Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Mataruska Banja timetable

monday, 17.02.2020.
05:00 05:26 (00:26)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 05:04
dep. 05:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 05:07
dep. 05:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 05:08
dep. 05:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 05:09
dep. 05:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 05:10
dep. 05:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 05:12
dep. 05:12
4 km
Zica, Janici
arr. 05:14
dep. 05:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 05:16
dep. 05:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 05:18
dep. 05:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 05:20
dep. 05:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 05:23
dep. 05:23
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 05:25
dep. 05:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 05:26
9.7 km
05:30 06:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 05:35
dep. 05:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 05:36
dep. 05:36
1.4 km
arr. 05:38
dep. 05:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 05:41
dep. 05:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 05:43
dep. 05:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 05:47
dep. 05:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 05:49
dep. 05:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 05:51
dep. 05:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 05:52
dep. 05:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 05:54
dep. 05:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 05:55
dep. 05:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 05:57
dep. 05:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 05:59
dep. 05:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 06:00
11.6 km
06:00 06:26 (00:26)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 06:04
dep. 06:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 06:07
dep. 06:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 06:08
dep. 06:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 06:09
dep. 06:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 06:10
dep. 06:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 06:12
dep. 06:12
4 km
Zica, Janici
arr. 06:14
dep. 06:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 06:16
dep. 06:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 06:18
dep. 06:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 06:20
dep. 06:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 06:23
dep. 06:23
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 06:26
9.7 km
06:30 07:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 06:35
dep. 06:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 06:36
dep. 06:36
1.4 km
arr. 06:38
dep. 06:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 06:41
dep. 06:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 06:43
dep. 06:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 06:47
dep. 06:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 06:49
dep. 06:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 06:51
dep. 06:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 06:52
dep. 06:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 06:54
dep. 06:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 06:55
dep. 06:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 06:57
dep. 06:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 06:59
dep. 06:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 07:00
11.6 km
06:39 06:58 (00:19)
BorjakCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Borjak
dep. 06:39
Kraljevo, SUP
arr. 06:44
dep. 06:44
2.4 km
Ribnica, Kasarna
arr. 06:48
dep. 06:48
3.8 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 06:50
dep. 06:50
4.9 km
Zica, Manastir
arr. 06:54
dep. 06:54
7.4 km
Mataruska Banja, Center
arr. 06:58
10.6 km
06:43 06:59 (00:16)
SUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 06:43
Ribnica, Kasarna
arr. 06:50
dep. 06:50
3.4 km
Zica, Manastir
arr. 06:55
dep. 06:55
7.1 km
Mataruska Banja
arr. 06:59
10.3 km
07:00 07:26 (00:26)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 07:04
dep. 07:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 07:07
dep. 07:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 07:08
dep. 07:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 07:09
dep. 07:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 07:10
dep. 07:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 07:12
dep. 07:12
4 km
Zica, Janici
arr. 07:14
dep. 07:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 07:16
dep. 07:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 07:18
dep. 07:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 07:20
dep. 07:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 07:23
dep. 07:23
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 07:26
9.7 km
07:30 08:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 07:35
dep. 07:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 07:36
dep. 07:36
1.4 km
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 07:41
dep. 07:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 07:43
dep. 07:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 07:47
dep. 07:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 07:49
dep. 07:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 07:51
dep. 07:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 07:52
dep. 07:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 07:54
dep. 07:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 07:55
dep. 07:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 07:57
dep. 07:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 07:59
dep. 07:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 08:00
11.6 km
07:44 08:06 (00:22)
BorjakAS
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Borjak
dep. 07:44
Kraljevo, Dom vojske
arr. 07:50
dep. 07:50
2 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 07:55
dep. 07:55
4.7 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 07:59
dep. 07:59
7.9 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 08:02
dep. 08:02
9.9 km
Mataruska Banja, AS
arr. 08:06
12.6 km
08:00 08:26 (00:26)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 08:04
dep. 08:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 08:07
dep. 08:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 08:08
dep. 08:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 08:09
dep. 08:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 08:10
dep. 08:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 08:12
dep. 08:12
4 km
Zica, Janici
arr. 08:14
dep. 08:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 08:16
dep. 08:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 08:18
dep. 08:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 08:20
dep. 08:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 08:23
dep. 08:23
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 08:26
9.7 km
08:30 09:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 08:35
dep. 08:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 08:36
dep. 08:36
1.4 km
arr. 08:38
dep. 08:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 08:41
dep. 08:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 08:43
dep. 08:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 08:47
dep. 08:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 08:49
dep. 08:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 08:51
dep. 08:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 08:52
dep. 08:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 08:54
dep. 08:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 08:55
dep. 08:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 08:57
dep. 08:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 08:59
dep. 08:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 09:00
11.6 km
