Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kriva Feja - Vranje timetable

thursday, 14.11.2019.
06:10 07:35 (01:25)
Trikotaza
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kriva Feja
dep. 06:10
Kriva Feja, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
1 km
Nesvrta kod Vranja, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
5 km
Nesvrta kod Vranja
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 06:28
dep. 06:28
12 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
15 km
Klisurica kod Vranja
arr. 06:35
dep. 06:35
16 km
Sebevranje
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Korbevac, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
23 km
Korbevac
arr. 06:53
dep. 06:53
24 km
Bujkovac
arr. 06:56
dep. 06:56
26 km
Bujkovac, Delinci
arr. 06:58
dep. 06:58
27 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 07:00
dep. 07:00
28 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 07:01
dep. 07:01
29 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
29.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 07:03
dep. 07:03
30 km
Toplac, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
31 km
Toplac
arr. 07:09
dep. 07:09
32 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 07:11
dep. 07:11
33 km
Cukovac kod Vranja
arr. 07:13
dep. 07:13
34 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 07:18
dep. 07:18
36 km
Vranje, Simpo
arr. 07:20
dep. 07:20
37 km
Vranje, Petlja
arr. 07:21
dep. 07:21
38 km
Vranje, Miv
arr. 07:23
dep. 07:23
39 km
Vranje, Kostana
arr. 07:25
dep. 07:25
39.5 km
Vranje, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
40 km
Vranje, CG
arr. 07:30
dep. 07:30
40.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 07:35
41 km
12:10 13:45 (01:35)
Trikotaza
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kriva Feja
dep. 12:10
Kriva Feja, 1
arr. 12:13
dep. 12:13
1 km
Nesvrta kod Vranja, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
5 km
Nesvrta kod Vranja
arr. 12:26
dep. 12:26
6 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
arr. 12:36
dep. 12:36
11 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 12:39
dep. 12:39
12 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 12:44
dep. 12:44
15 km
Klisurica kod Vranja
arr. 12:46
dep. 12:46
16 km
Sebevranje
arr. 12:56
dep. 12:56
21 km
Korbevac, 2
arr. 13:01
dep. 13:01
23 km
Korbevac
arr. 13:04
dep. 13:04
24 km
Bujkovac
arr. 13:07
dep. 13:07
26 km
Bujkovac, Delinci
arr. 13:09
dep. 13:09
27 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 13:11
dep. 13:11
28 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 13:12
dep. 13:12
29 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
30 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:17
dep. 13:17
31 km
Ranutovac, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
32 km
Ranutovac
arr. 13:21
dep. 13:21
33 km
Suvi Dol, 2
arr. 13:23
dep. 13:23
34 km
Suvi Dol, 1
arr. 13:28
dep. 13:28
36 km
Vranje, Raska 2
arr. 13:30
dep. 13:30
37 km
Vranje, Raska
arr. 13:31
dep. 13:31
38 km
Vranje, Auto servis
arr. 13:33
dep. 13:33
39 km
Vranje, Kostana
arr. 13:35
dep. 13:35
39.5 km
Vranje, Bus station
arr. 13:37
dep. 13:37
40 km
Vranje, CG
arr. 13:40
dep. 13:40
40.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 13:45
41 km
16:30 18:05 (01:35)
Trikotaza
The timetable is valid until: 14.04.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kriva Feja
dep. 16:30
Kriva Feja, 1
arr. 16:33
dep. 16:33
1 km
Nesvrta kod Vranja, 2
arr. 16:43
dep. 16:43
5 km
Nesvrta kod Vranja
arr. 16:46
dep. 16:46
6 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
arr. 16:56
dep. 16:56
11 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 16:59
dep. 16:59
12 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 17:04
dep. 17:04
15 km
Klisurica kod Vranja
arr. 17:06
dep. 17:06
16 km
Sebevranje
arr. 17:16
dep. 17:16
21 km
Korbevac, 2
arr. 17:21
dep. 17:21
23 km
Korbevac
arr. 17:24
dep. 17:24
24 km
Bujkovac
arr. 17:27
dep. 17:27
26 km
Bujkovac, Delinci
arr. 17:29
dep. 17:29
27 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 17:31
dep. 17:31
28 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 17:32
dep. 17:32
29 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 17:33
dep. 17:33
30 km
Bresnica kod Vranja
arr. 17:37
dep. 17:37
31 km
Ranutovac, 2
arr. 17:39
dep. 17:39
32 km
Ranutovac
arr. 17:41
dep. 17:41
33 km
Suvi Dol, 2
arr. 17:43
dep. 17:43
34 km
Suvi Dol, 1
arr. 17:48
dep. 17:48
36 km
Vranje, Raska 2
arr. 17:50
dep. 17:50
37 km
Vranje, Raska
arr. 17:51
dep. 17:51
38 km
Vranje, Auto servis
arr. 17:53
dep. 17:53
39 km
Vranje, Kostana
arr. 17:55
dep. 17:55
39.5 km
Vranje, Bus station
arr. 17:57
dep. 17:57
40 km
Vranje, CG
arr. 18:00
dep. 18:00
40.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 18:05
41 km
Kriva Feja - Vranje timetable
Departures on: friday, 15.11.2019.
