Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Samaila timetable

monday, 17.02.2020.
04:15 04:45 (00:30)
Bus stationMirkovici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:15
Kraljevo, Borjak
arr. 04:17
dep. 04:17
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 04:18
dep. 04:18
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 04:20
dep. 04:20
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 04:22
dep. 04:22
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 04:24
dep. 04:24
4.4 km
Jarcujak
arr. 04:26
dep. 04:26
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 04:30
dep. 04:30
6.2 km
Musina Reka
arr. 04:32
dep. 04:32
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 04:34
dep. 04:34
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 04:36
dep. 04:36
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 04:38
dep. 04:38
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 04:40
dep. 04:40
12.5 km
Samaila
arr. 04:41
dep. 04:41
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 04:42
dep. 04:42
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 04:43
dep. 04:43
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 04:44
dep. 04:44
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 04:45
16.1 km
05:30 05:55 (00:25)
Bus stationV. Glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Autoput
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Jarcujak
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:39
dep. 05:39
7 km
Musina Reka
arr. 05:42
dep. 05:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:44
dep. 05:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 05:47
dep. 05:47
11 km
Samaila
arr. 05:50
dep. 05:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 05:55
17 km
06:15 06:44 (00:29)
Bus stationMirkovici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:15
Kraljevo, Borjak
arr. 06:17
dep. 06:17
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:18
dep. 06:18
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:20
dep. 06:20
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:22
dep. 06:22
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:24
dep. 06:24
4.4 km
Jarcujak
arr. 06:26
dep. 06:26
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:29
dep. 06:29
6.2 km
Musina Reka
arr. 06:31
dep. 06:31
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:33
dep. 06:33
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 06:35
dep. 06:35
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 06:37
dep. 06:37
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 06:39
dep. 06:39
12.5 km
Samaila
arr. 06:40
dep. 06:40
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 06:41
dep. 06:41
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 06:42
dep. 06:42
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 06:43
dep. 06:43
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 06:44
16.1 km
06:30 06:55 (00:25)
Bus stationV. Glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:30
Kraljevo, Autoput
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Jarcujak
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:39
dep. 06:39
7 km
Musina Reka
arr. 06:42
dep. 06:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
11 km
Samaila
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 06:55
17 km
06:31 06:44 (00:13)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:31
Adrani, Railway station
arr. 06:38
dep. 06:39
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 06:41
dep. 06:41
11 km
Samaila, Railway station
arr. 06:44
14 km
07:15 07:29 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 07:15
Adrani, Railway station
arr. 07:22
dep. 07:23
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 07:26
dep. 07:26
11 km
Samaila, Railway station
arr. 07:29
14 km
08:30 08:55 (00:25)
Bus stationV. Glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:30
Kraljevo, Autoput
arr. 08:35
dep. 08:35
3 km
Jarcujak
arr. 08:37
dep. 08:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 08:39
dep. 08:39
7 km
Musina Reka
arr. 08:42
dep. 08:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 08:44
dep. 08:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 08:47
dep. 08:47
11 km
Samaila
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 08:55
17 km
10:00 10:14 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 10:00
Adrani, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:08
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:11
11 km
Samaila, Railway station
arr. 10:14
14 km
10:15 10:40 (00:25)
Bus stationV. Glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:15
Kraljevo, Autoput
arr. 10:20
dep. 10:20
3 km
Jarcujak
arr. 10:22
dep. 10:22
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 10:24
dep. 10:24
7 km
Musina Reka
arr. 10:27
dep. 10:27
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 10:29
dep. 10:29
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 10:32
dep. 10:32
11 km
Samaila
arr. 10:35
dep. 10:35
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 10:40
17 km
11:30 11:55 (00:25)
Bus stationV. Glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Kraljevo, Autoput
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
Jarcujak
arr. 11:37
dep. 11:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:39
dep. 11:39
7 km
Musina Reka
arr. 11:42
dep. 11:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 11:44
dep. 11:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
