Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevica kod Lazarevca - Lazarevac timetable

monday, 18.11.2019.
05:55 06:39 (00:44)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 05:55
Rudovci, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
5.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 06:09
dep. 06:09
8.8 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:13
dep. 06:13
12.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:23
dep. 06:23
17.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:39
24.4 km
06:00 06:45 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 06:00
Rudovci, Simica kuce
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Rudovci, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
1.5 km
Rudovci, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
2.5 km
Rudovci, Selo
arr. 06:07
dep. 06:07
3 km
Rudovci, Dikovan
arr. 06:09
dep. 06:09
4 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 06:10
dep. 06:10
4.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 06:11
dep. 06:11
5 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 06:13
dep. 06:13
6 km
Barosevac, Barosevac
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 06:18
dep. 06:18
9 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 06:19
dep. 06:19
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:21
dep. 06:21
10.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 06:24
dep. 06:24
12.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 06:27
dep. 06:27
14 km
Vreoci, Feo
arr. 06:29
dep. 06:29
15 km
arr. 06:31
dep. 06:31
15.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:33
dep. 06:33
16 km
Vreoci, Peštan
arr. 06:34
dep. 06:34
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:35
dep. 06:35
18 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:37
dep. 06:37
20 km
Sopic, Dom
arr. 06:39
dep. 06:39
21.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:40
dep. 06:40
22 km
Lazarevac, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
22.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:45
23 km
06:49 07:24 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 06:49
Krusevica kod Lazarevca, Lipar
arr. 06:53
dep. 06:53
1.5 km
Trbusnica kod Lazarevca, Dom
arr. 06:56
dep. 06:56
2.5 km
Trbusnica kod Lazarevca, Nekica kuce
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Trbusnica kod Lazarevca, Zuto brdo
arr. 06:59
dep. 06:59
4 km
Bistrica kod Lazarevca, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
5.5 km
Bistrica kod Lazarevca, Krivina
arr. 07:07
dep. 07:07
7.5 km
Bistrica kod Lazarevca, Sarena kapija
arr. 07:09
dep. 07:09
8 km
Dren kod Lazarevca, Kafana
arr. 07:12
dep. 07:12
9.5 km
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
10 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 07:15
dep. 07:15
10.5 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 07:17
dep. 07:17
11.5 km
Lazarevac, Beko
arr. 07:18
dep. 07:18
12 km
Lazarevac, L put
arr. 07:19
dep. 07:19
12.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 07:21
dep. 07:21
13 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:24
14 km
09:39 10:14 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 09:39
Krusevica kod Lazarevca, Lipar
arr. 09:43
dep. 09:43
1.5 km
Trbusnica kod Lazarevca, Dom
arr. 09:46
dep. 09:46
2.5 km
Trbusnica kod Lazarevca, Nekica kuce
arr. 09:47
dep. 09:47
3 km
Trbusnica kod Lazarevca, Zuto brdo
arr. 09:49
dep. 09:49
4 km
Bistrica kod Lazarevca, Center
arr. 09:54
dep. 09:54
5.5 km
Bistrica kod Lazarevca, Krivina
arr. 09:57
dep. 09:57
7.5 km
Bistrica kod Lazarevca, Sarena kapija
arr. 09:59
dep. 09:59
8 km
Dren kod Lazarevca, Kafana
arr. 10:02
dep. 10:02
9.5 km
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 10:04
dep. 10:04
10 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 10:05
dep. 10:05
10.5 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 10:07
dep. 10:07
11.5 km
Lazarevac, Beko
arr. 10:08
dep. 10:08
12 km
Lazarevac, L put
arr. 10:09
dep. 10:09
12.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 10:11
dep. 10:11
13 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:14
14 km
11:55 12:40 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 11:55
Rudovci, Simica kuce
arr. 11:58
dep. 11:58
1 km
Rudovci, 2
arr. 11:59
dep. 11:59
1.5 km
Rudovci, 1
arr. 12:01
dep. 12:01
2.5 km
Rudovci, Selo
arr. 12:02
dep. 12:02
3 km
Rudovci, Dikovan
arr. 12:04
dep. 12:04
4 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 12:05
