Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Krupanj - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 16.08.2018.
04:30 08:19 (03:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 04:30
Likodra, Zeljici
arr. 04:38
dep. 04:38
5 km
Likodra, Zarići
arr. 04:43
dep. 04:43
8 km
Krasava
arr. 04:48
dep. 04:48
11 km
Mojkovic
arr. 04:49
dep. 04:49
12 km
Zavlaka
arr. 04:59
dep. 04:59
18 km
Donja Badanja, Banja
arr. 05:04
dep. 05:04
21 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 05:08
dep. 05:08
24 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 05:15
dep. 05:15
28 km
Tekeris
arr. 05:20
dep. 05:20
31 km
Rumska, Ugljara
arr. 05:23
dep. 05:23
33 km
Rumska
arr. 05:30
dep. 05:30
37 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 05:35
dep. 05:35
40 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
42 km
Bojic, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
45 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
49 km
Varna, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
52 km
Jevremovac, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
57 km
Sabac, Čavić
arr. 06:13
dep. 06:13
62 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
63 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:19
dep. 06:19
67 km
Misar, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
71 km
Orid
arr. 06:31
dep. 06:31
74 km
Trbusac, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
77 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 06:39
dep. 06:39
79 km
Skupljen, Baraka
arr. 06:41
dep. 06:41
80 km
Debrc, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
86 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 06:58
dep. 06:58
90 km
Beljin, Baraka
arr. 07:02
dep. 07:02
92 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 07:07
dep. 07:07
95 km
Skela, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
102 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 08:19
154 km
06:30 09:55 (03:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 06:30
Brstica
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Kostajnik, Stolice - brdo
arr. 06:41
dep. 06:41
6 km
Kostajnik, Škola
arr. 06:44
dep. 06:44
8 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 06:48
dep. 06:48
10 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 06:53
dep. 06:53
13 km
Korenita, Dom
arr. 06:59
dep. 06:59
16 km
Korenita, Krst
arr. 07:06
dep. 07:06
20 km
Klupci, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
25 km
Loznica, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
28 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
35 km
Jelav, Dom
arr. 07:33
dep. 07:33
37 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
45 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 07:48
dep. 07:48
48 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
53 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
56 km
Petlovaca, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
58 km
Duvaniste, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
66 km
Slepcevic, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
70 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
82 km
Klenak, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
88 km
Platicevo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
94 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 08:59
dep. 08:59
100 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 09:08
dep. 09:08
106 km
arr. 09:49
dep. 09:49
168 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:55
171 km
11:30 14:29 (02:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 11:30
Likodra, Zeljici
arr. 11:37
dep. 11:37
6 km
Likodra, Zarići
arr. 11:40
dep. 11:40
8 km
Krasava
arr. 11:44
dep. 11:44
12 km
Mojkovic
arr. 11:49
dep. 11:49
16 km
Zavlaka
arr. 11:52
dep. 11:52
18 km
Donja Badanja, Banja
arr. 11:55
dep. 11:55
21 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 11:59
dep. 11:59
24 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 12:04
dep. 12:04
28 km
Tekeris
arr. 12:07
dep. 12:07
31 km
Rumska, Ugljara
arr. 12:13
dep. 12:13
36 km
Rumska
arr. 12:14
dep. 12:14
37 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 12:18
dep. 12:18
40 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
43 km
Bojic, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
46 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
50 km
Varna, Center
arr. 12:34
dep. 12:34
53 km
Misar, Dom
arr. 12:56
dep. 12:56
72 km
Orid
arr. 13:00
dep. 13:00
75 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
117 km
Umka, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
127 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:23
dep. 14:23
144 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:29
149 km
16:30 19:50 (03:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 16:30
Banjevac, Donji
arr. 16:32
dep. 16:32
2 km
Banjevac, Zeljići
arr. 16:36
dep. 16:36
6 km
Likodra, Zarići
arr. 16:40
dep. 16:40
9 km
Krasava
arr. 16:43
dep. 16:43
12 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 16:45
dep. 16:45
14 km
Mojkovic
arr. 16:48
dep. 16:48
17 km
Zavlaka
arr. 16:49
dep. 16:49
18 km
Cikote kod Loznice
arr. 16:56
dep. 16:56
24 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:00
dep. 17:00
28 km
Draginac kod Loznice
arr. 16:59
dep. 16:59
27 km
Brezjak
arr. 17:07
dep. 17:07
34 km
Korenita, Gnila
arr. 17:09
dep. 17:09
36 km
Korenita, Krst
arr. 17:11
dep. 17:11
38 km
Klupci, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
43 km
Loznica, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
46 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
53 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
61 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 17:39
dep. 17:39
64 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
71 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
99 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:20
dep. 18:20
103 km
Misar, Dom
arr. 18:24
dep. 18:24
107 km
Orid
arr. 18:27
dep. 18:27
110 km
Trbusac, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
113 km
Trbusac, Crvena kafana
arr. 18:33
dep. 18:33
115 km
Trbusac, Baraka
arr. 18:34
dep. 18:34
116 km
Debrc, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
122 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 18:45
dep. 18:45
126 km
Beljin, Baraka
arr. 18:47
dep. 18:47
128 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 18:52
dep. 18:52
132 km
Skela, Dom
arr. 18:59
dep. 18:59
139 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:06
dep. 19:06
145 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
153 km
Umka, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
163 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:44
dep. 19:44
180 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:50
185 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
04:30 08:19 (03:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 04:30
