Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krupanj - Draginac kod Loznice timetable

wednesday, 24.07.2019.
04:30 05:11 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 04:30
Banjevac, Donji
arr. 04:38
dep. 04:38
3.7 km
Banjevac, Zeljići
arr. 04:43
dep. 04:43
7.2 km
Likodra, Zarići
arr. 04:48
dep. 04:48
10.3 km
Krasava
arr. 04:50
dep. 04:50
11.8 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 04:53
dep. 04:53
14.1 km
Mojkovic
arr. 04:57
dep. 04:57
17.2 km
Zavlaka
arr. 04:59
dep. 04:59
18.8 km
Cikote kod Loznice
arr. 05:07
dep. 05:07
27.2 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 05:09
dep. 05:09
28.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 05:11
29.6 km
06:30 07:11 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 06:30
Banjevac, Donji
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Likodra, Zeljici
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Likodra, Zarići
arr. 06:43
dep. 06:43
9 km
Krasava
arr. 06:47
dep. 06:47
12 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 06:50
dep. 06:50
14 km
Mojkovic
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Zavlaka
arr. 06:55
dep. 06:55
18 km
Cikote kod Loznice
arr. 07:06
dep. 07:06
26 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:13
dep. 07:13
29 km
Draginac kod Loznice
arr. 07:11
28 km
08:30 09:11 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 08:30
Banjevac, Donji
arr. 08:38
dep. 08:38
3.7 km
Banjevac, Zeljići
arr. 08:43
dep. 08:43
7.2 km
Likodra, Zarići
arr. 08:48
dep. 08:48
10.3 km
Krasava
arr. 08:50
dep. 08:50
11.8 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 08:53
dep. 08:53
14.1 km
Mojkovic
arr. 08:57
dep. 08:57
17.2 km
Zavlaka
arr. 08:59
dep. 08:59
18.8 km
Cikote kod Loznice
arr. 09:07
dep. 09:07
27.2 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 09:09
dep. 09:09
28.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 09:11
29.6 km
10:15 11:01 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 10:15
Banjevac, Donji
arr. 10:18
dep. 10:18
2 km
Likodra, Zeljici
arr. 10:25
dep. 10:25
6 km
Likodra, Zarići
arr. 10:29
dep. 10:29
9 km
Krasava
arr. 10:34
dep. 10:34
12 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 10:37
dep. 10:37
14 km
Mojkovic
arr. 10:42
dep. 10:42
17 km
Zavlaka
arr. 10:44
dep. 10:44
18 km
Cikote kod Loznice
arr. 10:55
dep. 10:55
26 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 11:02
dep. 11:02
29 km
Draginac kod Loznice
arr. 11:01
28 km
14:00 14:41 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 14:00
Banjevac, Donji
arr. 14:08
dep. 14:08
3.7 km
Banjevac, Zeljići
arr. 14:13
dep. 14:13
7.2 km
Likodra, Zarići
arr. 14:18
dep. 14:18
10.3 km
Krasava
arr. 14:20
dep. 14:20
11.8 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 14:23
dep. 14:23
14.1 km
Mojkovic
arr. 14:27
dep. 14:27
17.2 km
Zavlaka
arr. 14:29
dep. 14:29
18.8 km
Cikote kod Loznice
arr. 14:37
dep. 14:37
27.2 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:39
dep. 14:39
28.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:41
29.6 km
15:20 16:01 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 15:20
Banjevac, Donji
arr. 15:23
dep. 15:23
2 km
Likodra, Zeljici
arr. 15:30
dep. 15:30
6 km
Likodra, Zarići
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Krasava
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 15:42
dep. 15:42
14 km
Mojkovic
arr. 15:46
dep. 15:46
17 km
Zavlaka
arr. 15:49
dep. 15:49
18 km
Cikote kod Loznice
arr. 15:58
dep. 15:58
26 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 16:03
dep. 16:03
29 km
Draginac kod Loznice
arr. 16:01
28 km
16:30 16:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 16:30
Banjevac, Donji
arr. 16:32
dep. 16:32
2 km
Banjevac, Zeljići
arr. 16:36
dep. 16:36
6 km
Likodra, Zarići
arr. 16:40
dep. 16:40
9 km
Krasava
arr. 16:43
dep. 16:43
12 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 16:45
dep. 16:45
14 km
Mojkovic
arr. 16:48
dep. 16:48
17 km
Zavlaka
arr. 16:49
dep. 16:49
18 km
Cikote kod Loznice
arr. 16:56
dep. 16:56
24 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:00
dep. 17:00
28 km
Draginac kod Loznice
arr. 16:59
27 km

Naselja Krupanj i Draginac kod Loznice su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krupanj je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.