Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Zlatibor timetable

tuesday, 18.02.2020.
08:28 11:00 (02:32)
SUPAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 08:28
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
1 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
20 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
23 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
29 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
35 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
39 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
48 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
57 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
65 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
74 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
78 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
84 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
96 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
101 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
108 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 10:40
dep. 10:40
118 km
Cajetina, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
125 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 11:00
133 km
10:20 13:15 (02:55)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:20
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
41 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
58 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
77 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
101 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:15
127 km
13:20 16:00 (02:40)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:20
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
40 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
57 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
76 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
100 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
120 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:00
126 km
14:45 17:11 (02:26)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:45
Pozega, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
71.3 km
Uzice, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
95 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 17:11
120.1 km
20:20 23:10 (02:50)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:20
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
22 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
34 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
42 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
76.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
94.2 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
100.4 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 23:10
125.5 km
Kraljevo - Zlatibor timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
08:28 11:00 (02:32)
SUPAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 08:28
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
1 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
20 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
23 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
29 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
35 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
39 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
48 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
57 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
65 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
74 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
78 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
84 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
96 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
101 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
108 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 10:40
dep. 10:40
118 km
Cajetina, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
125 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 11:00
133 km
10:20 13:15 (02:55)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:20
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
41 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
58 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
77 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
101 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:15
127 km
13:20 16:00 (02:40)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:20
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
40 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
57 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
76 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
100 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
120 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:00
126 km
14:45 17:11 (02:26)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:45
Pozega, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
71.3 km
Uzice, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
95 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 17:11
120.1 km
20:20 23:10 (02:50)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:20
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
22 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
34 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
42 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
76.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
94.2 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
100.4 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 23:10
125.5 km

Naselja Kraljevo i Zlatibor su međusobno udaljena ~127 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 26min., a najduže 02h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 08:28 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Zlatibor iznosi od 6,91 EUR do 6,91 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.