Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Vrba kod Kraljeva timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:00 05:20 (00:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 05:00
Sirca, Railway station
arr. 05:05
dep. 05:06
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:12
dep. 05:13
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:20
10 km
05:45 06:06 (00:21)
Bus stationDonja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:45
Kraljevo, SUP
arr. 05:48
dep. 05:48
1.2 km
Ribnica
arr. 05:51
dep. 05:51
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 05:54
dep. 05:54
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 05:56
dep. 05:56
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 05:57
dep. 05:57
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 05:58
dep. 05:58
6.6 km
Ratina, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 06:06
11.8 km
06:05 06:25 (00:20)
Bus stationDonja
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:05
Kraljevo, SUP
arr. 06:07
dep. 06:07
1.2 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:09
dep. 06:09
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:11
dep. 06:11
3.6 km
Metikos, Autodrom
arr. 06:12
dep. 06:12
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 06:14
dep. 06:14
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 06:16
dep. 06:16
6.6 km
Ratina, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
7.5 km
Ratina, Čurlići
arr. 06:20
dep. 06:20
7.9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 06:25
11.8 km
06:05 06:25 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:05
Kraljevo, SUP
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 06:25
8 km
07:00 07:15 (00:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:00
Ratina, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 07:15
13 km
08:00 08:24 (00:24)
Bus stationDonja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:00
Kraljevo, SUP
arr. 08:04
dep. 08:04
1.2 km
Ribnica
arr. 08:07
dep. 08:07
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 08:10
dep. 08:10
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 08:12
dep. 08:12
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 08:14
dep. 08:14
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 08:16
dep. 08:16
6.6 km
Ratina, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 08:19
dep. 08:19
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 08:21
dep. 08:21
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 08:24
11.8 km
09:21 09:33 (00:12)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 22.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:21
Ratina, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
7 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 09:33
9 km
10:00 10:24 (00:24)
Bus stationDonja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:00
Kraljevo, SUP
arr. 10:04
dep. 10:04
1.2 km
Ribnica
arr. 10:07
dep. 10:07
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 10:10
dep. 10:10
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 10:12
dep. 10:12
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 10:14
dep. 10:14
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:16
dep. 10:16
6.6 km
Ratina, Center
arr. 10:18
dep. 10:18
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 10:19
dep. 10:19
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 10:21
dep. 10:21
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 10:22
dep. 10:22
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 10:24
11.8 km
11:10 11:30 (00:20)
Bus stationDonja
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:10
Kraljevo, SUP
arr. 11:12
dep. 11:12
1.2 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 11:14
dep. 11:14
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:16
dep. 11:16
3.6 km
Metikos, Autodrom
arr. 11:17
dep. 11:17
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:19
dep. 11:19
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 11:21
dep. 11:21
6.6 km
Ratina, Center
arr. 11:23
dep. 11:23
7.5 km
Ratina, Čurlići
arr. 11:25
dep. 11:25
7.9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 11:26
dep. 11:26
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 11:27
dep. 11:27
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 11:30
11.8 km
11:25 11:46 (00:21)
Bus stationDonja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:25
Kraljevo, SUP
arr. 11:28
dep. 11:28
1.2 km
Ribnica
arr. 11:31
dep. 11:31
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:34
dep. 11:34
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:36
dep. 11:36
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:37
dep. 11:37
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 11:38
dep. 11:38
6.6 km
Ratina, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 11:41
dep. 11:41
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 11:43
dep. 11:43
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 11:44
dep. 11:44
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 11:46
11.8 km
12:30 12:41 (00:11)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 29.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:30
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 12:41
7 km
12:40 13:00 (00:20)
Bus stationDonja
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:40
Kraljevo, SUP
arr. 12:42
dep. 12:42
1.2 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 12:44
dep. 12:44
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:46
dep. 12:46
3.6 km
Metikos, Autodrom
arr. 12:47
dep. 12:47
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 12:49
dep. 12:49
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 12:51
dep. 12:51
6.6 km
Ratina, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
7.5 km
Ratina, Čurlići
arr. 12:55
dep. 12:55
7.9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 12:56
dep. 12:56
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 12:57
dep. 12:57
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 13:00
11.8 km
12:40 13:01 (00:21)
Bus stationDonja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:40
Kraljevo, SUP
arr. 12:43
dep. 12:43
1.2 km
Ribnica
arr. 12:46
dep. 12:46
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:49
dep. 12:49
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 12:51
dep. 12:51
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 12:52
dep. 12:52
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 12:53
dep. 12:53
6.6 km
Ratina, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 12:56
dep. 12:56
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 12:58
dep. 12:58
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 13:01
11.8 km
13:40 14:04 (00:24)
Bus stationDonja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:40
Kraljevo, SUP
arr. 13:44
dep. 13:44
1.2 km
Ribnica
arr. 13:47
dep. 13:47
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 13:50
dep. 13:50
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 13:52
