Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Ribnica timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:00 05:08 (00:08)
Bus stationJovac raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:00
Kraljevo, SUP
arr. 05:02
dep. 05:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 05:04
dep. 05:04
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 05:06
dep. 05:06
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 05:07
dep. 05:07
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 05:08
3.9 km
05:20 05:35 (00:15)
Bus stationGornja Ribnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:20
Kraljevo, Lesnina
arr. 05:21
dep. 05:21
1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 05:22
dep. 05:22
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 05:23
dep. 05:23
2.3 km
Ribnica, 4. crnogorska
arr. 05:24
dep. 05:24
2.8 km
Ribnica, Dom
arr. 05:25
dep. 05:25
3.4 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 05:26
dep. 05:26
3.7 km
Ribnica, Pozarevci
arr. 05:27
dep. 05:27
4 km
Ribnica, Mosin gaj 1
arr. 05:28
dep. 05:28
4.6 km
Ribnica, Lopicici
arr. 05:29
dep. 05:29
4.9 km
Ribnica, Sredina
arr. 05:30
dep. 05:30
5.3 km
Ribnica, D. vodenica
arr. 05:32
dep. 05:32
5.8 km
Ribnica, Bozikici
arr. 05:34
dep. 05:34
6.8 km
Ribnica, Gornja Ribnica
arr. 05:35
7.3 km
05:20 05:37 (00:17)
Bus stationOS Vuk Karadzic
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 05:23
dep. 05:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 05:25
dep. 05:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 05:26
dep. 05:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 05:29
dep. 05:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 05:30
dep. 05:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 05:32
dep. 05:32
4.6 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 05:35
dep. 05:35
5.3 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 05:37
6.1 km
05:20 05:40 (00:20)
Bus stationZmajevac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:20
Kraljevo, Lesnina
arr. 05:22
dep. 05:22
0.9 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 05:24
dep. 05:24
2.1 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 05:25
dep. 05:25
2.7 km
Ribnica, Pozarevci
arr. 05:26
dep. 05:26
3 km
Ribnica, Bunjacko brdo
arr. 05:28
dep. 05:28
3.5 km
Ribnica, Prodavnica Ribnica
arr. 05:29
dep. 05:29
3.8 km
Ribnica, Gaj 1
arr. 05:31
dep. 05:31
4.6 km
Ribnica, Gaj 2
arr. 05:33
dep. 05:33
5.1 km
Ribnica, Gaj 3
arr. 05:34
dep. 05:34
5.5 km
Ribnica, Despotovici
arr. 05:35
dep. 05:35
6.1 km
Ribnica, Zmajevac
arr. 05:40
6.5 km
05:40 06:06 (00:26)
Bus stationMajdan 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:40
Kraljevo, SUP
arr. 05:42
dep. 05:42
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 05:45
dep. 05:45
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 05:46
dep. 05:46
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 05:47
dep. 05:47
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 05:49
dep. 05:49
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 05:51
dep. 05:51
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 05:52
dep. 05:52
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 05:53
dep. 05:53
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 05:55
dep. 05:55
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 05:58
dep. 05:58
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 06:01
dep. 06:01
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 06:04
dep. 06:04
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 06:06
14.8 km
05:45 05:51 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:45
Kraljevo, SUP
arr. 05:48
dep. 05:48
1.2 km
Ribnica
arr. 05:51
2.5 km
06:00 06:10 (00:10)
Bus stationJovac raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Kraljevo, SUP
arr. 06:02
dep. 06:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:05
dep. 06:05
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:07
dep. 06:07
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 06:08
dep. 06:08
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 06:10
3.9 km
06:00 06:20 (00:20)
Bus stationZmajevac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Kraljevo, Lesnina
arr. 06:02
dep. 06:02
0.9 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:04
dep. 06:04
2.1 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 06:05
dep. 06:05
2.7 km
Ribnica, Pozarevci
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Ribnica, Bunjacko brdo
arr. 06:08
dep. 06:08
3.5 km
Ribnica, Prodavnica Ribnica
arr. 06:09
dep. 06:09
3.8 km
Ribnica, Gaj 1
arr. 06:11
