Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krupanj - Pancevo timetable

thursday, 18.07.2019.
04:30 08:38 (04:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 04:30
Likodra, Zeljici
arr. 04:38
dep. 04:38
5 km
Likodra, Zarići
arr. 04:43
dep. 04:43
8 km
Krasava
arr. 04:48
dep. 04:48
11 km
Mojkovic
arr. 04:49
dep. 04:49
12 km
Zavlaka
arr. 04:59
dep. 04:59
18 km
Donja Badanja, Banja
arr. 05:04
dep. 05:04
21 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 05:08
dep. 05:08
24 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 05:15
dep. 05:15
28 km
Tekeris
arr. 05:20
dep. 05:20
31 km
Rumska, Ugljara
arr. 05:23
dep. 05:23
33 km
Rumska
arr. 05:30
dep. 05:30
37 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 05:35
dep. 05:35
40 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
42 km
Bojic, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
45 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
49 km
Varna, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
52 km
Jevremovac, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
57 km
Sabac, Čavić
arr. 06:13
dep. 06:13
62 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
63 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:19
dep. 06:19
67 km
Misar, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
71 km
arr. 06:31
dep. 06:31
74 km
Trbusac, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
77 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 06:39
dep. 06:39
79 km
Skupljen, Baraka
arr. 06:41
dep. 06:41
80 km
Debrc, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
86 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 06:58
dep. 06:58
90 km
Beljin, Baraka
arr. 07:02
dep. 07:02
92 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 07:07
dep. 07:07
95 km
Skela, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
102 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 08:19
dep. 08:19
154 km
Pancevo, Vodna zajednica
arr. 08:36
dep. 08:36
170 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:38
171 km
Krupanj - Pancevo timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
04:30 08:38 (04:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 04:30
Likodra, Zeljici
arr. 04:38
dep. 04:38
5 km
Likodra, Zarići
arr. 04:43
dep. 04:43
8 km
Krasava
arr. 04:48
dep. 04:48
11 km
Mojkovic
arr. 04:49
dep. 04:49
12 km
Zavlaka
arr. 04:59
dep. 04:59
18 km
Donja Badanja, Banja
arr. 05:04
dep. 05:04
21 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 05:08
dep. 05:08
24 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 05:15
dep. 05:15
28 km
Tekeris
arr. 05:20
dep. 05:20
31 km
Rumska, Ugljara
arr. 05:23
dep. 05:23
33 km
Rumska
arr. 05:30
dep. 05:30
37 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 05:35
dep. 05:35
40 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
42 km
Bojic, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
45 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
49 km
Varna, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
52 km
Jevremovac, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
57 km
Sabac, Čavić
arr. 06:13
dep. 06:13
62 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
63 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:19
dep. 06:19
67 km
Misar, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
71 km
arr. 06:31
dep. 06:31
74 km
Trbusac, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
77 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 06:39
dep. 06:39
79 km
Skupljen, Baraka
arr. 06:41
dep. 06:41
80 km
Debrc, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
86 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 06:58
dep. 06:58
90 km
Beljin, Baraka
arr. 07:02
dep. 07:02
92 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 07:07
dep. 07:07
95 km
Skela, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
102 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 08:19
dep. 08:19
154 km
Pancevo, Vodna zajednica
arr. 08:36
dep. 08:36
170 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:38
171 km
Krupanj - Pancevo timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
04:30 08:38 (04:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 04:30
Likodra, Zeljici
arr. 04:38
dep. 04:38
5 km
Likodra, Zarići
arr. 04:43
dep. 04:43
8 km
Krasava
arr. 04:48
dep. 04:48
11 km
Mojkovic
arr. 04:49
dep. 04:49
12 km
Zavlaka
arr. 04:59
dep. 04:59
18 km
Donja Badanja, Banja
arr. 05:04
dep. 05:04
21 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 05:08
dep. 05:08
24 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 05:15
dep. 05:15
28 km
Tekeris
arr. 05:20
dep. 05:20
31 km
Rumska, Ugljara
arr. 05:23
dep. 05:23
33 km
Rumska
arr. 05:30
dep. 05:30
37 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 05:35
dep. 05:35
