Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Popovici timetable

monday, 24.02.2020.
05:30 05:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Autoput
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Jarcujak
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:39
dep. 05:39
7 km
Musina Reka
arr. 05:42
dep. 05:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:44
dep. 05:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 05:47
dep. 05:47
11 km
Samaila
arr. 05:50
dep. 05:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 05:55
dep. 05:55
17 km
Popovici
arr. 05:58
19 km
05:30 06:05 (00:35)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, AMD
arr. 05:32
dep. 05:32
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 05:33
dep. 05:33
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 05:36
dep. 05:36
3.8 km
Sirca, Kamidzora
arr. 05:37
dep. 05:37
5.2 km
Sirca, Majdan
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Sirca, Trafostanica
arr. 05:41
dep. 05:41
6.4 km
Sirca, Topola
arr. 05:43
dep. 05:43
7 km
Sirca, Prodavnica
arr. 05:44
dep. 05:44
7.7 km
Sirca, Morava
arr. 05:45
dep. 05:45
8.1 km
Sirca, Durovici
arr. 05:47
dep. 05:47
8.5 km
Sirca, Rajovici
arr. 05:49
dep. 05:49
8.9 km
Sirca
arr. 05:51
dep. 05:51
9.4 km
Oplanici, Izbica
arr. 05:53
dep. 05:53
10.1 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 05:54
dep. 05:54
10.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 05:55
dep. 05:55
11.1 km
Oplanici, Dom
arr. 05:56
dep. 05:56
11.8 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 05:58
dep. 05:58
12.3 km
Oplanici
arr. 06:00
dep. 06:00
12.9 km
Popovici
arr. 06:03
dep. 06:03
14.2 km
Popovici, Garavi sokak
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Popovici, Skola
arr. 06:05
15.4 km
06:30 06:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:30
Kraljevo, Autoput
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Jarcujak
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:39
dep. 06:39
7 km
Musina Reka
arr. 06:42
dep. 06:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
11 km
Samaila
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 06:55
dep. 06:55
17 km
Popovici
arr. 06:58
19 km
06:40 07:15 (00:35)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:40
Kraljevo, AMD
arr. 06:42
dep. 06:42
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 06:43
dep. 06:43
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 06:46
dep. 06:46
3.8 km
Sirca, Kamidzora
arr. 06:47
dep. 06:47
5.2 km
Sirca, Majdan
arr. 06:49
dep. 06:49
6 km
Sirca, Trafostanica
arr. 06:51
dep. 06:51
6.4 km
Sirca, Topola
arr. 06:53
dep. 06:53
7 km
Sirca, Prodavnica
arr. 06:54
dep. 06:54
7.7 km
Sirca, Morava
arr. 06:55
dep. 06:55
8.1 km
Sirca, Durovici
arr. 06:57
dep. 06:57
8.5 km
Sirca, Rajovici
arr. 06:59
dep. 06:59
8.9 km
Sirca
arr. 07:01
dep. 07:01
9.4 km
Oplanici, Izbica
arr. 07:03
dep. 07:03
10.1 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 07:04
dep. 07:04
10.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 07:05
dep. 07:05
11.1 km
Oplanici, Dom
arr. 07:06
dep. 07:06
11.8 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 07:08
dep. 07:08
12.3 km
Oplanici
arr. 07:10
dep. 07:10
12.9 km
Popovici
arr. 07:13
dep. 07:13
14.2 km
Popovici, Garavi sokak
arr. 07:14
dep. 07:14
15 km
Popovici, Skola
arr. 07:15
15.4 km
08:30 08:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:30
Kraljevo, Autoput
arr. 08:35
dep. 08:35
3 km
Jarcujak
arr. 08:37
dep. 08:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 08:39
dep. 08:39
7 km
Musina Reka
arr. 08:42
dep. 08:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 08:44
dep. 08:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 08:47
dep. 08:47
11 km
Samaila