dep. 06:11
4.6 km
Ribnica, Gaj 2
arr. 06:13
dep. 06:13
5.1 km
Ribnica, Gaj 3
arr. 06:14
dep. 06:14
5.5 km
Ribnica, Despotovici
arr. 06:15
dep. 06:15
6.1 km
Ribnica, Zmajevac
arr. 06:20
6.5 km
06:10 06:25 (00:15)
Bus stationGornja Ribnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:10
Kraljevo, Lesnina
arr. 06:11
dep. 06:11
1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 06:13
dep. 06:13
2.3 km
Ribnica, 4. crnogorska
arr. 06:14
dep. 06:14
2.8 km
Ribnica, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
3.4 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 06:16
dep. 06:16
3.7 km
Ribnica, Pozarevci
arr. 06:17
dep. 06:17
4 km
Ribnica, Mosin gaj 1
arr. 06:18
dep. 06:18
4.6 km
Ribnica, Lopicici
arr. 06:19
dep. 06:19
4.9 km
Ribnica, Sredina
arr. 06:20
dep. 06:20
5.3 km
Ribnica, D. vodenica
arr. 06:22
dep. 06:22
5.8 km
Ribnica, Bozikici
arr. 06:24
dep. 06:24
6.8 km
Ribnica, Gornja Ribnica
arr. 06:25
7.3 km
06:20 06:37 (00:17)
Bus stationOS Vuk Karadzic
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 06:23
dep. 06:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 06:26
dep. 06:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 06:29
dep. 06:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 06:30
dep. 06:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 06:32
dep. 06:32
4.6 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 06:35
dep. 06:35
5.3 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 06:37
6.1 km
06:24 06:26 (00:02)
Beranovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Beranovac
dep. 06:24
Ribnica
arr. 06:26
1 km
07:20 07:37 (00:17)
Bus stationOS Vuk Karadzic
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 07:23
dep. 07:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 07:26
dep. 07:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 07:29
dep. 07:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 07:30
dep. 07:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 07:32
dep. 07:32
4.6 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 07:35
dep. 07:35
5.3 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 07:37
6.1 km
07:25 07:28 (00:03)
Beranovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-holidays (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Beranovac
dep. 07:25
Ribnica
arr. 07:28
1 km
08:00 08:07 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:00
Kraljevo, SUP
arr. 08:04
dep. 08:04
1.2 km
Ribnica
arr. 08:07
2.5 km
08:15 08:40 (00:25)
Bus stationGornja Ribnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:15
Kraljevo, Lesnina
arr. 08:18
dep. 08:18
1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 08:20
dep. 08:20
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 08:22
dep. 08:22
2.3 km
Ribnica, 4. crnogorska
arr. 08:25
dep. 08:25
2.8 km
Ribnica, Dom
arr. 08:27
dep. 08:27
3.4 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 08:29
dep. 08:29
3.7 km
Ribnica, Pozarevci
arr. 08:31
dep. 08:31
4 km
Ribnica, Mosin gaj 1
arr. 08:34
dep. 08:34
4.6 km
Ribnica, Lopicici
arr. 08:35
dep. 08:35
4.9 km
Ribnica, Sredina
arr. 08:36
dep. 08:36
5.3 km
Ribnica, D. vodenica
arr. 08:37
dep. 08:37
5.8 km
Ribnica, Bozikici
arr. 08:38
dep. 08:38
6.8 km
Ribnica, Gornja Ribnica
arr. 08:40
7.3 km
08:30 08:50 (00:20)
Bus stationZmajevac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:30
Kraljevo, Lesnina
arr. 08:32
dep. 08:32
0.9 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 08:34
dep. 08:34
2.1 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 08:35
dep. 08:35
2.7 km
Ribnica, Pozarevci
arr. 08:36
dep. 08:36
3 km
Ribnica, Bunjacko brdo
arr. 08:38
dep. 08:38
3.5 km
Ribnica, Prodavnica Ribnica
arr. 08:39
dep. 08:39
3.8 km
Ribnica, Gaj 1
arr. 08:41
dep. 08:41
4.6 km
Ribnica, Gaj 2
arr. 08:43
dep. 08:43
5.1 km
Ribnica, Gaj 3
arr. 08:44
dep. 08:44
5.5 km
Ribnica, Despotovici
arr. 08:45
dep. 08:45
6.1 km
Ribnica, Zmajevac
arr. 08:50
6.5 km
09:14 09:16 (00:02)
Beranovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Beranovac
dep. 09:14
Ribnica
arr. 09:16
1 km
09:20 09:37 (00:17)
Bus stationOS Vuk Karadzic
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 09:23
dep. 09:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 09:25
dep. 09:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 09:26
dep. 09:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 09:29
dep. 09:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 09:30
dep. 09:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 09:32
dep. 09:32
4.6 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 09:35
dep. 09:35