40 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
42 km
Bojic, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
45 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
49 km
Varna, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
52 km
Jevremovac, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
57 km
Sabac, Čavić
arr. 06:13
dep. 06:13
62 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
63 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:19
dep. 06:19
67 km
Misar, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
71 km
arr. 06:31
dep. 06:31
74 km
Trbusac, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
77 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 06:39
dep. 06:39
79 km
Skupljen, Baraka
arr. 06:41
dep. 06:41
80 km
Debrc, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
86 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 06:58
dep. 06:58
90 km
Beljin, Baraka
arr. 07:02
dep. 07:02
92 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 07:07
dep. 07:07
95 km
Skela, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
102 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 08:19
dep. 08:19
154 km
Pancevo, Vodna zajednica
arr. 08:36
dep. 08:36
170 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:38
171 km
Krupanj - Pancevo timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
04:30 08:38 (04:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 04:30
Likodra, Zeljici
arr. 04:38
dep. 04:38
5 km
Likodra, Zarići
arr. 04:43
dep. 04:43
8 km
Krasava
arr. 04:48
dep. 04:48
11 km
Mojkovic
arr. 04:49
dep. 04:49
12 km
Zavlaka
arr. 04:59
dep. 04:59
18 km
Donja Badanja, Banja
arr. 05:04
dep. 05:04
21 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 05:08
dep. 05:08
24 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 05:15
dep. 05:15
28 km
Tekeris
arr. 05:20
dep. 05:20
31 km
Rumska, Ugljara
arr. 05:23
dep. 05:23
33 km
Rumska
arr. 05:30
dep. 05:30
37 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 05:35
dep. 05:35
40 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
42 km
Bojic, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
45 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
49 km
Varna, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
52 km
Jevremovac, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
57 km
Sabac, Čavić
arr. 06:13
dep. 06:13
62 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
63 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:19
dep. 06:19
67 km
Misar, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
71 km
arr. 06:31
dep. 06:31
74 km
Trbusac, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
77 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 06:39
dep. 06:39
79 km
Skupljen, Baraka
arr. 06:41
dep. 06:41
80 km
Debrc, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
86 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 06:58
dep. 06:58
90 km
Beljin, Baraka
arr. 07:02
dep. 07:02
92 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 07:07
dep. 07:07
95 km
Skela, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
102 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 08:19
dep. 08:19
154 km
Pancevo, Vodna zajednica
arr. 08:36
dep. 08:36
170 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:38
171 km
Krupanj - Pancevo timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
04:30 08:38 (04:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 04:30
Likodra, Zeljici
arr. 04:38
dep. 04:38
5 km
Likodra, Zarići
arr. 04:43
dep. 04:43
8 km
Krasava
arr. 04:48
dep. 04:48
11 km
Mojkovic
arr. 04:49
dep. 04:49
12 km
Zavlaka
arr. 04:59
dep. 04:59
18 km
Donja Badanja, Banja
arr. 05:04
dep. 05:04
21 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 05:08
dep. 05:08
24 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 05:15
dep. 05:15
28 km
Tekeris
arr. 05:20
dep. 05:20
31 km
Rumska, Ugljara
arr. 05:23
dep. 05:23
33 km
Rumska
arr. 05:30
dep. 05:30
37 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 05:35
dep. 05:35
40 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
42 km
Bojic, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
45 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
49 km
Varna, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
52 km
Jevremovac, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
57 km
Sabac, Čavić
arr. 06:13
dep. 06:13
62 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
63 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:19
dep. 06:19
67 km
Misar, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
71 km
arr. 06:31
dep. 06:31
74 km
Trbusac, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
77 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 06:39
dep. 06:39
79 km
Skupljen, Baraka
arr. 06:41
dep. 06:41
80 km
Debrc, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
