Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Tolisnica timetable

wednesday, 17.08.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Kraljevo - Tolisnica timetable
Departures on: thursday, 01.09.2022.
04:30 06:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 04:35
dep. 04:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 04:36
dep. 04:36
1.4 km
arr. 04:37
dep. 04:37
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 04:38
dep. 04:38
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 04:40
dep. 04:40
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 04:42
dep. 04:42
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 04:43
dep. 04:43
5.8 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 04:45
dep. 04:45
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 04:46
dep. 04:46
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 04:47
dep. 04:47
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 04:49
dep. 04:49
8.8 km
Konarevo, MK.
arr. 04:51
dep. 04:51
9.9 km
Progorelica
arr. 04:53
dep. 04:53
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 04:56
dep. 04:56
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 05:03
dep. 05:03
18.6 km
Bogutovac
arr. 05:07
dep. 05:07
19.9 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 05:10
dep. 05:10
21.9 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 05:13
dep. 05:13
22.5 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 05:15
dep. 05:15
23.7 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 05:18
dep. 05:18
24.7 km
Lopatnica, Stavica
arr. 05:20
dep. 05:20
25.6 km
Lopatnica, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
26.7 km
Lopatnica, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
27.5 km
Stanca, Corbici
arr. 05:30
dep. 05:30
28.2 km
Stanca, Borovan
arr. 05:32
dep. 05:32
28.7 km
Stanca
arr. 05:35
dep. 05:35
29.6 km
Lopatnica, Svetlanovac
arr. 05:36
dep. 05:36
31.2 km
Tolisnica, Propljenica
arr. 05:45
dep. 05:45
34.7 km
Tolisnica
arr. 06:00
40.2 km
11:45 13:05 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:45
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 11:49
dep. 11:49
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 11:50
dep. 11:50
1.4 km
arr. 11:51
dep. 11:51
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 11:52
dep. 11:52
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 11:53
dep. 11:53
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 11:57
dep. 11:57
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 11:58
dep. 11:58
5.8 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 11:59
dep. 11:59
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 12:01
dep. 12:01
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 12:02
dep. 12:02
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 12:03
dep. 12:03
8.8 km
Konarevo, MK.
arr. 12:05
dep. 12:05
9.9 km
Progorelica
arr. 12:08
dep. 12:08
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 12:10
dep. 12:10
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 12:15
dep. 12:15
18.6 km
Bogutovac
arr. 12:17
dep. 12:17
19.9 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 12:20
dep. 12:20
21.9 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 12:23
dep. 12:23
22.5 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 12:25
dep. 12:25
23.7 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 12:28
dep. 12:28
24.7 km
Lopatnica, Stavica
arr. 12:30
dep. 12:30
25.6 km
Lopatnica, 1
arr. 12:33
dep. 12:33
26.7 km
Lopatnica, 2
arr. 12:35
dep. 12:35
27.5 km
Stanca, Corbici
arr. 12:40
dep. 12:40
28.2 km
Stanca, Borovan
arr. 12:42
dep. 12:42
28.7 km
Stanca
arr. 12:45
dep. 12:45
29.6 km
Lopatnica, Svetlanovac
arr. 12:46
dep. 12:46
31.2 km
Tolisnica, Propljenica
arr. 12:50
dep. 12:50
34.7 km
Tolisnica
arr. 13:05
40.2 km

Naselja Kraljevo i Tolisnica su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 11:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.