5.3 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 09:37
6.1 km
10:00 10:07 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:00
Kraljevo, SUP
arr. 10:04
dep. 10:04
1.2 km
Ribnica
arr. 10:07
2.5 km
10:00 10:27 (00:27)
Bus stationMajdan 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:00
Kraljevo, SUP
arr. 10:03
dep. 10:03
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 10:05
dep. 10:05
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 10:06
dep. 10:06
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 10:07
dep. 10:07
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 10:08
dep. 10:08
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 10:10
dep. 10:10
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 10:12
dep. 10:12
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 10:13
dep. 10:13
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 10:15
dep. 10:15
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 10:17
dep. 10:17
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 10:20
dep. 10:20
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 10:22
dep. 10:22
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 10:25
dep. 10:25
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 10:27
14.8 km
10:49 10:52 (00:03)
Beranovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Beranovac
dep. 10:49
Ribnica
arr. 10:52
1 km
11:00 11:10 (00:10)
Bus stationJovac raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, SUP
arr. 11:02
dep. 11:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 11:05
dep. 11:05
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:07
dep. 11:07
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 11:08
dep. 11:08
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 11:10
3.9 km
11:04 11:07 (00:03)
Beranovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Beranovac
dep. 11:04
Ribnica
arr. 11:07
1 km
11:20 11:37 (00:17)
Bus stationOS Vuk Karadzic
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 11:23
dep. 11:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 11:25
dep. 11:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 11:26
dep. 11:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 11:29
dep. 11:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 11:30
dep. 11:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 11:32
dep. 11:32
4.6 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 11:35
dep. 11:35
5.3 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 11:37
6.1 km
11:25 11:31 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:25
Kraljevo, SUP
arr. 11:28
dep. 11:28
1.2 km
Ribnica
arr. 11:31
2.5 km
11:50 12:15 (00:25)
Bus stationGornja Ribnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:50
Kraljevo, Lesnina
arr. 11:53
dep. 11:53
1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 11:57
dep. 11:57
2.3 km
Ribnica, 4. crnogorska
arr. 12:00
dep. 12:00
2.8 km
Ribnica, Dom
arr. 12:02
dep. 12:02
3.4 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 12:04
dep. 12:04
3.7 km
Ribnica, Pozarevci
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Ribnica, Mosin gaj 1
arr. 12:09
dep. 12:09
4.6 km
Ribnica, Lopicici
arr. 12:10
dep. 12:10
4.9 km
Ribnica, Sredina
arr. 12:11
dep. 12:11
5.3 km
Ribnica, D. vodenica
arr. 12:12
dep. 12:12
5.8 km
Ribnica, Bozikici
arr. 12:13
dep. 12:13
6.8 km
Ribnica, Gornja Ribnica
arr. 12:15
7.3 km
12:05 12:08 (00:03)
Beranovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Beranovac
dep. 12:05
Ribnica
arr. 12:08
1 km
12:20 12:37 (00:17)
Bus stationOS Vuk Karadzic
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 12:23
dep. 12:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 12:25
dep. 12:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 12:26
dep. 12:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 12:29
dep. 12:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 12:30
dep. 12:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 12:32
dep. 12:32
4.6 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 12:35
dep. 12:35
5.3 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 12:37
6.1 km
12:40 12:46 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:40
Kraljevo, SUP
arr. 12:43
dep. 12:43
1.2 km
Ribnica
arr. 12:46
2.5 km
13:00 13:10 (00:10)
Bus stationJovac raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, SUP
arr. 13:02
dep. 13:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 13:05
dep. 13:05
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 13:07
dep. 13:07
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 13:08
dep. 13:08