Likodra, Zeljici
arr. 04:38
dep. 04:38
5 km
Likodra, Zarići
arr. 04:43
dep. 04:43
8 km
Krasava
arr. 04:48
dep. 04:48
11 km
Mojkovic
arr. 04:49
dep. 04:49
12 km
Zavlaka
arr. 04:59
dep. 04:59
18 km
Donja Badanja, Banja
arr. 05:04
dep. 05:04
21 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 05:08
dep. 05:08
24 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 05:15
dep. 05:15
28 km
Tekeris
arr. 05:20
dep. 05:20
31 km
Rumska, Ugljara
arr. 05:23
dep. 05:23
33 km
Rumska
arr. 05:30
dep. 05:30
37 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 05:35
dep. 05:35
40 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
42 km
Bojic, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
45 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
49 km
Varna, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
52 km
Jevremovac, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
57 km
Sabac, Čavić
arr. 06:13
dep. 06:13
62 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
63 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:19
dep. 06:19
67 km
Misar, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
71 km
Orid
arr. 06:31
dep. 06:31
74 km
Trbusac, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
77 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 06:39
dep. 06:39
79 km
Skupljen, Baraka
arr. 06:41
dep. 06:41
80 km
Debrc, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
86 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 06:58
dep. 06:58
90 km
Beljin, Baraka
arr. 07:02
dep. 07:02
92 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 07:07
dep. 07:07
95 km
Skela, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
102 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 08:19
154 km
06:30 09:55 (03:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 06:30
Brstica
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Kostajnik, Stolice - brdo
arr. 06:41
dep. 06:41
6 km
Kostajnik, Škola
arr. 06:44
dep. 06:44
8 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 06:48
dep. 06:48
10 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 06:53
dep. 06:53
13 km
Korenita, Dom
arr. 06:59
dep. 06:59
16 km
Korenita, Krst
arr. 07:06
dep. 07:06
20 km
Klupci, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
25 km
Loznica, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
28 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
35 km
Jelav, Dom
arr. 07:33
dep. 07:33
37 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
45 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 07:48
dep. 07:48
48 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
53 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
56 km
Petlovaca, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
58 km
Duvaniste, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
66 km
Slepcevic, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
70 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
82 km
Klenak, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
88 km
Platicevo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
94 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 08:59
dep. 08:59
100 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 09:08
dep. 09:08
106 km
arr. 09:49
dep. 09:49
168 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:55
171 km
11:30 14:29 (02:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 11:30
Likodra, Zeljici
arr. 11:37
dep. 11:37
6 km
Likodra, Zarići
arr. 11:40
dep. 11:40
8 km
Krasava
arr. 11:44
dep. 11:44
12 km
Mojkovic
arr. 11:49
dep. 11:49
16 km
Zavlaka
arr. 11:52
dep. 11:52
18 km
Donja Badanja, Banja
arr. 11:55
dep. 11:55
21 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 11:59
dep. 11:59
24 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 12:04
dep. 12:04
28 km
Tekeris
arr. 12:07
dep. 12:07
31 km
Rumska, Ugljara
arr. 12:13
dep. 12:13
36 km
Rumska
arr. 12:14
dep. 12:14
37 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 12:18
dep. 12:18
40 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
43 km
Bojic, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
46 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
50 km
Varna, Center
arr. 12:34
dep. 12:34
53 km
Misar, Dom
arr. 12:56
dep. 12:56
72 km
Orid
arr. 13:00
dep. 13:00
75 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
117 km
Umka, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
127 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:23
dep. 14:23
144 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:29
149 km
16:30 19:50 (03:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 16:30
Banjevac, Donji
arr. 16:32
dep. 16:32
2 km
Banjevac, Zeljići
arr. 16:36
dep. 16:36
6 km
Likodra, Zarići
arr. 16:40
dep. 16:40
9 km
Krasava
arr. 16:43
dep. 16:43
12 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 16:45
dep. 16:45
14 km
Mojkovic
arr. 16:48
dep. 16:48
17 km
Zavlaka
arr. 16:49
dep. 16:49
18 km
Cikote kod Loznice
arr. 16:56
dep. 16:56
24 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:00
dep. 17:00
28 km
Draginac kod Loznice
arr. 16:59
dep. 16:59
27 km
Brezjak
arr. 17:07
dep. 17:07
34 km
Korenita, Gnila
arr. 17:09
dep. 17:09
36 km
Korenita, Krst
arr. 17:11
dep. 17:11
38 km
Klupci, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
43 km
Loznica, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
46 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
53 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
61 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 17:39
dep. 17:39
64 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
71 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
99 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:20
dep. 18:20
103 km
Misar, Dom
arr. 18:24
dep. 18:24
107 km
Orid
arr. 18:27
dep. 18:27
110 km
Trbusac, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
113 km
Trbusac, Crvena kafana
arr. 18:33
dep. 18:33
115 km
Trbusac, Baraka
arr. 18:34
dep. 18:34
116 km
Debrc, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
122 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 18:45
dep. 18:45
126 km
Beljin, Baraka
arr. 18:47
dep. 18:47
128 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 18:52
dep. 18:52
132 km
Skela, Dom
arr. 18:59
dep. 18:59
139 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:06
dep. 19:06
145 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
153 km
Umka, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
163 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:44
dep. 19:44
180 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:50
185 km

Naselja Krupanj i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~165 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 59min., a najduže 03h i 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krupanj je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.