dep. 12:05
4.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 12:06
dep. 12:06
5 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 12:08
dep. 12:08
6 km
Barosevac, Barosevac
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 12:13
dep. 12:13
9 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 12:14
dep. 12:14
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 12:16
dep. 12:16
10.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 12:19
dep. 12:19
12.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 12:22
dep. 12:22
14 km
Vreoci, Feo
arr. 12:24
dep. 12:24
15 km
arr. 12:26
dep. 12:26
15.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:28
dep. 12:28
16 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:29
dep. 12:29
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:30
dep. 12:30
18 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:32
dep. 12:32
20 km
Sopic, Dom
arr. 12:34
dep. 12:34
21.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:35
dep. 12:35
22 km
Lazarevac, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
22.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:40
23 km
12:30 13:02 (00:32)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 12:30
Lazarevac, Bus station
arr. 13:02
15.8 km
12:35 13:10 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 12:35
Krusevica kod Lazarevca, Lipar
arr. 12:39
dep. 12:39
1.5 km
Trbusnica kod Lazarevca, Dom
arr. 12:42
dep. 12:42
2.5 km
Trbusnica kod Lazarevca, Nekica kuce
arr. 12:43
dep. 12:43
3 km
Trbusnica kod Lazarevca, Zuto brdo
arr. 12:45
dep. 12:45
4 km
Bistrica kod Lazarevca, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
5.5 km
Bistrica kod Lazarevca, Krivina
arr. 12:53
dep. 12:53
7.5 km
Bistrica kod Lazarevca, Sarena kapija
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Dren kod Lazarevca, Kafana
arr. 12:58
dep. 12:58
9.5 km
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 13:01
dep. 13:01
10.5 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 13:03
dep. 13:03
11.5 km
Lazarevac, Beko
arr. 13:04
dep. 13:04
12 km
Lazarevac, L put
arr. 13:05
dep. 13:05
12.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 13:07
dep. 13:07
13 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:10
14 km
13:55 14:39 (00:44)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 13:55
Rudovci, 1
arr. 14:04
dep. 14:04
5.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 14:09
dep. 14:09
8.8 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 14:13
dep. 14:13
12.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:23
dep. 14:23
17.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:39
24.4 km
13:55 14:40 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 13:55
Rudovci, Simica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
1 km
Rudovci, 2
arr. 13:59
dep. 13:59
1.5 km
Rudovci, 1
arr. 14:01
dep. 14:01
2.5 km
Rudovci, Selo
arr. 14:02
dep. 14:02
3 km
Rudovci, Dikovan
arr. 14:04
dep. 14:04
4 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 14:05
dep. 14:05
4.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 14:06
dep. 14:06
5 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 14:08
dep. 14:08
6 km
Barosevac, Barosevac
arr. 14:10
dep. 14:10
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 14:13
dep. 14:13
9 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 14:14
dep. 14:14
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 14:16
dep. 14:16
10.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 14:19
dep. 14:19
12.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 14:22
dep. 14:22
14 km
Vreoci, Feo
arr. 14:24
dep. 14:24
15 km
arr. 14:26
dep. 14:26
15.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:28
dep. 14:28
16 km
Vreoci, Peštan
arr. 14:29
dep. 14:29
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 14:30
dep. 14:30
18 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:32
dep. 14:32
20 km
Sopic, Dom
arr. 14:34
dep. 14:34
21.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:35
dep. 14:35
22 km
Lazarevac, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
22.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:40
23 km
14:20 15:04 (00:44)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 14:20
Rudovci, 1
arr. 14:29
dep. 14:29
5.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 14:34
dep. 14:34
8.8 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 14:38
dep. 14:38
