Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Kopaonik timetable

thursday, 20.02.2020.
09:43 12:15 (02:32)
Nova pijacaSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 09:43
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
1 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
24 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
33 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
36 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
52 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
71 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
90 km
Krusevac - Kopaonik timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
09:43 12:15 (02:32)
Nova pijacaSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 09:43
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
1 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
24 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
33 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
36 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
52 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
71 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
90 km
Krusevac - Kopaonik timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
09:43 12:15 (02:32)
Nova pijacaSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 09:43
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
1 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
24 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
33 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
36 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
52 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
71 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
90 km
Krusevac - Kopaonik timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
09:43 12:15 (02:32)
Nova pijacaSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 09:43
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
1 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
24 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
33 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
36 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
52 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
71 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
90 km
Krusevac - Kopaonik timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
09:43 12:15 (02:32)
Nova pijacaSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 09:43
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
1 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
24 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
33 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
36 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
52 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
71 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
90 km
Krusevac - Kopaonik timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
09:43 12:15 (02:32)
Nova pijacaSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 09:43
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
1 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
24 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
33 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
36 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
52 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
71 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
90 km
Krusevac - Kopaonik timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
09:43 12:15 (02:32)
Nova pijacaSuncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 09:43
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
1 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
24 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
33 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
36 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
52 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
71 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
90 km

Naselja Krusevac i Kopaonik su međusobno udaljena ~90 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 32min., a najduže 02h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 09:43 h, dok je poslednji polazak u 09:43 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.