Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Pirot timetable

thursday, 27.02.2020.
17:45 22:15 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
68 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
74 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
93 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
128 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
159 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
201 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
232 km
Kraljevo - Pirot timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
17:45 22:15 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
68 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
74 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
93 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
128 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
159 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
201 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
232 km
Kraljevo - Pirot timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
17:45 22:15 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
68 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
74 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
93 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
128 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
159 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
201 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
232 km
Kraljevo - Pirot timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
17:45 22:15 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
68 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
74 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
93 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
128 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
159 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
201 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
232 km
Kraljevo - Pirot timetable
Departures on: monday, 02.03.2020.
17:45 22:15 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
68 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
74 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
93 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
128 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
159 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
201 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
232 km
Kraljevo - Pirot timetable
Departures on: tuesday, 03.03.2020.
17:45 22:15 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
68 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
74 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
93 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
128 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
159 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
201 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
232 km
Kraljevo - Pirot timetable
Departures on: wednesday, 04.03.2020.
17:45 22:15 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
68 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
74 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
93 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
128 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
159 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
201 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
232 km

Naselja Kraljevo i Pirot su međusobno udaljena ~232 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 30min., a najduže 04h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 17:45 h, dok je poslednji polazak u 17:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Pirot iznosi od 12,08 EUR do 12,08 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.