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 08:55
dep. 08:55
17 km
Popovici
arr. 08:58
19 km
09:30 10:10 (00:40)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:30
Kraljevo, AMD
arr. 09:32
dep. 09:32
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 09:33
dep. 09:33
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 09:36
dep. 09:36
3.8 km
Sirca, Kamidzora
arr. 09:38
dep. 09:38
5.2 km
Sirca, Majdan
arr. 09:40
dep. 09:40
6 km
Sirca, Trafostanica
arr. 09:42
dep. 09:42
6.4 km
Sirca, Topola
arr. 09:45
dep. 09:45
7 km
Sirca, Prodavnica
arr. 09:48
dep. 09:48
7.7 km
Sirca, Morava
arr. 09:49
dep. 09:49
8.1 km
Sirca, Durovici
arr. 09:51
dep. 09:51
8.5 km
Sirca, Rajovici
arr. 09:53
dep. 09:53
8.9 km
Sirca
arr. 09:55
dep. 09:55
9.4 km
Oplanici, Izbica
arr. 09:57
dep. 09:57
10.1 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 09:58
dep. 09:58
10.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 09:59
dep. 09:59
11.1 km
Oplanici, Dom
arr. 10:01
dep. 10:01
11.8 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 10:03
dep. 10:03
12.3 km
Oplanici
arr. 10:05
dep. 10:05
12.9 km
Popovici
arr. 10:08
dep. 10:08
14.2 km
Popovici, Garavi sokak
arr. 10:09
dep. 10:09
15 km
Popovici, Skola
arr. 10:10
15.4 km
10:15 10:43 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:15
Kraljevo, Autoput
arr. 10:20
dep. 10:20
3 km
Jarcujak
arr. 10:22
dep. 10:22
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 10:24
dep. 10:24
7 km
Musina Reka
arr. 10:27
dep. 10:27
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 10:29
dep. 10:29
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 10:32
dep. 10:32
11 km
Samaila
arr. 10:35
dep. 10:35
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 10:40
dep. 10:40
17 km
Popovici
arr. 10:43
19 km
11:30 11:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Kraljevo, Autoput
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
Jarcujak
arr. 11:37
dep. 11:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:39
dep. 11:39
7 km
Musina Reka
arr. 11:42
dep. 11:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 11:44
dep. 11:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
11 km
Samaila
arr. 11:50
dep. 11:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 11:55
dep. 11:55
17 km
Popovici
arr. 11:58
19 km
11:30 12:10 (00:40)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Kraljevo, AMD
arr. 11:32
dep. 11:32
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 11:33
dep. 11:33
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 11:36
dep. 11:36
3.8 km
Sirca, Kamidzora
arr. 11:38
dep. 11:38
5.2 km
Sirca, Majdan
arr. 11:40
dep. 11:40
6 km
Sirca, Trafostanica
arr. 11:42
dep. 11:42
6.4 km
Sirca, Topola
arr. 11:45
dep. 11:45
7 km
Sirca, Prodavnica
arr. 11:48
dep. 11:48
7.7 km
Sirca, Morava
arr. 11:49
dep. 11:49
8.1 km
Sirca, Durovici
arr. 11:51
dep. 11:51
8.5 km
Sirca, Rajovici
arr. 11:53
dep. 11:53
8.9 km
Sirca
arr. 11:55
dep. 11:55
9.4 km
Oplanici, Izbica
arr. 11:57
dep. 11:57
10.1 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 11:58
dep. 11:58
10.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 11:59
dep. 11:59
11.1 km
Oplanici, Dom
arr. 12:01
dep. 12:01
11.8 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 12:03
dep. 12:03
12.3 km
Oplanici
arr. 12:05
dep. 12:05
12.9 km
Popovici
arr. 12:08
dep. 12:08
14.2 km
Popovici, Garavi sokak
arr. 12:09
dep. 12:09
15 km
Popovici, Skola
arr. 12:10
15.4 km
12:30 13:10 (00:40)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:30
Kraljevo, AMD
arr. 12:32
dep. 12:32
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 12:33
dep. 12:33
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 12:36
dep. 12:36
3.8 km
Sirca, Kamidzora
arr. 12:38
dep. 12:38
5.2 km
Sirca, Majdan
