Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Josanicka Banja timetable

tuesday, 19.11.2019.
14:30 17:30 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:32
dep. 14:32
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:34
dep. 14:34
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:35
dep. 14:35
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:38
dep. 14:38
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:41
dep. 14:41
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:44
dep. 14:44
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Mesevo, Put
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Trebotin, Put
arr. 14:51
dep. 14:51
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:53
dep. 14:53
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:54
dep. 14:54
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 14:59
dep. 14:59
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:06
dep. 15:06
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:07
dep. 15:07
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:09
dep. 15:09
21 km
Lacisled, 3
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
23 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:13
dep. 15:13
24 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 15:17
dep. 15:17
25 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:20
dep. 15:20
26.5 km
Bobote
arr. 15:22
dep. 15:22
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:23
dep. 15:23
29.5 km
Vitkovo
arr. 15:24
dep. 15:24
30 km
Stanjevo
arr. 15:25
dep. 15:25
31 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:27
dep. 15:27
32.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 15:28
dep. 15:28
33 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
34 km
Aleksandrovac, H
arr. 15:32
dep. 15:32
34.5 km
Kozetin
arr. 15:36
dep. 15:36
35 km
Raklja
arr. 15:45
dep. 15:45
38.5 km
Donji Vratari
arr. 15:52
dep. 15:52
41 km
Boturici
arr. 16:02
dep. 16:02
45 km
Grcak
arr. 16:08
dep. 16:08
47.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 16:12
dep. 16:12
49 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 16:16
dep. 16:16
50.5 km
Vranstica
arr. 16:20
dep. 16:20
52 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
53.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
56 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:35
dep. 16:35
59 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:40
dep. 16:40
61 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
64 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
65 km
Jelakci, 1
arr. 17:00
dep. 17:00
66 km
Jelakci, 2
arr. 17:05
dep. 17:05
69 km
Jelakci, Drenje
arr. 17:17
dep. 17:17
73.5 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 17:26
dep. 17:26
76.5 km
Josanicka Banja
arr. 17:30
77.5 km
Krusevac - Josanicka Banja timetable
Departures on: wednesday, 20.11.2019.
14:30 17:30 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:32
dep. 14:32
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:34
dep. 14:34
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:35
dep. 14:35
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:38
dep. 14:38
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:41
dep. 14:41
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:44
dep. 14:44
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Mesevo, Put
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Trebotin, Put
arr. 14:51
dep. 14:51
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:53
dep. 14:53
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:54
dep. 14:54
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 14:59
dep. 14:59
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:06
dep. 15:06
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:07
dep. 15:07
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:09
dep. 15:09
21 km
Lacisled, 3
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
23 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:13
dep. 15:13
24 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 15:17
dep. 15:17
25 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:20
dep. 15:20
26.5 km
Bobote
arr. 15:22
dep. 15:22
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:23
dep. 15:23
29.5 km
Vitkovo
arr. 15:24
dep. 15:24
30 km
Stanjevo
arr. 15:25
dep. 15:25
31 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:27
dep. 15:27
32.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 15:28
dep. 15:28
33 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
34 km
Aleksandrovac, H
arr. 15:32
dep. 15:32
34.5 km
Kozetin
arr. 15:36
dep. 15:36
35 km
Raklja
arr. 15:45
dep. 15:45
38.5 km
Donji Vratari
arr. 15:52
dep. 15:52
41 km
Boturici
arr. 16:02
dep. 16:02
45 km
Grcak
arr. 16:08
dep. 16:08
47.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 16:12
dep. 16:12
49 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 16:16
dep. 16:16
50.5 km
Vranstica
arr. 16:20
dep. 16:20
52 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
53.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
56 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:35
dep. 16:35
59 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:40
dep. 16:40
61 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
64 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
65 km
Jelakci, 1
arr. 17:00
dep. 17:00
66 km
Jelakci, 2
arr. 17:05
dep. 17:05
69 km
Jelakci, Drenje
arr. 17:17
dep. 17:17
73.5 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 17:26
dep. 17:26
76.5 km
Josanicka Banja
arr. 17:30
77.5 km
Krusevac - Josanicka Banja timetable
Departures on: thursday, 21.11.2019.
