Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Vitkovac kod Kraljeva timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:10 05:45 (00:35)
Bus stationTomica brdo
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:10
Kraljevo, AMD
arr. 05:12
dep. 05:12
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 05:13
dep. 05:13
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 05:15
dep. 05:15
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 05:20
dep. 05:20
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 05:21
dep. 05:21
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 05:24
dep. 05:24
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 05:29
dep. 05:29
11.1 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 05:31
dep. 05:31
12.2 km
Milavcici, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
13.8 km
Milavcici, 2
arr. 05:35
dep. 05:35
15 km
Pecenog, 1
arr. 05:37
dep. 05:37
16.7 km
Pecenog, 2
arr. 05:39
dep. 05:39
17.5 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
19.2 km
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
arr. 05:45
20.3 km
05:30 06:00 (00:30)
Bus stationTomica brdo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, AMD
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 05:34
dep. 05:34
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 05:43
dep. 05:43
9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 05:50
dep. 05:50
11 km
Milavcici
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
arr. 06:00
19 km
06:55 07:38 (00:43)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:55
Sirca, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:02
3 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:22
dep. 07:23
12 km
Milavcici, Railway station
arr. 07:30
dep. 07:31
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:38
21 km
08:15 08:40 (00:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:15
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
10 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 08:40
18 km
08:20 08:50 (00:30)
Bus stationTomica brdo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:20
Kraljevo, AMD
arr. 08:22
dep. 08:22
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 08:24
dep. 08:24
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 08:33
dep. 08:33
9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 08:40
dep. 08:40
11 km
Milavcici
arr. 08:43
dep. 08:43
13 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
arr. 08:50
19 km
11:00 11:33 (00:33)
Bus stationTomica brdo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, AMD
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 11:08
dep. 11:08
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 11:12
dep. 11:12
9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 11:14
dep. 11:14
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 11:16
dep. 11:16
11 km
Milavcici
arr. 11:21
dep. 11:21
13 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
arr. 11:33
19 km
13:30 13:59 (00:29)
Bus stationTomica brdo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:30
Kraljevo, Zelengora
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 13:43
dep. 13:43
9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 13:46
dep. 13:46
11 km
Milavcici, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
13 km
Milavcici, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
14 km
Pecenog
arr. 13:53
dep. 13:53
15 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
18 km
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
arr. 13:59
19 km
14:45 15:15 (00:30)
Bus stationTomica brdo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:45
Kraljevo, AMD
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 14:49
dep. 14:49
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 14:54
dep. 14:54
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 14:58
dep. 14:58
9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 15:05
dep. 15:05
11 km
Milavcici
arr. 15:08
dep. 15:08
13 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 15:13
dep. 15:13
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
arr. 15:15
19 km
15:05 15:48 (00:43)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:05
Sirca, Railway station
arr. 15:11
dep. 15:12
3 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:20
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:32
dep. 15:33
12 km
Milavcici, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:48
21 km
15:15 15:50 (00:35)
Bus stationTomica brdo
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:15
Kraljevo, AMD
arr. 15:17
dep. 15:17
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 15:20
dep. 15:20
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 15:28
dep. 15:28
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 15:30
dep. 15:30
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
11.1 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 15:34
dep. 15:34
12.2 km
Milavcici, 1
arr. 15:37
dep. 15:37
13.8 km
Milavcici, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
15 km
Pecenog, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
16.7 km
Pecenog, 2
arr. 15:43
dep. 15:43
17.5 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
19.2 km
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
arr. 15:50
20.3 km
19:00 19:29 (00:29)
Bus stationTomica brdo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:00
Kraljevo, AMD
arr. 19:02
dep. 19:02
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 19:08
dep. 19:08
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 19:12
dep. 19:12
9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 19:16
dep. 19:16
11 km
Milavcici, 1
arr. 19:20
dep. 19:20
13 km
Milavcici, 2
arr. 19:21
dep. 19:21
14 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
arr. 19:29
19 km
20:00 20:35 (00:35)
Bus stationTomica brdo
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Kraljevo, AMD
arr. 20:02
dep. 20:02
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 20:03
dep. 20:03
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 20:05
dep. 20:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 20:11
dep. 20:11
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 20:14
dep. 20:14
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 20:19
dep. 20:19
11.1 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 20:21
dep. 20:21
12.2 km
Milavcici, 1
arr. 20:23
dep. 20:23
13.8 km
Milavcici, 2
arr. 20:25
dep. 20:25
15 km
Pecenog, 1
arr. 20:27
dep. 20:27
16.7 km
Pecenog, 2
arr. 20:29
dep. 20:29
17.5 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 20:33
dep. 20:33
19.2 km
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
arr. 20:35
20.3 km

Naselja Kraljevo i Vitkovac kod Kraljeva su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Vitkovac kod Kraljeva iznosi od 1,38 EUR do 1,38 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.