09:00 09:26 (00:26)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 09:04
dep. 09:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 09:07
dep. 09:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 09:08
dep. 09:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 09:09
dep. 09:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 09:10
dep. 09:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 09:12
dep. 09:12
4 km
Zica, Janici
arr. 09:14
dep. 09:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 09:16
dep. 09:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 09:18
dep. 09:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 09:20
dep. 09:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 09:23
dep. 09:23
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 09:26
9.7 km
09:30 10:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 09:35
dep. 09:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 09:36
dep. 09:36
1.4 km
arr. 09:38
dep. 09:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 09:41
dep. 09:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 09:43
dep. 09:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 09:47
dep. 09:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 09:49
dep. 09:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 09:51
dep. 09:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 09:52
dep. 09:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 09:54
dep. 09:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 09:55
dep. 09:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 09:57
dep. 09:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 09:59
dep. 09:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 10:00
11.6 km
10:00 10:26 (00:26)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 10:04
dep. 10:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 10:07
dep. 10:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 10:08
dep. 10:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 10:09
dep. 10:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 10:10
dep. 10:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 10:12
dep. 10:12
4 km
Zica, Janici
arr. 10:14
dep. 10:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 10:16
dep. 10:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 10:18
dep. 10:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 10:20
dep. 10:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 10:23
dep. 10:23
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 10:26
9.7 km
10:30 11:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 10:35
dep. 10:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 10:36
dep. 10:36
1.4 km
arr. 10:38
dep. 10:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 10:41
dep. 10:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 10:43
dep. 10:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 10:47
dep. 10:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 10:49
dep. 10:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 10:51
dep. 10:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 10:52
dep. 10:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 10:54
dep. 10:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 10:55
dep. 10:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 10:57
dep. 10:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 10:59
dep. 10:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 11:00
11.6 km
11:00 11:26 (00:26)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 11:04
dep. 11:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 11:07
dep. 11:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 11:08
dep. 11:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 11:09
dep. 11:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 11:10
dep. 11:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 11:12
dep. 11:12
4 km
Zica, Janici
arr. 11:14
dep. 11:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 11:16
dep. 11:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 11:18
dep. 11:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 11:20
dep. 11:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 11:23
dep. 11:23
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 11:26
9.7 km
11:30 12:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 11:35
dep. 11:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 11:36
dep. 11:36
1.4 km
arr. 11:38
dep. 11:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 11:41
dep. 11:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 11:43
dep. 11:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 11:47
dep. 11:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 11:49
dep. 11:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 11:51
dep. 11:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 11:52
dep. 11:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 11:54
dep. 11:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 11:57
dep. 11:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 11:59
dep. 11:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 12:00
11.6 km
11:39 12:01 (00:22)
BorjakAS
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Borjak
dep. 11:39
Kraljevo, Dom vojske
arr. 11:45
dep. 11:45
2 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 11:50
dep. 11:50
4.7 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 11:54
dep. 11:54
7.9 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 11:57
dep. 11:57
9.9 km
Mataruska Banja, AS
arr. 12:01
12.6 km
11:43 11:59 (00:16)
SUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 11:43
Ribnica, Kasarna
arr. 11:50
dep. 11:50
3.4 km
Zica, Manastir
arr. 11:55
dep. 11:55
7.1 km
Mataruska Banja
arr. 11:59
10.3 km
12:00 12:26 (00:26)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 12:04
dep. 12:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 12:07
dep. 12:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 12:08
dep. 12:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 12:09
dep. 12:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 12:10
dep. 12:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 12:12
dep. 12:12
4 km
Zica, Janici
arr. 12:14
dep. 12:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 12:16
dep. 12:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 12:18
dep. 12:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 12:20
dep. 12:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 12:23
dep. 12:23
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 12:26
9.7 km
12:30 13:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 12:35
dep. 12:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 12:36
dep. 12:36
1.4 km
arr. 12:38
dep. 12:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 12:41
dep. 12:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 12:43
dep. 12:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 12:47
dep. 12:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 12:49
dep. 12:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 12:51
dep. 12:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 12:52
dep. 12:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 12:54
dep. 12:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 12:55
dep. 12:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 12:57
dep. 12:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 12:59
dep. 12:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 13:00
11.6 km
13:00 13:26 (00:26)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 13:04
dep. 13:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 13:07
dep. 13:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 13:08
dep. 13:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 13:09
dep. 13:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 13:10
dep. 13:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 13:12
dep. 13:12
4 km
Zica, Janici
arr. 13:14
dep. 13:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 13:16
dep. 13:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 13:18
