Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Ljig timetable

thursday, 20.02.2020.
03:00 05:00 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 03:00
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:15
49.2 km
Ljig, Bus station
arr. 05:00
89.2 km
04:55 06:40 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:55
arr. 05:01
dep. 05:01
3.2 km
Adrani, Dom
arr. 05:03
dep. 05:03
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 05:05
dep. 05:05
7.3 km
Milocaj, 2
arr. 05:08
dep. 05:08
9.9 km
Cvetke, Intersection
arr. 05:10
dep. 05:10
11.2 km
Ladevci
arr. 05:13
dep. 05:13
13.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
15.5 km
Katrga, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
17.7 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 05:19
dep. 05:19
19.8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 05:21
dep. 05:21
21.9 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 05:24
dep. 05:24
23.8 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 05:25
dep. 05:25
24.8 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 05:27
dep. 05:27
26.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 05:28
dep. 05:28
26.6 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 05:30
dep. 05:30
27.9 km
Stancici
arr. 05:32
dep. 05:32
29.3 km
Stancici, Čegar
arr. 05:33
dep. 05:33
30 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 05:36
dep. 05:36
32.2 km
Preljina, Put M-5
arr. 05:38
dep. 05:38
33.6 km
Konjevici
arr. 05:41
dep. 05:41
35.6 km
Cacak, Bus station
arr. 05:51
dep. 06:00
40.4 km
Preljina
arr. 06:10
dep. 06:10
47.4 km
Ljig, Bus station
arr. 06:40
105.4 km
05:55 08:20 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:55
arr. 06:01
dep. 06:01
3.2 km
Adrani, Dom
arr. 06:03
dep. 06:03
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:05
dep. 06:05
7.3 km
Milocaj, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
9.9 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
11.2 km
Ladevci
arr. 06:13
dep. 06:13
13.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Katrga, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
17.7 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 06:19
dep. 06:19
19.8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 06:21
dep. 06:21
21.9 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 06:24
dep. 06:24
23.8 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 06:25
dep. 06:25
24.8 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 06:27
dep. 06:27
26.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 06:28
dep. 06:28
26.6 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 06:30
dep. 06:30
27.9 km
Stancici
arr. 06:32
dep. 06:32
29.3 km
Stancici, Čegar
arr. 06:33
dep. 06:33
30 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 06:36
dep. 06:36
32.2 km
Preljina, Put M-5
arr. 06:38
dep. 06:38
33.6 km
Konjevici
arr. 06:41
dep. 06:41
35.6 km
Cacak, Bus station
arr. 06:51
dep. 07:00
40.4 km
Preljina
arr. 07:10
dep. 07:10
47.4 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
63.4 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:52
dep. 07:52
76.4 km
Ljig, Bus station
arr. 08:20
105.4 km
06:00 07:33 (01:33)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Ladevci
arr. 06:17
dep. 06:17
13 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Preljina
arr. 06:35
dep. 06:35
32 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:51
dep. 06:51
47 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:00
dep. 07:00
55 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:04
dep. 07:04
64 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:12
dep. 07:12
71 km
Stavica, Magistrala
arr. 07:17
dep. 07:17
76 km
Ljig, Bus station
arr. 07:33
88 km
07:20 08:55 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:20
Ladevci
arr. 07:30
dep. 07:30
13 km
Tavnik, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
15 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:50
dep. 07:50
27 km
Preljina
arr. 08:00
dep. 08:00
32 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
47 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 08:15
dep. 08:15
55 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 08:20
dep. 08:20
64 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 08:30
dep. 08:30
69 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 08:35
dep. 08:35
71 km
Stavica, Magistrala
arr. 08:40
dep. 08:40
76 km
Donji Banjani
arr. 08:50
dep. 08:50
81 km
Ljig, Bus station
arr. 08:55
88 km
08:05 09:30 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:05
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
23 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
48 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
89 km
08:20 09:55 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:20
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 09:00
49 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 09:20
dep. 09:20
60 km
Ljig, Bus station
arr. 09:55
90 km
13:45 15:45 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:45
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
59 km
Ljig, Bus station
arr. 15:45
93 km
14:20 16:05 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:20
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
44 km
Ljig, Bus station
arr. 16:05
94 km
14:39 16:26 (01:47)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:39
Milocaj, 2
arr. 14:51
dep. 14:51
9 km
Ladevci
arr. 14:57
dep. 14:57
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
22 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 15:13
dep. 15:13
25 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:18
dep. 15:18
28 km
Preljina
arr. 15:22
dep. 15:22
32 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:31
dep. 15:31
40 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
47 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:59
dep. 15:59
59 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:06
dep. 16:06
66 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:11
dep. 16:11
71 km
Ljig, Bus station
arr. 16:26
88 km
14:50 16:00 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:50
Ljig, Bus station
arr. 16:00
90 km
16:00 17:45 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
arr. 16:06
dep. 16:06
3.2 km
Adrani, Dom
arr. 16:08
dep. 16:08
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 16:10
dep. 16:10
7.3 km
Milocaj, 2
arr. 16:13
dep. 16:13
9.9 km
Cvetke, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
11.2 km
Ladevci
arr. 16:18
dep. 16:18
13.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
15.5 km
Katrga, Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
17.7 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 16:24
dep. 16:24
19.8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:26
dep. 16:26
21.9 km
Mrcajevci, Dragacevica
arr. 16:29
dep. 16:29
23.8 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
24.8 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 16:32
dep. 16:32
26.1 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 16:33
dep. 16:33
26.6 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:35
dep. 16:35
27.9 km
Stancici
arr. 16:37
dep. 16:37
29.3 km
Stancici, Čegar
arr. 16:38
dep. 16:38
30 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 16:41
dep. 16:41
32.2 km
Preljina, Put M-5
arr. 16:43
dep. 16:43
33.6 km
Konjevici
arr. 16:46
dep. 16:46
35.6 km
Cacak, Bus station
arr. 16:56
dep. 17:00
40.4 km
Preljina
arr. 17:10
dep. 17:10
47.4 km
Ljig, Bus station
arr. 17:45
105.4 km
18:45 20:05 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:45
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
49 km
Ljig, Bus station
arr. 20:05
90 km
Kraljevo - Ljig timetable
Departures on: thursday, 21.02.2020.
02:00 04:00 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 02:00
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
59 km
Ljig, Bus station
arr. 04:00
93 km

Naselja Kraljevo i Ljig su međusobno udaljena ~94 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 02h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 02:00 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.