Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Popovici timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:30 05:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Autoput
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Jarcujak
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:39
dep. 05:39
7 km
Musina Reka
arr. 05:42
dep. 05:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:44
dep. 05:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 05:47
dep. 05:47
11 km
Samaila
arr. 05:50
dep. 05:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 05:55
dep. 05:55
17 km
Popovici
arr. 05:58
19 km
05:30 06:05 (00:35)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, AMD
arr. 05:32
dep. 05:32
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 05:33
dep. 05:33
1.8 km
Kraljevo, Senjak
arr. 05:35
dep. 05:35
2 km
Kraljevo, Rudopoljska
arr. 05:36
dep. 05:36
2.2 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 05:37
dep. 05:37
3 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 05:39
dep. 05:39
3.8 km
Sirca, Kamidzora
arr. 05:41
dep. 05:41
5.2 km
Sirca, Majdan
arr. 05:43
dep. 05:43
6 km
Sirca, Trafostanica
arr. 05:44
dep. 05:44
6.4 km
Sirca, Topola
arr. 05:45
dep. 05:45
7 km
Sirca, Prodavnica
arr. 05:47
dep. 05:47
7.7 km
Sirca, Morava
arr. 05:49
dep. 05:49
8.1 km
Sirca, Durovici
arr. 05:51
dep. 05:51
8.5 km
Sirca, Rajovici
arr. 05:53
dep. 05:53
8.9 km
Sirca
arr. 05:54
dep. 05:54
9.4 km
Oplanici, Izbica
arr. 05:55
dep. 05:55
10.1 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 05:56
dep. 05:56
10.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 05:58
dep. 05:58
11.1 km
Oplanici, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
11.8 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 06:01
dep. 06:01
12.3 km
Oplanici
arr. 06:02
dep. 06:02
12.9 km
Popovici
arr. 06:03
dep. 06:03
14.2 km
Popovici, Garavi sokak
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Popovici, Skola
arr. 06:05
15.4 km
06:30 06:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:30
Kraljevo, Autoput
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Jarcujak
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:39
dep. 06:39
7 km
Musina Reka
arr. 06:42
dep. 06:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
11 km
Samaila
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 06:55
dep. 06:55
17 km
Popovici
arr. 06:58
19 km
06:40 07:10 (00:30)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:40
Kraljevo, AMD
arr. 06:41
dep. 06:41
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 06:42
dep. 06:42
1.8 km
Kraljevo, Senjak
arr. 06:43
dep. 06:43
2 km
Kraljevo, Rudopoljska
arr. 06:44
dep. 06:44
2.2 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 06:46
dep. 06:46
3.8 km
Sirca, Kamidzora
arr. 06:47
dep. 06:47
5.2 km
Sirca, Majdan
arr. 06:48
dep. 06:48
6 km
Sirca, Trafostanica
arr. 06:50
dep. 06:50
6.4 km
Sirca, Topola
arr. 06:51
dep. 06:51
7 km
Sirca, Prodavnica
arr. 06:52
dep. 06:52
7.7 km
Sirca, Morava
arr. 06:53
dep. 06:53
8.1 km
Sirca, Durovici
arr. 06:55
dep. 06:55
8.5 km
Sirca, Rajovici
arr. 06:57
dep. 06:57
8.9 km
Sirca
arr. 06:58
dep. 06:58
9.4 km
Oplanici, Izbica
arr. 07:00
dep. 07:00
10.1 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 07:01
dep. 07:01
10.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 07:02
dep. 07:02
11.1 km
Oplanici, Dom
arr. 07:03
dep. 07:03
11.8 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 07:04
dep. 07:04
12.3 km
Oplanici
arr. 07:05
dep. 07:05
12.9 km
Popovici
arr. 07:07
dep. 07:07
14.2 km
Popovici, Garavi sokak
arr. 07:08
dep. 07:08
15 km
Popovici, Skola
arr. 07:10
15.4 km
10:15 10:50 (00:35)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:15
Kraljevo, AMD
arr. 10:17
dep. 10:17
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 10:18
dep. 10:18
1.8 km
Kraljevo, Senjak
arr. 10:20
dep. 10:20
2 km
Kraljevo, Rudopoljska
arr. 10:21
dep. 10:21
2.2 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 10:22
dep. 10:22
3 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 10:24
dep. 10:24
3.8 km
Sirca, Kamidzora
arr. 10:26
dep. 10:26