dep. 13:52
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 13:54
dep. 13:54
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 13:56
dep. 13:56
6.6 km
Ratina, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 14:01
dep. 14:01
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 14:04
11.8 km
15:15 15:35 (00:20)
Bus stationDonja
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:15
Kraljevo, SUP
arr. 15:17
dep. 15:17
1.2 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 15:19
dep. 15:19
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:21
dep. 15:21
3.6 km
Metikos, Autodrom
arr. 15:22
dep. 15:22
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 15:24
dep. 15:24
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 15:26
dep. 15:26
6.6 km
Ratina, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
7.5 km
Ratina, Čurlići
arr. 15:30
dep. 15:30
7.9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 15:31
dep. 15:31
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 15:32
dep. 15:32
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:33
dep. 15:33
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 15:35
11.8 km
15:20 15:40 (00:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:20
Sirca, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:26
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:32
dep. 15:33
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:40
10 km
15:30 15:54 (00:24)
Bus stationDonja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:30
Kraljevo, SUP
arr. 15:34
dep. 15:34
1.2 km
Ribnica
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:40
dep. 15:40
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 15:42
dep. 15:42
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 15:44
dep. 15:44
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 15:46
dep. 15:46
6.6 km
Ratina, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 15:49
dep. 15:49
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 15:54
11.8 km
15:42 15:55 (00:13)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:42
Ratina, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
5 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:55
7 km
15:45 15:55 (00:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:45
Kraljevo, SUP
arr. 15:47
dep. 15:47
1 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:55
8 km
15:50 16:05 (00:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:50
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 16:05
12 km
16:00 16:17 (00:17)
Bus stationDonja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
Kraljevo, SUP
arr. 16:03
dep. 16:03
1.2 km
Ribnica
arr. 16:06
dep. 16:06
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:08
dep. 16:08
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 16:10
dep. 16:10
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 16:11
dep. 16:11
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 16:12
dep. 16:12
6.6 km
Ratina, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 16:14
dep. 16:14
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 16:17
11.8 km
16:30 16:50 (00:20)
Bus stationDonja
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:30
Kraljevo, SUP
arr. 16:32
dep. 16:32
1.2 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 16:34
dep. 16:34
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:36
dep. 16:36
3.6 km
Metikos, Autodrom
arr. 16:37
dep. 16:37
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 16:39
dep. 16:39
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 16:41
dep. 16:41
6.6 km
Ratina, Center
arr. 16:43
dep. 16:43
7.5 km
Ratina, Čurlići
arr. 16:45
dep. 16:45
7.9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 16:46
dep. 16:46
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 16:47
dep. 16:47
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 16:50
11.8 km
17:00 17:10 (00:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:00
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 17:10
2 km
17:30 17:47 (00:17)
Bus stationDonja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kraljevo, SUP
arr. 17:33
dep. 17:33
1.2 km
Ribnica
arr. 17:36
dep. 17:36
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 17:38
dep. 17:38
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 17:40
dep. 17:40
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 17:41
dep. 17:41
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 17:42
dep. 17:42
6.6 km
Ratina, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 17:44
dep. 17:44
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 17:45
dep. 17:45
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 17:47
11.8 km
19:00 19:24 (00:24)
Bus stationDonja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:00
Kraljevo, SUP
arr. 19:04
dep. 19:04
1.2 km
Ribnica
arr. 19:07
dep. 19:07
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 19:10
dep. 19:10
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 19:12
dep. 19:12
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 19:14
dep. 19:14
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 19:16
dep. 19:16
6.6 km
Ratina, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 19:19
dep. 19:19
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 19:21
dep. 19:21
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 19:24
11.8 km
20:00 20:24 (00:24)
Bus stationDonja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Kraljevo, SUP
arr. 20:04
dep. 20:04
1.2 km
Ribnica
arr. 20:07
dep. 20:07
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 20:10
dep. 20:10
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 20:12
dep. 20:12
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 20:14
dep. 20:14
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 20:16
dep. 20:16
6.6 km
Ratina, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 20:19
dep. 20:19
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 20:21
dep. 20:21
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 20:24
11.8 km
20:30 20:50 (00:20)
Bus stationDonja
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:30
Kraljevo, SUP
arr. 20:32
dep. 20:32
1.2 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 20:34
dep. 20:34
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 20:36
dep. 20:36
3.6 km
Metikos, Autodrom
arr. 20:37
dep. 20:37
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 20:39
dep. 20:39
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 20:41
dep. 20:41
6.6 km
Ratina, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
7.5 km
Ratina, Čurlići
arr. 20:45
dep. 20:45
7.9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 20:47
dep. 20:47
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 20:50
11.8 km

Naselja Kraljevo i Vrba kod Kraljeva su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 10 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Vrba kod Kraljeva iznosi od 1,04 EUR do 1,04 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.