Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kremna - Uzice timetable

saturday, 20.07.2019.
04:23 05:37 (01:14)
Konaciste Sargan
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kremna, Konaciste Sargan
dep. 04:23
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 04:29
dep. 04:29
3.3 km
Bioska, Crveni vir
arr. 04:33
dep. 04:33
6.2 km
Bioska, Center
arr. 04:37
dep. 04:37
8.6 km
Bioska, Kostica most
arr. 04:39
dep. 04:39
10.1 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 04:41
dep. 04:41
12.2 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 04:43
dep. 04:43
13.3 km
arr. 04:45
dep. 04:45
14.7 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 04:49
dep. 04:49
16.8 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
17.5 km
Stapari, Jasike
arr. 04:52
dep. 04:52
18.4 km
Stapari, Dolovi
arr. 04:54
dep. 04:54
19.9 km
Stapari, Garaza
arr. 04:55
dep. 04:55
21 km
Stapari, Gredica
arr. 04:57
dep. 04:57
21.9 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 04:58
dep. 04:58
22.6 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 05:01
dep. 05:01
24.4 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 05:03
dep. 05:03
25.8 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
26.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:06
dep. 05:06
28.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:08
dep. 05:08
29.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:09
dep. 05:09
30.7 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:15
dep. 05:15
31.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:17
dep. 05:17
32.2 km
Uzice, Terazije
arr. 05:18
dep. 05:18
33.1 km
Uzice, Kostica
arr. 05:20
dep. 05:20
33.7 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:21
dep. 05:21
34.1 km
Uzice, Treska
arr. 05:22
dep. 05:22
34.8 km
Uzice, Hotel
arr. 05:25
dep. 05:25
35.2 km
arr. 05:26
dep. 05:26
35.7 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 05:28
dep. 05:28
37.1 km
Uzice, Spomenik
arr. 05:29
dep. 05:29
37.6 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 05:30
dep. 05:30
37.8 km
Uzice, Krcagovo
arr. 05:31
dep. 05:31
38.3 km
Uzice, Senjak
arr. 05:33
dep. 05:33
39 km
Uzice, Kozara
arr. 05:35
dep. 05:35
40.6 km
arr. 05:37
41.2 km
05:45 06:45 (01:00)
Konaciste Sargan
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kremna, Konaciste Sargan
dep. 05:45
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 05:51
dep. 05:51
3.3 km
Bioska, Crveni vir
arr. 05:55
dep. 05:55
6.2 km
Bioska, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
8.6 km
Bioska, Kostica most
arr. 06:01
dep. 06:01
10.1 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 06:03
dep. 06:03
12.2 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 06:05
dep. 06:05
13.3 km
arr. 06:07
dep. 06:07
14.7 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 06:11
dep. 06:11
16.8 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 06:12
dep. 06:12
17.5 km
Stapari, Jasike
arr. 06:14
dep. 06:14
18.4 km
Stapari, Dolovi
arr. 06:16
dep. 06:16
19.9 km
Stapari, Garaza
arr. 06:17
dep. 06:17
21 km
Stapari, Gredica
arr. 06:19
dep. 06:19
21.9 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 06:20
dep. 06:20
22.6 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 06:23
dep. 06:23
24.4 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 06:25
dep. 06:25
25.8 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
26.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 06:28
dep. 06:28
28.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 06:30
dep. 06:30
29.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 06:31
dep. 06:31
30.7 km
Uzice, Duboki potok
arr. 06:32
dep. 06:32
31.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 06:34
dep. 06:34
32.2 km
Uzice, Terazije
arr. 06:35
dep. 06:35
33.1 km
Uzice, Kostica
arr. 06:37
dep. 06:37
33.7 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 06:38
dep. 06:38
33.7 km
Uzice, Treska
arr. 06:39
dep. 06:39
34.8 km
Uzice, Hotel
arr. 06:42
dep. 06:42
35.1 km
arr. 06:43
dep. 06:43
35.7 km
Uzice, Bus station
arr. 06:45
36.1 km
08:20 09:20 (01:00)
Konaciste Sargan
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kremna, Konaciste Sargan
dep. 08:20
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 08:26
dep. 08:26
3.3 km
Bioska, Crveni vir
arr. 08:30
dep. 08:30
6.2 km
Bioska, Center
arr. 08:34
dep. 08:34
8.6 km
Bioska, Kostica most
arr. 08:36
dep. 08:36
10.1 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 08:38
