Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Ravanica timetable

wednesday, 17.08.2022.
04:00 04:31 (00:31)
Bus stationBeljice
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:00
Kraljevo, AMD
arr. 04:04
dep. 04:04
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 04:05
dep. 04:05
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 04:06
dep. 04:06
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 04:08
dep. 04:08
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 04:10
dep. 04:10
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 04:13
dep. 04:13
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 04:15
dep. 04:15
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 04:16
dep. 04:16
12.1 km
Cukojevac
arr. 04:19
dep. 04:19
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 04:22
dep. 04:22
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 04:25
dep. 04:25
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 04:27
dep. 04:27
21.6 km
Ravanica, Dubovi
arr. 04:29
dep. 04:29
29.5 km
Ravanica, Beljice
arr. 04:31
30.4 km
07:15 07:46 (00:31)
Bus stationBeljice
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:15
Kraljevo, AMD
arr. 07:19
dep. 07:19
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 07:20
dep. 07:20
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 07:21
dep. 07:21
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 07:28
dep. 07:28
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 07:31
dep. 07:31
12.1 km
Cukojevac
arr. 07:34
dep. 07:34
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 07:37
dep. 07:37
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 07:42
dep. 07:42
21.6 km
Ravanica, Dubovi
arr. 07:44
dep. 07:44
29.5 km
Ravanica, Beljice
arr. 07:46
30.4 km
11:45 12:16 (00:31)
Bus stationBeljice
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:45
Kraljevo, AMD
arr. 11:49
dep. 11:49
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 11:50
dep. 11:50
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 11:51
dep. 11:51
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 11:53
dep. 11:53
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 11:58
dep. 11:58
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 12:01
dep. 12:01
12.1 km
Cukojevac
arr. 12:04
dep. 12:04
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 12:07
dep. 12:07
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 12:10
dep. 12:10
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 12:12
dep. 12:12
21.6 km
Ravanica, Dubovi
arr. 12:14
dep. 12:14
29.5 km
Ravanica, Beljice
arr. 12:16
30.4 km
13:00 13:32 (00:32)
Bus stationBeljice
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, AMD
arr. 13:02
dep. 13:02
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 13:03
dep. 13:03
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 13:15
dep. 13:15
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 13:22
dep. 13:22
12.1 km
Cukojevac
arr. 13:25
dep. 13:25
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 13:27
dep. 13:27
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 13:29
dep. 13:29
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 13:30
dep. 13:30
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 13:31
dep. 13:31
18 km
Ravanica, Beljice
arr. 13:32
18.8 km
15:00 15:32 (00:32)
Bus stationBeljice
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, AMD
arr. 15:02
dep. 15:02
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 15:03
dep. 15:03
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 15:15
dep. 15:15
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 15:22
dep. 15:22
12.1 km
Cukojevac
arr. 15:25
dep. 15:25
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 15:27
dep. 15:27
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 15:29
dep. 15:29
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 15:30
dep. 15:30
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 15:31
dep. 15:31
18 km
Ravanica, Beljice
arr. 15:32
18.8 km
15:30 16:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:30
Kraljevo, AMD
arr. 15:34
dep. 15:34
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 15:35
dep. 15:35
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 15:41
dep. 15:41
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 15:44
dep. 15:44
12.1 km
Cukojevac
arr. 15:46
dep. 15:46
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 15:47
dep. 15:47
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 15:49
dep. 15:49
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 16:00
dep. 16:00
21.6 km
Lesevo, Cesma
arr. 15:59
dep. 15:59
20.7 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 15:57
dep. 15:57
19.8 km
Lesevo
arr. 15:55
dep. 15:55
19.5 km
Ravanica, Dubovi
arr. 16:02
dep. 16:02
22.2 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 16:03
dep. 16:03
22.7 km
Ravanica, Starcevici
arr. 16:05
dep. 16:05
23.2 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 16:07
dep. 16:07
23.8 km
Ravanica, Skola
arr. 16:09
dep. 16:09
24.5 km
Ravanica, Groblje
arr. 16:11
dep. 16:11
25.1 km
Ravanica
arr. 16:15
25.8 km
16:15 17:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:15
Kraljevo, AMD
arr. 16:19
dep. 16:19
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 16:21
dep. 16:21
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 16:23
dep. 16:23
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 16:26
dep. 16:26
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 16:27
dep. 16:27
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 16:30
dep. 16:30
12.1 km
Cukojevac
arr. 16:32
dep. 16:32
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 16:33
dep. 16:33
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 16:35
dep. 16:35
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 16:46
dep. 16:46
21.6 km
Lesevo, Cesma
arr. 16:45
dep. 16:45
20.7 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 16:43
dep. 16:43
19.8 km
Lesevo
arr. 16:41
dep. 16:41
19.5 km
Ravanica, Dubovi
arr. 16:48
dep. 16:48
22.2 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 16:49
dep. 16:49
22.7 km
Ravanica, Starcevici
arr. 16:51
dep. 16:51
23.2 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 16:53
dep. 16:53
23.8 km
Ravanica, Skola
arr. 16:55
dep. 16:55
24.5 km
Ravanica, Groblje
arr. 16:57
dep. 16:57
25.1 km
Ravanica
arr. 17:00
25.8 km
19:45 20:17 (00:32)
Bus stationBeljice
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:45
Kraljevo, AMD
arr. 19:47
dep. 19:47
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 19:48
dep. 19:48
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 19:50
dep. 19:50
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 19:55
dep. 19:55
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 19:57
dep. 19:57
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 20:00
dep. 20:00
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 20:07
dep. 20:07
12.1 km
Cukojevac
arr. 20:10
dep. 20:10
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 20:12
dep. 20:12
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 20:14
dep. 20:14
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 20:15
dep. 20:15
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 20:16
dep. 20:16
18 km
Ravanica, Beljice
arr. 20:17
18.8 km

Naselja Kraljevo i Ravanica su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.