Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Ušće kod Kraljeva timetable

saturday, 15.08.2020.
06:50 07:50 (01:00)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:50
arr. 07:01
dep. 07:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 07:13
dep. 07:14
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 07:23
dep. 07:24
29 km
Polumir, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:36
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 07:44
dep. 07:45
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:50
48 km
12:45 13:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:45
Ušće kod Kraljeva
arr. 13:45
47 km
13:00 14:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Ušće kod Kraljeva
arr. 14:00
59 km
14:50 15:50 (01:00)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:50
arr. 15:01
dep. 15:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 15:13
dep. 15:14
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
29 km
Polumir, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 15:44
dep. 15:45
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:50
48 km
17:15 18:30 (01:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:15
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:30
56 km
17:25 18:26 (01:01)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:25
Bogutovac, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
21 km
Polumir, Most
arr. 18:10
dep. 18:10
38 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:26
52 km
20:05 20:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:05
Ušće kod Kraljeva
arr. 20:45
49 km
21:45 22:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 21:45
Ušće kod Kraljeva
arr. 22:45
51 km
23:15 00:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 23:15
Ušće kod Kraljeva
arr. 00:15
59 km

Naselja Kraljevo i Ušće kod Kraljeva su međusobno udaljena ~53 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Ušće kod Kraljeva iznosi od 2,64 EUR do 2,64 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.