14:30 17:30 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:32
dep. 14:32
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:34
dep. 14:34
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:35
dep. 14:35
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:38
dep. 14:38
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:41
dep. 14:41
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:44
dep. 14:44
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Mesevo, Put
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Trebotin, Put
arr. 14:51
dep. 14:51
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:53
dep. 14:53
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:54
dep. 14:54
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 14:59
dep. 14:59
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:06
dep. 15:06
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:07
dep. 15:07
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:09
dep. 15:09
21 km
Lacisled, 3
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
23 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:13
dep. 15:13
24 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 15:17
dep. 15:17
25 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:20
dep. 15:20
26.5 km
Bobote
arr. 15:22
dep. 15:22
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:23
dep. 15:23
29.5 km
Vitkovo
arr. 15:24
dep. 15:24
30 km
Stanjevo
arr. 15:25
dep. 15:25
31 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:27
dep. 15:27
32.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 15:28
dep. 15:28
33 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
34 km
Aleksandrovac, H
arr. 15:32
dep. 15:32
34.5 km
Kozetin
arr. 15:36
dep. 15:36
35 km
Raklja
arr. 15:45
dep. 15:45
38.5 km
Donji Vratari
arr. 15:52
dep. 15:52
41 km
Boturici
arr. 16:02
dep. 16:02
45 km
Grcak
arr. 16:08
dep. 16:08
47.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 16:12
dep. 16:12
49 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 16:16
dep. 16:16
50.5 km
Vranstica
arr. 16:20
dep. 16:20
52 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
53.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
56 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:35
dep. 16:35
59 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:40
dep. 16:40
61 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
64 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
65 km
Jelakci, 1
arr. 17:00
dep. 17:00
66 km
Jelakci, 2
arr. 17:05
dep. 17:05
69 km
Jelakci, Drenje
arr. 17:17
dep. 17:17
73.5 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 17:26
dep. 17:26
76.5 km
Josanicka Banja
arr. 17:30
77.5 km
Krusevac - Josanicka Banja timetable
Departures on: friday, 22.11.2019.
14:30 17:30 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:32
dep. 14:32
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:34
dep. 14:34
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:35
dep. 14:35
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:38
dep. 14:38
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:41
dep. 14:41
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:44
dep. 14:44
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Mesevo, Put
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Trebotin, Put
arr. 14:51
dep. 14:51
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:53
dep. 14:53
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:54
dep. 14:54
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 14:59
dep. 14:59
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:06
dep. 15:06
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:07
dep. 15:07
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:09
dep. 15:09
21 km
Lacisled, 3
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
23 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:13
dep. 15:13
24 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 15:17
dep. 15:17
25 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:20
dep. 15:20
26.5 km
Bobote
arr. 15:22
dep. 15:22
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:23
dep. 15:23
29.5 km
Vitkovo
arr. 15:24
dep. 15:24
30 km
Stanjevo
arr. 15:25
dep. 15:25
31 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:27
dep. 15:27
32.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 15:28
dep. 15:28
33 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
34 km
Aleksandrovac, H
arr. 15:32
dep. 15:32
34.5 km
Kozetin
arr. 15:36
dep. 15:36
35 km
Raklja
arr. 15:45
dep. 15:45
38.5 km
Donji Vratari
arr. 15:52
dep. 15:52
41 km
Boturici
arr. 16:02
dep. 16:02
45 km
Grcak
arr. 16:08
dep. 16:08
47.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 16:12
dep. 16:12
49 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 16:16
dep. 16:16
50.5 km
Vranstica
arr. 16:20
dep. 16:20
52 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
53.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
56 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:35
dep. 16:35
59 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:40
dep. 16:40
61 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
64 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
65 km
Jelakci, 1
arr. 17:00
dep. 17:00
66 km
Jelakci, 2
arr. 17:05
dep. 17:05
69 km
Jelakci, Drenje
arr. 17:17
dep. 17:17
73.5 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 17:26
dep. 17:26
76.5 km
Josanicka Banja
arr. 17:30
77.5 km
Krusevac - Josanicka Banja timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
14:30 17:30 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:32
dep. 14:32
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:34
dep. 14:34
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:35
dep. 14:35
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:38
dep. 14:38
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:41
dep. 14:41
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:44
dep. 14:44
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Mesevo, Put
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Trebotin, Put
arr. 14:51
dep. 14:51
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:53
dep. 14:53
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:54
dep. 14:54
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 14:59
dep. 14:59
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:06
dep. 15:06
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:07
dep. 15:07
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:09
dep. 15:09
21 km
Lacisled, 3
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
23 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:13
dep. 15:13
24 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 15:17
dep. 15:17
25 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:20
dep. 15:20
26.5 km
Bobote
arr. 15:22
dep. 15:22
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:23
dep. 15:23
29.5 km
Vitkovo
arr. 15:24
dep. 15:24
30 km
Stanjevo
arr. 15:25
dep. 15:25
31 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:27
dep. 15:27
32.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 15:28
dep. 15:28
33 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
34 km
Aleksandrovac, H
arr. 15:32
dep. 15:32
34.5 km
Kozetin
arr. 15:36
dep. 15:36
35 km
Raklja
arr. 15:45
dep. 15:45
38.5 km
Donji Vratari
arr. 15:52
dep. 15:52
41 km
Boturici
arr. 16:02
dep. 16:02
45 km
Grcak
arr. 16:08
dep. 16:08
47.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 16:12
dep. 16:12
49 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 16:16
dep. 16:16
50.5 km
Vranstica
arr. 16:20
dep. 16:20
52 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
53.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
56 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:35
dep. 16:35
59 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:40
dep. 16:40
61 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
64 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
65 km
Jelakci, 1
arr. 17:00
dep. 17:00
66 km
Jelakci, 2
arr. 17:05
dep. 17:05
69 km
Jelakci, Drenje
arr. 17:17
dep. 17:17
73.5 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 17:26
dep. 17:26
76.5 km
Josanicka Banja
arr. 17:30
77.5 km
Krusevac - Josanicka Banja timetable
Departures on: tuesday, 26.11.2019.
