Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kraljevo - Zlatibor timetable

friday, 23.11.2018.
08:28 11:00 (02:32)
SUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 08:28
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
1 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
20 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
23 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
29 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
35 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
39 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
48 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
57 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
65 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
74 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
78 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
84 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
96 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
101 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
108 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 10:40
dep. 10:40
118 km
Cajetina, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
125 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 11:00
133 km
10:20 13:15 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 8,05 EUR
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:20
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
41 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
58 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
77 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
101 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 13:15
127 km
13:20 16:00 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:20
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
40 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
57 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
76 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
100 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
120 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 16:00
126 km
20:20 23:10 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:20
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
22 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
34 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
42 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
76.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
-155 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
100.4 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 23:10
-155 km
 
Departures on: saturday, 24.11.2018.
08:28 11:00 (02:32)
SUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 08:28
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
1 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
20 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
23 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
29 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
35 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
39 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
48 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
57 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
65 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
74 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
78 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
84 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
96 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
101 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
108 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 10:40
dep. 10:40
118 km
Cajetina, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
125 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 11:00
133 km
10:20 13:15 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 8,05 EUR
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:20
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
41 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
58 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
77 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
101 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 13:15
127 km
13:20 16:00 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:20
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
40 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
57 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
76 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
100 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
120 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 16:00
126 km
20:20 23:10 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:20
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
22 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
34 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
42 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
76.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
-155 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
100.4 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 23:10
-155 km

Naselja Kraljevo i Zlatibor su međusobno udaljena ~58 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 32min., a najduže 02h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 08:28 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Zlatibor iznosi od 8,05 EUR do 8,05 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.