dep. 08:38
12.2 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 08:40
dep. 08:40
13.3 km
arr. 08:42
dep. 08:42
14.7 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
16.8 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 08:47
dep. 08:47
17.5 km
Stapari, Jasike
arr. 08:49
dep. 08:49
18.4 km
Stapari, Dolovi
arr. 08:51
dep. 08:51
19.9 km
Stapari, Garaza
arr. 08:52
dep. 08:52
21 km
Stapari, Gredica
arr. 08:54
dep. 08:54
21.9 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 08:55
dep. 08:55
22.6 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 08:58
dep. 08:58
24.4 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 09:00
dep. 09:00
25.8 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
26.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 09:03
dep. 09:03
28.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 09:05
dep. 09:05
29.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
30.7 km
Uzice, Duboki potok
arr. 09:07
dep. 09:07
31.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 09:09
dep. 09:09
32.2 km
Uzice, Terazije
arr. 09:10
dep. 09:10
33.1 km
Uzice, Kostica
arr. 09:12
dep. 09:12
33.7 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 09:13
dep. 09:13
33.7 km
Uzice, Treska
arr. 09:14
dep. 09:14
34.8 km
Uzice, Hotel
arr. 09:17
dep. 09:17
35.1 km
arr. 09:18
dep. 09:18
35.7 km
Uzice, Bus station
arr. 09:20
36.1 km
10:20 11:30 (01:10)
Konaciste Sargan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kremna, Konaciste Sargan
dep. 10:20
Mackat
arr. 11:10
dep. 11:10
24 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 11:15
dep. 11:15
27 km
Uzice, Bus station
arr. 11:30
36 km
12:10 13:10 (01:00)
Konaciste Sargan
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kremna, Konaciste Sargan
dep. 12:10
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 12:16
dep. 12:16
3.3 km
Bioska, Crveni vir
arr. 12:20
dep. 12:20
6.2 km
Bioska, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
8.6 km
Bioska, Kostica most
arr. 12:26
dep. 12:26
10.1 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 12:28
dep. 12:28
12.2 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 12:30
dep. 12:30
13.3 km
arr. 12:32
dep. 12:32
14.7 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 12:36
dep. 12:36
16.8 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 12:37
dep. 12:37
17.5 km
Stapari, Jasike
arr. 12:39
dep. 12:39
18.4 km
Stapari, Dolovi
arr. 12:41
dep. 12:41
19.9 km
Stapari, Garaza
arr. 12:42
dep. 12:42
21 km
Stapari, Gredica
arr. 12:44
dep. 12:44
21.9 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 12:45
dep. 12:45
22.6 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 12:48
dep. 12:48
24.4 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 12:50
dep. 12:50
25.8 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
26.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 12:53
dep. 12:53
28.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 12:55
dep. 12:55
29.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 12:56
dep. 12:56
30.7 km
Uzice, Duboki potok
arr. 12:57
dep. 12:57
31.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 12:59
dep. 12:59
32.2 km
Uzice, Terazije
arr. 13:00
dep. 13:00
33.1 km
Uzice, Kostica
arr. 13:02
dep. 13:02
33.7 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 13:03
dep. 13:03
33.7 km
Uzice, Treska
arr. 13:04
dep. 13:04
34.8 km
Uzice, Hotel
arr. 13:07
dep. 13:07
35.1 km
arr. 13:08
dep. 13:08
35.7 km
Uzice, Bus station
arr. 13:10
36.1 km
17:00 18:00 (01:00)
Konaciste Sargan
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kremna, Konaciste Sargan
dep. 17:00
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 17:06
dep. 17:06
3.3 km
Bioska, Crveni vir
arr. 17:10
dep. 17:10
6.2 km
Bioska, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
8.6 km
Bioska, Kostica most
arr. 17:16
dep. 17:16
10.1 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 17:18
dep. 17:18
12.2 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 17:20
dep. 17:20
13.3 km
arr. 17:22
dep. 17:22
14.7 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
16.8 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 17:27
dep. 17:27
17.5 km
Stapari, Jasike
arr. 17:29
dep. 17:29
18.4 km
Stapari, Dolovi
arr. 17:31
dep. 17:31
19.9 km
Stapari, Garaza
arr. 17:32
dep. 17:32
21 km
Stapari, Gredica
arr. 17:34
dep. 17:34
21.9 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 17:35
dep. 17:35
