Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Stopanja kod Trstenika timetable

sunday, 23.02.2020.
07:10 07:25 (00:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:10
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
15 km
08:20 08:40 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:20
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
5 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
14 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
16 km
09:30 09:45 (00:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:30
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:45
16.4 km
10:00 10:25 (00:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:00
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:04
dep. 10:04
2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:08
dep. 10:08
4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 10:12
dep. 10:12
7 km
Kosevi, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 10:17
dep. 10:17
10 km
Globoder, R2
arr. 10:18
dep. 10:18
11 km
Globoder, R1
arr. 10:21
dep. 10:21
13 km
Bresno Polje
arr. 10:23
dep. 10:23
14 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:25
15 km
10:17 10:56 (00:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Railway station
dep. 10:17
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
4 km
Kosevi, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:41
7 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 10:56
16 km
11:00 11:20 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 11:20
15 km
11:30 11:53 (00:23)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:30
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
5 km
Kosevi, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
9.9 km
Globoder, 1
arr. 11:48
dep. 11:48
10.9 km
Globoder, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
12.5 km
Bresno Polje
arr. 11:51
dep. 11:51
13.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 11:53
14.7 km
12:05 12:20 (00:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:05
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:20
15 km
14:43 15:05 (00:22)
Nova pijacaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 14:43
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
1 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:05
16 km
15:10 15:33 (00:23)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:10
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
5 km
Kosevi, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
9.9 km
Globoder, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
10.9 km
Globoder, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
12.5 km
Bresno Polje
arr. 15:31
dep. 15:31
13.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:33
14.7 km
16:05 16:20 (00:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:05
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
5 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
6 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:20
15 km
17:40 18:00 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:40
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:00
17 km
18:50 19:13 (00:23)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:50
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:01
dep. 19:01
5 km
Kosevi, 1
arr. 19:04
dep. 19:04
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 19:07
dep. 19:07
9.9 km
Globoder, 1
arr. 19:08
dep. 19:08
10.9 km
Globoder, 2
arr. 19:10
dep. 19:10
12.5 km
Bresno Polje
arr. 19:11
dep. 19:11
13.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 19:13
14.7 km
20:15 20:38 (00:23)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
5 km
Kosevi, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
9.9 km
Globoder, 1
arr. 20:33
dep. 20:33
10.9 km
Globoder, 2
arr. 20:35
dep. 20:35
12.5 km
Bresno Polje
arr. 20:36
dep. 20:36
13.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 20:38
14.7 km
20:22 21:01 (00:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Railway station
dep. 20:22
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:38
4 km
Kosevi, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
7 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 21:01
16 km

Naselja Krusevac i Stopanja kod Trstenika su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 20:22 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.