12.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:48
dep. 14:48
17.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:04
24.4 km
14:25 15:10 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 14:25
Rudovci, Simica kuce
arr. 14:28
dep. 14:28
1 km
Rudovci, 2
arr. 14:29
dep. 14:29
1.5 km
Rudovci, 1
arr. 14:31
dep. 14:31
2.5 km
Rudovci, Selo
arr. 14:32
dep. 14:32
3 km
Rudovci, Dikovan
arr. 14:34
dep. 14:34
4 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 14:35
dep. 14:35
4.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 14:36
dep. 14:36
5 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 14:38
dep. 14:38
6 km
Barosevac, Barosevac
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 14:43
dep. 14:43
9 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 14:44
dep. 14:44
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 14:46
dep. 14:46
10.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 14:49
dep. 14:49
12.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 14:52
dep. 14:52
14 km
Vreoci, Feo
arr. 14:54
dep. 14:54
15 km
arr. 14:56
dep. 14:56
15.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:58
dep. 14:58
16 km
Vreoci, Peštan
arr. 14:59
dep. 14:59
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:02
dep. 15:02
20 km
Sopic, Dom
arr. 15:04
dep. 15:04
21.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:05
dep. 15:05
22 km
Lazarevac, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
22.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:10
23 km
16:00 16:35 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 16:00
Krusevica kod Lazarevca, Lipar
arr. 16:04
dep. 16:04
1.5 km
Trbusnica kod Lazarevca, Dom
arr. 16:07
dep. 16:07
2.5 km
Trbusnica kod Lazarevca, Nekica kuce
arr. 16:08
dep. 16:08
3 km
Trbusnica kod Lazarevca, Zuto brdo
arr. 16:10
dep. 16:10
4 km
Bistrica kod Lazarevca, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
5.5 km
Bistrica kod Lazarevca, Krivina
arr. 16:18
dep. 16:18
7.5 km
Bistrica kod Lazarevca, Sarena kapija
arr. 16:20
dep. 16:20
8 km
Dren kod Lazarevca, Kafana
arr. 16:23
dep. 16:23
9.5 km
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
10 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 16:26
dep. 16:26
10.5 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 16:28
dep. 16:28
11.5 km
Lazarevac, Beko
arr. 16:29
dep. 16:29
12 km
Lazarevac, L put
arr. 16:30
dep. 16:30
12.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 16:32
dep. 16:32
13 km
Lazarevac, Bus station
arr. 16:35
14 km
16:45 17:33 (00:48)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 16:45
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
4.4 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:01
dep. 17:01
8.8 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:05
dep. 17:05
12.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
17.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
24.4 km
17:55 18:40 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 17:55
Rudovci, Simica kuce
arr. 17:58
dep. 17:58
1 km
Rudovci, 2
arr. 17:59
dep. 17:59
1.5 km
Rudovci, 1
arr. 18:01
dep. 18:01
2.5 km
Rudovci, Selo
arr. 18:02
dep. 18:02
3 km
Rudovci, Dikovan
arr. 18:04
dep. 18:04
4 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 18:05
dep. 18:05
4.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 18:06
dep. 18:06
5 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 18:08
dep. 18:08
6 km
Barosevac, Barosevac
arr. 18:10
dep. 18:10
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 18:13
dep. 18:13
9 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 18:14
dep. 18:14
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 18:16
dep. 18:16
10.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 18:19
dep. 18:19
12.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 18:22
dep. 18:22
14 km
Vreoci, Feo
arr. 18:24
dep. 18:24
15 km
arr. 18:26
dep. 18:26
15.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:28
dep. 18:28
16 km
Vreoci, Peštan
arr. 18:29
dep. 18:29
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 18:30
dep. 18:30
18 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:32
dep. 18:32
20 km
Sopic, Dom
arr. 18:34
dep. 18:34
21.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:35
dep. 18:35
22 km
Lazarevac, Center
arr. 18:38
dep. 18:38
22.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:40
23 km
19:05 19:49 (00:44)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 19:05