22.6 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 17:38
dep. 17:38
24.4 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 17:40
dep. 17:40
25.8 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
26.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
28.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 17:45
dep. 17:45
29.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 17:46
dep. 17:46
30.7 km
Uzice, Duboki potok
arr. 17:47
dep. 17:47
31.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 17:49
dep. 17:49
32.2 km
Uzice, Terazije
arr. 17:50
dep. 17:50
33.1 km
Uzice, Kostica
arr. 17:52
dep. 17:52
33.7 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 17:53
dep. 17:53
33.7 km
Uzice, Treska
arr. 17:54
dep. 17:54
34.8 km
Uzice, Hotel
arr. 17:57
dep. 17:57
35.1 km
arr. 17:58
dep. 17:58
35.7 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
36.1 km
Kremna - Uzice timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
04:23 05:37 (01:14)
Konaciste Sargan
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kremna, Konaciste Sargan
dep. 04:23
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 04:29
dep. 04:29
3.3 km
Bioska, Crveni vir
arr. 04:33
dep. 04:33
6.2 km
Bioska, Center
arr. 04:37
dep. 04:37
8.6 km
Bioska, Kostica most
arr. 04:39
dep. 04:39
10.1 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 04:41
dep. 04:41
12.2 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 04:43
dep. 04:43
13.3 km
arr. 04:45
dep. 04:45
14.7 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 04:49
dep. 04:49
16.8 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
17.5 km
Stapari, Jasike
arr. 04:52
dep. 04:52
18.4 km
Stapari, Dolovi
arr. 04:54
dep. 04:54
19.9 km
Stapari, Garaza
arr. 04:55
dep. 04:55
21 km
Stapari, Gredica
arr. 04:57
dep. 04:57
21.9 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 04:58
dep. 04:58
22.6 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 05:01
dep. 05:01
24.4 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 05:03
dep. 05:03
25.8 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
26.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:06
dep. 05:06
28.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:08
dep. 05:08
29.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:09
dep. 05:09
30.7 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:15
dep. 05:15
31.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:17
dep. 05:17
32.2 km
Uzice, Terazije
arr. 05:18
dep. 05:18
33.1 km
Uzice, Kostica
arr. 05:20
dep. 05:20
33.7 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:21
dep. 05:21
34.1 km
Uzice, Treska
arr. 05:22
dep. 05:22
34.8 km
Uzice, Hotel
arr. 05:25
dep. 05:25
35.2 km
arr. 05:26
dep. 05:26
35.7 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 05:28
dep. 05:28
37.1 km
Uzice, Spomenik
arr. 05:29
dep. 05:29
37.6 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 05:30
dep. 05:30
37.8 km
Uzice, Krcagovo
arr. 05:31
dep. 05:31
38.3 km
Uzice, Senjak
arr. 05:33
dep. 05:33
39 km
Uzice, Kozara
arr. 05:35
dep. 05:35
40.6 km
arr. 05:37
41.2 km
08:20 09:20 (01:00)
Konaciste Sargan
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kremna, Konaciste Sargan
dep. 08:20
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 08:26
dep. 08:26
3.3 km
Bioska, Crveni vir
arr. 08:30
dep. 08:30
6.2 km
Bioska, Center
arr. 08:34
dep. 08:34
8.6 km
Bioska, Kostica most
arr. 08:36
dep. 08:36
10.1 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 08:38
dep. 08:38
12.2 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 08:40
dep. 08:40
13.3 km
arr. 08:42
dep. 08:42
14.7 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
16.8 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 08:47
dep. 08:47
17.5 km
Stapari, Jasike
arr. 08:49
dep. 08:49
18.4 km
Stapari, Dolovi
arr. 08:51
dep. 08:51
19.9 km
Stapari, Garaza
arr. 08:52
dep. 08:52
21 km
Stapari, Gredica
arr. 08:54
dep. 08:54
21.9 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 08:55
dep. 08:55
22.6 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 08:58
dep. 08:58
24.4 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 09:00
dep. 09:00
25.8 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
26.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 09:03
dep. 09:03
28.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 09:05
dep. 09:05
29.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
30.7 km
Uzice, Duboki potok
arr. 09:07
dep. 09:07
31.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 09:09