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 13:10
3.9 km
13:05 13:08 (00:03)
Beranovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Beranovac
dep. 13:05
Ribnica
arr. 13:08
1 km
13:05 13:25 (00:20)
Bus stationZmajevac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:05
Kraljevo, Lesnina
arr. 13:07
dep. 13:07
0.9 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 13:09
dep. 13:09
2.1 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 13:10
dep. 13:10
2.7 km
Ribnica, Pozarevci
arr. 13:11
dep. 13:11
3 km
Ribnica, Bunjacko brdo
arr. 13:13
dep. 13:13
3.5 km
Ribnica, Prodavnica Ribnica
arr. 13:14
dep. 13:14
3.8 km
Ribnica, Gaj 1
arr. 13:16
dep. 13:16
4.6 km
Ribnica, Gaj 2
arr. 13:18
dep. 13:18
5.1 km
Ribnica, Gaj 3
arr. 13:19
dep. 13:19
5.5 km
Ribnica, Despotovici
arr. 13:20
dep. 13:20
6.1 km
Ribnica, Zmajevac
arr. 13:25
6.5 km
13:10 13:37 (00:27)
Bus stationMajdan 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:10
Kraljevo, SUP
arr. 13:13
dep. 13:13
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 13:15
dep. 13:15
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 13:16
dep. 13:16
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 13:17
dep. 13:17
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 13:18
dep. 13:18
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 13:20
dep. 13:20
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 13:22
dep. 13:22
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 13:23
dep. 13:23
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 13:25
dep. 13:25
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 13:27
dep. 13:27
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 13:30
dep. 13:30
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 13:32
dep. 13:32
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 13:35
dep. 13:35
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 13:37
14.8 km
13:15 13:40 (00:25)
Bus stationGornja Ribnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:15
Kraljevo, Lesnina
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 13:22
dep. 13:22
2.3 km
Ribnica, 4. crnogorska
arr. 13:25
dep. 13:25
2.8 km
Ribnica, Dom
arr. 13:27
dep. 13:27
3.4 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 13:29
dep. 13:29
3.7 km
Ribnica, Pozarevci
arr. 13:31
dep. 13:31
4 km
Ribnica, Mosin gaj 1
arr. 13:34
dep. 13:34
4.6 km
Ribnica, Lopicici
arr. 13:35
dep. 13:35
4.9 km
Ribnica, Sredina
arr. 13:36
dep. 13:36
5.3 km
Ribnica, D. vodenica
arr. 13:37
dep. 13:37
5.8 km
Ribnica, Bozikici
arr. 13:38
dep. 13:38
6.8 km
Ribnica, Gornja Ribnica
arr. 13:40
7.3 km
13:20 13:37 (00:17)
Bus stationOS Vuk Karadzic
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 13:23
dep. 13:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 13:25
dep. 13:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 13:26
dep. 13:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 13:29
dep. 13:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 13:30
dep. 13:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 13:32
dep. 13:32
4.6 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 13:35
dep. 13:35
5.3 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 13:37
6.1 km
13:40 13:47 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:40
Kraljevo, SUP
arr. 13:44
dep. 13:44
1.2 km
Ribnica
arr. 13:47
2.5 km
14:04 14:07 (00:03)
Beranovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Beranovac
dep. 14:04
Ribnica
arr. 14:07
1 km
14:20 14:37 (00:17)
Bus stationOS Vuk Karadzic
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 14:23
dep. 14:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 14:25
dep. 14:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 14:26
dep. 14:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 14:29
dep. 14:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 14:30
dep. 14:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 14:32
dep. 14:32
4.6 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 14:35
dep. 14:35
5.3 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 14:37
6.1 km
15:00 15:20 (00:20)
Bus stationZmajevac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Lesnina
arr. 15:02
dep. 15:02
0.9 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 15:04
dep. 15:04
2.1 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 15:05
dep. 15:05
2.7 km
Ribnica, Pozarevci
arr. 15:06
dep. 15:06
3 km
Ribnica, Bunjacko brdo
arr. 15:08
dep. 15:08
3.5 km
Ribnica, Prodavnica Ribnica
arr. 15:09
dep. 15:09
3.8 km
Ribnica, Gaj 1
arr. 15:11
dep. 15:11
4.6 km
Ribnica, Gaj 2
arr. 15:13
dep. 15:13
5.1 km
Ribnica, Gaj 3