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Sirca, Trafostanica
arr. 12:42
dep. 12:42
6.4 km
Sirca, Topola
arr. 12:45
dep. 12:45
7 km
Sirca, Prodavnica
arr. 12:48
dep. 12:48
7.7 km
Sirca, Morava
arr. 12:49
dep. 12:49
8.1 km
Sirca, Durovici
arr. 12:51
dep. 12:51
8.5 km
Sirca, Rajovici
arr. 12:53
dep. 12:53
8.9 km
Sirca
arr. 12:55
dep. 12:55
9.4 km
Oplanici, Izbica
arr. 12:57
dep. 12:57
10.1 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 12:58
dep. 12:58
10.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 12:59
dep. 12:59
11.1 km
Oplanici, Dom
arr. 13:01
dep. 13:01
11.8 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 13:03
dep. 13:03
12.3 km
Oplanici
arr. 13:05
dep. 13:05
12.9 km
Popovici
arr. 13:08
dep. 13:08
14.2 km
Popovici, Garavi sokak
arr. 13:09
dep. 13:09
15 km
Popovici, Skola
arr. 13:10
15.4 km
13:30 14:05 (00:35)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:30
Kraljevo, AMD
arr. 13:32
dep. 13:32
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 13:33
dep. 13:33
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 13:36
dep. 13:36
3.8 km
Sirca, Kamidzora
arr. 13:37
dep. 13:37
5.2 km
Sirca, Majdan
arr. 13:39
dep. 13:39
6 km
Sirca, Trafostanica
arr. 13:41
dep. 13:41
6.4 km
Sirca, Topola
arr. 13:43
dep. 13:43
7 km
Sirca, Prodavnica
arr. 13:44
dep. 13:44
7.7 km
Sirca, Morava
arr. 13:45
dep. 13:45
8.1 km
Sirca, Durovici
arr. 13:47
dep. 13:47
8.5 km
Sirca, Rajovici
arr. 13:49
dep. 13:49
8.9 km
Sirca
arr. 13:51
dep. 13:51
9.4 km
Oplanici, Izbica
arr. 13:53
dep. 13:53
10.1 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 13:54
dep. 13:54
10.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 13:55
dep. 13:55
11.1 km
Oplanici, Dom
arr. 13:56
dep. 13:56
11.8 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 13:58
dep. 13:58
12.3 km
Oplanici
arr. 14:00
dep. 14:00
12.9 km
Popovici
arr. 14:03
dep. 14:03
14.2 km
Popovici, Garavi sokak
arr. 14:04
dep. 14:04
15 km
Popovici, Skola
arr. 14:05
15.4 km
13:45 14:13 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:45
Kraljevo, Autoput
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Jarcujak
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 13:54
dep. 13:54
7 km
Musina Reka
arr. 13:57
dep. 13:57
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 13:59
dep. 13:59
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
11 km
Samaila
arr. 14:05
dep. 14:05
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 14:10
dep. 14:10
17 km
Popovici
arr. 14:13
19 km
14:50 15:18 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:50
Kraljevo, Autoput
arr. 14:55
dep. 14:55
3 km
Jarcujak
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Musina Reka
arr. 15:02
dep. 15:02
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:04
dep. 15:04
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
11 km
Samaila
arr. 15:10
dep. 15:10
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 15:15
dep. 15:15
17 km
Popovici
arr. 15:18
19 km
15:10 15:45 (00:35)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:10
Kraljevo, AMD
arr. 15:12
dep. 15:12
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 15:13
dep. 15:13
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 15:16
dep. 15:16
3.8 km
Sirca, Kamidzora
arr. 15:17
dep. 15:17
5.2 km
Sirca, Majdan
arr. 15:19
dep. 15:19
6 km
Sirca, Trafostanica
arr. 15:21
dep. 15:21
6.4 km
Sirca, Topola
arr. 15:23
dep. 15:23
7 km
Sirca, Prodavnica
arr. 15:24
dep. 15:24
7.7 km
Sirca, Morava
arr. 15:25
dep. 15:25
8.1 km
Sirca, Durovici
arr. 15:27
dep. 15:27
8.5 km
Sirca, Rajovici
arr. 15:29
dep. 15:29
8.9 km
Sirca
arr. 15:31
dep. 15:31
9.4 km
Oplanici, Izbica
arr. 15:33
dep. 15:33
10.1 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 15:34
dep. 15:34
10.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 15:35
