Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kraljevo - Raska timetable

wednesday, 20.03.2019.
07:10 08:51 (01:41)
Railway station
The timetable is valid until: 30.04.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 07:10
Raska, Railway station
arr. 08:51
76 km
10:15 11:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:15
Biljanovac
arr. 11:15
dep. 11:15
63 km
Raska, Bus station
arr. 11:30
81 km
11:30 13:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Raska, Bus station
arr. 13:00
82 km
12:30 13:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:30
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
49 km
Biljanovac, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
63 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
66 km
Brvenik kod Raske
arr. 13:35
dep. 13:35
71 km
Raska, Bus station
arr. 13:50
81 km
12:45 14:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:45
Ušće kod Kraljeva
arr. 13:45
dep. 13:45
47 km
Raska, Bus station
arr. 14:15
82 km
13:00 14:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Ušće kod Kraljeva
arr. 14:00
dep. 14:00
59 km
Raska, Bus station
arr. 14:20
80 km
14:45 16:25 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:45
Raska, Bus station
arr. 16:25
81 km
15:15 16:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:15
Biljanovac
arr. 16:15
dep. 16:15
63 km
Raska, Bus station
arr. 16:30
81 km
15:35 17:00 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:35
Baljevac kod Raske
arr. 16:45
dep. 16:45
72 km
Raska, Bus station
arr. 17:00
82 km
16:30 18:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:30
Ušće kod Kraljeva
arr. 17:30
dep. 17:30
61 km
Raska, Bus station
arr. 18:00
82 km
17:15 19:20 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:15
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
56 km
Biljanovac, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
59 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
66 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
101 km
Raska, Bus station
arr. 19:20
90 km
17:15 19:20 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:15
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
56 km
Biljanovac, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
59 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
66 km
Raska, Bus station
arr. 19:20
90 km
17:25 19:00 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:25
Bogutovac, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
21 km
Polumir
arr. 18:10
dep. 18:10
38 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
52 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
71 km
Raska, Bus station
arr. 19:00
81 km
17:55 19:45 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:55
Mataruska Banja, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
10 km
Bogutovac, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
20 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva)
arr. 18:25
dep. 18:25
28 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
48 km
Biljanovac, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
63 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
67 km
Raska, Bus station
arr. 19:45
83 km
18:20 20:00 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:20
Raska, Bus station
arr. 20:00
82 km
18:45 20:30 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:45
Raska, Bus station
arr. 20:30
81 km
20:05 21:20 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:05
Ušće kod Kraljeva
arr. 20:45
dep. 20:45
49 km
Biljanovac
arr. 21:00
dep. 21:00
63 km
Baljevac kod Raske
arr. 21:05
dep. 21:05
66 km
Brvenik kod Raske
arr. 21:10
dep. 21:10
71 km
Raska, Bus station
arr. 21:20
81 km
20:30 21:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:30
Raska, Bus station
arr. 21:30
80 km
21:45 23:35 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 21:45
Ušće kod Kraljeva
arr. 22:45
dep. 22:45
51 km
Baljevac kod Raske
arr. 23:15
dep. 23:15
66 km
Raska, Bus station
arr. 23:35
80 km
23:15 00:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 23:15
Ušće kod Kraljeva
arr. 00:15
dep. 00:15
59 km
Raska, Bus station
arr. 00:45
80 km
 
Departures on: thursday, 21.03.2019.
02:05 03:55 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 02:05
Ušće kod Kraljeva
arr. 03:05
dep. 03:05
51 km
Baljevac kod Raske
arr. 03:40
dep. 03:40
70 km
Raska, Bus station
arr. 03:55
80 km

Naselja Kraljevo i Raska su međusobno udaljena ~82 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 02h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 14 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 02:05 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.