Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Ušće kod Kraljeva timetable

wednesday, 17.08.2022.
02:40 03:38 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 02:40
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 02:51
dep. 02:52
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 02:57
dep. 02:58
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 03:03
dep. 03:04
18 km
Polumir, Railway station
arr. 03:23
dep. 03:24
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 03:32
dep. 03:33
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 03:38
48 km
05:30 06:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 05:36
dep. 05:36
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 05:37
dep. 05:37
1.4 km
arr. 05:38
dep. 05:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 05:39
dep. 05:39
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 05:41
dep. 05:41
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 05:43
dep. 05:43
4.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 05:46
dep. 05:46
6.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 05:48
dep. 05:48
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 05:50
dep. 05:50
8.8 km
Konarevo, MK.
arr. 05:52
dep. 05:52
9.9 km
Progorelica
arr. 05:55
dep. 05:55
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 05:58
dep. 05:58
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 06:05
dep. 06:05
18.6 km
Bogutovac, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
19.9 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 06:09
dep. 06:09
22 km
Maglic
arr. 06:11
dep. 06:11
23 km
Maglic, Dobre strane
arr. 06:15
dep. 06:15
29 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 06:18
dep. 06:18
33 km
Polumir, Most
arr. 06:21
dep. 06:21
38 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 06:22
dep. 06:22
41 km
Polumir, Cerje
arr. 06:23
dep. 06:23
42 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 06:24
dep. 06:24
44 km
Polumir, Pusto polje
arr. 06:25
dep. 06:25
44 km
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 06:28
dep. 06:28
47 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 06:30
48.4 km
06:50 07:48 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:50
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 07:01
dep. 07:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 07:13
dep. 07:14
18 km
Polumir, Railway station
arr. 07:33
dep. 07:34
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 07:42
dep. 07:43
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:48
48 km
10:30 11:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 10:31
dep. 10:31
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 10:32
dep. 10:32
1.4 km
arr. 10:33
dep. 10:33
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 10:34
dep. 10:34
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 10:36
dep. 10:36
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 10:38
dep. 10:38
4.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
6.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 10:43
dep. 10:43
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 10:45
dep. 10:45
8.8 km
Konarevo, MK.
arr. 10:47
dep. 10:47
9.9 km
Progorelica
arr. 10:50
dep. 10:50
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 10:53
dep. 10:53
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 11:00
dep. 11:00
18.6 km
Bogutovac, Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
19.9 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 11:04
dep. 11:04
22 km
Maglic
arr. 11:06
dep. 11:06
23 km
Maglic, Dobre strane
arr. 11:10
dep. 11:10
29 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 11:13
dep. 11:13
33 km
Polumir, Most
arr. 11:16
dep. 11:16
38 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 11:19
dep. 11:19
41 km
Polumir, Cerje
arr. 11:20
dep. 11:20
42 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 11:22
dep. 11:22
44 km
Polumir, Pusto polje
arr. 11:25
dep. 11:25
44 km
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 11:27
dep. 11:27
47 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 11:30
48.4 km
12:45 13:45 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:45
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 13:45
47 km
13:00 14:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 14:00
59 km
13:30 14:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 13:31
dep. 13:31
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 13:32
dep. 13:32
1.4 km
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 13:34
dep. 13:34
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 13:36
dep. 13:36
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 13:38
dep. 13:38
4.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 13:41
dep. 13:41
6.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 13:43
dep. 13:43
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 13:45
dep. 13:45
8.8 km
Konarevo, MK.
arr. 13:47
dep. 13:47
9.9 km
Progorelica
arr. 13:50
dep. 13:50
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 13:53
dep. 13:53
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 14:00
dep. 14:00
18.6 km
Bogutovac, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
19.9 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 14:04
dep. 14:04
22 km
Maglic
arr. 14:06
dep. 14:06
23 km
Maglic, Dobre strane
arr. 14:10
dep. 14:10
29 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 14:13
dep. 14:13
33 km
Polumir, Most
arr. 14:16
dep. 14:16
38 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 14:19
dep. 14:19
41 km
Polumir, Cerje
arr. 14:20
dep. 14:20
42 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 14:22
dep. 14:22
44 km
Polumir, Pusto polje
arr. 14:25
dep. 14:25
44 km
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 14:28
dep. 14:28
47 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 14:30
48.4 km
14:50 15:48 (00:58)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:50
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 15:01
dep. 15:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 15:13
dep. 15:14
18 km
Polumir, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:34
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 15:42
dep. 15:43
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:48
48 km
16:30 17:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:30
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 17:30
61 km
17:15 18:30 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:15
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 18:30
56 km
17:25 18:26 (01:01)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:25
Bogutovac, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
21 km
Polumir, Most
arr. 18:10
dep. 18:10
38 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 18:26
52 km
20:00 21:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 20:01
dep. 20:01
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 20:02
dep. 20:02
1.4 km
arr. 20:03
dep. 20:03
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 20:04
dep. 20:04
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 20:06
dep. 20:06
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 20:08
dep. 20:08
4.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 20:11
dep. 20:11
6.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 20:13
dep. 20:13
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 20:15
dep. 20:15
8.8 km
Konarevo, MK.
arr. 20:17
dep. 20:17
9.9 km
Progorelica
arr. 20:20
dep. 20:20
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 20:23
dep. 20:23
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 20:30
dep. 20:30
18.6 km
Bogutovac, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
19.9 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 20:34
dep. 20:34
22 km
Maglic
arr. 20:36
dep. 20:36
23 km
Maglic, Dobre strane
arr. 20:40
dep. 20:40
29 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 20:43
dep. 20:43
33 km
Polumir, Most
arr. 20:46
dep. 20:46
38 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 20:49
dep. 20:49
41 km
Polumir, Cerje
arr. 20:50
dep. 20:50
42 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 20:52
dep. 20:52
44 km
Polumir, Pusto polje
arr. 20:53
dep. 20:53
44 km
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 20:57
dep. 20:57
47 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 21:00
48.4 km
20:05 20:45 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:05
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 20:45
49 km
23:15 00:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 23:15
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 00:15
59 km

Naselja Kraljevo i Ušće kod Kraljeva su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 02:40 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Ušće kod Kraljeva iznosi od 3,28 EUR do 3,28 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.