Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kraljevo - Vrnjci timetable

wednesday, 08.07.2020.
04:55 05:44 (00:49)
Railway stationRailway station - Vrnjacka banja
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:55
Sirca, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 05:29
dep. 05:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:35
dep. 05:36
20 km
arr. 05:44
24 km
05:45 06:25 (00:40)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:45
Kraljevo, SUP
arr. 05:48
dep. 05:48
1.2 km
Ribnica
arr. 05:51
dep. 05:51
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 05:54
dep. 05:54
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 05:56
dep. 05:56
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 05:57
dep. 05:57
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 05:58
dep. 05:58
6.6 km
Ratina, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 06:06
dep. 06:06
11.8 km
Vranesi
arr. 06:08
dep. 06:08
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Tominac
arr. 06:17
dep. 06:17
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 06:19
dep. 06:19
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 06:20
dep. 06:20
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 06:22
dep. 06:22
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 06:25
24.5 km
06:05 07:05 (01:00)
Bus stationŽ.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:05
Kraljevo, SUP
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
8 km
Podunavci, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
16 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 06:40
dep. 06:40
21 km
Vrnjci, Intersection
arr. 06:50
24 km
07:10 08:05 (00:55)
Bus stationŽ.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:10
Kraljevo, SUP
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 07:17
dep. 07:17
4 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 07:18
dep. 07:18
4.5 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 07:22
dep. 07:22
6 km
Ratina, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
11 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 07:32
dep. 07:32
12 km
Vranesi
arr. 07:34
dep. 07:34
13 km
Podunavci, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Donji
arr. 07:39
dep. 07:39
17 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Tominac
arr. 07:40
dep. 07:40
18 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 07:43
dep. 07:43
20 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 07:45
dep. 07:45
21 km
Vrnjci, Intersection
arr. 07:50
24 km
07:26 08:08 (00:42)
MagnohromIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Magnohrom
dep. 07:26
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 07:28
dep. 07:28
1.3 km
Kraljevo, AMD
arr. 07:30
dep. 07:30
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:33
dep. 07:33
3.4 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:36
dep. 07:36
4.6 km
Ribnica
arr. 07:39
dep. 07:39
5.9 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 07:41
dep. 07:41
7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 07:43
dep. 07:43
8.5 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 07:45
dep. 07:45
9.3 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 07:47
dep. 07:47
10 km
Ratina, Center
arr. 07:48
dep. 07:48
10.9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 07:49
dep. 07:49
12 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 07:51
dep. 07:51
13 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
14.1 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 07:53
dep. 07:53
15.2 km
Vranesi
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Podunavci, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
19 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
20.5 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Tominac
arr. 08:01
dep. 08:01
21.5 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 08:03
dep. 08:03
23.3 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:04
dep. 08:04
24.3 km
Vrnjci, Stančići
arr. 08:06
dep. 08:06
26.4 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:08
27.9 km
08:20 09:00 (00:40)
Bus stationŽ.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:20
Ratina, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Podunavci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
16 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:45
22 km
10:00 10:41 (00:41)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:00
Kraljevo, SUP
arr. 10:04
dep. 10:04
1.2 km
Ribnica
arr. 10:07
dep. 10:07
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 10:10
dep. 10:10
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 10:12
dep. 10:12
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 10:14
dep. 10:14
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:16
dep. 10:16
6.6 km
Ratina, Center
arr. 10:18
dep. 10:18
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 10:19
dep. 10:19
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 10:21
dep. 10:21
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 10:22
dep. 10:22
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 10:24
dep. 10:24
11.8 km
Vranesi
arr. 10:26
dep. 10:26
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Tominac
arr. 10:33
dep. 10:33
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 10:35
dep. 10:35
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 10:36
dep. 10:36
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 10:38
dep. 10:38
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 10:41
24.5 km
11:25 12:05 (00:40)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:25
Kraljevo, SUP
arr. 11:28
dep. 11:28
1.2 km
Ribnica
arr. 11:31
dep. 11:31
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:34
dep. 11:34
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:36
dep. 11:36
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:37
dep. 11:37
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 11:38
dep. 11:38
6.6 km
Ratina, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 11:41
dep. 11:41
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 11:43
dep. 11:43
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 11:44
dep. 11:44
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 11:46
dep. 11:46
11.8 km
Vranesi
arr. 11:48
dep. 11:48
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Tominac
arr. 11:57
dep. 11:57
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 11:59
dep. 11:59
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 12:00
dep. 12:00
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 12:02
dep. 12:02
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:05
24.5 km
12:11 12:53 (00:42)
MagnohromIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Magnohrom
dep. 12:11
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 12:13
dep. 12:13
1.3 km
Kraljevo, AMD
arr. 12:15
dep. 12:15
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:18
dep. 12:18
3.4 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:21
dep. 12:21
4.6 km
Ribnica
arr. 12:24
dep. 12:24
5.9 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:26
dep. 12:26
7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 12:28
dep. 12:28
8.5 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 12:30
dep. 12:30
9.3 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 12:32
dep. 12:32
10 km
Ratina, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
10.9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
12 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
13 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
14.1 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 12:38
dep. 12:38
15.2 km
Vranesi
arr. 12:40
dep. 12:40
16.5 km
Podunavci, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
19 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
20.5 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Tominac
arr. 12:46
dep. 12:46
21.5 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 12:48
dep. 12:48
23.3 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 12:49
dep. 12:49
24.3 km
Vrnjci, Stančići
arr. 12:51
dep. 12:51
26.4 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:53
27.9 km
12:40 13:20 (00:40)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:40
Kraljevo, SUP
arr. 12:43
dep. 12:43
1.2 km
Ribnica
