Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Stalac timetable

tuesday, 19.11.2019.
05:30 05:57 (00:27)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Bivolje, Bivolje
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Dedina, M
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 05:36
dep. 05:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 05:37
dep. 05:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Makresane, 3
arr. 05:44
dep. 05:44
7 km
arr. 05:49
dep. 05:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 05:51
dep. 05:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 05:54
dep. 05:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 05:56
dep. 05:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 05:57
14.5 km
06:20 06:47 (00:27)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:20
Bivolje, Bivolje
arr. 06:23
dep. 06:23
1 km
Dedina, M
arr. 06:25
dep. 06:25
2.5 km
Dedina, DR
arr. 06:27
dep. 06:27
3 km
Dedina, FAG
arr. 06:28
dep. 06:28
3.5 km
Makresane, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
4.5 km
Makresane, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Makresane, 3
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
arr. 06:39
dep. 06:39
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 06:44
dep. 06:44
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 06:46
dep. 06:46
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:47
14.5 km
07:00 07:25 (00:25)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:06
dep. 07:06
1.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 07:25
16.5 km
07:08 07:35 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Railway station
dep. 07:08
Dedina, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:14
4 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
13 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
15 km
Stalac, Railway station
arr. 07:35
17 km
07:30 07:57 (00:27)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Bivolje, Bivolje
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Dedina, M
arr. 07:34
dep. 07:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 07:37
dep. 07:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 07:39
dep. 07:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Makresane, 3
arr. 07:44
dep. 07:44
7 km
arr. 07:49
dep. 07:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 07:54
dep. 07:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 07:56
dep. 07:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 07:57
14.5 km
08:30 08:40 (00:10)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:30
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:40
6 km
09:30 09:57 (00:27)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:30
Bivolje, Bivolje
arr. 09:32
dep. 09:32
1 km
Dedina, M
arr. 09:34
dep. 09:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 09:36
dep. 09:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 09:37
dep. 09:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 09:39
dep. 09:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 09:42
dep. 09:42
6 km
Makresane, 3
arr. 09:44
dep. 09:44
7 km
arr. 09:49
dep. 09:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 09:51
dep. 09:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 09:54
dep. 09:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 09:56
dep. 09:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 09:57
14.5 km
09:45 10:05 (00:20)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:45
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:05
16 km
10:30 10:57 (00:27)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:30
Bivolje, Bivolje
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Dedina, M
arr. 10:34
dep. 10:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 10:36
dep. 10:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 10:37
dep. 10:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 10:42
dep. 10:42
6 km
Makresane, 3
arr. 10:44
dep. 10:44
7 km
arr. 10:49
dep. 10:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 10:54
dep. 10:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 10:56
dep. 10:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:57
14.5 km
12:00 12:27 (00:27)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 21.06.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:00
Bivolje, Bivolje
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Dedina, M
arr. 12:04
dep. 12:04
2.5 km
Dedina, DR
arr. 12:06
dep. 12:06
3 km
Dedina, FAG
arr. 12:07
dep. 12:07
3.5 km
Makresane, 1
arr. 12:09
dep. 12:09
4.5 km
Makresane, 2
arr. 12:12
dep. 12:12
6 km
Makresane, 3
arr. 12:14
dep. 12:14
7 km
arr. 12:19
dep. 12:19
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 12:24
dep. 12:24
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 12:26
dep. 12:26
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 12:27
14.5 km
12:20 12:47 (00:27)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:20
Bivolje, Bivolje
arr. 12:23
dep. 12:23
1 km
Dedina, M
arr. 12:25
dep. 12:25
2.5 km
Dedina, DR
arr. 12:27
dep. 12:27
3 km
Dedina, FAG
arr. 12:28
dep. 12:28
3.5 km
Makresane, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
4.5 km
Makresane, 2
arr. 12:32
dep. 12:32
6 km
Makresane, 3
arr. 12:34
dep. 12:34
7 km
arr. 12:39
dep. 12:39
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 12:41
dep. 12:41
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 12:44
dep. 12:44
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 12:46
dep. 12:46
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 12:47
14.5 km
12:41 13:08 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Railway station
dep. 12:41
Dedina, Railway station
arr. 12:46
dep. 12:47
4 km
Mrzenica, Railway station
arr. 12:58
dep. 12:59
13 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 13:04
dep. 13:05
15 km