arr. 15:14
dep. 15:14
5.5 km
Ribnica, Despotovici
arr. 15:15
dep. 15:15
6.1 km
Ribnica, Zmajevac
arr. 15:20
6.5 km
15:00 15:28 (00:28)
Bus stationMajdan 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, SUP
arr. 15:02
dep. 15:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 15:04
dep. 15:04
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:06
dep. 15:06
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 15:08
dep. 15:08
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 15:12
dep. 15:12
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 15:14
dep. 15:14
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 15:16
dep. 15:16
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 15:18
dep. 15:18
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 15:20
dep. 15:20
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 15:22
dep. 15:22
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 15:24
dep. 15:24
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 15:26
dep. 15:26
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 15:28
14.8 km
15:07 15:10 (00:03)
Beranovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Beranovac
dep. 15:07
Ribnica
arr. 15:10
1 km
15:10 15:20 (00:10)
Bus stationJovac raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:10
Kraljevo, SUP
arr. 15:12
dep. 15:12
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 15:15
dep. 15:15
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:17
dep. 15:17
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 15:18
dep. 15:18
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 15:20
3.9 km
15:15 15:40 (00:25)
Bus stationGornja Ribnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:15
Kraljevo, Lesnina
arr. 15:18
dep. 15:18
1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 15:20
dep. 15:20
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 15:22
dep. 15:22
2.3 km
Ribnica, 4. crnogorska
arr. 15:25
dep. 15:25
2.8 km
Ribnica, Dom
arr. 15:27
dep. 15:27
3.4 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 15:29
dep. 15:29
3.7 km
Ribnica, Pozarevci
arr. 15:31
dep. 15:31
4 km
Ribnica, Mosin gaj 1
arr. 15:34
dep. 15:34
4.6 km
Ribnica, Lopicici
arr. 15:35
dep. 15:35
4.9 km
Ribnica, Sredina
arr. 15:36
dep. 15:36
5.3 km
Ribnica, D. vodenica
arr. 15:37
dep. 15:37
5.8 km
Ribnica, Bozikici
arr. 15:38
dep. 15:38
6.8 km
Ribnica, Gornja Ribnica
arr. 15:40
7.3 km
15:20 15:37 (00:17)
Bus stationOS Vuk Karadzic
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 15:23
dep. 15:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 15:25
dep. 15:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 15:26
dep. 15:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 15:29
dep. 15:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 15:30
dep. 15:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 15:32
dep. 15:32
4.6 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 15:35
dep. 15:35
5.3 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 15:37
6.1 km
15:30 15:37 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:30
Kraljevo, SUP
arr. 15:34
dep. 15:34
1.2 km
Ribnica
arr. 15:37
2.5 km
16:00 16:06 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
Kraljevo, SUP
arr. 16:03
dep. 16:03
1.2 km
Ribnica
arr. 16:06
2.5 km
16:07 16:10 (00:03)
Beranovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Beranovac
dep. 16:07
Ribnica
arr. 16:10
1 km
16:20 16:37 (00:17)
Bus stationOS Vuk Karadzic
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 16:23
dep. 16:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 16:25
dep. 16:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 16:26
dep. 16:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 16:29
dep. 16:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 16:30
dep. 16:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 16:32
dep. 16:32
4.6 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 16:35
dep. 16:35
5.3 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 16:37
6.1 km
17:00 17:20 (00:20)
Bus stationZmajevac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:00
Kraljevo, Lesnina
arr. 17:02
dep. 17:02
0.9 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 17:04
dep. 17:04
2.1 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 17:05
dep. 17:05
2.7 km
Ribnica, Pozarevci
arr. 17:06
dep. 17:06
3 km
Ribnica, Bunjacko brdo
arr. 17:08
dep. 17:08
3.5 km
Ribnica, Prodavnica Ribnica
arr. 17:09
dep. 17:09
3.8 km
Ribnica, Gaj 1
arr. 17:11
dep. 17:11
4.6 km
Ribnica, Gaj 2
arr. 17:13
dep. 17:13
5.1 km
Ribnica, Gaj 3
arr. 17:14
dep. 17:14
5.5 km
