Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Krusevac - Zlatibor timetable

friday, 16.11.2018.
07:10 11:00 (03:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:10
Stopanja kod Trstenika
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
29 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
39 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
43 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
47 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
50 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
54 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
62 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
63 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
64 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
83 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
86 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
92 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
98 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
102 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
111 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
120 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
128 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
137 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
141 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
147 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
159 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
164 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
171 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 10:40
dep. 10:40
181 km
Cajetina, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
188 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 11:00
196 km
08:55 13:15 (04:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 10,17 EUR
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:55
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
29 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
41 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
68 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
109 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
126 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
145 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
169 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 13:15
195 km
12:05 16:00 (03:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:05
Stopanja kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
33 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
41 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
62 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
102 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
119 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
138 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
162 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
182 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 16:00
188 km
19:00 23:10 (04:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:00
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
29 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
39 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
64 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
86 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
98 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
106 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
140.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
-91 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
164.4 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 23:10
-91 km
 
Departures on: saturday, 17.11.2018.
07:10 11:00 (03:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:10
Stopanja kod Trstenika
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
29 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
39 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
43 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
47 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
50 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
54 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
62 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
63 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
64 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
83 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
86 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
92 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
98 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
102 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
111 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
120 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
128 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
137 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
141 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
147 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
159 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
164 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
171 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 10:40
dep. 10:40
181 km
Cajetina, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
188 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 11:00
196 km
08:55 13:15 (04:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 10,17 EUR
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:55
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
29 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
41 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
68 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
109 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
126 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
145 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
169 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 13:15
195 km
12:05 16:00 (03:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:05
Stopanja kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
33 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
41 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
62 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
102 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
119 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
138 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
162 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
182 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 16:00
188 km
19:00 23:10 (04:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:00
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
29 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
39 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
64 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
86 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
98 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
106 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
140.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
-91 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
164.4 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 23:10
-91 km

Naselja Krusevac i Zlatibor su međusobno udaljena ~122 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 50min., a najduže 04h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Krusevac - Zlatibor iznosi od 10,17 EUR do 10,17 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.