Stalac, Railway station
arr. 13:08
17 km
13:00 13:25 (00:25)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:06
dep. 13:06
1.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 13:25
16.5 km
13:15 13:30 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:15
Stalac, Intersection
arr. 13:30
18 km
13:30 13:57 (00:27)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Bivolje, Bivolje
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Dedina, M
arr. 13:34
dep. 13:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 13:37
dep. 13:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
6 km
Makresane, 3
arr. 13:44
dep. 13:44
7 km
arr. 13:49
dep. 13:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 13:54
dep. 13:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 13:56
dep. 13:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 13:57
14.5 km
14:15 14:30 (00:15)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:15
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
14 km
14:30 14:57 (00:27)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:30
Bivolje, Bivolje
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Dedina, M
arr. 14:34
dep. 14:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 14:37
dep. 14:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 14:39
dep. 14:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Makresane, 3
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
arr. 14:49
dep. 14:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 14:54
dep. 14:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 14:56
dep. 14:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:57
14.5 km
14:30 14:57 (00:27)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:30
Bivolje, Bivolje
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Dedina, M
arr. 14:34
dep. 14:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 14:37
dep. 14:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 14:39
dep. 14:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Makresane, 3
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
arr. 14:49
dep. 14:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 14:54
dep. 14:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 14:56
dep. 14:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:57
14.5 km
15:15 15:30 (00:15)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:30
16 km
15:45 16:12 (00:27)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:45
Bivolje, Bivolje
arr. 15:48
dep. 15:48
1 km
Dedina, M
arr. 15:50
dep. 15:50
2.5 km
Dedina, DR
arr. 15:52
dep. 15:52
3 km
Dedina, FAG
arr. 15:53
dep. 15:53
3.5 km
Makresane, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
4.5 km
Makresane, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
6 km
Makresane, 3
arr. 15:59
dep. 15:59
7 km
arr. 16:04
dep. 16:04
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 16:09
dep. 16:09
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 16:11
dep. 16:11
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 16:12
14.5 km
17:13 17:40 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Railway station
dep. 17:13
Dedina, Railway station
arr. 17:18
dep. 17:19
4 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:31
13 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:36
dep. 17:37
15 km
Stalac, Railway station
arr. 17:40
17 km
17:31 17:56 (00:25)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:31
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:37
dep. 17:37
1.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 17:56
16.5 km
18:45 19:00 (00:15)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
14.5 km
18:45 19:12 (00:27)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Bivolje, Bivolje
arr. 18:48
dep. 18:48
1 km
Dedina, M
arr. 18:50
dep. 18:50
2.5 km
Dedina, DR
arr. 18:52
dep. 18:52
3 km
Dedina, FAG
arr. 18:53
dep. 18:53
3.5 km
Makresane, 1
arr. 18:54
dep. 18:54
4.5 km
Makresane, 2
arr. 18:57
dep. 18:57
6 km
Makresane, 3
arr. 18:59
dep. 18:59
7 km
arr. 19:04
dep. 19:04
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 19:06
dep. 19:06
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 19:09
dep. 19:09
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 19:11
dep. 19:11
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:12
14.5 km
19:10 19:20 (00:10)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:10
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
6 km
20:25 20:52 (00:27)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:25
Bivolje, Bivolje
arr. 20:27
dep. 20:27
1 km
Dedina, M
arr. 20:29
dep. 20:29
2.5 km
Dedina, DR
arr. 20:31
dep. 20:31
3 km
Dedina, FAG
arr. 20:32
dep. 20:32
3.5 km
Makresane, 1
arr. 20:34
dep. 20:34
4.5 km
Makresane, 2
arr. 20:37
dep. 20:37
6 km
Makresane, 3
arr. 20:39
dep. 20:39
7 km
arr. 20:44
dep. 20:44
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 20:49
dep. 20:49
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 20:51
dep. 20:51
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 20:52
14.5 km
23:15 23:42 (00:27)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Bivolje, Bivolje
arr. 23:17
dep. 23:17
1 km
Dedina, M
arr. 23:19
dep. 23:19
2.5 km
Dedina, DR
arr. 23:21
dep. 23:21
3 km
Dedina, FAG
arr. 23:22
dep. 23:22
3.5 km
Makresane, 1
arr. 23:24
dep. 23:24
4.5 km
Makresane, 2
arr. 23:27
dep. 23:27
6 km
Makresane, 3
arr. 23:29
dep. 23:29
7 km
arr. 23:34
dep. 23:34
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 23:36
dep. 23:36
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 23:39
dep. 23:39
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 23:41
dep. 23:41
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 23:42
14.5 km

Naselja Krusevac i Stalac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Krusevac - Stalac iznosi od 1,73 EUR do 1,73 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.