Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kraljevo - Smederevo timetable

sunday, 26.05.2019.
06:00 09:40 (03:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:18
dep. 06:18
18 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:26
dep. 06:26
26 km
Gruza
arr. 06:33
dep. 06:33
33 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
38 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
45 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
54 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
86 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
96 km
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
105 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
110 km
Zabari, A.S.
arr. 08:18
dep. 08:18
115 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
119 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
122 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
125 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
130 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
132 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
135 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
dep. 09:08
141 km
Osipaonica
arr. 09:18
dep. 09:18
149 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
154 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
158 km
Radinac, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
162 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
167 km
07:30 10:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:30
Smederevo, Bus station
arr. 10:00
160 km
20:30 23:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:30
Smederevo, Bus station
arr. 23:00
150 km
 
Departures on: monday, 27.05.2019.
06:00 09:40 (03:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:18
dep. 06:18
18 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:26
dep. 06:26
26 km
Gruza
arr. 06:33
dep. 06:33
33 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
38 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
45 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
54 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
86 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
96 km
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
105 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
110 km
Zabari, A.S.
arr. 08:18
dep. 08:18
115 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
119 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
122 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
125 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
130 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
132 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
135 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
dep. 09:08
141 km
Osipaonica
arr. 09:18
dep. 09:18
149 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
154 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
158 km
Radinac, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
162 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
167 km
07:30 10:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:30
Smederevo, Bus station
arr. 10:00
160 km
20:30 23:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:30
Smederevo, Bus station
arr. 23:00
150 km
 
Departures on: tuesday, 28.05.2019.
06:00 09:40 (03:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:18
dep. 06:18
18 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:26
dep. 06:26
26 km
Gruza
arr. 06:33
dep. 06:33
33 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
38 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
45 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
54 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
86 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
96 km
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
105 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
110 km
Zabari, A.S.
arr. 08:18
dep. 08:18
115 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
119 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
122 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
125 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
130 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
132 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
135 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
dep. 09:08
141 km
Osipaonica
arr. 09:18
dep. 09:18
149 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
154 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
158 km
Radinac, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
162 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
167 km
07:30 10:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:30
Smederevo, Bus station
arr. 10:00
160 km
20:30 23:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:30
Smederevo, Bus station
arr. 23:00
150 km

Naselja Kraljevo i Smederevo su međusobno udaljena ~159 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 03h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.