arr. 12:46
dep. 12:46
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:49
dep. 12:49
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 12:51
dep. 12:51
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 12:52
dep. 12:52
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 12:53
dep. 12:53
6.6 km
Ratina, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 12:56
dep. 12:56
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 12:58
dep. 12:58
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 13:01
dep. 13:01
11.8 km
Vranesi
arr. 13:03
dep. 13:03
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Tominac
arr. 13:12
dep. 13:12
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 13:14
dep. 13:14
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 13:15
dep. 13:15
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 13:17
dep. 13:17
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 13:20
24.5 km
13:40 14:21 (00:41)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:40
Kraljevo, SUP
arr. 13:44
dep. 13:44
1.2 km
Ribnica
arr. 13:47
dep. 13:47
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 13:50
dep. 13:50
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 13:52
dep. 13:52
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 13:54
dep. 13:54
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 13:56
dep. 13:56
6.6 km
Ratina, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 14:01
dep. 14:01
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 14:04
dep. 14:04
11.8 km
Vranesi
arr. 14:05
dep. 14:05
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Tominac
arr. 14:13
dep. 14:13
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 14:15
dep. 14:15
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 14:16
dep. 14:16
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 14:19
dep. 14:19
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 14:21
24.5 km
13:45 14:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:45
Vrnjci
arr. 14:30
30 km
14:40 15:21 (00:41)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:40
Kraljevo, SUP
arr. 14:44
dep. 14:44
1.2 km
Ribnica
arr. 14:47
dep. 14:47
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 14:50
dep. 14:50
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 14:52
dep. 14:52
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 14:54
dep. 14:54
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 14:56
dep. 14:56
6.6 km
Ratina, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 15:01
dep. 15:01
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 15:04
dep. 15:04
11.8 km
Vranesi
arr. 15:05
dep. 15:05
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 15:11
dep. 15:11
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Tominac
arr. 15:13
dep. 15:13
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 15:15
dep. 15:15
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 15:16
dep. 15:16
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 15:19
dep. 15:19
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 15:21
24.5 km
14:55 15:44 (00:49)
Railway stationRailway station - Vrnjacka banja
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:55
Sirca, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 15:29
dep. 15:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
20 km
arr. 15:44
24 km
15:30 16:11 (00:41)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:30
Kraljevo, SUP
arr. 15:34
dep. 15:34
1.2 km
Ribnica
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:40
dep. 15:40
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 15:42
dep. 15:42
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 15:44
dep. 15:44
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 15:46
dep. 15:46
6.6 km
Ratina, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 15:49
dep. 15:49
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 15:54
dep. 15:54
11.8 km
Vranesi
arr. 15:56
dep. 15:56
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Tominac
arr. 16:03
dep. 16:03
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 16:05
dep. 16:05
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:06
dep. 16:06
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 16:09
dep. 16:09
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:11
24.5 km
15:45 16:25 (00:40)
Bus stationŽ.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:45
Kraljevo, SUP
arr. 15:47
dep. 15:47
1 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
8 km
Podunavci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
16 km
Lipova
arr. 16:10
dep. 16:10
20 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:15
23 km
17:00 17:40 (00:40)
Bus stationŽ.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:00
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Vrnjci
arr. 17:30
17 km
17:30 18:04 (00:34)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kraljevo, SUP
arr. 17:33
dep. 17:33
1.2 km
Ribnica
arr. 17:36
dep. 17:36
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 17:38
dep. 17:38
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 17:40
dep. 17:40
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 17:41
dep. 17:41
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 17:42
dep. 17:42
6.6 km
Ratina, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 17:44
dep. 17:44
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 17:45
dep. 17:45
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 17:47
dep. 17:47
11.8 km
Vranesi
arr. 17:49
dep. 17:49
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 17:52
dep. 17:52
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Tominac
arr. 17:56
dep. 17:56
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 17:58
dep. 17:58
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 18:00
dep. 18:00
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 18:02
dep. 18:02
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 18:04
24.5 km
19:00 19:41 (00:41)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:00
Kraljevo, SUP
arr. 19:04
dep. 19:04
1.2 km
Ribnica
arr. 19:07
dep. 19:07
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 19:10
dep. 19:10
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 19:12
dep. 19:12
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 19:14
dep. 19:14
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 19:16
dep. 19:16
6.6 km
Ratina, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 19:19
dep. 19:19
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 19:21
dep. 19:21
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 19:24
dep. 19:24
11.8 km
Vranesi
arr. 19:26
dep. 19:26
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 19:31
dep. 19:31
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Tominac
arr. 19:33
dep. 19:33
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 19:35
dep. 19:35
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 19:36
dep. 19:36
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 19:39
dep. 19:39
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 19:41
24.5 km
20:00 20:41 (00:41)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Kraljevo, SUP
arr. 20:04
dep. 20:04
1.2 km
Ribnica
arr. 20:07
dep. 20:07
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 20:10
dep. 20:10
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 20:12
dep. 20:12
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 20:14
dep. 20:14
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 20:16
dep. 20:16
6.6 km
Ratina, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 20:19
dep. 20:19
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 20:21
dep. 20:21
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 20:24
dep. 20:24
11.8 km
Vranesi
arr. 20:26
dep. 20:26
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 20:31
dep. 20:31
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Tominac
arr. 20:33
dep. 20:33
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 20:35
dep. 20:35
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 20:36
dep. 20:36
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 20:39
dep. 20:39
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 20:41
24.5 km

Naselja Kraljevo i Vrnjci su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.