Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kratovo - Priboj timetable

thursday, 20.02.2020.
05:55 06:30 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kratovo
dep. 05:55
Banja kod Priboja, Karaula
arr. 06:00
dep. 06:00
2 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 06:03
dep. 06:03
4 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 06:05
dep. 06:05
6 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 06:08
dep. 06:08
7 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 06:10
dep. 06:10
8.5 km
Banja kod Priboja
arr. 06:15
dep. 06:15
8.8 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 06:18
dep. 06:18
9 km
Priboj, Jarmovac
arr. 06:20
dep. 06:20
9.5 km
Priboj, Poljice
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Priboj, FAP
arr. 06:27
dep. 06:27
11.5 km
Priboj, Bus station
arr. 06:30
12 km
05:55 06:30 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kratovo
dep. 05:55
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 06:03
dep. 06:03
3 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Banja kod Priboja
arr. 06:15
dep. 06:15
8 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 06:18
dep. 06:18
10 km
Priboj, Jarmovac
arr. 06:20
dep. 06:20
11 km
Priboj, Poljice
arr. 06:25
dep. 06:25
13 km
Priboj, FAP
arr. 06:27
dep. 06:27
14 km
Priboj, Bus station
arr. 06:30
16 km
07:15 07:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kratovo
dep. 07:15
Banja kod Priboja, Karaula
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 07:23
dep. 07:23
4 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 07:25
dep. 07:25
6 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 07:28
dep. 07:28
7 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 07:30
dep. 07:30
8.5 km
Banja kod Priboja
arr. 07:35
dep. 07:35
8.8 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 07:38
dep. 07:38
9 km
Priboj, Jarmovac
arr. 07:40
dep. 07:40
9.5 km
Priboj, Poljice
arr. 07:45
dep. 07:45
10 km
Priboj, FAP
arr. 07:47
dep. 07:47
11.5 km
Priboj, Bus station
arr. 07:50
12 km
07:15 07:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kratovo
dep. 07:15
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 07:23
dep. 07:23
3 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 07:28
dep. 07:28
5 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Banja kod Priboja
arr. 07:35
dep. 07:35
8 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 07:38
dep. 07:38
10 km
Priboj, Jarmovac
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
Priboj, Poljice
arr. 07:45
dep. 07:45
13 km
Priboj, FAP
arr. 07:47
dep. 07:47
14 km
Priboj, Bus station
arr. 07:50
16 km
07:25 08:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kratovo
dep. 07:25
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 07:33
dep. 07:33
3 km
Banja kod Priboja
arr. 07:45
dep. 07:45
8 km
Priboj, Poljice
arr. 07:55
dep. 07:55
13 km
Priboj, Bus station
arr. 08:00
16 km
07:54 08:14 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kratovo
dep. 07:54
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 07:57
dep. 07:57
2.3 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 07:58
dep. 07:58
3 km
Banja kod Priboja
arr. 08:03
dep. 08:03
6.3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 08:07
dep. 08:07
8.5 km
Priboj, Bus station
arr. 08:14
13 km
08:40 09:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kratovo
dep. 08:40
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 08:48
dep. 08:48
3 km
Banja kod Priboja
arr. 09:00
dep. 09:00
8 km
Priboj, Poljice
arr. 09:10
dep. 09:10
13 km
Priboj, Bus station
arr. 09:15
16 km
12:50 13:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kratovo
dep. 12:50
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 12:58
dep. 12:58
3 km
Banja kod Priboja
arr. 13:10
dep. 13:10
8 km
Priboj, Poljice
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Priboj, Bus station
arr. 13:25
16 km
12:55 13:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kratovo
dep. 12:55
Banja kod Priboja, Karaula
arr. 12:58
dep. 12:58
2 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 12:59
dep. 12:59
4 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 13:00
dep. 13:00
6 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 13:03