86 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 06:58
dep. 06:58
90 km
Beljin, Baraka
arr. 07:02
dep. 07:02
92 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 07:07
dep. 07:07
95 km
Skela, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
102 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 08:19
dep. 08:19
154 km
Pancevo, Vodna zajednica
arr. 08:36
dep. 08:36
170 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:38
171 km
Krupanj - Pancevo timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
04:30 08:38 (04:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 04:30
Likodra, Zeljici
arr. 04:38
dep. 04:38
5 km
Likodra, Zarići
arr. 04:43
dep. 04:43
8 km
Krasava
arr. 04:48
dep. 04:48
11 km
Mojkovic
arr. 04:49
dep. 04:49
12 km
Zavlaka
arr. 04:59
dep. 04:59
18 km
Donja Badanja, Banja
arr. 05:04
dep. 05:04
21 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 05:08
dep. 05:08
24 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 05:15
dep. 05:15
28 km
Tekeris
arr. 05:20
dep. 05:20
31 km
Rumska, Ugljara
arr. 05:23
dep. 05:23
33 km
Rumska
arr. 05:30
dep. 05:30
37 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 05:35
dep. 05:35
40 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
42 km
Bojic, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
45 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
49 km
Varna, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
52 km
Jevremovac, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
57 km
Sabac, Čavić
arr. 06:13
dep. 06:13
62 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
63 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:19
dep. 06:19
67 km
Misar, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
71 km
arr. 06:31
dep. 06:31
74 km
Trbusac, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
77 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 06:39
dep. 06:39
79 km
Skupljen, Baraka
arr. 06:41
dep. 06:41
80 km
Debrc, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
86 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 06:58
dep. 06:58
90 km
Beljin, Baraka
arr. 07:02
dep. 07:02
92 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 07:07
dep. 07:07
95 km
Skela, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
102 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 08:19
dep. 08:19
154 km
Pancevo, Vodna zajednica
arr. 08:36
dep. 08:36
170 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:38
171 km
Krupanj - Pancevo timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
04:30 08:38 (04:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 04:30
Likodra, Zeljici
arr. 04:38
dep. 04:38
5 km
Likodra, Zarići
arr. 04:43
dep. 04:43
8 km
Krasava
arr. 04:48
dep. 04:48
11 km
Mojkovic
arr. 04:49
dep. 04:49
12 km
Zavlaka
arr. 04:59
dep. 04:59
18 km
Donja Badanja, Banja
arr. 05:04
dep. 05:04
21 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 05:08
dep. 05:08
24 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 05:15
dep. 05:15
28 km
Tekeris
arr. 05:20
dep. 05:20
31 km
Rumska, Ugljara
arr. 05:23
dep. 05:23
33 km
Rumska
arr. 05:30
dep. 05:30
37 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 05:35
dep. 05:35
40 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
42 km
Bojic, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
45 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
49 km
Varna, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
52 km
Jevremovac, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
57 km
Sabac, Čavić
arr. 06:13
dep. 06:13
62 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
63 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:19
dep. 06:19
67 km
Misar, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
71 km
arr. 06:31
dep. 06:31
74 km
Trbusac, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
77 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 06:39
dep. 06:39
79 km
Skupljen, Baraka
arr. 06:41
dep. 06:41
80 km
Debrc, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
86 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 06:58
dep. 06:58
90 km
Beljin, Baraka
arr. 07:02
dep. 07:02
92 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 07:07
dep. 07:07
95 km
Skela, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
102 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 08:19
dep. 08:19
154 km
Pancevo, Vodna zajednica
arr. 08:36
dep. 08:36
170 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:38
171 km

Naselja Krupanj i Pancevo su međusobno udaljena ~171 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 08min., a najduže 04h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krupanj je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 04:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.