14:30 17:30 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:32
dep. 14:32
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:34
dep. 14:34
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:35
dep. 14:35
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:38
dep. 14:38
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:41
dep. 14:41
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:44
dep. 14:44
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Mesevo, Put
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Trebotin, Put
arr. 14:51
dep. 14:51
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:53
dep. 14:53
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:54
dep. 14:54
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 14:59
dep. 14:59
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:06
dep. 15:06
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:07
dep. 15:07
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:09
dep. 15:09
21 km
Lacisled, 3
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
23 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:13
dep. 15:13
24 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 15:17
dep. 15:17
25 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:20
dep. 15:20
26.5 km
Bobote
arr. 15:22
dep. 15:22
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:23
dep. 15:23
29.5 km
Vitkovo
arr. 15:24
dep. 15:24
30 km
Stanjevo
arr. 15:25
dep. 15:25
31 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:27
dep. 15:27
32.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 15:28
dep. 15:28
33 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
34 km
Aleksandrovac, H
arr. 15:32
dep. 15:32
34.5 km
Kozetin
arr. 15:36
dep. 15:36
35 km
Raklja
arr. 15:45
dep. 15:45
38.5 km
Donji Vratari
arr. 15:52
dep. 15:52
41 km
Boturici
arr. 16:02
dep. 16:02
45 km
Grcak
arr. 16:08
dep. 16:08
47.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 16:12
dep. 16:12
49 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 16:16
dep. 16:16
50.5 km
Vranstica
arr. 16:20
dep. 16:20
52 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
53.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
56 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:35
dep. 16:35
59 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:40
dep. 16:40
61 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
64 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
65 km
Jelakci, 1
arr. 17:00
dep. 17:00
66 km
Jelakci, 2
arr. 17:05
dep. 17:05
69 km
Jelakci, Drenje
arr. 17:17
dep. 17:17
73.5 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 17:26
dep. 17:26
76.5 km
Josanicka Banja
arr. 17:30
77.5 km
Krusevac - Josanicka Banja timetable
Departures on: wednesday, 27.11.2019.
14:30 17:30 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:32
dep. 14:32
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:34
dep. 14:34
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:35
dep. 14:35
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:38
dep. 14:38
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:41
dep. 14:41
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:44
dep. 14:44
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Mesevo, Put
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Trebotin, Put
arr. 14:51
dep. 14:51
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:53
dep. 14:53
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:54
dep. 14:54
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 14:59
dep. 14:59
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:06
dep. 15:06
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:07
dep. 15:07
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:09
dep. 15:09
21 km
Lacisled, 3
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
23 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:13
dep. 15:13
24 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 15:17
dep. 15:17
25 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:20
dep. 15:20
26.5 km
Bobote
arr. 15:22
dep. 15:22
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:23
dep. 15:23
29.5 km
Vitkovo
arr. 15:24
dep. 15:24
30 km
Stanjevo
arr. 15:25
dep. 15:25
31 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:27
dep. 15:27
32.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 15:28
dep. 15:28
33 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
34 km
Aleksandrovac, H
arr. 15:32
dep. 15:32
34.5 km
Kozetin
arr. 15:36
dep. 15:36
35 km
Raklja
arr. 15:45
dep. 15:45
38.5 km
Donji Vratari
arr. 15:52
dep. 15:52
41 km
Boturici
arr. 16:02
dep. 16:02
45 km
Grcak
arr. 16:08
dep. 16:08
47.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 16:12
dep. 16:12
49 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 16:16
dep. 16:16
50.5 km
Vranstica
arr. 16:20
dep. 16:20
52 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
53.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
56 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:35
dep. 16:35
59 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:40
dep. 16:40
61 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
64 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
65 km
Jelakci, 1
arr. 17:00
dep. 17:00
66 km
Jelakci, 2
arr. 17:05
dep. 17:05
69 km
Jelakci, Drenje
arr. 17:17
dep. 17:17
73.5 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 17:26
dep. 17:26
76.5 km
Josanicka Banja
arr. 17:30
77.5 km

Naselja Krusevac i Josanicka Banja su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 00min., a najduže 03h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 14:30 h, dok je poslednji polazak u 14:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.