dep. 13:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 13:20
dep. 13:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 13:23
dep. 13:23
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 13:26
9.7 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 13:35
dep. 13:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 13:36
dep. 13:36
1.4 km
arr. 13:38
dep. 13:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 13:41
dep. 13:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 13:43
dep. 13:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 13:47
dep. 13:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 13:49
dep. 13:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 13:51
dep. 13:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 13:52
dep. 13:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 13:54
dep. 13:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 13:55
dep. 13:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 13:57
dep. 13:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 13:59
dep. 13:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 14:00
11.6 km
14:00 14:26 (00:26)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 14:04
dep. 14:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 14:07
dep. 14:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 14:08
dep. 14:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 14:09
dep. 14:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 14:10
dep. 14:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 14:12
dep. 14:12
4 km
Zica, Janici
arr. 14:14
dep. 14:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 14:16
dep. 14:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 14:18
dep. 14:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 14:20
dep. 14:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 14:23
dep. 14:23
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 14:26
9.7 km
14:30 15:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 14:35
dep. 14:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 14:36
dep. 14:36
1.4 km
arr. 14:38
dep. 14:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 14:41
dep. 14:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 14:43
dep. 14:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 14:47
dep. 14:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 14:49
dep. 14:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 14:52
dep. 14:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 14:54
dep. 14:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 14:57
dep. 14:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 14:59
dep. 14:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 15:00
11.6 km
15:00 15:26 (00:26)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 15:04
dep. 15:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 15:07
dep. 15:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 15:08
dep. 15:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 15:09
dep. 15:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 15:12
dep. 15:12
4 km
Zica, Janici
arr. 15:14
dep. 15:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 15:16
dep. 15:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 15:18
dep. 15:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 15:20
dep. 15:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 15:23
dep. 15:23
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 15:26
9.7 km
15:30 16:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 15:35
dep. 15:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 15:36
dep. 15:36
1.4 km
arr. 15:38
dep. 15:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 15:41
dep. 15:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 15:43
dep. 15:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 15:47
dep. 15:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 15:49
dep. 15:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 15:51
dep. 15:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 15:52
dep. 15:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 15:54
dep. 15:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 15:55
dep. 15:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 15:57
dep. 15:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 15:59
dep. 15:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 16:00
11.6 km
16:00 16:26 (00:26)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 16:04
dep. 16:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 16:07
dep. 16:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 16:08
dep. 16:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 16:09
dep. 16:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 16:10
dep. 16:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 16:12
dep. 16:12
4 km
Zica, Janici
arr. 16:14
dep. 16:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 16:16
dep. 16:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 16:18
dep. 16:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 16:20
dep. 16:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 16:23
dep. 16:23
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 16:26
9.7 km
16:08 16:24 (00:16)
SUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 16:08
Ribnica, Kasarna
arr. 16:15
dep. 16:15
3.4 km
Zica, Manastir
arr. 16:20
dep. 16:20
7.1 km
Mataruska Banja
arr. 16:24
10.3 km
16:30 17:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 16:35
dep. 16:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 16:36
dep. 16:36
1.4 km
arr. 16:38
dep. 16:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 16:41
dep. 16:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 16:43
dep. 16:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 16:47
dep. 16:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 16:49
dep. 16:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 16:51
dep. 16:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 16:52
dep. 16:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 16:54
dep. 16:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 16:55
dep. 16:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 16:57
dep. 16:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 16:59
dep. 16:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 17:00
11.6 km
17:00 17:26 (00:26)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 17:04
dep. 17:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 17:07
dep. 17:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 17:08
dep. 17:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 17:09
dep. 17:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 17:12
dep. 17:12
4 km
Zica, Janici
arr. 17:14
dep. 17:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 17:16
dep. 17:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 17:18
dep. 17:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 17:20
dep. 17:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 17:23
dep. 17:23
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 17:26
9.7 km
17:30 18:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 17:35
dep. 17:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 17:36
dep. 17:36
1.4 km
arr. 17:38
dep. 17:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 17:41
dep. 17:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 17:43
dep. 17:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 17:47
dep. 17:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 17:49
dep. 17:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 17:51
dep. 17:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 17:52
dep. 17:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 17:54
dep. 17:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 17:55
dep. 17:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 17:57
dep. 17:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 17:59
dep. 17:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 18:00
11.6 km
18:00 18:26 (00:26)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 18:04