5.2 km
Sirca, Majdan
arr. 10:28
dep. 10:28
6 km
Sirca, Trafostanica
arr. 10:29
dep. 10:29
6.4 km
Sirca, Topola
arr. 10:30
dep. 10:30
7 km
Sirca, Prodavnica
arr. 10:32
dep. 10:32
7.7 km
Sirca, Morava
arr. 10:34
dep. 10:34
8.1 km
Sirca, Durovici
arr. 10:36
dep. 10:36
8.5 km
Sirca, Rajovici
arr. 10:38
dep. 10:38
8.9 km
Sirca
arr. 10:39
dep. 10:39
9.4 km
Oplanici, Izbica
arr. 10:40
dep. 10:40
10.1 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 10:41
dep. 10:41
10.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 10:43
dep. 10:43
11.1 km
Oplanici, Dom
arr. 10:45
dep. 10:45
11.8 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 10:46
dep. 10:46
12.3 km
Oplanici
arr. 10:47
dep. 10:47
12.9 km
Popovici
arr. 10:48
dep. 10:48
14.2 km
Popovici, Garavi sokak
arr. 10:49
dep. 10:49
15 km
Popovici, Skola
arr. 10:50
15.4 km
11:30 11:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Kraljevo, Autoput
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
Jarcujak
arr. 11:37
dep. 11:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:39
dep. 11:39
7 km
Musina Reka
arr. 11:42
dep. 11:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 11:44
dep. 11:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
11 km
Samaila
arr. 11:50
dep. 11:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 11:55
dep. 11:55
17 km
Popovici
arr. 11:58
19 km
13:45 14:13 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:45
Kraljevo, Autoput
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Jarcujak
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 13:54
dep. 13:54
7 km
Musina Reka
arr. 13:57
dep. 13:57
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 13:59
dep. 13:59
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
11 km
Samaila
arr. 14:05
dep. 14:05
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 14:10
dep. 14:10
17 km
Popovici
arr. 14:13
19 km
13:45 14:20 (00:35)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:45
Kraljevo, AMD
arr. 13:47
dep. 13:47
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 13:48
dep. 13:48
1.8 km
Kraljevo, Senjak
arr. 13:50
dep. 13:50
2 km
Kraljevo, Rudopoljska
arr. 13:51
dep. 13:51
2.2 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 13:52
dep. 13:52
3 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 13:54
dep. 13:54
3.8 km
Sirca, Kamidzora
arr. 13:56
dep. 13:56
5.2 km
Sirca, Majdan
arr. 13:58
dep. 13:58
6 km
Sirca, Trafostanica
arr. 13:59
dep. 13:59
6.4 km
Sirca, Topola
arr. 14:00
dep. 14:00
7 km
Sirca, Prodavnica
arr. 14:02
dep. 14:02
7.7 km
Sirca, Morava
arr. 14:04
dep. 14:04
8.1 km
Sirca, Durovici
arr. 14:06
dep. 14:06
8.5 km
Sirca, Rajovici
arr. 14:08
dep. 14:08
8.9 km
Sirca
arr. 14:09
dep. 14:09
9.4 km
Oplanici, Izbica
arr. 14:10
dep. 14:10
10.1 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 14:11
dep. 14:11
10.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 14:13
dep. 14:13
11.1 km
Oplanici, Dom
arr. 14:15
dep. 14:15
11.8 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 14:16
dep. 14:16
12.3 km
Oplanici
arr. 14:17
dep. 14:17
12.9 km
Popovici
arr. 14:18
dep. 14:18
14.2 km
Popovici, Garavi sokak
arr. 14:19
dep. 14:19
15 km
Popovici, Skola
arr. 14:20
15.4 km
14:50 15:18 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:50
Kraljevo, Autoput
arr. 14:55
dep. 14:55
3 km
Jarcujak
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Musina Reka
arr. 15:02
dep. 15:02
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:04
dep. 15:04
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
11 km
Samaila
arr. 15:10
dep. 15:10
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 15:15
dep. 15:15
17 km
Popovici
arr. 15:18
19 km
15:10 15:45 (00:35)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:10
Kraljevo, AMD
arr. 15:12
dep. 15:12
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 15:13
dep. 15:13
1.8 km
Kraljevo, Senjak
arr. 15:15
dep. 15:15
2 km
Kraljevo, Rudopoljska
arr. 15:16
dep. 15:16
2.2 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 15:17
dep. 15:17
3 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 15:19
dep. 15:19
3.8 km
