Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Prijepolje timetable

monday, 24.02.2020.
13:20 17:50 (04:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:20
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
40 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
57 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
76 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
100 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
120 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:00
dep. 16:00
126 km
Kokin Brod
arr. 16:50
dep. 16:50
167 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
177 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 17:34
dep. 17:34
193 km
Prijepolje, Center
arr. 17:50
204 km
20:20 00:24 (04:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:20
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
22 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
34 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
42 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
76.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
94.2 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
100.4 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 23:10
dep. 23:10
125.5 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 23:25
dep. 23:25
139.8 km
Negbina
arr. 23:38
dep. 23:38
152.1 km
Kokin Brod
arr. 23:43
dep. 23:43
156.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:56
dep. 23:56
166.8 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 00:07
dep. 00:07
176.5 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 00:11
dep. 00:11
181.3 km
Prijepolje, Bus station
arr. 00:24
192.6 km
Kraljevo - Prijepolje timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
13:20 17:50 (04:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:20
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
40 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
57 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
76 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
100 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
120 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:00
dep. 16:00
126 km
Kokin Brod
arr. 16:50
dep. 16:50
167 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
177 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 17:34
dep. 17:34
193 km
Prijepolje, Center
arr. 17:50
204 km
20:20 00:24 (04:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:20
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
22 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
34 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
42 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
76.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
94.2 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
100.4 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 23:10
dep. 23:10
125.5 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 23:25
dep. 23:25
139.8 km
Negbina
arr. 23:38
dep. 23:38
152.1 km
Kokin Brod
arr. 23:43
dep. 23:43
156.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:56
dep. 23:56
166.8 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 00:07
dep. 00:07
176.5 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 00:11
dep. 00:11
181.3 km
Prijepolje, Bus station
arr. 00:24
192.6 km
Kraljevo - Prijepolje timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
13:20 17:50 (04:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:20
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
40 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
57 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
76 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
100 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
120 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:00
dep. 16:00
126 km
Kokin Brod
arr. 16:50
dep. 16:50
167 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
177 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 17:34
dep. 17:34
193 km
Prijepolje, Center
arr. 17:50
204 km
20:20 00:24 (04:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:20
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
22 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
34 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
42 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
76.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
94.2 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
100.4 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 23:10
dep. 23:10
125.5 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 23:25
dep. 23:25
139.8 km
Negbina
arr. 23:38
dep. 23:38
152.1 km
Kokin Brod
arr. 23:43
dep. 23:43
156.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:56
dep. 23:56
166.8 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 00:07
dep. 00:07
176.5 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 00:11
dep. 00:11
181.3 km
Prijepolje, Bus station
arr. 00:24
192.6 km
Kraljevo - Prijepolje timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
13:20 17:50 (04:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:20
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
40 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
57 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
76 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
100 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
120 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:00
dep. 16:00
126 km
Kokin Brod
arr. 16:50
dep. 16:50
167 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
177 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 17:34
dep. 17:34
193 km
Prijepolje, Center
arr. 17:50
204 km
20:20 00:24 (04:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:20
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
22 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
34 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
42 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
76.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
94.2 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
100.4 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 23:10
dep. 23:10
125.5 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 23:25
dep. 23:25
139.8 km
Negbina
arr. 23:38
dep. 23:38
152.1 km
Kokin Brod
arr. 23:43
dep. 23:43
156.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:56
dep. 23:56
166.8 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 00:07
dep. 00:07
176.5 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 00:11
dep. 00:11
181.3 km
Prijepolje, Bus station
arr. 00:24
192.6 km

Naselja Kraljevo i Prijepolje su međusobno udaljena ~199 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 04min., a najduže 04h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 13:20 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.