Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kraljevo - Paracin timetable

tuesday, 14.07.2020.
04:55 08:04 (03:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:55
Sirca, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 05:29
dep. 05:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:35
dep. 05:36
20 km
arr. 05:44
dep. 05:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:27
dep. 06:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:43
dep. 06:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:14
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:38
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:41
dep. 07:42
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:46
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:51
dep. 07:52
91 km
arr. 07:55
dep. 07:56
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:04
103 km
14:55 18:06 (03:11)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:55
Sirca, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 15:29
dep. 15:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
20 km
arr. 15:44
dep. 15:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:14
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:26
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
78 km
Stalac, Railway station
arr. 17:35
dep. 17:40
80 km
Lucina, Railway station
arr. 17:43
dep. 17:44
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
91 km
arr. 17:57
dep. 17:58
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:06
103 km
Kraljevo - Paracin timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
04:55 08:04 (03:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:55
Sirca, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 05:29
dep. 05:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:35
dep. 05:36
20 km
arr. 05:44
dep. 05:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:27
dep. 06:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:43
dep. 06:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:14
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:38
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:41
dep. 07:42
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:46
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:51
dep. 07:52
91 km
arr. 07:55
dep. 07:56
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:04
103 km
14:55 18:06 (03:11)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:55
Sirca, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 15:29
dep. 15:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
20 km
arr. 15:44
dep. 15:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:14
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:26
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
78 km
Stalac, Railway station
arr. 17:35
dep. 17:40
80 km
Lucina, Railway station
arr. 17:43
dep. 17:44
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
91 km
arr. 17:57
dep. 17:58
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:06
103 km
Kraljevo - Paracin timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
04:55 08:04 (03:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:55
Sirca, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 05:29
dep. 05:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:35
dep. 05:36
20 km
arr. 05:44
dep. 05:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:27
dep. 06:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:43
dep. 06:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:14
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:38
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:41
dep. 07:42
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:46
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:51
dep. 07:52
91 km
arr. 07:55
dep. 07:56
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:04
103 km
14:55 18:06 (03:11)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:55
Sirca, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 15:29
dep. 15:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
20 km
arr. 15:44
dep. 15:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:14
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:26
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
78 km
Stalac, Railway station
arr. 17:35
dep. 17:40
80 km
Lucina, Railway station
arr. 17:43
dep. 17:44
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
91 km
arr. 17:57
dep. 17:58
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:06
103 km
Kraljevo - Paracin timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
04:55 08:04 (03:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:55
Sirca, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 05:29
dep. 05:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:35
dep. 05:36
20 km
arr. 05:44
dep. 05:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:27
dep. 06:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:43
dep. 06:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:14
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:38
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:41
dep. 07:42
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:46
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:51
dep. 07:52
91 km
arr. 07:55
dep. 07:56
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:04
103 km
14:55 18:06 (03:11)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:55
Sirca, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 15:29
dep. 15:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
20 km
arr. 15:44
dep. 15:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:14
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:26
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
78 km
Stalac, Railway station
arr. 17:35
dep. 17:40
80 km
Lucina, Railway station
arr. 17:43
dep. 17:44
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
91 km
arr. 17:57
dep. 17:58
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:06
103 km
16:00 18:40 (02:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
Kraljevo, SUP
arr. 16:03
dep. 16:03
1.2 km
Ribnica
arr. 16:06
dep. 16:06
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:08
dep. 16:08
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 16:10
dep. 16:10
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 16:11
dep. 16:11
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 16:12
dep. 16:12
6.6 km
Ratina, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 16:14
dep. 16:14
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
9.6 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 16:17
dep. 16:17
11.8 km
Vranesi
arr. 16:19
dep. 16:19
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Tominac
arr. 16:25
dep. 16:25
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 16:27
dep. 16:27
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:28
dep. 16:28
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 16:30
dep. 16:30
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 16:33
dep. 16:33
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:36
dep. 17:00
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
37.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
51.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
67.5 km
Paracin, Bus station
arr. 18:40
106.5 km

Naselja Kraljevo i Paracin su međusobno udaljena ~104 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 40min., a najduže 03h i 11min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.