Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Stubal kod Kraljeva timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:15 05:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:15
Kraljevo, AMD
arr. 05:17
dep. 05:17
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 05:18
dep. 05:18
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 05:20
dep. 05:20
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 05:27
dep. 05:27
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 05:30
dep. 05:30
9.7 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 05:33
dep. 05:33
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 05:35
dep. 05:35
12 km
Cukojevac
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 05:39
dep. 05:39
14.6 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 05:40
dep. 05:40
15.4 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 05:42
dep. 05:42
16.4 km
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 05:44
dep. 05:44
17.6 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 05:45
18.5 km
06:15 07:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:15
Kraljevo, AMD
arr. 06:17
dep. 06:17
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 06:18
dep. 06:18
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 06:20
dep. 06:20
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 06:30
dep. 06:30
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:33
dep. 06:33
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 06:35
dep. 06:35
12.1 km
Cukojevac
arr. 06:49
dep. 06:49
20.8 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 06:47
dep. 06:47
19.3 km
Cukojevac, Jasen
arr. 06:45
dep. 06:45
18.8 km
Lesevo, Velika reka
arr. 06:43
dep. 06:43
17.4 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 06:51
dep. 06:51
21.5 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 06:53
dep. 06:53
22.3 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 06:55
dep. 06:55
23.2 km
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 06:57
dep. 06:57
24.4 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 07:00
25.1 km
10:45 11:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:45
Kraljevo, AMD
arr. 10:47
dep. 10:47
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 10:48
dep. 10:48
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 10:50
dep. 10:50
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 10:55
dep. 10:55
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 10:57
dep. 10:57
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 11:00
dep. 11:00
9.7 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 11:03
dep. 11:03
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 11:05
dep. 11:05
12 km
Cukojevac
arr. 11:07
dep. 11:07
14 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 11:09
dep. 11:09
14.6 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 11:10
dep. 11:10
15.4 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 11:12
dep. 11:12
16.4 km
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 11:14
dep. 11:14
17.6 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 11:15
18.5 km
13:00 13:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, AMD
arr. 13:02
dep. 13:02
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 13:03
dep. 13:03
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 13:15
dep. 13:15
9.7 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 13:25
dep. 13:25
12 km
Cukojevac
arr. 13:30
dep. 13:30
14 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 13:32
dep. 13:32
14.6 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 13:33
dep. 13:33
15.4 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 13:35
dep. 13:35
16.4 km
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 13:37
dep. 13:37
17.6 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 13:40
18.5 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, AMD
arr. 15:02
dep. 15:02
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 15:03
dep. 15:03
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 15:15
dep. 15:15
9.7 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:20
dep. 15:20
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 15:25
dep. 15:25
12 km
Cukojevac
arr. 15:30
dep. 15:30
14 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 15:32
dep. 15:32
14.6 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 15:33
dep. 15:33
15.4 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 15:35
dep. 15:35
16.4 km
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 15:37
dep. 15:37
17.6 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 15:40
18.5 km
19:30 20:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:30
Kraljevo, AMD
arr. 19:32
dep. 19:32
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 19:33
dep. 19:33
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 19:35
dep. 19:35
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 19:40
dep. 19:40
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 19:42
dep. 19:42
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 19:45
dep. 19:45
9.7 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 19:50
dep. 19:50
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 19:55
dep. 19:55
12 km
Cukojevac
arr. 20:00
dep. 20:00
14 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 20:02
dep. 20:02
14.6 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 20:03
dep. 20:03
15.4 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 20:05
dep. 20:05
16.4 km
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 20:07
dep. 20:07
17.6 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 20:10
18.5 km
Kraljevo - Stubal kod Kraljeva timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
05:15 05:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:15
Kraljevo, AMD
arr. 05:17
dep. 05:17
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 05:18
dep. 05:18
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 05:20
dep. 05:20
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 05:27
dep. 05:27
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 05:30
dep. 05:30
9.7 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 05:33
dep. 05:33
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 05:35
dep. 05:35
12 km
Cukojevac
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 05:39
dep. 05:39
14.6 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 05:40
dep. 05:40
15.4 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 05:42
dep. 05:42
16.4 km
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 05:44
dep. 05:44
17.6 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 05:45
18.5 km
06:15 07:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:15
Kraljevo, AMD
arr. 06:17
dep. 06:17
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 06:18
dep. 06:18
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 06:20
dep. 06:20
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 06:30
dep. 06:30
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:33
dep. 06:33
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 06:35
dep. 06:35
12.1 km
Cukojevac
arr. 06:49
dep. 06:49
20.8 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 06:47
dep. 06:47
19.3 km
Cukojevac, Jasen
arr. 06:45
dep. 06:45
18.8 km
Lesevo, Velika reka
arr. 06:43
dep. 06:43
17.4 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 06:51
dep. 06:51
21.5 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 06:53
dep. 06:53
22.3 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 06:55
dep. 06:55
23.2 km
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 06:57
dep. 06:57
24.4 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 07:00
25.1 km
10:45 11:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:45
Kraljevo, AMD
arr. 10:47
dep. 10:47
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 10:48
dep. 10:48
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 10:50
dep. 10:50
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 10:55
dep. 10:55
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 10:57
dep. 10:57
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 11:00
dep. 11:00
9.7 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 11:03
dep. 11:03
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 11:05
dep. 11:05
12 km
Cukojevac
arr. 11:07
dep. 11:07
14 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 11:09
dep. 11:09
14.6 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 11:10
dep. 11:10
15.4 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 11:12
dep. 11:12
16.4 km
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 11:14
dep. 11:14
17.6 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 11:15
18.5 km
13:00 13:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, AMD
arr. 13:02
dep. 13:02
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 13:03
dep. 13:03
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 13:15
dep. 13:15
9.7 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 13:25
dep. 13:25
12 km
Cukojevac
arr. 13:30
dep. 13:30
14 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 13:32
dep. 13:32
14.6 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 13:33
dep. 13:33
15.4 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 13:35
dep. 13:35
16.4 km
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 13:37
dep. 13:37
17.6 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 13:40
18.5 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, AMD
arr. 15:02
dep. 15:02
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 15:03
dep. 15:03
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 15:15
dep. 15:15
9.7 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:20
dep. 15:20
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 15:25
dep. 15:25
12 km
Cukojevac
arr. 15:30
dep. 15:30
14 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 15:32
dep. 15:32
14.6 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 15:33
dep. 15:33
15.4 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 15:35
dep. 15:35
16.4 km
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 15:37
dep. 15:37
17.6 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 15:40
18.5 km
19:30 20:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:30
Kraljevo, AMD
arr. 19:32
dep. 19:32
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 19:33
dep. 19:33
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 19:35
dep. 19:35
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 19:40
dep. 19:40
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 19:42
dep. 19:42
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 19:45
dep. 19:45
9.7 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 19:50
dep. 19:50
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 19:55
dep. 19:55
12 km
Cukojevac
arr. 20:00
dep. 20:00
14 km
Cukojevac, Pluzevine
arr. 20:02
dep. 20:02
14.6 km
Cukojevac, Stanusici
arr. 20:03
dep. 20:03
15.4 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 20:05
dep. 20:05
16.4 km
Stubal kod Kraljeva, Sumari
arr. 20:07
dep. 20:07
17.6 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 20:10
18.5 km

Naselja Kraljevo i Stubal kod Kraljeva su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.