dep. 18:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 18:07
dep. 18:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 18:08
dep. 18:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 18:09
dep. 18:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 18:10
dep. 18:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 18:12
dep. 18:12
4 km
Zica, Janici
arr. 18:14
dep. 18:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 18:16
dep. 18:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 18:18
dep. 18:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 18:20
dep. 18:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 18:23
dep. 18:23
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 18:26
9.7 km
18:30 19:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 18:35
dep. 18:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 18:36
dep. 18:36
1.4 km
arr. 18:38
dep. 18:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 18:41
dep. 18:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 18:43
dep. 18:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 18:47
dep. 18:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 18:49
dep. 18:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 18:51
dep. 18:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 18:52
dep. 18:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 18:54
dep. 18:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 18:55
dep. 18:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 18:57
dep. 18:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 18:59
dep. 18:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 19:00
11.6 km
19:00 19:26 (00:26)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 19:04
dep. 19:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 19:07
dep. 19:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 19:08
dep. 19:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 19:09
dep. 19:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 19:10
dep. 19:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 19:12
dep. 19:12
4 km
Zica, Janici
arr. 19:14
dep. 19:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 19:16
dep. 19:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 19:18
dep. 19:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 19:20
dep. 19:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 19:23
dep. 19:23
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 19:26
9.7 km
19:30 20:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 19:35
dep. 19:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 19:36
dep. 19:36
1.4 km
arr. 19:38
dep. 19:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 19:41
dep. 19:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:43
dep. 19:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 19:47
dep. 19:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 19:49
dep. 19:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 19:51
dep. 19:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 19:52
dep. 19:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 19:54
dep. 19:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 19:55
dep. 19:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 19:57
dep. 19:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 19:59
dep. 19:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 20:00
11.6 km
20:00 20:26 (00:26)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 20:04
dep. 20:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 20:07
dep. 20:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 20:08
dep. 20:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 20:09
dep. 20:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 20:10
dep. 20:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 20:12
dep. 20:12
4 km
Zica, Janici
arr. 20:14
dep. 20:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 20:16
dep. 20:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 20:18
dep. 20:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 20:20
dep. 20:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 20:23
dep. 20:23
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 20:26
9.7 km
20:30 21:00 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 20:35
dep. 20:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 20:36
dep. 20:36
1.4 km
arr. 20:38
dep. 20:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 20:41
dep. 20:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 20:43
dep. 20:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 20:47
dep. 20:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 20:49
dep. 20:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 20:51
dep. 20:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 20:52
dep. 20:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 20:54
dep. 20:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 20:55
dep. 20:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 20:57
dep. 20:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 20:59
dep. 20:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 21:00
11.6 km
21:00 21:26 (00:26)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 21:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 21:04
dep. 21:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 21:08
dep. 21:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 21:09
dep. 21:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 21:10
dep. 21:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 21:12
dep. 21:12
4 km
Zica, Janici
arr. 21:14
dep. 21:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 21:16
dep. 21:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 21:18
dep. 21:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 21:20
dep. 21:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 21:23
dep. 21:23
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 21:26
9.7 km
21:28 21:44 (00:16)
SUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 21:28
Ribnica, Kasarna
arr. 21:35
dep. 21:35
3.4 km
Zica, Manastir
arr. 21:40
dep. 21:40
7.1 km
Mataruska Banja
arr. 21:44
10.3 km
22:00 22:26 (00:26)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 22:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 22:04
dep. 22:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 22:07
dep. 22:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 22:08
dep. 22:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 22:09
dep. 22:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 22:10
dep. 22:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 22:12
dep. 22:12
4 km
Zica, Janici
arr. 22:14
dep. 22:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 22:16
dep. 22:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 22:18
dep. 22:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 22:20
dep. 22:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 22:23
dep. 22:23
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 22:25
dep. 22:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 22:26
9.7 km
23:00 23:26 (00:26)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 23:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 23:04
dep. 23:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 23:07
dep. 23:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 23:08
dep. 23:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 23:09
dep. 23:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 23:10
dep. 23:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 23:12
dep. 23:12
4 km
Zica, Janici
arr. 23:14
dep. 23:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 23:16
dep. 23:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 23:18
dep. 23:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 23:20
dep. 23:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 23:23
dep. 23:23
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 23:25
dep. 23:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 23:26
9.7 km

Naselja Kraljevo i Mataruska Banja su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.