Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krepoljin - Bliznak timetable

saturday, 25.06.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Krepoljin - Bliznak timetable
Departures on: monday, 27.06.2022.
15:00 15:40 (00:40)
Crkva
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krepoljin
dep. 15:00
Krepoljin, Jablanicki most
arr. 15:04
dep. 15:04
2.2 km
Krepoljin, Vlasko polje
arr. 15:06
dep. 15:06
3.3 km
Krepoljin, Jasen most
arr. 15:08
dep. 15:08
3.9 km
Krepoljin, Raskrsnica za rudnik
arr. 15:12
dep. 15:12
4.5 km
Krepoljin, Jasenovo skola
arr. 15:17
dep. 15:17
6.2 km
Medvedica
arr. 15:23
dep. 15:23
8.1 km
Medvedica, Milanova kuca
arr. 15:29
dep. 15:29
9.4 km
Bliznak, Biger
arr. 15:32
dep. 15:32
11.2 km
Bliznak
arr. 15:33
dep. 15:33
13 km
Bliznak, Crkva
arr. 15:40
14.6 km
Krepoljin - Bliznak timetable
Departures on: thursday, 30.06.2022.
15:00 15:40 (00:40)
Crkva
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krepoljin
dep. 15:00
Krepoljin, Jablanicki most
arr. 15:04
dep. 15:04
2.2 km
Krepoljin, Vlasko polje
arr. 15:06
dep. 15:06
3.3 km
Krepoljin, Jasen most
arr. 15:08
dep. 15:08
3.9 km
Krepoljin, Raskrsnica za rudnik
arr. 15:12
dep. 15:12
4.5 km
Krepoljin, Jasenovo skola
arr. 15:17
dep. 15:17
6.2 km
Medvedica
arr. 15:23
dep. 15:23
8.1 km
Medvedica, Milanova kuca
arr. 15:29
dep. 15:29
9.4 km
Bliznak, Biger
arr. 15:32
dep. 15:32
11.2 km
Bliznak
arr. 15:33
dep. 15:33
13 km
Bliznak, Crkva
arr. 15:40
14.6 km
Krepoljin - Bliznak timetable
Departures on: monday, 04.07.2022.
15:00 15:40 (00:40)
Crkva
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krepoljin
dep. 15:00
Krepoljin, Jablanicki most
arr. 15:04
dep. 15:04
2.2 km
Krepoljin, Vlasko polje
arr. 15:06
dep. 15:06
3.3 km
Krepoljin, Jasen most
arr. 15:08
dep. 15:08
3.9 km
Krepoljin, Raskrsnica za rudnik
arr. 15:12
dep. 15:12
4.5 km
Krepoljin, Jasenovo skola
arr. 15:17
dep. 15:17
6.2 km
Medvedica
arr. 15:23
dep. 15:23
8.1 km
Medvedica, Milanova kuca
arr. 15:29
dep. 15:29
9.4 km
Bliznak, Biger
arr. 15:32
dep. 15:32
11.2 km
Bliznak
arr. 15:33
dep. 15:33
13 km
Bliznak, Crkva
arr. 15:40
14.6 km
Krepoljin - Bliznak timetable
Departures on: thursday, 07.07.2022.
15:00 15:40 (00:40)
Crkva
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krepoljin
dep. 15:00
Krepoljin, Jablanicki most
arr. 15:04
dep. 15:04
2.2 km
Krepoljin, Vlasko polje
arr. 15:06
dep. 15:06
3.3 km
Krepoljin, Jasen most
arr. 15:08
dep. 15:08
3.9 km
Krepoljin, Raskrsnica za rudnik
arr. 15:12
dep. 15:12
4.5 km
Krepoljin, Jasenovo skola
arr. 15:17
dep. 15:17
6.2 km
Medvedica
arr. 15:23
dep. 15:23
8.1 km
Medvedica, Milanova kuca
arr. 15:29
dep. 15:29
9.4 km
Bliznak, Biger
arr. 15:32
dep. 15:32
11.2 km
Bliznak
arr. 15:33
dep. 15:33
13 km
Bliznak, Crkva
arr. 15:40
14.6 km

Naselja Krepoljin i Bliznak su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krepoljin je u 15:00 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.