dep. 15:35
11.1 km
Oplanici, Dom
arr. 15:36
dep. 15:36
11.8 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 15:38
dep. 15:38
12.3 km
Oplanici
arr. 15:40
dep. 15:40
12.9 km
Popovici
arr. 15:43
dep. 15:43
14.2 km
Popovici, Garavi sokak
arr. 15:44
dep. 15:44
15 km
Popovici, Skola
arr. 15:45
15.4 km
16:20 17:00 (00:40)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:20
Kraljevo, AMD
arr. 16:22
dep. 16:22
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 16:23
dep. 16:23
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 16:25
dep. 16:25
3 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 16:26
dep. 16:26
3.8 km
Sirca, Kamidzora
arr. 16:28
dep. 16:28
5.2 km
Sirca, Majdan
arr. 16:30
dep. 16:30
6 km
Sirca, Trafostanica
arr. 16:32
dep. 16:32
6.4 km
Sirca, Topola
arr. 16:35
dep. 16:35
7 km
Sirca, Prodavnica
arr. 16:38
dep. 16:38
7.7 km
Sirca, Morava
arr. 16:39
dep. 16:39
8.1 km
Sirca, Durovici
arr. 16:41
dep. 16:41
8.5 km
Sirca, Rajovici
arr. 16:43
dep. 16:43
8.9 km
Sirca
arr. 16:45
dep. 16:45
9.4 km
Oplanici, Izbica
arr. 16:47
dep. 16:47
10.1 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 16:48
dep. 16:48
10.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 16:49
dep. 16:49
11.1 km
Oplanici, Dom
arr. 16:51
dep. 16:51
11.8 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 16:53
dep. 16:53
12.3 km
Oplanici
arr. 16:55
dep. 16:55
12.9 km
Popovici
arr. 16:58
dep. 16:58
14.2 km
Popovici, Garavi sokak
arr. 16:59
dep. 16:59
15 km
Popovici, Skola
arr. 17:00
15.4 km
17:30 17:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kraljevo, Autoput
arr. 17:35
dep. 17:35
3 km
Jarcujak
arr. 17:37
dep. 17:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 17:39
dep. 17:39
7 km
Musina Reka
arr. 17:42
dep. 17:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 17:44
dep. 17:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
11 km
Samaila
arr. 17:50
dep. 17:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 17:55
dep. 17:55
17 km
Popovici
arr. 17:58
19 km
19:00 19:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:00
Kraljevo, Autoput
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Jarcujak
arr. 19:07
dep. 19:07
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 19:09
dep. 19:09
7 km
Musina Reka
arr. 19:12
dep. 19:12
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 19:14
dep. 19:14
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
11 km
Samaila
arr. 19:20
dep. 19:20
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 19:25
dep. 19:25
17 km
Popovici
arr. 19:28
19 km
19:40 20:15 (00:35)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:40
Kraljevo, AMD
arr. 19:42
dep. 19:42
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 19:43
dep. 19:43
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 19:45
dep. 19:45
3 km
Kraljevo, Ratinsko polje
arr. 19:46
dep. 19:46
3.8 km
Sirca, Kamidzora
arr. 19:47
dep. 19:47
5.2 km
Sirca, Majdan
arr. 19:49
dep. 19:49
6 km
Sirca, Trafostanica
arr. 19:51
dep. 19:51
6.4 km
Sirca, Topola
arr. 19:53
dep. 19:53
7 km
Sirca, Prodavnica
arr. 19:54
dep. 19:54
7.7 km
Sirca, Morava
arr. 19:55
dep. 19:55
8.1 km
Sirca, Durovici
arr. 19:57
dep. 19:57
8.5 km
Sirca, Rajovici
arr. 19:59
dep. 19:59
8.9 km
Sirca
arr. 20:01
dep. 20:01
9.4 km
Oplanici, Izbica
arr. 20:03
dep. 20:03
10.1 km
Oplanici, Igrutinovici
arr. 20:04
dep. 20:04
10.6 km
Oplanici, Mlin
arr. 20:05
dep. 20:05
11.1 km
Oplanici, Dom
arr. 20:06
dep. 20:06
11.8 km
Oplanici, Ristica potok
arr. 20:08
dep. 20:08
12.3 km
Oplanici
arr. 20:10
dep. 20:10
12.9 km
Popovici
arr. 20:13
dep. 20:13
14.2 km
Popovici, Garavi sokak
arr. 20:14
dep. 20:14
15 km
Popovici, Skola
arr. 20:15
15.4 km

Naselja Kraljevo i Popovici su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.