Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kriva Feja - Vranje timetable

sunday, 21.07.2019.
06:10 07:35 (01:25)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kriva Feja
dep. 06:10
Kriva Feja, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
1 km
Nesvrta kod Vranja, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
5 km
Nesvrta kod Vranja
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 06:28
dep. 06:28
12 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
15 km
Klisurica kod Vranja
arr. 06:35
dep. 06:35
16 km
Sebevranje
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Korbevac, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
23 km
Korbevac
arr. 06:53
dep. 06:53
24 km
Bujkovac
arr. 06:56
dep. 06:56
26 km
Bujkovac, Delinci
arr. 06:58
dep. 06:58
27 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 07:00
dep. 07:00
28 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 07:01
dep. 07:01
29 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
29.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 07:03
dep. 07:03
30 km
Toplac, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
31 km
Toplac
arr. 07:09
dep. 07:09
32 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 07:11
dep. 07:11
33 km
Cukovac kod Vranja
arr. 07:13
dep. 07:13
34 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 07:18
dep. 07:18
36 km
Vranje, Simpo
arr. 07:20
dep. 07:20
37 km
Vranje, Petlja
arr. 07:21
dep. 07:21
38 km
Vranje, Miv
arr. 07:23
dep. 07:23
39 km
Vranje, Kostana
arr. 07:25
dep. 07:25
39.5 km
Vranje, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
40 km
Vranje, CG
arr. 07:30
dep. 07:30
40.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 07:35
41 km
12:10 13:45 (01:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kriva Feja
dep. 12:10
Kriva Feja, 1
arr. 12:13
dep. 12:13
1 km
Nesvrta kod Vranja, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
5 km
Nesvrta kod Vranja
arr. 12:26
dep. 12:26
6 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
arr. 12:36
dep. 12:36
11 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 12:39
dep. 12:39
12 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 12:44
dep. 12:44
15 km
Klisurica kod Vranja
arr. 12:46
dep. 12:46
16 km
Sebevranje
arr. 12:56
dep. 12:56
21 km
Korbevac, 2
arr. 13:01
dep. 13:01
23 km
Korbevac
arr. 13:04
dep. 13:04
24 km
Bujkovac
arr. 13:07
dep. 13:07
26 km
Bujkovac, Delinci
arr. 13:09
dep. 13:09
27 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 13:11
dep. 13:11
28 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 13:12
dep. 13:12
29 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
30 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:17
dep. 13:17
31 km
Ranutovac, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
32 km
Ranutovac
arr. 13:21
dep. 13:21
33 km
Suvi Dol, 2
arr. 13:23
dep. 13:23
34 km
Suvi Dol, 1
arr. 13:28
dep. 13:28
36 km
Vranje, Raska 2
arr. 13:30
dep. 13:30
37 km
Vranje, Raska
arr. 13:31
dep. 13:31
38 km
Vranje, Auto servis
arr. 13:33
dep. 13:33
39 km
Vranje, Kostana
arr. 13:35
dep. 13:35
39.5 km
Vranje, Bus station
arr. 13:37
dep. 13:37
40 km
Vranje, CG
arr. 13:40
dep. 13:40
40.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 13:45
41 km
16:15 18:00 (01:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kriva Feja
dep. 16:15
Nesvrta kod Vranja
arr. 16:30
dep. 16:30
10 km
Klisurica kod Vranja
arr. 16:35
dep. 16:35
11 km
Korbevac
arr. 16:55
dep. 16:55
19 km
Vranjska Banja
arr. 17:25
dep. 17:25
23 km
Vranje, Bus station
arr. 18:00
32 km
18:00 19:35 (01:35)
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kriva Feja
dep. 18:00
Kriva Feja, 1
arr. 18:03
dep. 18:03
1 km
Nesvrta kod Vranja, 2
arr. 18:13
dep. 18:13
5 km
Nesvrta kod Vranja
arr. 18:16
dep. 18:16
6 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
arr. 18:26
dep. 18:26
11 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 18:29
dep. 18:29
12 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 18:34
dep. 18:34
15 km
Klisurica kod Vranja
arr. 18:36
dep. 18:36
16 km
Sebevranje
arr. 18:46
dep. 18:46
21 km
Korbevac, 2
arr. 18:51
dep. 18:51
23 km
Korbevac
arr. 18:54
dep. 18:54
24 km
Bujkovac
arr. 18:57
dep. 18:57
26 km
Bujkovac, Delinci
arr. 18:59
dep. 18:59
27 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 19:01
dep. 19:01
28 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 19:02
dep. 19:02
29 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 19:03
dep. 19:03
30 km
Bresnica kod Vranja
arr. 19:07
dep. 19:07
31 km
Ranutovac, 2
arr. 19:09
dep. 19:09
32 km
Ranutovac
arr. 19:11
dep. 19:11
33 km
Suvi Dol, 2
arr. 19:13
dep. 19:13
34 km
Suvi Dol, 1
arr. 19:18
dep. 19:18
36 km
Vranje, Raska 2
arr. 19:20
dep. 19:20
37 km
Vranje, Raska
arr. 19:21
dep. 19:21
38 km
Vranje, Auto servis
arr. 19:23
dep. 19:23
39 km
Vranje, Kostana
arr. 19:25
dep. 19:25
39.5 km
Vranje, Bus station
arr. 19:27
dep. 19:27
