Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kraljevo - Ušće kod Kraljeva timetable

wednesday, 22.05.2019.
02:30 03:31 (01:01)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 02:30
arr. 02:41
dep. 02:42
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 02:47
dep. 02:48
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 02:53
dep. 02:54
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 03:03
dep. 03:04
29 km
Polumir, Railway station
arr. 03:16
dep. 03:17
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 03:25
dep. 03:26
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 03:31
48 km
05:35 06:35 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:35
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 05:36
dep. 05:36
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 05:37
dep. 05:37
1.4 km
arr. 05:38
dep. 05:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 05:39
dep. 05:39
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 05:41
dep. 05:41
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 05:43
dep. 05:43
4.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 05:46
dep. 05:46
6.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 05:48
dep. 05:48
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 05:50
dep. 05:50
8.8 km
Konarevo, MK.
arr. 05:52
dep. 05:52
9.9 km
Progorelica
arr. 05:55
dep. 05:55
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 05:58
dep. 05:58
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 06:05
dep. 06:05
18.6 km
Bogutovac
arr. 06:07
dep. 06:07
19.9 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 06:09
dep. 06:09
22 km
Maglic
arr. 06:11
dep. 06:11
23 km
Maglic, Dobre strane
arr. 06:15
dep. 06:15
29 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 06:18
dep. 06:18
33 km
Polumir
arr. 06:21
dep. 06:21
38 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 06:24
dep. 06:24
41 km
Polumir, Cerje
arr. 06:25
dep. 06:25
42 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 06:27
dep. 06:27
44 km
Polumir, Pusto polje
arr. 06:30
dep. 06:30
44 km
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 06:32
dep. 06:32
47 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 06:35
48.4 km
07:10 08:11 (01:01)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 07:10
arr. 07:21
dep. 07:22
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 07:27
dep. 07:28
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 07:33
dep. 07:34
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
29 km
Polumir, Railway station
arr. 07:56
dep. 07:57
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 08:05
dep. 08:06
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 08:11
48 km
09:00 10:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 09:01
dep. 09:01
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 09:02
dep. 09:02
1.4 km
arr. 09:03
dep. 09:03
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 09:04
dep. 09:04
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 09:06
dep. 09:06
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 09:08
dep. 09:08
4.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 09:11
dep. 09:11
6.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 09:13
dep. 09:13
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 09:15
dep. 09:15
8.8 km
Konarevo, MK.
arr. 09:17
dep. 09:17
9.9 km
Progorelica
arr. 09:20
dep. 09:20
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 09:23
dep. 09:23
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 09:30
dep. 09:30
18.6 km
Bogutovac
arr. 09:32
dep. 09:32
19.9 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 09:34
dep. 09:34
22 km
Maglic
arr. 09:36
dep. 09:36
23 km
Maglic, Dobre strane
arr. 09:40
dep. 09:40
29 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 09:43
dep. 09:43
33 km
Polumir
arr. 09:46
dep. 09:46
38 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 09:49
dep. 09:49
41 km
Polumir, Cerje
arr. 09:50
dep. 09:50
42 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 09:52
dep. 09:52
44 km
Polumir, Pusto polje
arr. 09:55
dep. 09:55
44 km
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 09:57
dep. 09:57
47 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 10:00
48.4 km
10:30 11:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 10:31
dep. 10:31
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 10:32
dep. 10:32
1.4 km
arr. 10:33
dep. 10:33
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 10:34
dep. 10:34
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 10:36
dep. 10:36
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 10:38
dep. 10:38
4.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
6.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 10:43
dep. 10:43
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 10:45
dep. 10:45
8.8 km
Konarevo, MK.
arr. 10:47
dep. 10:47
9.9 km
Progorelica
arr. 10:50
dep. 10:50
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 10:53
dep. 10:53
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 11:00
dep. 11:00
18.6 km
Bogutovac
arr. 11:02
dep. 11:02
19.9 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 11:04
dep. 11:04
22 km
Maglic
arr. 11:06
dep. 11:06
23 km
Maglic, Dobre strane
arr. 11:10
dep. 11:10
29 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 11:13
dep. 11:13
33 km
Polumir
arr. 11:16
dep. 11:16
38 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 11:19
dep. 11:19
41 km
Polumir, Cerje
arr. 11:20
dep. 11:20
42 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 11:22
dep. 11:22
44 km
Polumir, Pusto polje
arr. 11:25
dep. 11:25
44 km
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 11:27
dep. 11:27
47 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 11:30
48.4 km
11:30 12:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 11:31
dep. 11:31
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 11:32
dep. 11:32
1.4 km
arr. 11:33
dep. 11:33
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 11:34
dep. 11:34
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 11:36
dep. 11:36
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 11:38
dep. 11:38
4.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 11:41
dep. 11:41
6.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 11:43
dep. 11:43
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 11:45
dep. 11:45
8.8 km
Konarevo, MK.
arr. 11:47
dep. 11:47
9.9 km
Progorelica
arr. 11:50
dep. 11:50
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 11:53
dep. 11:53
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 12:00
dep. 12:00
18.6 km
Bogutovac
arr. 12:02
dep. 12:02
19.9 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 12:04
dep. 12:04
22 km
Maglic
arr. 12:06
dep. 12:06
23 km
Maglic, Dobre strane
arr. 12:10
dep. 12:10
29 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 12:13
dep. 12:13
33 km
Polumir
arr. 12:16
dep. 12:16
38 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 12:19
dep. 12:19
41 km
Polumir, Cerje
arr. 12:20
dep. 12:20
42 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 12:22
dep. 12:22
44 km