Sirca, Kamidzora
arr. 15:21
dep. 15:21
5.2 km
Sirca, Majdan
arr. 15:23
dep. 15:23
6 km
Sirca, Trafostanica
arr. 15:24
dep. 15:24
6.4 km
Sirca, Topola
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Sirca, Prodavnica
arr. 15:27
dep. 15:27
7.7 km
Sirca, Morava
arr. 15:29
dep. 15:29
8.1 km
Sirca, Durovici
arr. 15:31
dep. 15:31
8.5 km
Sirca, Rajovici
arr. 15:33
dep. 15:33
8.9 km
Sirca
arr. 15:34
dep. 15:34
9.4 km
Oplanici, Izbica
arr. 15:35
dep. 15:35
10.1 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 15:36
dep. 15:36
10.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 15:38
dep. 15:38
11.1 km
Oplanici, Dom
arr. 15:40
dep. 15:40
11.8 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 15:41
dep. 15:41
12.3 km
Oplanici
arr. 15:42
dep. 15:42
12.9 km
Popovici
arr. 15:43
dep. 15:43
14.2 km
Popovici, Garavi sokak
arr. 15:44
dep. 15:44
15 km
Popovici, Skola
arr. 15:45
15.4 km
16:20 17:00 (00:40)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:20
Kraljevo, AMD
arr. 16:22
dep. 16:22
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 16:23
dep. 16:23
1.8 km
Kraljevo, Senjak
arr. 16:25
dep. 16:25
2 km
Kraljevo, Rudopoljska
arr. 16:26
dep. 16:26
2.2 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 16:27
dep. 16:27
3 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 16:29
dep. 16:29
3.8 km
Sirca, Kamidzora
arr. 16:30
dep. 16:30
5.2 km
Sirca, Majdan
arr. 16:32
dep. 16:32
6 km
Sirca, Trafostanica
arr. 16:35
dep. 16:35
6.4 km
Sirca, Topola
arr. 16:38
dep. 16:38
7 km
Sirca, Prodavnica
arr. 16:39
dep. 16:39
7.7 km
Sirca, Morava
arr. 16:40
dep. 16:40
8.1 km
Sirca, Durovici
arr. 16:41
dep. 16:41
8.5 km
Sirca, Rajovici
arr. 16:43
dep. 16:43
8.9 km
Sirca
arr. 16:45
dep. 16:45
9.4 km
Oplanici, Izbica
arr. 16:47
dep. 16:47
10.1 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 16:48
dep. 16:48
10.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 16:49
dep. 16:49
11.1 km
Oplanici, Dom
arr. 16:51
dep. 16:51
11.8 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 16:53
dep. 16:53
12.3 km
Oplanici
arr. 16:55
dep. 16:55
12.9 km
Popovici
arr. 16:58
dep. 16:58
14.2 km
Popovici, Garavi sokak
arr. 16:59
dep. 16:59
15 km
Popovici, Skola
arr. 17:00
15.4 km
17:30 17:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kraljevo, Autoput
arr. 17:35
dep. 17:35
3 km
Jarcujak
arr. 17:37
dep. 17:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 17:39
dep. 17:39
7 km
Musina Reka
arr. 17:42
dep. 17:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 17:44
dep. 17:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
11 km
Samaila
arr. 17:50
dep. 17:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 17:55
dep. 17:55
17 km
Popovici
arr. 17:58
19 km
19:40 20:10 (00:30)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:40
Kraljevo, AMD
arr. 19:41
dep. 19:41
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 19:42
dep. 19:42
1.8 km
Kraljevo, Senjak
arr. 19:43
dep. 19:43
2 km
Kraljevo, Rudopoljska
arr. 19:44
dep. 19:44
2.2 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 19:45
dep. 19:45
3 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 19:46
dep. 19:46
3.8 km
Sirca, Kamidzora
arr. 19:47
dep. 19:47
5.2 km
Sirca, Majdan
arr. 19:48
dep. 19:48
6 km
Sirca, Trafostanica
arr. 19:50
dep. 19:50
6.4 km
Sirca, Topola
arr. 19:51
dep. 19:51
7 km
Sirca, Prodavnica
arr. 19:52
dep. 19:52
7.7 km
Sirca, Morava
arr. 19:53
dep. 19:53
8.1 km
Sirca, Durovici
arr. 19:55
dep. 19:55
8.5 km
Sirca, Rajovici
arr. 19:57
dep. 19:57
8.9 km
Sirca
arr. 19:58
dep. 19:58
9.4 km
Oplanici, Izbica
arr. 20:00
dep. 20:00
10.1 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 20:01
dep. 20:01
10.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 20:02
dep. 20:02
11.1 km
Oplanici, Dom
arr. 20:03
dep. 20:03
11.8 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 20:04
dep. 20:04
12.3 km
Oplanici
arr. 20:05
dep. 20:05
12.9 km
Popovici
arr. 20:07
dep. 20:07
14.2 km
Popovici, Garavi sokak
arr. 20:08
dep. 20:08
15 km
Popovici, Skola
arr. 20:10
15.4 km

Naselja Kraljevo i Popovici su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.