Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Krusevac - Kraljevo timetable

wednesday, 21.11.2018.
07:10 08:30 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:10
Stopanja kod Trstenika
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
29 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
39 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
43 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
47 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
50 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
54 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
62 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
63 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
64 km
08:55 10:20 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,08 EUR
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:55
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
29 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
41 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
68 km
09:20 10:45 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:20
Trstenik, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
29 km
Vrnjci
arr. 10:20
dep. 10:20
43 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
40 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:45
67 km
09:30 11:15 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:30
Stopanja kod Trstenika
arr. 09:45
dep. 09:45
16.4 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
30.1 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
40.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
dep. 10:33
42.2 km
Vrnjci, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
-130.4 km
Vrnjci, Stančići
arr. 10:38
dep. 10:38
44.6 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 10:41
dep. 10:41
46.8 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 10:42
dep. 10:42
47.5 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 10:45
dep. 10:45
49.5 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 10:46
dep. 10:46
50.5 km
Podunavci, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
52.3 km
Vranesi
arr. 10:50
dep. 10:50
54.3 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 10:52
dep. 10:52
55.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 10:53
dep. 10:53
56.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 10:55
dep. 10:55
57.9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 10:56
dep. 10:56
58.8 km
Ratina
arr. 10:58
dep. 10:58
60 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:59
dep. 10:59
60.8 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:00
dep. 11:00
61.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:01
dep. 11:01
62.4 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:04
dep. 11:04
63.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:15
67.4 km
09:50 11:00 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:50
Trstenik, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
33 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
41 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:00
62 km
10:00 11:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:00
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 10:04
dep. 10:04
2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:08
dep. 10:08
4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 10:12
dep. 10:12
7 km
Kosevi, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 10:17
dep. 10:17
10 km
Globoder, R2
arr. 10:18
dep. 10:18
11 km
Globoder, R1
arr. 10:21
dep. 10:21
13 km
Bresno Polje
arr. 10:23
dep. 10:23
14 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 10:25
dep. 10:25
15 km
Stari Trstenik
arr. 10:27
dep. 10:27
17 km
Pocekovina, 2
arr. 10:30
dep. 10:30
20 km
Pocekovina, 1
arr. 10:31
dep. 10:31
21 km
Gornji Ribnik
arr. 10:33
dep. 10:33
23 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 10:35
dep. 10:35
25 km
Trstenik, Beljići
arr. 10:37
dep. 10:37
26 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
29 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 10:44
dep. 10:44
31 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 10:50
dep. 10:50
35 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 10:52
dep. 10:52
36 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 10:55
dep. 10:55
37 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
41 km
Vrnjci, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
44 km
Stancici
arr. 12:35
dep. 12:35
97 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 11:10
dep. 11:10
47 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 11:12
dep. 11:12
48 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 11:15
dep. 11:15
50 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 11:16
dep. 11:16
51 km
Podunavci, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
52 km
Vranesi
arr. 11:21
dep. 11:21
55 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 11:23
dep. 11:23
56 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 11:25
dep. 11:25
57 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 11:27
dep. 11:27
58 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
59 km
Ratina
arr. 11:31
dep. 11:31
61 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 11:33
dep. 11:33
62 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:35
dep. 11:35
63 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:37
dep. 11:37
63.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:38
dep. 11:38
64 km
Kraljevo, SUP
arr. 11:43
dep. 11:43
67 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:45
68 km
10:09 12:24 (02:15)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Railway station
dep. 10:09
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:25
4 km
Kosevi, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
7 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:49
16 km
Pocekovina, Railway station
arr. 11:03
dep. 11:04
23 km
Trstenik, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:21
31 km
arr. 11:34
dep. 11:35
39 km
Lipova, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
43 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 11:49
dep. 11:50
45 km
Podunavci, Railway station
arr. 11:54
dep. 11:55
47 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:04
53 km
Ratina, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
56 km
Sirca, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:19
60 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:24
63 km
11:00 12:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Stopanja kod Trstenika
arr. 11:20
dep. 11:20
15 km
Pocekovina
arr. 11:30
dep. 11:30
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
29 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 11:55
dep. 11:55
39 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
43 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
