevo - Golubac timetable
Departures on: tuesday, 26.11.2019.
14:10 15:20 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:10
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:21
dep. 14:21
7 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Sena
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Ljesnica
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Srpce
arr. 14:36
dep. 14:36
17 km
Vukovic
arr. 14:39
dep. 14:39
19 km
Zelenik
arr. 14:41
dep. 14:41
20 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 14:43
dep. 14:43
21 km
Dusmanic
arr. 14:45
dep. 14:45
23 km
Klenje kod Golupca
arr. 14:49
dep. 14:49
25 km
Mrckovac
arr. 14:52
dep. 14:52
27 km
Miljevic
arr. 14:56
dep. 14:56
30 km
Suvajic
arr. 15:00
dep. 15:00
33 km
Donja Krusevica
arr. 15:03
dep. 15:03
35 km
Branicevo, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
37 km
Ponikve
arr. 15:11
dep. 15:11
42 km
Usije, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
43 km
Golubac, Bus station
arr. 15:20
47 km
Kucevo - Golubac timetable
Departures on: wednesday, 27.11.2019.
14:10 15:20 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:10
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:21
dep. 14:21
7 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Sena
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Ljesnica
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Srpce
arr. 14:36
dep. 14:36
17 km
Vukovic
arr. 14:39
dep. 14:39
19 km
Zelenik
arr. 14:41
dep. 14:41
20 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 14:43
dep. 14:43
21 km
Dusmanic
arr. 14:45
dep. 14:45
23 km
Klenje kod Golupca
arr. 14:49
dep. 14:49
25 km
Mrckovac
arr. 14:52
dep. 14:52
27 km
Miljevic
arr. 14:56
dep. 14:56
30 km
Suvajic
arr. 15:00
dep. 15:00
33 km
Donja Krusevica
arr. 15:03
dep. 15:03
35 km
Branicevo, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
37 km
Ponikve
arr. 15:11
dep. 15:11
42 km
Usije, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
43 km
Golubac, Bus station
arr. 15:20
47 km
Kucevo - Golubac timetable
Departures on: thursday, 28.11.2019.
14:10 15:20 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:10
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:21
dep. 14:21
7 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Sena
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Ljesnica
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Srpce
arr. 14:36
dep. 14:36
17 km
Vukovic
arr. 14:39
dep. 14:39
19 km
Zelenik
arr. 14:41
dep. 14:41
20 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 14:43
dep. 14:43
21 km
Dusmanic
arr. 14:45
dep. 14:45
23 km
Klenje kod Golupca
arr. 14:49
dep. 14:49
25 km
Mrckovac
arr. 14:52
dep. 14:52
27 km
Miljevic
arr. 14:56
dep. 14:56
30 km
Suvajic
arr. 15:00
dep. 15:00
33 km
Donja Krusevica
arr. 15:03
dep. 15:03
35 km
Branicevo, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
37 km
Ponikve
arr. 15:11
dep. 15:11
42 km
Usije, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
43 km
Golubac, Bus station
arr. 15:20
47 km
Kucevo - Golubac timetable
Departures on: friday, 29.11.2019.
14:10 15:20 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:10
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:21
dep. 14:21
7 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Sena
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Ljesnica
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Srpce
arr. 14:36
dep. 14:36
17 km
Vukovic
arr. 14:39
dep. 14:39
19 km
Zelenik
arr. 14:41
dep. 14:41
20 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 14:43
dep. 14:43
21 km
Dusmanic
arr. 14:45
dep. 14:45
23 km
Klenje kod Golupca
arr. 14:49
dep. 14:49
25 km
Mrckovac
arr. 14:52
dep. 14:52
27 km
Miljevic
arr. 14:56
dep. 14:56
30 km
Suvajic
arr. 15:00
dep. 15:00
33 km
Donja Krusevica
arr. 15:03
dep. 15:03
35 km
Branicevo, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
37 km
Ponikve
arr. 15:11
dep. 15:11
42 km
Usije, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
43 km
Golubac, Bus station
arr. 15:20
47 km

Naselja Kucevo i Golubac su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kucevo je u 14:10 h, dok je poslednji polazak u 14:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.