Polumir, Pusto polje
arr. 12:25
dep. 12:25
44 km
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 12:27
dep. 12:27
47 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 12:30
48.4 km
12:30 13:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:30
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 13:00
49 km
12:45 13:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:45
Ušće kod Kraljeva
arr. 13:45
47 km
13:00 14:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Ušće kod Kraljeva
arr. 14:00
59 km
13:30 14:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 13:31
dep. 13:31
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 13:32
dep. 13:32
1.4 km
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 13:34
dep. 13:34
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 13:36
dep. 13:36
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 13:38
dep. 13:38
4.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 13:41
dep. 13:41
6.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 13:43
dep. 13:43
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 13:45
dep. 13:45
8.8 km
Konarevo, MK.
arr. 13:47
dep. 13:47
9.9 km
Progorelica
arr. 13:50
dep. 13:50
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 13:53
dep. 13:53
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 14:00
dep. 14:00
18.6 km
Bogutovac
arr. 14:02
dep. 14:02
19.9 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 14:04
dep. 14:04
22 km
Maglic
arr. 14:06
dep. 14:06
23 km
Maglic, Dobre strane
arr. 14:10
dep. 14:10
29 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 14:13
dep. 14:13
33 km
Polumir
arr. 14:16
dep. 14:16
38 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 14:19
dep. 14:19
41 km
Polumir, Cerje
arr. 14:20
dep. 14:20
42 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 14:22
dep. 14:22
44 km
Polumir, Pusto polje
arr. 14:25
dep. 14:25
44 km
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 14:27
dep. 14:27
47 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 14:30
48.4 km
15:30 16:31 (01:01)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:30
arr. 15:41
dep. 15:42
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 15:47
dep. 15:48
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 15:53
dep. 15:54
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
29 km
Polumir, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 16:25
dep. 16:26
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 16:31
48 km
16:30 17:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:30
Ušće kod Kraljeva
arr. 17:30
61 km
17:15 18:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:15
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:30
56 km
17:15 18:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:15
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:30
56 km
17:25 18:26 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:25
Bogutovac, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
21 km
Polumir
arr. 18:10
dep. 18:10
38 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:26
52 km
17:55 18:45 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:55
Mataruska Banja, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
10 km
Bogutovac, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
20 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva)
arr. 18:25
dep. 18:25
28 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:45
48 km
18:00 19:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 18:01
dep. 18:01
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 18:02
dep. 18:02
1.4 km
arr. 18:03
dep. 18:03
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 18:04
dep. 18:04
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 18:06
dep. 18:06
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 18:08
dep. 18:08
4.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 18:11
dep. 18:11
6.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 18:13
dep. 18:13
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 18:15
dep. 18:15
8.8 km
Konarevo, MK.
arr. 18:17
dep. 18:17
9.9 km
Progorelica
arr. 18:20
dep. 18:20
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 18:23
dep. 18:23
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 18:30
dep. 18:30
18.6 km
Bogutovac
arr. 18:32
dep. 18:32
19.9 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 18:34
dep. 18:34
22 km
Maglic
arr. 18:36
dep. 18:36
23 km
Maglic, Dobre strane
arr. 18:40
dep. 18:40
29 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 18:43
dep. 18:43
33 km
Polumir
arr. 18:46
dep. 18:46
38 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 18:49
dep. 18:49
41 km
Polumir, Cerje
arr. 18:50
dep. 18:50
42 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 18:52
dep. 18:52
44 km
Polumir, Pusto polje
arr. 18:55
dep. 18:55
44 km
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 18:57
dep. 18:57
47 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 19:00
48.4 km
20:00 21:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 20:01
dep. 20:01
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 20:02
dep. 20:02
1.4 km
arr. 20:03
dep. 20:03
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 20:04
dep. 20:04
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 20:06
dep. 20:06
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 20:08
dep. 20:08
4.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 20:11
dep. 20:11
6.6 km
Konarevo, Jankovici
arr. 20:13
dep. 20:13
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 20:15
dep. 20:15
8.8 km
Konarevo, MK.
arr. 20:17
dep. 20:17
9.9 km
Progorelica
arr. 20:20
dep. 20:20
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 20:23
dep. 20:23
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 20:30
dep. 20:30
18.6 km
Bogutovac
arr. 20:32
dep. 20:32
19.9 km
Bogutovac, Trsljic
arr. 20:34
dep. 20:34
22 km
Maglic
arr. 20:36
dep. 20:36
23 km
Maglic, Dobre strane
arr. 20:40
dep. 20:40
29 km
Bresnik kod Kraljeva
arr. 20:43
dep. 20:43
33 km
Polumir
arr. 20:46
dep. 20:46
38 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 20:49
dep. 20:49
41 km
Polumir, Cerje
arr. 20:50
dep. 20:50
42 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 20:52
dep. 20:52
44 km
Polumir, Pusto polje
arr. 20:55
dep. 20:55
44 km
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 20:57
dep. 20:57
47 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 21:00
48.4 km
20:05 20:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:05
Ušće kod Kraljeva
arr. 20:45
49 km
21:45 22:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 21:45
Ušće kod Kraljeva
arr. 22:45
51 km
23:15 00:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 23:15
Ušće kod Kraljeva
arr. 00:15
59 km
 
Departures on: thursday, 23.05.2019.
02:05 03:05 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 02:05
Ušće kod Kraljeva
arr. 03:05
51 km

Naselja Kraljevo i Ušće kod Kraljeva su međusobno udaljena ~51 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 11 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 02:05 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.