Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kraljevo - Novi Pazar timetable

thursday, 22.11.2018.
12:45 14:45 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:45
Ušće kod Kraljeva
arr. 13:45
dep. 13:45
47 km
Raska, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
82 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 14:45
103 km
13:00 15:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Ušće kod Kraljeva
arr. 14:00
dep. 14:00
59 km
Raska, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
80 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 15:00
101 km
14:45 16:45 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:45
Raska, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
81 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 16:45
101 km
16:30 18:20 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:30
Ušće kod Kraljeva
arr. 17:30
dep. 17:30
61 km
Raska, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
82 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 18:20
103 km
17:15 19:50 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:15
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
56 km
Biljanovac, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
59 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
66 km
Raska, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
90 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 19:50
101 km
17:25 19:40 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:25
Bogutovac, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
21 km
Polumir
arr. 18:10
dep. 18:10
38 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
52 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
71 km
Raska, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
81 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 19:40
105 km
17:55 20:15 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:55
Mataruska Banja, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
10 km
Bogutovac, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
20 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva)
arr. 18:25
dep. 18:25
28 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
48 km
Biljanovac, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
63 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
67 km
Raska, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
83 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 20:15
103 km
18:20 20:20 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:20
Raska, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
82 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 20:20
103 km
18:45 21:00 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:45
Raska, Bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
81 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 21:00
102 km
20:05 21:40 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:05
Ušće kod Kraljeva
arr. 20:45
dep. 20:45
49 km
Biljanovac
arr. 21:00
dep. 21:00
63 km
Baljevac kod Raske
arr. 21:05
dep. 21:05
66 km
Brvenik kod Raske
arr. 21:10
dep. 21:10
71 km
Raska, Bus station
arr. 21:20
dep. 21:20
81 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 21:40
102 km
20:30 22:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:30
Raska, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
80 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 22:00
101 km
21:45 00:00 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 21:45
Ušće kod Kraljeva
arr. 22:45
dep. 22:45
51 km
Baljevac kod Raske
arr. 23:15
dep. 23:15
66 km
Raska, Bus station
arr. 23:35
dep. 23:35
80 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 00:00
101 km
23:15 01:00 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 23:15
Ušće kod Kraljeva
arr. 00:15
dep. 00:15
59 km
Raska, Bus station
arr. 00:45
dep. 00:45
80 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 01:00
101 km

Naselja Kraljevo i Novi Pazar su međusobno udaljena ~103 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 02h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 11 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 12:45 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.