Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Stalac timetable

monday, 17.02.2020.
04:55 07:35 (02:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:55
Sirca, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 05:29
dep. 05:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:35
dep. 05:36
20 km
arr. 05:44
dep. 05:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:27
dep. 06:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:43
dep. 06:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:14
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:35
80 km
07:00 08:40 (01:40)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:00
Ratina
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:15
dep. 07:15
13 km
Podunavci
arr. 07:20
dep. 07:20
15 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
39 km
Pocekovina
arr. 07:55
dep. 07:55
47 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
53 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:30
70 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:40
76 km
08:20 10:05 (01:45)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:20
Ratina
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Podunavci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
16 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
27 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:00
dep. 09:00
30 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
39 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
46 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
53 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
57 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
62 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
63 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
68 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:05
84 km
12:45 14:30 (01:45)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
25 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
35 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
64 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
78 km
13:45 15:30 (01:45)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:45
Vrnjci
arr. 14:30
dep. 14:30
30 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
38 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
67 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:30
83 km
14:55 17:35 (02:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:55
Sirca, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 15:29
dep. 15:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
20 km
arr. 15:44
dep. 15:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:14
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:26
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
78 km
Stalac, Railway station
arr. 17:35
80 km
17:00 19:00 (02:00)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:00
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
17 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
21 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
25 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
35 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
43 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
49 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
64 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
78.5 km
17:45 19:20 (01:35)
Bus stationIG - Stadion
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
68 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
74 km

Naselja Kraljevo i Stalac su međusobno udaljena ~80 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 02h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 17:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Stalac iznosi od 5,18 EUR do 5,18 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.