Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Zlatari timetable

sunday, 21.07.2019.
05:30 06:22 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:32
dep. 05:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
arr. 05:34
dep. 05:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 05:36
dep. 05:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 05:44
dep. 05:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 05:46
dep. 05:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
11 km
Savrane, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
12 km
Savrane, 2
arr. 05:51
dep. 05:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 05:54
dep. 05:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:56
dep. 05:56
16 km
Mali Kupci
arr. 05:57
dep. 05:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 06:02
dep. 06:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 06:03
dep. 06:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 06:05
dep. 06:05
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 06:07
dep. 06:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 06:11
dep. 06:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 06:14
dep. 06:14
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 06:17
dep. 06:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 06:18
dep. 06:18
29 km
Zlatari, PR
arr. 06:20
dep. 06:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 06:22
32.5 km
08:00 08:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:00
Gornji Stepos, 2
arr. 08:18
dep. 08:18
11 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:25
dep. 08:25
15 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
18.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 08:35
dep. 08:35
23 km
Celije kod Krusevca
arr. 08:40
dep. 08:40
27 km
Zlatari, KP
arr. 08:45
31 km
08:30 09:22 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:32
dep. 08:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:33
dep. 08:33
2 km
arr. 08:34
dep. 08:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 08:35
dep. 08:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 08:36
dep. 08:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 08:39
dep. 08:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 08:40
dep. 08:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 08:44
dep. 08:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:46
dep. 08:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:48
dep. 08:48
11 km
Savrane, 1
arr. 08:50
dep. 08:50
12 km
Savrane, 2
arr. 08:51
dep. 08:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:54
dep. 08:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 08:56
dep. 08:56
16 km
Mali Kupci
arr. 08:57
dep. 08:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 09:02
dep. 09:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 09:03
dep. 09:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 09:04
dep. 09:04
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 09:07
dep. 09:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 09:11
dep. 09:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 09:13
dep. 09:13
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 09:17
dep. 09:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 09:19
dep. 09:19
29 km
Zlatari, PR
arr. 09:20
dep. 09:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 09:22
32.5 km
09:43 10:39 (00:56)
Nova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 09:43
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
1 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
24 km
Zlatari
arr. 10:39
33 km
10:55 11:47 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:55
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:57
dep. 10:57
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:58
dep. 10:58
2 km
arr. 10:59
dep. 10:59
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 11:00
dep. 11:00
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 11:01
dep. 11:01
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 11:04
dep. 11:04
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 11:05
dep. 11:05
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 11:09
dep. 11:09
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 11:11
dep. 11:11
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 11:13
dep. 11:13
11 km
Savrane, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
12 km
Savrane, 2
arr. 11:16
dep. 11:16
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 11:19
dep. 11:19
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 11:21
dep. 11:21
16 km
Mali Kupci
arr. 11:22
dep. 11:22
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 11:24
dep. 11:24
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 11:27
dep. 11:27
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 11:28
dep. 11:28
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 11:30
dep. 11:30
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 11:31
dep. 11:31
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 11:36
dep. 11:36
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 11:39
dep. 11:39
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 11:42
dep. 11:42
28 km
Zlatari, Ž
arr. 11:44
dep. 11:44
29 km
Zlatari, PR
arr. 11:45
dep. 11:45
31 km
Zlatari, BM
arr. 11:47
32.5 km
12:30 13:22 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:32
dep. 12:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
arr. 12:34
dep. 12:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:36
dep. 12:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 12:39
dep. 12:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 12:40
dep. 12:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 12:44
dep. 12:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
11 km
Savrane, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Savrane, 2
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 12:54
dep. 12:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 12:56
dep. 12:56
16 km
Mali Kupci
arr. 12:57
dep. 12:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 13:02
dep. 13:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 13:03
dep. 13:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 13:04
dep. 13:04
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 13:07
dep. 13:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 13:11
dep. 13:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 13:13
dep. 13:13
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 13:17
dep. 13:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 13:19
dep. 13:19
29 km
Zlatari, PR
arr. 13:20
dep. 13:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 13:22
32.5 km
12:35 13:14 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:35
Zlatari
arr. 13:14
32 km
13:30 14:22 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:32
dep. 13:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
arr. 13:34
dep. 13:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:36
dep. 13:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
8 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:48
dep. 13:48
11 km
Savrane, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Savrane, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:56
dep. 13:56
16 km
Mali Kupci
arr. 13:57
dep. 13:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
18 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
19 km
Grkljane, Malo
arr. 14:02
dep. 14:02
20 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 14:03
dep. 14:03
21 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 14:08
dep. 14:08