Rudovci, 1
arr. 19:14
dep. 19:14
5.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 19:19
dep. 19:19
8.8 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 19:23
dep. 19:23
12.1 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:33
dep. 19:33
17.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:49
24.4 km
19:10 19:55 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 19:10
Rudovci, Simica kuce
arr. 19:13
dep. 19:13
1 km
Rudovci, 2
arr. 19:14
dep. 19:14
1.5 km
Rudovci, 1
arr. 19:16
dep. 19:16
2.5 km
Rudovci, Selo
arr. 19:17
dep. 19:17
3 km
Rudovci, Dikovan
arr. 19:19
dep. 19:19
4 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 19:20
dep. 19:20
4.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 19:21
dep. 19:21
5 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 19:23
dep. 19:23
6 km
Barosevac, Barosevac
arr. 19:25
dep. 19:25
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 19:28
dep. 19:28
9 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 19:29
dep. 19:29
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 19:31
dep. 19:31
10.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 19:34
dep. 19:34
12.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 19:37
dep. 19:37
14 km
Vreoci, Feo
arr. 19:39
dep. 19:39
15 km
arr. 19:41
dep. 19:41
15.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:43
dep. 19:43
16 km
Vreoci, Peštan
arr. 19:44
dep. 19:44
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 19:45
dep. 19:45
18 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:47
dep. 19:47
20 km
Sopic, Dom
arr. 19:49
dep. 19:49
21.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 19:50
dep. 19:50
22 km
Lazarevac, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
22.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:55
23 km
19:15 19:50 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 19:15
Krusevica kod Lazarevca, Lipar
arr. 19:19
dep. 19:19
1.5 km
Trbusnica kod Lazarevca, Dom
arr. 19:22
dep. 19:22
2.5 km
Trbusnica kod Lazarevca, Nekica kuce
arr. 19:23
dep. 19:23
3 km
Trbusnica kod Lazarevca, Zuto brdo
arr. 19:25
dep. 19:25
4 km
Bistrica kod Lazarevca, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
5.5 km
Bistrica kod Lazarevca, Krivina
arr. 19:33
dep. 19:33
7.5 km
Bistrica kod Lazarevca, Sarena kapija
arr. 19:35
dep. 19:35
8 km
Dren kod Lazarevca, Kafana
arr. 19:38
dep. 19:38
9.5 km
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 19:40
dep. 19:40
10 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 19:41
dep. 19:41
10.5 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 19:43
dep. 19:43
11.5 km
Lazarevac, Beko
arr. 19:44
dep. 19:44
12 km
Lazarevac, L put
arr. 19:45
dep. 19:45
12.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 19:47
dep. 19:47
13 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:50
14 km
21:00 21:45 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 21:00
Rudovci, Simica kuce
arr. 21:03
dep. 21:03
1 km
Rudovci, 2
arr. 21:04
dep. 21:04
1.5 km
Rudovci, 1
arr. 21:06
dep. 21:06
2.5 km
Rudovci, Selo
arr. 21:07
dep. 21:07
3 km
Rudovci, Dikovan
arr. 21:09
dep. 21:09
4 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 21:10
dep. 21:10
4.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 21:11
dep. 21:11
5 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 21:13
dep. 21:13
6 km
Barosevac, Barosevac
arr. 21:15
dep. 21:15
7 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 21:18
dep. 21:18
9 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 21:19
dep. 21:19
9.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 21:21
dep. 21:21
10.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 21:24
dep. 21:24
12.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 21:27
dep. 21:27
14 km
Vreoci, Feo
arr. 21:29
dep. 21:29
15 km
arr. 21:31
dep. 21:31
15.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:33
dep. 21:33
16 km
Vreoci, Peštan
arr. 21:34
dep. 21:34
17.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 21:35
dep. 21:35
18 km
Sopic, Krivaja
arr. 21:37
dep. 21:37
20 km
Sopic, Dom
arr. 21:39
dep. 21:39
21.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 21:40
dep. 21:40
22 km
Lazarevac, Center
arr. 21:43
dep. 21:43
22.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:45
23 km

Naselja Krusevica kod Lazarevca i Lazarevac su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevica kod Lazarevca je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.