Ribnica, Despotovici
arr. 17:15
dep. 17:15
6.1 km
Ribnica, Zmajevac
arr. 17:20
6.5 km
17:14 17:17 (00:03)
Beranovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Beranovac
dep. 17:14
Ribnica
arr. 17:17
1 km
17:20 17:37 (00:17)
Bus stationOS Vuk Karadzic
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 17:23
dep. 17:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 17:25
dep. 17:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 17:26
dep. 17:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 17:29
dep. 17:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 17:30
dep. 17:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 17:32
dep. 17:32
4.6 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 17:35
dep. 17:35
5.3 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 17:37
6.1 km
17:30 17:36 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kraljevo, SUP
arr. 17:33
dep. 17:33
1.2 km
Ribnica
arr. 17:36
2.5 km
18:15 18:40 (00:25)
Bus stationGornja Ribnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:15
Kraljevo, Lesnina
arr. 18:18
dep. 18:18
1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 18:20
dep. 18:20
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 18:22
dep. 18:22
2.3 km
Ribnica, 4. crnogorska
arr. 18:25
dep. 18:25
2.8 km
Ribnica, Dom
arr. 18:27
dep. 18:27
3.4 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 18:29
dep. 18:29
3.7 km
Ribnica, Pozarevci
arr. 18:31
dep. 18:31
4 km
Ribnica, Mosin gaj 1
arr. 18:34
dep. 18:34
4.6 km
Ribnica, Lopicici
arr. 18:35
dep. 18:35
4.9 km
Ribnica, Sredina
arr. 18:36
dep. 18:36
5.3 km
Ribnica, D. vodenica
arr. 18:37
dep. 18:37
5.8 km
Ribnica, Bozikici
arr. 18:38
dep. 18:38
6.8 km
Ribnica, Gornja Ribnica
arr. 18:40
7.3 km
19:00 19:07 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:00
Kraljevo, SUP
arr. 19:04
dep. 19:04
1.2 km
Ribnica
arr. 19:07
2.5 km
19:02 19:05 (00:03)
Beranovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Beranovac
dep. 19:02
Ribnica
arr. 19:05
1 km
19:20 19:37 (00:17)
Bus stationOS Vuk Karadzic
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 19:23
dep. 19:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 19:25
dep. 19:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 19:26
dep. 19:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 19:29
dep. 19:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 19:30
dep. 19:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 19:32
dep. 19:32
4.6 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 19:35
dep. 19:35
5.3 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 19:37
6.1 km
19:30 19:57 (00:27)
Bus stationMajdan 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:30
Kraljevo, SUP
arr. 19:33
dep. 19:33
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 19:35
dep. 19:35
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 19:36
dep. 19:36
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 19:37
dep. 19:37
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 19:38
dep. 19:38
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 19:40
dep. 19:40
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 19:42
dep. 19:42
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 19:43
dep. 19:43
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 19:45
dep. 19:45
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 19:47
dep. 19:47
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 19:50
dep. 19:50
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 19:52
dep. 19:52
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 19:55
dep. 19:55
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 19:57
14.8 km
19:45 19:55 (00:10)
Bus stationJovac raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:45
Kraljevo, SUP
arr. 19:47
dep. 19:47
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 19:50
dep. 19:50
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 19:52
dep. 19:52
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 19:53
dep. 19:53
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 19:55
3.9 km
20:00 20:07 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Kraljevo, SUP
arr. 20:04
dep. 20:04
1.2 km
Ribnica
arr. 20:07
2.5 km
20:27 20:30 (00:03)
Beranovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Beranovac
dep. 20:27
Ribnica
arr. 20:30
1 km
22:59 23:01 (00:02)
Beranovac
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Beranovac
dep. 22:59
Ribnica
arr. 23:01
1 km

Naselja Kraljevo i Ribnica su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:59 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.