dep. 13:03
7 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 13:05
dep. 13:05
8.5 km
Banja kod Priboja
arr. 13:10
dep. 13:10
8.8 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 13:13
dep. 13:13
9 km
Priboj, Jarmovac
arr. 13:15
dep. 13:15
9.5 km
Priboj, Poljice
arr. 13:20
dep. 13:20
10 km
Priboj, FAP
arr. 13:22
dep. 13:22
11.5 km
Priboj, Bus station
arr. 13:25
12 km
15:39 15:59 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kratovo
dep. 15:39
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 15:42
dep. 15:42
2.3 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 15:43
dep. 15:43
3 km
Banja kod Priboja
arr. 15:48
dep. 15:48
6.3 km
Priboj, Jarmovac
arr. 15:52
dep. 15:52
8.5 km
Priboj, Bus station
arr. 15:59
13 km
15:50 16:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kratovo
dep. 15:50
Banja kod Priboja, Karaula
arr. 15:55
dep. 15:55
2 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 15:58
dep. 15:58
4 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 16:00
dep. 16:00
6 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 16:03
dep. 16:03
7 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 16:05
dep. 16:05
8.5 km
Banja kod Priboja
arr. 16:10
dep. 16:10
8.8 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 16:13
dep. 16:13
9 km
Priboj, Jarmovac
arr. 16:15
dep. 16:15
9.5 km
Priboj, Poljice
arr. 16:20
dep. 16:20
10 km
Priboj, FAP
arr. 16:22
dep. 16:22
11.5 km
Priboj, Bus station
arr. 16:25
12 km
17:45 18:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kratovo
dep. 17:45
Banja kod Priboja, Karaula
arr. 17:50
dep. 17:50
2 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 17:53
dep. 17:53
4 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 17:55
dep. 17:55
6 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 17:58
dep. 17:58
7 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 18:00
dep. 18:00
8.5 km
Banja kod Priboja
arr. 18:05
dep. 18:05
8.8 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 18:08
dep. 18:08
9 km
Priboj, Jarmovac
arr. 18:10
dep. 18:10
9.5 km
Priboj, Poljice
arr. 18:15
dep. 18:15
10 km
Priboj, FAP
arr. 18:17
dep. 18:17
11.5 km
Priboj, Bus station
arr. 18:20
12 km
19:45 20:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kratovo
dep. 19:45
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 19:53
dep. 19:53
3 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 19:58
dep. 19:58
5 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 20:00
dep. 20:00
6 km
Banja kod Priboja
arr. 20:05
dep. 20:05
8 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 20:08
dep. 20:08
10 km
Priboj, Jarmovac
arr. 20:10
dep. 20:10
11 km
Priboj, Poljice
arr. 20:15
dep. 20:15
13 km
Priboj, FAP
arr. 20:17
dep. 20:17
14 km
Priboj, Bus station
arr. 20:20
16 km
19:45 20:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kratovo
dep. 19:45
Banja kod Priboja, Karaula
arr. 19:50
dep. 19:50
2 km
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 19:53
dep. 19:53
4 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 19:55
dep. 19:55
6 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 19:58
dep. 19:58
7 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 20:00
dep. 20:00
8.5 km
Banja kod Priboja
arr. 20:05
dep. 20:05
8.8 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 20:08
dep. 20:08
9 km
Priboj, Jarmovac
arr. 20:10
dep. 20:10
9.5 km
Priboj, Poljice
arr. 20:15
dep. 20:15
10 km
Priboj, FAP
arr. 20:17
dep. 20:17
11.5 km
Priboj, Bus station
arr. 20:20
12 km
21:18 21:50 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kratovo
dep. 21:18
Banja kod Priboja, Gornja Potpec
arr. 21:26
dep. 21:26
4 km
Banja kod Priboja, Žičara
arr. 21:28
dep. 21:28
5 km
Banja kod Priboja, Suvo polje
arr. 21:30
dep. 21:30
6 km
Banja kod Priboja, Mihajlovac
arr. 21:34
dep. 21:34
8 km
Banja kod Priboja
arr. 21:36
dep. 21:36
9 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 21:40
dep. 21:40
11 km
Priboj, Jarmovac
arr. 21:44
dep. 21:44
13 km
Priboj, Bus station
arr. 21:50
17 km

Naselja Kratovo i Priboj su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kratovo je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 21:18 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.