Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Samaila timetable

wednesday, 17.08.2022.
04:15 04:45 (00:30)
Bus stationMirkovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:15
Kraljevo, Borjak
arr. 04:17
dep. 04:17
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 04:18
dep. 04:18
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 04:20
dep. 04:20
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 04:22
dep. 04:22
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 04:24
dep. 04:24
4.5 km
Jarcujak
arr. 04:26
dep. 04:26
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 04:30
dep. 04:30
6.2 km
Musina Reka
arr. 04:32
dep. 04:32
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 04:33
dep. 04:33
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 04:34
dep. 04:34
8.6 km
Mrsac
arr. 04:35
dep. 04:35
9.1 km
Mrsac, Intersection
arr. 04:36
dep. 04:36
10.1 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 04:36
dep. 04:36
10.8 km
Samaila, Joksimovici
arr. 04:37
dep. 04:37
11.3 km
Samaila, Lukavac
arr. 04:38
dep. 04:38
11.8 km
Samaila, Skola
arr. 04:40
dep. 04:40
12.7 km
Samaila
arr. 04:41
dep. 04:41
13.5 km
Samaila, Novakovici
arr. 04:42
dep. 04:42
14.4 km
Samaila, Knezevici
arr. 04:43
dep. 04:43
15 km
Samaila, Stankovici
arr. 04:44
dep. 04:44
15.6 km
Samaila, Mirkovici
arr. 04:45
16.2 km
04:30 04:45 (00:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:30
Adrani, Railway station
arr. 04:37
dep. 04:38
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 04:41
dep. 04:42
11 km
Samaila, Railway station
arr. 04:45
14 km
05:30 05:55 (00:25)
Bus stationV. Glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Autoput
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Jarcujak
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:39
dep. 05:39
7 km
Musina Reka
arr. 05:42
dep. 05:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:44
dep. 05:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 05:47
dep. 05:47
11 km
Samaila
arr. 05:50
dep. 05:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 05:55
17 km
06:20 06:35 (00:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:20
Adrani, Railway station
arr. 06:27
dep. 06:28
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 06:31
dep. 06:32
11 km
Samaila, Railway station
arr. 06:35
14 km
06:30 06:55 (00:25)
Bus stationV. Glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:30
Kraljevo, Autoput
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Jarcujak
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:39
dep. 06:39
7 km
Musina Reka
arr. 06:42
dep. 06:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
11 km
Samaila
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 06:55
17 km
07:55 08:10 (00:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 07:55
Adrani, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 08:06
dep. 08:07
11 km
Samaila, Railway station
arr. 08:10
14 km
10:00 10:15 (00:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 10:00
Adrani, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:08
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:12
11 km
Samaila, Railway station
arr. 10:15
14 km
11:30 11:55 (00:25)
Bus stationV. Glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Kraljevo, Autoput
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
Jarcujak
arr. 11:37
dep. 11:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:39
dep. 11:39
7 km
Musina Reka
arr. 11:42
dep. 11:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 11:44
dep. 11:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
11 km
Samaila
arr. 11:50
dep. 11:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 11:55
17 km
13:45 14:10 (00:25)
Bus stationV. Glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:45
Kraljevo, Autoput
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Jarcujak
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 13:54
dep. 13:54
7 km
Musina Reka
arr. 13:57
dep. 13:57
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 13:59
dep. 13:59
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
11 km
Samaila
arr. 14:05
dep. 14:05
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 14:10
17 km
14:50 15:15 (00:25)
Bus stationV. Glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:50
Kraljevo, Autoput
arr. 14:55
dep. 14:55
3 km
Jarcujak
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Musina Reka
arr. 15:02
dep. 15:02
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:04
dep. 15:04
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
11 km
Samaila
arr. 15:10
dep. 15:10
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 15:15
17 km
15:10 15:25 (00:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:10
Adrani, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:18
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 15:21
dep. 15:22
11 km
Samaila, Railway station
arr. 15:25
14 km
17:30 17:45 (00:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 17:30
Adrani, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:38
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
11 km
Samaila, Railway station
arr. 17:45
14 km
17:30 17:55 (00:25)
Bus stationV. Glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kraljevo, Autoput
arr. 17:35
dep. 17:35
3 km
Jarcujak
arr. 17:37
dep. 17:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 17:39
dep. 17:39
7 km
Musina Reka
arr. 17:42
dep. 17:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 17:44
dep. 17:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
11 km
Samaila
arr. 17:50
dep. 17:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 17:55
17 km

Naselja Kraljevo i Samaila su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.