47 km
Lipova
arr. 12:10
dep. 12:10
50 km
Podunavci, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
54 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 12:25
dep. 12:25
62 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:33
dep. 12:33
69 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:35
70 km
12:05 13:15 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:05
Stopanja kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
33 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
41 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
62 km
14:35 15:25 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:35
Trstenik, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
27 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
38 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:25
48 km
14:43 16:15 (01:32)
Nova Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova Pijaca
dep. 14:43
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
1 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 15:05
dep. 15:05
16 km
Pocekovina
arr. 15:15
dep. 15:15
22 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
30 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 15:35
dep. 15:35
40 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
44 km
Vrnjci
arr. 15:45
dep. 15:45
48 km
Lipova
arr. 15:50
dep. 15:50
51 km
Podunavci
arr. 15:55
dep. 15:55
55 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
63 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:13
dep. 16:13
70 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:15
71 km
15:15 17:00 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
7 km
Kosevi, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 15:32
dep. 15:32
10 km
Globoder, R2
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Globoder, R1
arr. 15:36
dep. 15:36
13 km
Bresno Polje
arr. 15:38
dep. 15:38
14 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Stari Trstenik
arr. 15:42
dep. 15:42
17 km
Pocekovina, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
20 km
Pocekovina, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
21 km
Gornji Ribnik
arr. 15:48
dep. 15:48
23 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:52
dep. 15:52
26 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
29 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 15:59
dep. 15:59
31 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 16:05
dep. 16:05
35 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 16:07
dep. 16:07
36 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:10
dep. 16:10
37 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
41 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
44 km
Stancici
arr. 17:50
dep. 17:50
97 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:25
dep. 16:25
47 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 16:27
dep. 16:27
48 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 16:30
dep. 16:30
50 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 16:31
dep. 16:31
51 km
Podunavci, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
52 km
Vranesi
arr. 16:36
dep. 16:36
55 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 16:38
dep. 16:38
56 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:40
dep. 16:40
57 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 16:42
dep. 16:42
58 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 16:43
dep. 16:43
59 km
Ratina
arr. 16:46
dep. 16:46
61 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 16:48
dep. 16:48
62 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 16:50
dep. 16:50
63 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 16:52
dep. 16:52
63.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:53
dep. 16:53
64 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:58
dep. 16:58
67 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:00
68 km
16:05 17:25 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:05
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
5 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
6 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
11 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 16:20
dep. 16:20
15 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
22 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
29 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:45
dep. 16:45
38 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:55
41 km
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
46 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
52 km
Ratina
arr. 17:16
dep. 17:16
62 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
68 km
17:15 18:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Trstenik, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
30 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:30
67 km
17:40 19:00 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:40
Stopanja kod Trstenika
arr. 18:00
dep. 18:00
17 km
Pocekovina
arr. 18:05
dep. 18:05
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
31 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
43 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
50 km
Podunavci
arr. 18:40
dep. 18:40
55 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 18:45
dep. 18:45
57 km
Ratina
arr. 18:50
dep. 18:50
60 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:00
70 km
19:00 20:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:00
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
29 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
39 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
64 km
20:23 22:38 (02:15)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Railway station
dep. 20:23
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
4 km
Kosevi, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
7 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:03
16 km
Pocekovina, Railway station
arr. 21:17
dep. 21:18
23 km
Trstenik, Railway station
arr. 21:34
dep. 21:35
31 km
arr. 21:48
dep. 21:49
39 km
Lipova, Railway station
arr. 21:57
dep. 21:58
43 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 22:03
dep. 22:04
45 km
Podunavci, Railway station
arr. 22:08
dep. 22:09
47 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:18
53 km
Ratina, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:26
56 km
Sirca, Railway station
arr. 22:32
dep. 22:33
60 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:38
63 km

Naselja Krusevac i Kraljevo su međusobno udaljena ~66 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 02h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 11 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 20:23 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Krusevac - Kraljevo iznosi od 5,08 EUR do 5,08 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.