06:10 07:35 (01:25)
Trikotaza
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kriva Feja
dep. 06:10
Kriva Feja, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
1 km
Nesvrta kod Vranja, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
5 km
Nesvrta kod Vranja
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 06:28
dep. 06:28
12 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
15 km
Klisurica kod Vranja
arr. 06:35
dep. 06:35
16 km
Sebevranje
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Korbevac, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
23 km
Korbevac
arr. 06:53
dep. 06:53
24 km
Bujkovac
arr. 06:56
dep. 06:56
26 km
Bujkovac, Delinci
arr. 06:58
dep. 06:58
27 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 07:00
dep. 07:00
28 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 07:01
dep. 07:01
29 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
29.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 07:03
dep. 07:03
30 km
Toplac, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
31 km
Toplac
arr. 07:09
dep. 07:09
32 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 07:11
dep. 07:11
33 km
Cukovac kod Vranja
arr. 07:13
dep. 07:13
34 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 07:18
dep. 07:18
36 km
Vranje, Simpo
arr. 07:20
dep. 07:20
37 km
Vranje, Petlja
arr. 07:21
dep. 07:21
38 km
Vranje, Miv
arr. 07:23
dep. 07:23
39 km
Vranje, Kostana
arr. 07:25
dep. 07:25
39.5 km
Vranje, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
40 km
Vranje, CG
arr. 07:30
dep. 07:30
40.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 07:35
41 km
07:15 09:00 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: sredom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kriva Feja
dep. 07:15
Nesvrta kod Vranja
arr. 07:30
dep. 07:30
10 km
Klisurica kod Vranja
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Korbevac
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Vranjska Banja
arr. 08:50
dep. 08:50
23 km
Vranje, Bus station
arr. 09:00
32 km
12:10 13:45 (01:35)
Trikotaza
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kriva Feja
dep. 12:10
Kriva Feja, 1
arr. 12:13
dep. 12:13
1 km
Nesvrta kod Vranja, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
5 km
Nesvrta kod Vranja
arr. 12:26
dep. 12:26
6 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
arr. 12:36
dep. 12:36
11 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 12:39
dep. 12:39
12 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 12:44
dep. 12:44
15 km
Klisurica kod Vranja
arr. 12:46
dep. 12:46
16 km
Sebevranje
arr. 12:56
dep. 12:56
21 km
Korbevac, 2
arr. 13:01
dep. 13:01
23 km
Korbevac
arr. 13:04
dep. 13:04
24 km
Bujkovac
arr. 13:07
dep. 13:07
26 km
Bujkovac, Delinci
arr. 13:09
dep. 13:09
27 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 13:11
dep. 13:11
28 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 13:12
dep. 13:12
29 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
30 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:17
dep. 13:17
31 km
Ranutovac, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
32 km
Ranutovac
arr. 13:21
dep. 13:21
33 km
Suvi Dol, 2
arr. 13:23
dep. 13:23
34 km
Suvi Dol, 1
arr. 13:28
dep. 13:28
36 km
Vranje, Raska 2
arr. 13:30
dep. 13:30
37 km
Vranje, Raska
arr. 13:31
dep. 13:31
38 km
Vranje, Auto servis
arr. 13:33
dep. 13:33
39 km
Vranje, Kostana
arr. 13:35
dep. 13:35
39.5 km
Vranje, Bus station
arr. 13:37
dep. 13:37
40 km
Vranje, CG
arr. 13:40
dep. 13:40
40.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 13:45
41 km
16:30 18:05 (01:35)
Trikotaza
The timetable is valid until: 14.04.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kriva Feja
dep. 16:30
Kriva Feja, 1
arr. 16:33
dep. 16:33
1 km
Nesvrta kod Vranja, 2
arr. 16:43
dep. 16:43
5 km
Nesvrta kod Vranja
arr. 16:46
dep. 16:46
6 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
arr. 16:56
dep. 16:56
11 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 16:59
dep. 16:59
12 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 17:04
dep. 17:04
15 km
Klisurica kod Vranja
arr. 17:06
dep. 17:06
16 km
Sebevranje
arr. 17:16
dep. 17:16
21 km
Korbevac, 2
arr. 17:21
dep. 17:21
23 km
Korbevac
arr. 17:24
dep. 17:24
24 km
Bujkovac
arr. 17:27
dep. 17:27
26 km
Bujkovac, Delinci
arr. 17:29
dep. 17:29
27 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 17:31
dep. 17:31
28 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 17:32
dep. 17:32
29 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 17:33
dep. 17:33
30 km
Bresnica kod Vranja
arr. 17:37
dep. 17:37
31 km
Ranutovac, 2
arr. 17:39
dep. 17:39
32 km
Ranutovac
arr. 17:41
dep. 17:41
33 km
Suvi Dol, 2
arr. 17:43
dep. 17:43
34 km
Suvi Dol, 1
arr. 17:48
dep. 17:48
36 km
Vranje, Raska 2
arr. 17:50
dep. 17:50
37 km
Vranje, Raska
arr. 17:51
dep. 17:51
38 km
Vranje, Auto servis
arr. 17:53
dep. 17:53
39 km
Vranje, Kostana
arr. 17:55
dep. 17:55
39.5 km
Vranje, Bus station
arr. 17:57
dep. 17:57
40 km
Vranje, CG
arr. 18:00
dep. 18:00
40.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 18:05
41 km

Naselja Kriva Feja i Vranje su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kriva Feja je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.