Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kraljevo - Uzice timetable

thursday, 23.05.2019.
04:40 07:00 (02:20)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:40
Adrani, Railway station
arr. 04:47
dep. 04:48
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 04:51
dep. 04:52
11 km
Samaila, Railway station
arr. 04:55
dep. 04:56
14 km
Goricani, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
19 km
Mrsinci, Railway station
arr. 05:05
dep. 05:06
23 km
Kukici, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:10
25 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
28 km
Baluga (Ljubicska), Railway station
arr. 05:18
dep. 05:19
30 km
Cacak, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:34
38 km
Trbusani, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:40
44 km
Prijevor, Railway station
arr. 05:43
dep. 05:44
49 km
Ovcar Banja, Railway station
arr. 05:51
dep. 05:52
60 km
Jelen Do, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:59
64 km
arr. 06:01
dep. 06:02
70 km
Gugalj, Railway station
arr. 06:04
dep. 06:05
72 km
arr. 06:07
dep. 06:08
76 km
Pozega, Railway station
arr. 06:13
dep. 06:27
83 km
Rasna, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:33
89 km
Uzici, Railway station
arr. 06:36
dep. 06:37
95 km
Zlakusa, ZS
arr. 06:40
dep. 06:41
97 km
Sevojno, Railway station
arr. 06:46
dep. 06:50
103 km
Uzice, Teretna
arr. 06:55
dep. 06:56
110 km
Uzice, Railway station
arr. 07:00
113 km
08:28 10:30 (02:02)
SUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 08:28
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
1 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
20 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
23 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
29 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
35 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
39 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
48 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
57 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
65 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
74 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
78 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
84 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
96 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
101 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
108 km
10:20 12:00 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:20
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
41 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
58 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
77 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
101 km
13:20 15:20 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:20
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
40 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
57 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
76 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
100 km
19:10 21:20 (02:10)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 19:10
Adrani, Railway station
arr. 19:17
dep. 19:18
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 19:21
dep. 19:22
11 km
Samaila, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:26
14 km
Goricani, Railway station
arr. 19:30
dep. 19:31
19 km
Mrsinci, Railway station
arr. 19:35
dep. 19:36
23 km
Kukici, Railway station
arr. 19:39
dep. 19:40
25 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:44
28 km
Baluga (Ljubicska), Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
30 km
Cacak, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
38 km
Trbusani, Railway station
arr. 20:00
dep. 20:01
44 km
Prijevor, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
49 km
Ovcar Banja, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:13
60 km
Jelen Do, Railway station
arr. 20:19
dep. 20:20
64 km
arr. 20:22
dep. 20:23
70 km
Gugalj, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:26
72 km
arr. 20:28
dep. 20:29
76 km
Pozega, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:50
83 km
Rasna, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:56
89 km
Uzici, Railway station
arr. 20:59
dep. 21:00
95 km
Zlakusa, ZS
arr. 21:03
dep. 21:04
97 km
Sevojno, Railway station
arr. 21:09
dep. 21:10
103 km
Uzice, Teretna
arr. 21:15
dep. 21:16
110 km
Uzice, Railway station
arr. 21:20
113 km
20:20 22:18 (01:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:20
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
22 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
34 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
42 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
76.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
-155 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
100.4 km
 
Departures on: friday, 24.05.2019.
04:40 07:00 (02:20)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:40
Adrani, Railway station
arr. 04:47
dep. 04:48
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 04:51
dep. 04:52
11 km
Samaila, Railway station
arr. 04:55
dep. 04:56
14 km
Goricani, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
19 km
Mrsinci, Railway station
arr. 05:05
dep. 05:06
23 km
Kukici, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:10
25 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
28 km
Baluga (Ljubicska), Railway station
arr. 05:18
dep. 05:19
30 km
Cacak, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:34
38 km
Trbusani, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:40
44 km
Prijevor, Railway station
arr. 05:43
dep. 05:44
49 km
Ovcar Banja, Railway station
arr. 05:51
dep. 05:52
60 km
Jelen Do, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:59
64 km
arr. 06:01
dep. 06:02
70 km
Gugalj, Railway station
arr. 06:04
dep. 06:05
72 km
arr. 06:07
dep. 06:08
76 km
Pozega, Railway station
arr. 06:13
dep. 06:27
83 km
Rasna, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:33
89 km
Uzici, Railway station
arr. 06:36
dep. 06:37
95 km
Zlakusa, ZS
arr. 06:40
dep. 06:41
97 km
Sevojno, Railway station
arr. 06:46
dep. 06:50
103 km
Uzice, Teretna
arr. 06:55
dep. 06:56
110 km
Uzice, Railway station
arr. 07:00
113 km
08:28 10:30 (02:02)
SUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 08:28
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
1 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
20 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
23 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
29 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
35 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
39 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
48 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
57 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
65 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
74 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
78 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
84 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
96 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
101 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
108 km
10:20 12:00 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:20
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
41 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
58 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
77 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
101 km
13:20 15:20 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:20
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
40 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
57 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
76 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
100 km
19:10 21:20 (02:10)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 19:10
Adrani, Railway station
arr. 19:17
dep. 19:18
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 19:21
dep. 19:22
11 km
Samaila, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:26
14 km
Goricani, Railway station
arr. 19:30
dep. 19:31
19 km
Mrsinci, Railway station
arr. 19:35
dep. 19:36
23 km
Kukici, Railway station
arr. 19:39
dep. 19:40
25 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:44
28 km
Baluga (Ljubicska), Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
30 km
Cacak, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
38 km
Trbusani, Railway station
arr. 20:00
dep. 20:01
44 km
Prijevor, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
49 km
Ovcar Banja, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:13
60 km
Jelen Do, Railway station
arr. 20:19
dep. 20:20
64 km
arr. 20:22
dep. 20:23
70 km
Gugalj, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:26
72 km
arr. 20:28
dep. 20:29
76 km
Pozega, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:50
83 km
Rasna, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:56
89 km
Uzici, Railway station
arr. 20:59
dep. 21:00
95 km
Zlakusa, ZS
arr. 21:03
dep. 21:04
97 km
Sevojno, Railway station
arr. 21:09
dep. 21:10
103 km
Uzice, Teretna
arr. 21:15
dep. 21:16
110 km
Uzice, Railway station
arr. 21:20
113 km
20:20 22:18 (01:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:20
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
22 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
34 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
42 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
76.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
-155 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
100.4 km

Naselja Kraljevo i Uzice su međusobno udaljena ~106 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Uzice iznosi od 5,61 EUR do 5,61 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.