23 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 14:11
dep. 14:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 14:13
dep. 14:13
26 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 14:17
dep. 14:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 14:18
dep. 14:18
29 km
Zlatari, PR
arr. 14:20
dep. 14:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 14:22
32 km
14:40 15:32 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:40
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:42
dep. 14:42
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:43
dep. 14:43
2 km
arr. 14:44
dep. 14:44
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:46
dep. 14:46
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:49
dep. 14:49
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:54
dep. 14:54
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:58
dep. 14:58
11 km
Savrane, 1
arr. 15:00
dep. 15:00
12 km
Savrane, 2
arr. 15:01
dep. 15:01
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:04
dep. 15:04
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:06
dep. 15:06
16 km
Mali Kupci
arr. 15:07
dep. 15:07
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 15:11
dep. 15:11
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 15:12
dep. 15:12
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 15:13
dep. 15:13
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 15:14
dep. 15:14
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 15:17
dep. 15:17
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 15:21
dep. 15:21
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 15:23
dep. 15:23
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 15:27
dep. 15:27
28 km
Zlatari, Ž
arr. 15:29
dep. 15:29
29 km
Zlatari, PR
arr. 15:30
dep. 15:30
31 km
Zlatari, BM
arr. 15:32
32.5 km
15:30 16:22 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
arr. 15:34
dep. 15:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 15:36
dep. 15:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:48
dep. 15:48
11 km
Savrane, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Savrane, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:56
dep. 15:56
16 km
Mali Kupci
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 16:02
dep. 16:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 16:03
dep. 16:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 16:04
dep. 16:04
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 16:07
dep. 16:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 16:11
dep. 16:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 16:13
dep. 16:13
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 16:17
dep. 16:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 16:19
dep. 16:19
29 km
Zlatari, PR
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 16:22
32.5 km
17:50 18:42 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:50
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:52
dep. 17:52
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:53
dep. 17:53
2 km
arr. 17:54
dep. 17:54
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 17:56
dep. 17:56
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 17:59
dep. 17:59
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 18:04
dep. 18:04
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 18:06
dep. 18:06
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
11 km
Savrane, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
12 km
Savrane, 2
arr. 18:11
dep. 18:11
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 18:14
dep. 18:14
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 18:16
dep. 18:16
16 km
Mali Kupci
arr. 18:17
dep. 18:17
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 18:22
dep. 18:22
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 18:23
dep. 18:23
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 18:24
dep. 18:24
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 18:27
dep. 18:27
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 18:31
dep. 18:31
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 18:33
dep. 18:33
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 18:37
dep. 18:37
28 km
Zlatari, Ž
arr. 18:39
dep. 18:39
29 km
Zlatari, PR
arr. 18:40
dep. 18:40
31 km
Zlatari, BM
arr. 18:42
32.5 km
18:00 18:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:00
Krusevac, Kolonija
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:15
dep. 18:15
11 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
18.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 18:35
dep. 18:35
22.5 km
Zlatari
arr. 18:45
31 km
19:15 20:07 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:17
dep. 19:17
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:18
dep. 19:18
2 km
arr. 19:19
dep. 19:19
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 19:21
dep. 19:21
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 19:24
dep. 19:24
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 19:25
dep. 19:25
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 19:28
dep. 19:28
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 19:31
dep. 19:31
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
11 km
Savrane, 1
arr. 19:35
dep. 19:35
12 km
Savrane, 2
arr. 19:36
dep. 19:36
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 19:39
dep. 19:39
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 19:41
dep. 19:41
16 km
Mali Kupci
arr. 19:42
dep. 19:42
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 19:44
dep. 19:44
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 19:46
dep. 19:46
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 19:47
dep. 19:47
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 19:48
dep. 19:48
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 19:50
dep. 19:50
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 19:52
dep. 19:52
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 19:56
dep. 19:56
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 19:59
dep. 19:59
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 20:02
dep. 20:02
28 km
Zlatari, Ž
arr. 20:04
dep. 20:04
29 km
Zlatari, PR
arr. 20:05
dep. 20:05
31 km
Zlatari, BM
arr. 20:07
32.5 km
20:15 21:07 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:17
dep. 20:17
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:18
dep. 20:18
2 km
arr. 20:19
dep. 20:19
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 20:21
dep. 20:21
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 20:31
dep. 20:31
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
11 km
Savrane, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
12 km
Savrane, 2
arr. 20:36
dep. 20:36
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 20:39
dep. 20:39
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 20:41
dep. 20:41
16 km
Mali Kupci
arr. 20:42
dep. 20:42
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 20:47
dep. 20:47
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 20:48
dep. 20:48
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 20:49
dep. 20:49
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 20:52
dep. 20:52
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 20:56
dep. 20:56
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 20:58
dep. 20:58
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 21:02
dep. 21:02
28 km
Zlatari, Ž
arr. 21:04
dep. 21:04
29 km
Zlatari, PR
arr. 21:05
dep. 21:05
31 km
Zlatari, BM
arr. 21:07
32.5 km

Naselja Krusevac i Zlatari su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.