Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Novi Sad timetable

monday, 24.02.2020.
00:45 06:00 (05:15)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 00:45
Kragujevac, Bus station
arr. 02:20
dep. 02:20
53.3 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 03:03
dep. 03:03
84.2 km
arr. 06:00
281.1 km
05:55 11:50 (05:55)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:55
arr. 06:01
dep. 06:01
3.2 km
Adrani, Dom
arr. 06:03
dep. 06:03
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:05
dep. 06:05
7.3 km
Milocaj, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
9.9 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
11.2 km
Ladevci
arr. 06:13
dep. 06:13
13.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Katrga, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
17.7 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 06:19
dep. 06:19
19.8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 06:21
dep. 06:21
21.9 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 06:24
dep. 06:24
23.8 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 06:25
dep. 06:25
24.8 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 06:27
dep. 06:27
26.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 06:28
dep. 06:28
26.6 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 06:30
dep. 06:30
27.9 km
Stancici
arr. 06:32
dep. 06:32
29.3 km
Stancici, Čegar
arr. 06:33
dep. 06:33
30 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 06:36
dep. 06:36
32.2 km
Preljina, Put M-5
arr. 06:38
dep. 06:38
33.6 km
Konjevici
arr. 06:41
dep. 06:41
35.6 km
Cacak, Bus station
arr. 06:51
dep. 07:00
40.4 km
Preljina
arr. 07:10
dep. 07:10
47.4 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
63.4 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:52
dep. 07:52
76.4 km
Ljig, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
105.4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:40
dep. 08:40
125.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
178.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:45
dep. 10:20
186.4 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 10:30
dep. 10:30
192.4 km
arr. 11:50
266.4 km
07:30 12:00 (04:30)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:30
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
54 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
194 km
arr. 12:00
274 km
08:05 13:20 (05:15)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:05
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
23 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
48 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
89 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:19
dep. 11:45
172 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
178 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
192 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
198 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
205 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
215 km
arr. 12:48
dep. 12:48
225 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
229 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
239 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
246 km
arr. 13:20
252 km
11:00 16:00 (05:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
173 km
arr. 16:00
253 km
17:30 22:00 (04:30)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kragujevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:30
dep. 21:00
190 km
arr. 22:00
273 km
Kraljevo - Novi Sad timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
00:45 06:00 (05:15)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 00:45
Kragujevac, Bus station
arr. 02:20
dep. 02:20
53.3 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 03:03
dep. 03:03
84.2 km
arr. 06:00
281.1 km
05:55 11:50 (05:55)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:55
arr. 06:01
dep. 06:01
3.2 km
Adrani, Dom
arr. 06:03
dep. 06:03
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:05
dep. 06:05
7.3 km
Milocaj, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
9.9 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
11.2 km
Ladevci
arr. 06:13
dep. 06:13
13.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Katrga, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
17.7 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 06:19
dep. 06:19
19.8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 06:21
dep. 06:21
21.9 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 06:24
dep. 06:24
23.8 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 06:25
dep. 06:25
24.8 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 06:27
dep. 06:27
26.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 06:28
dep. 06:28
26.6 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 06:30
dep. 06:30
27.9 km
Stancici
arr. 06:32
dep. 06:32
29.3 km
Stancici, Čegar
arr. 06:33
dep. 06:33
30 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 06:36
dep. 06:36
32.2 km
Preljina, Put M-5
arr. 06:38
dep. 06:38
33.6 km
Konjevici
arr. 06:41
dep. 06:41
35.6 km
Cacak, Bus station
arr. 06:51
dep. 07:00
40.4 km
Preljina
arr. 07:10
dep. 07:10
47.4 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
63.4 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:52
dep. 07:52
76.4 km
Ljig, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
105.4 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:40
dep. 08:40
125.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
178.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:45
dep. 10:20
186.4 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 10:30
dep. 10:30
192.4 km
arr. 11:50
266.4 km
07:30 12:00 (04:30)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:30
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
54 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
194 km
arr. 12:00
274 km
08:05 13:20 (05:15)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:05
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
23 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
48 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
89 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:19
dep. 11:45
172 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
178 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
192 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
198 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
205 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
215 km
arr. 12:48
dep. 12:48
225 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
229 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
239 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
246 km
arr. 13:20
252 km
11:00 16:00 (05:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
173 km
arr. 16:00
253 km
17:30 22:00 (04:30)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kragujevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:30
dep. 21:00
190 km
arr. 22:00
273 km

Naselja Kraljevo i Novi Sad su međusobno udaljena ~267 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 30min., a najduže 05h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 00:45 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.