11 km
Samaila
arr. 11:50
dep. 11:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 11:55
17 km
12:35 12:49 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 12:35
Adrani, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:43
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 12:46
dep. 12:46
11 km
Samaila, Railway station
arr. 12:49
14 km
13:45 14:10 (00:25)
Bus stationV. Glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:45
Kraljevo, Autoput
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Jarcujak
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 13:54
dep. 13:54
7 km
Musina Reka
arr. 13:57
dep. 13:57
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 13:59
dep. 13:59
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
11 km
Samaila
arr. 14:05
dep. 14:05
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 14:10
17 km
14:50 15:15 (00:25)
Bus stationV. Glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:50
Kraljevo, Autoput
arr. 14:55
dep. 14:55
3 km
Jarcujak
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Musina Reka
arr. 15:02
dep. 15:02
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:04
dep. 15:04
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
11 km
Samaila
arr. 15:10
dep. 15:10
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 15:15
17 km
15:10 15:24 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:10
Adrani, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:18
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 15:21
dep. 15:21
11 km
Samaila, Railway station
arr. 15:24
14 km
15:10 15:40 (00:30)
Bus stationMirkovici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:10
Kraljevo, Borjak
arr. 15:12
dep. 15:12
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:13
dep. 15:13
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:15
dep. 15:15
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:17
dep. 15:17
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:19
dep. 15:19
4.4 km
Jarcujak
arr. 15:21
dep. 15:21
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:25
dep. 15:25
6.2 km
Musina Reka
arr. 15:27
dep. 15:27
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:29
dep. 15:29
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 15:31
dep. 15:31
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 15:33
dep. 15:33
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 15:35
dep. 15:35
12.5 km
Samaila
arr. 15:36
dep. 15:36
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 15:37
dep. 15:37
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 15:38
dep. 15:38
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 15:39
dep. 15:39
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 15:40
16.1 km
17:25 17:38 (00:13)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 17:25
Adrani, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:32
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
Samaila, Railway station
arr. 17:38
14 km
17:30 17:55 (00:25)
Bus stationV. Glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kraljevo, Autoput
arr. 17:35
dep. 17:35
3 km
Jarcujak
arr. 17:37
dep. 17:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 17:39
dep. 17:39
7 km
Musina Reka
arr. 17:42
dep. 17:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 17:44
dep. 17:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
11 km
Samaila
arr. 17:50
dep. 17:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 17:55
17 km
19:00 19:25 (00:25)
Bus stationV. Glava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:00
Kraljevo, Autoput
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Jarcujak
arr. 19:07
dep. 19:07
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 19:09
dep. 19:09
7 km
Musina Reka
arr. 19:12
dep. 19:12
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 19:14
dep. 19:14
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
11 km
Samaila
arr. 19:20
dep. 19:20
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 19:25
17 km
19:05 19:19 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 19:05
Adrani, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 19:16
dep. 19:16
11 km
Samaila, Railway station
arr. 19:19
14 km
19:45 20:15 (00:30)
Bus stationMirkovici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:45
Kraljevo, Borjak
arr. 19:47
dep. 19:47
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 19:48
dep. 19:48
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 19:50
dep. 19:50
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 19:52
dep. 19:52
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 19:54
dep. 19:54
4.4 km
Jarcujak
arr. 19:56
dep. 19:56
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:00
dep. 20:00
6.2 km
Musina Reka
arr. 20:02
dep. 20:02
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 20:04
dep. 20:04
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 20:06
dep. 20:06
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 20:08
dep. 20:08
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 20:10
dep. 20:10
12.5 km
Samaila
arr. 20:11
dep. 20:11
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 20:12
dep. 20:12
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 20:13
dep. 20:13
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 20:14
dep. 20:14
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 20:15
16.1 km

Naselja Kraljevo i Samaila su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.