40 km
Vranje, CG
arr. 19:30
dep. 19:30
40.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 19:35
41 km
Kriva Feja - Vranje timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:10 07:35 (01:25)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kriva Feja
dep. 06:10
Kriva Feja, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
1 km
Nesvrta kod Vranja, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
5 km
Nesvrta kod Vranja
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 06:28
dep. 06:28
12 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
15 km
Klisurica kod Vranja
arr. 06:35
dep. 06:35
16 km
Sebevranje
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Korbevac, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
23 km
Korbevac
arr. 06:53
dep. 06:53
24 km
Bujkovac
arr. 06:56
dep. 06:56
26 km
Bujkovac, Delinci
arr. 06:58
dep. 06:58
27 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 07:00
dep. 07:00
28 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 07:01
dep. 07:01
29 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
29.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 07:03
dep. 07:03
30 km
Toplac, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
31 km
Toplac
arr. 07:09
dep. 07:09
32 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 07:11
dep. 07:11
33 km
Cukovac kod Vranja
arr. 07:13
dep. 07:13
34 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 07:18
dep. 07:18
36 km
Vranje, Simpo
arr. 07:20
dep. 07:20
37 km
Vranje, Petlja
arr. 07:21
dep. 07:21
38 km
Vranje, Miv
arr. 07:23
dep. 07:23
39 km
Vranje, Kostana
arr. 07:25
dep. 07:25
39.5 km
Vranje, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
40 km
Vranje, CG
arr. 07:30
dep. 07:30
40.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 07:35
41 km
12:10 13:45 (01:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kriva Feja
dep. 12:10
Kriva Feja, 1
arr. 12:13
dep. 12:13
1 km
Nesvrta kod Vranja, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
5 km
Nesvrta kod Vranja
arr. 12:26
dep. 12:26
6 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
arr. 12:36
dep. 12:36
11 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 12:39
dep. 12:39
12 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 12:44
dep. 12:44
15 km
Klisurica kod Vranja
arr. 12:46
dep. 12:46
16 km
Sebevranje
arr. 12:56
dep. 12:56
21 km
Korbevac, 2
arr. 13:01
dep. 13:01
23 km
Korbevac
arr. 13:04
dep. 13:04
24 km
Bujkovac
arr. 13:07
dep. 13:07
26 km
Bujkovac, Delinci
arr. 13:09
dep. 13:09
27 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 13:11
dep. 13:11
28 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 13:12
dep. 13:12
29 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
30 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:17
dep. 13:17
31 km
Ranutovac, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
32 km
Ranutovac
arr. 13:21
dep. 13:21
33 km
Suvi Dol, 2
arr. 13:23
dep. 13:23
34 km
Suvi Dol, 1
arr. 13:28
dep. 13:28
36 km
Vranje, Raska 2
arr. 13:30
dep. 13:30
37 km
Vranje, Raska
arr. 13:31
dep. 13:31
38 km
Vranje, Auto servis
arr. 13:33
dep. 13:33
39 km
Vranje, Kostana
arr. 13:35
dep. 13:35
39.5 km
Vranje, Bus station
arr. 13:37
dep. 13:37
40 km
Vranje, CG
arr. 13:40
dep. 13:40
40.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 13:45
41 km
18:00 19:35 (01:35)
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kriva Feja
dep. 18:00
Kriva Feja, 1
arr. 18:03
dep. 18:03
1 km
Nesvrta kod Vranja, 2
arr. 18:13
dep. 18:13
5 km
Nesvrta kod Vranja
arr. 18:16
dep. 18:16
6 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac 2
arr. 18:26
dep. 18:26
11 km
Klisurica kod Vranja, Sokolovac
arr. 18:29
dep. 18:29
12 km
Klisurica kod Vranja, 2
arr. 18:34
dep. 18:34
15 km
Klisurica kod Vranja
arr. 18:36
dep. 18:36
16 km
Sebevranje
arr. 18:46
dep. 18:46
21 km
Korbevac, 2
arr. 18:51
dep. 18:51
23 km
Korbevac
arr. 18:54
dep. 18:54
24 km
Bujkovac
arr. 18:57
dep. 18:57
26 km
Bujkovac, Delinci
arr. 18:59
dep. 18:59
27 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 19:01
dep. 19:01
28 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 19:02
dep. 19:02
29 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 19:03
dep. 19:03
30 km
Bresnica kod Vranja
arr. 19:07
dep. 19:07
31 km
Ranutovac, 2
arr. 19:09
dep. 19:09
32 km
Ranutovac
arr. 19:11
dep. 19:11
33 km
Suvi Dol, 2
arr. 19:13
dep. 19:13
34 km
Suvi Dol, 1
arr. 19:18
dep. 19:18
36 km
Vranje, Raska 2
arr. 19:20
dep. 19:20
37 km
Vranje, Raska
arr. 19:21
dep. 19:21
38 km
Vranje, Auto servis
arr. 19:23
dep. 19:23
39 km
Vranje, Kostana
arr. 19:25
dep. 19:25
39.5 km
Vranje, Bus station
arr. 19:27
dep. 19:27
40 km
Vranje, CG
arr. 19:30
dep. 19:30
40.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 19:35
41 km

Naselja Kriva Feja i Vranje su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kriva Feja je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.