dep. 09:09
32.2 km
Uzice, Terazije
arr. 09:10
dep. 09:10
33.1 km
Uzice, Kostica
arr. 09:12
dep. 09:12
33.7 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 09:13
dep. 09:13
33.7 km
Uzice, Treska
arr. 09:14
dep. 09:14
34.8 km
Uzice, Hotel
arr. 09:17
dep. 09:17
35.1 km
arr. 09:18
dep. 09:18
35.7 km
Uzice, Bus station
arr. 09:20
36.1 km
10:20 11:30 (01:10)
Konaciste Sargan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kremna, Konaciste Sargan
dep. 10:20
Mackat
arr. 11:10
dep. 11:10
24 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 11:15
dep. 11:15
27 km
Uzice, Bus station
arr. 11:30
36 km
12:10 13:10 (01:00)
Konaciste Sargan
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kremna, Konaciste Sargan
dep. 12:10
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 12:16
dep. 12:16
3.3 km
Bioska, Crveni vir
arr. 12:20
dep. 12:20
6.2 km
Bioska, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
8.6 km
Bioska, Kostica most
arr. 12:26
dep. 12:26
10.1 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 12:28
dep. 12:28
12.2 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 12:30
dep. 12:30
13.3 km
arr. 12:32
dep. 12:32
14.7 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 12:36
dep. 12:36
16.8 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 12:37
dep. 12:37
17.5 km
Stapari, Jasike
arr. 12:39
dep. 12:39
18.4 km
Stapari, Dolovi
arr. 12:41
dep. 12:41
19.9 km
Stapari, Garaza
arr. 12:42
dep. 12:42
21 km
Stapari, Gredica
arr. 12:44
dep. 12:44
21.9 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 12:45
dep. 12:45
22.6 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 12:48
dep. 12:48
24.4 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 12:50
dep. 12:50
25.8 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
26.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 12:53
dep. 12:53
28.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 12:55
dep. 12:55
29.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 12:56
dep. 12:56
30.7 km
Uzice, Duboki potok
arr. 12:57
dep. 12:57
31.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 12:59
dep. 12:59
32.2 km
Uzice, Terazije
arr. 13:00
dep. 13:00
33.1 km
Uzice, Kostica
arr. 13:02
dep. 13:02
33.7 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 13:03
dep. 13:03
33.7 km
Uzice, Treska
arr. 13:04
dep. 13:04
34.8 km
Uzice, Hotel
arr. 13:07
dep. 13:07
35.1 km
arr. 13:08
dep. 13:08
35.7 km
Uzice, Bus station
arr. 13:10
36.1 km
17:00 18:00 (01:00)
Konaciste Sargan
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kremna, Konaciste Sargan
dep. 17:00
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 17:06
dep. 17:06
3.3 km
Bioska, Crveni vir
arr. 17:10
dep. 17:10
6.2 km
Bioska, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
8.6 km
Bioska, Kostica most
arr. 17:16
dep. 17:16
10.1 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 17:18
dep. 17:18
12.2 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 17:20
dep. 17:20
13.3 km
arr. 17:22
dep. 17:22
14.7 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
16.8 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 17:27
dep. 17:27
17.5 km
Stapari, Jasike
arr. 17:29
dep. 17:29
18.4 km
Stapari, Dolovi
arr. 17:31
dep. 17:31
19.9 km
Stapari, Garaza
arr. 17:32
dep. 17:32
21 km
Stapari, Gredica
arr. 17:34
dep. 17:34
21.9 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 17:35
dep. 17:35
22.6 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 17:38
dep. 17:38
24.4 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 17:40
dep. 17:40
25.8 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
26.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
28.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 17:45
dep. 17:45
29.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 17:46
dep. 17:46
30.7 km
Uzice, Duboki potok
arr. 17:47
dep. 17:47
31.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 17:49
dep. 17:49
32.2 km
Uzice, Terazije
arr. 17:50
dep. 17:50
33.1 km
Uzice, Kostica
arr. 17:52
dep. 17:52
33.7 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 17:53
dep. 17:53
33.7 km
Uzice, Treska
arr. 17:54
dep. 17:54
34.8 km
Uzice, Hotel
arr. 17:57
dep. 17:57
35.1 km
arr. 17:58
dep. 17:58
35.7 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
36.1 km

Naselja Kremna i Uzice su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kremna je u 04:23 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.